>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (01/02.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: bah


Wyniki pierwszych spotkań:
Slavia Praga - BATE Borysów 1:0
NK Maribor - Hafnarfjarðar 1:0
Wardar Skopje - FC Kopenhaga 1:0
Celtic - Rosenborg BK 0:0
Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 2:0
Viitorul Constanţa -APOEL Nikozja 1:0
Red Bull Salzburg- HNK Rijeka 1:1
Qarabağ Ağdam - Sheriff Tyraspol 0:0
Partizan Belgrad - Olympiakos SFP 1:3
Steaua Bukareszt - Viktoria Pilzno 2:2
Nice - Ajax 1:1
Dynamo Kijów BSC Young Boys 3:1
AEK Ateny - CSKA Moskwa 0:2
Club Brugge - İstanbul Başakşehir 3:3
Przed nami rewanże. W pierwszych spotkaniach padło kilka ciekawych wyników i mało kto może być pewny awansu do kolejnej rundy.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania pierwszych analiz.

 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:00
Spotkanie: Sheriff-Karabach
Typ: 2 DNB
Kurs 1.73
Buk Fortuna
Analiza: Sheriff Tiraspol na swoim stadionie w tym rewanżowym spotkaniu podejmował będzie ekipę Karabachu, ekipa gości od samego początku uznawana była za faworyta do awansu do dalszych gier. W pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie ekipy z Kazachstanu padł bezbramkowy remis, z którego na pewno bardziej zadowolona była ekipa z Mołdawii, która grała tam na remis, żeby tylko nie stracić gola, sama nie potrafiła stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia gola , gospodarze natomiast stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki, jednak nic nie wpadło do bramki rywala , Karabach jest zespołem bardziej doświadczonym i myślę że na wyjeździe to on będzie w stanie stworzyć sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki . Ogólnie myślę że w tym meczu goście nie poniosą porażki i to raczej oni powinni zameldować się w następnej rundzie tych rozgrywek, stawiałbym na remis oraz dokładny wynik 1:1 , nie myślę że gospodarze na swoim stadionie całkowicie odpuszczą bowiem będzie to dla nich niepowtarzalna szansa,ale jak już wspomniałem to moim zdaniem ekipa przyjezdnych ma większe szanse na zwycięstwo oraz awans.
 
C 80

cuba250

Użytkownik
Witam, jak widać po moich &quot;osiagnieciach&quot; w udzielaniu sie na forum jestem raczej obserwatorem :p. A le jak widzę analize uzytkownika baku193 to woła ona o pomstę do nieba. Rozpoczynajac Katabach nie jest zespolem z Kazachstanu, a Azerbejdżanu(to Legia gra z mistrzem Kazachstanu), ale rozumiem pomylki sie zdarzaja.Ale idzmy dalej analiza bez zadnych argumentow wygraja bo sa lepsi i . ok maja lepsza kadre to nie ulega watpliwosci ale czy to czyni z nich zwyciezcow? Za &quot;hit&quot; powyzszej analizy uznalem &quot;nie mysle ze gospodarze na swoim stadionie calkowicie odpuszcza&quot;. Nie myslisz to fakt(przynajmniej podczas pisania powyzszej analizy) co maja odpuszczac gospodarze szanse awansu biorac pod uwage nienajgorszy wynik z 1 meczu?! Bo nie rozumiem? I kolejna rzecz ktora mnie zastanawia typujesz wynik 1-1 stawiasz DNB-2 jedno z drugim jakos nie współgra. A poza tym czy zamiast DNB nie postawic lepiej awansu Karabach? Przeciez 1-1 daje im awans. Następnym razem zachecam do przeczytania analizy przed jej opublikowaniem. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
friendly 421

friendly

Użytkownik
Nie sądzicie, że kursy na czysty win w przypadku Nicei oraz Salzburga to czyste value? Nie mówię o graniu tego w kombinacji, ale nawet jako singiel, jeden z tych meczy powinien wejść bardziej niż w 50%. A jaka jest Wasza opinia? Na chwilę obecną nie będę rozpisywał się analizą, preferuje spostrzeżenia innych, bo swoje już mam, aczkolwiek to nie są byle jakie zespoły, a na przeciwko nich żadne potęgi, powiedziałbym że nawet kursy powinny być wystawione odwrotnie..
 
M 14

marco1866

Użytkownik
Napisze...co do Salzburga to się kolego mylisz Rijeka to bardzo poukładana drużyna a liga chorwacka jest silniejsza od austryjackiej ;) widziałem mecze Rijeki i wiem , ze są naprawdę poukładani, wygrywali w lidze z hajdukiem i dynamem zagrzeb zdobyli mistrza, zachowali kadre, u siebie na gorącym terenie na pewno nie przegrają, ja polecam iść w strone awansu Rijeki 1.90 kurs dla mnie to jest okazja a nie granie przereklamowanego klubu ze słabej ligi..;) co do Nicei szanse więcej ma ajax, minimalnie , ale powinni awansowac ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ludogorets u siebie zawsze był bardzo trudnym przeciwnikiem dla przyjezdnych. Dodajmy do tego fakt, że muszą odrobić dwubramkową stratę. Kurs @1.90 na ich czysty win wygląda przekonująco.
✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z dzisiejszym meczem w Mołdawii jest taki problem, że specjalne pchanie się w wygraną Karabachu 3 drogowo średnio się opłaca. Sam mam pograny awans Karabachu 1,65 jeszcze przed pierwszym meczem i teraz specjalnie nie widzę sensu by cokolwiek tu dostawiać. Ewentualnie na upartego spróbowałbym na over 1 bramkę gości, takie coś w pinku stoi @1,89.
Karabach to na pewno wyższy poziom od Szeryfa tyle tylko, że nie potrafili za nic tego udowodnić w Azerbejdżanie chociaż sytuacji było sporo. Zwłaszcza w drugiej połowie dali niebywały koncert niewykorzystanych szans. Co mnie w sumie nie dziwi, bo rok temu w Szwecji z IFK Goteborg było to samo. Po prostu mają tak przypadłość raz na jakiś czas.
Prawda jest taka, że Szeriff na mega farcie zrobił już awans rundę temu z Kukesi. Najpierw w Mołdawii wymęczone 1-0 po mega frajerskim zagraniu ręką gości w polu karnym (chociaż kto tam wie czy to był przypadek) i rewanż uratowany w niezłych okolicznościach. W zasadzie to w bramce mają dobrego kota jak weźmiemy tego obronionego karnego z Kukesi i czyste konto w Azerbejdżanie. O kolejną dawkę farta raczej będzie ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Karabach
Trzeba zdać sobie sprawę, że żadna z tych ekip nie ma realnej szansy na to aby zagrać w LM. Tak przynajmniej ja myślę. Obie są po prostu za słabe...Tydzień temu Karabach zaprzepaściło swą szansę i tylko bezbramkowo zremisował na własnym boisku. Ten mecz może mieć zupełnie inny przebieg. Osobiście w roli lekkiego faworyta stawiałbym Mołdawian, którzy o ile coś grają to zwykle zdarza się to na własnym boisku. A Azerowie cokolwiek grają na wyjazdach, bo z tego co pamiętam to z kimkolwiek by nie grali z trudnością tam nawet remisują...Karabach nie zatrybił tydzień temu i dziś też raczej się to nie stanie. Nie widzę tu dużej ilości bramek...raczej będzie to przedział 1-2 bramki. Lekko intuicyjnie idę tu w kierunku gospodarzy...

Sheriff Tiraspol 1X kurs 1,52
Sheriff Tiraspol kurs 3,33
Sheriff Tiraspol awans kurs 2,59
wynik 1:2 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Karabach
W pierwszym spotkaniu Azerowie przeważali, ale ekipa z Mołdawii też stworzyła kilka sytuacji pod bramką przeciwnika. Skuteczność całkowicie kulała, a liczę, że dzisiaj będzie zupełnie inaczej i kilka bramek w tym spotkaniu padnie. Bardziej to przeczucie niż większa analiza.
Sheriff Tiraspol - Karabach over 1,5 bramki w pierwszej połowie @3,80 Totolotek⛔
Sheriff Tiraspol - Karabach obie strzelą w pierwszej połowie @5,06 Totolotek⛔
Ze stawką nie szaleję, bo to tylko przeczucie.
E: Na początku spotkania przeważała drużyna z Mołdawii. Wypracowali sobie kilka sytuacji, ale nie przełożyło się to na gola, a szkoda. Azerowie starali się trzymać piłkę jak najdłużej na swojej połowie i nie szarżowali za bardzo w ataku. Obudzili się dopiero w 38 minucie po rzucie wolnym i trochę mocniej przycisnęli w końcówce co zaowocowało golem.
HT: 0-1.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Skąd taki kurs na samą Kopenhagę jak i jej awans? Kopenhaga jest mocna i tak naprawdę powinni spokojnie ogarnąć minimum 3-0. No chyba że coś jest grane, bo nie ukrywajmy, liga duńska jest zdecydowanie lepsza od macedońskiej i sam spodziewałem się kursu około 1.2 na wygraną i 1.4 na awans, a jest aktualnie 1.57 na wygraną i 1.86 na awans, wg stsu szanse obu klubów to 50%, bo kursy są takie same...
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Kopenhaga nie ma formy na tym etapie co potwierdził pierwszy mecz tej rywalizacji. Przed sezonem odeszło kilku kluczowych graczy, nowi są nie zgrani. Znów będzie problem z obsadą prawej obrony -Ankersen i Hogli byli kontuzjowani już wcześniej - w ostatnim meczu grał lewonożny Boilesen. Teraz i on nie zagra z powodu kontuzji. Podobno drużyna jest pod dużym ostrzałem mediów , jest duża presja na trenerze. Kibice kwestionują taktykę i brak chęci jej korekty. Oglądałem pierwszy mecz i Vardar grał dobrą piłkę, swoboda w grze , wymienność podań. Każdy kurs poniżej 2,00 jest nieopłacalny według mnie. Macedończycy mają argumenty by wygrać po raz drugi dlatego polecam odpuścić Kopenhagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Skąd taki kurs na samą Kopenhagę jak i jej awans? Kopenhaga jest mocna i tak naprawdę powinni spokojnie ogarnąć minimum 3-0. No chyba że coś jest grane, bo nie ukrywajmy, liga duńska jest zdecydowanie lepsza od macedońskiej i sam spodziewałem się kursu około 1.2 na wygraną i 1.4 na awans, a jest aktualnie 1.57 na wygraną i 1.86 na awans, wg stsu szanse obu klubów to 50%, bo kursy są takie same...
Vardar ma korzystny wynik, nie stracili gola u siebie i grają na wyjeździe a tam jak strzelą to podwójna korzyść. Z drugiej strony Kopenhaga mocny teren, u siebie odkąd pamiętam zawsze byli silnym zespołem chociaż z Ziliną polegli 1-2, ale Vardar znowu gra dosyć dobrze ostatnio i nie powiem że ciekawi mnie jak skończy się ten pojedynek. Mnie osobiście wcale nie przekonuje Kopenhaga i myślę że Vardar może przejść dalej
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ludogorets u siebie zawsze był bardzo trudnym przeciwnikiem dla przyjezdnych. Dodajmy do tego fakt, że muszą odrobić dwubramkową stratę. Kurs @1.90 na ich czysty win wygląda przekonująco.
Zdecydowanie popieram. Sam mam ich awans z przed tygodnia, gdy tylko zobaczyłem że faworytem w tej parze jest Hapoel. Co prawda wynik z pierwszego meczu nie napawa optymizmem, bo priorytet jaki mieli to chociaż jedna zdobyta bramka z wyjazdu. Nawet wliczałem w koszta porażkę w Izraelu, ale nie do zera. A tutaj Ludogorets zmarnował piękne 3 setki, 2 z nich to już były po prostu typowa fantazja Brazoli i pudła nie z tej ziemi. I zamiast wracać z 2-2 albo nawet z wygraną 1-2 to dostali karę i w pierwszej połowie i w drugiej, oczywiście po swoich nie wykorzystanych okazjach, nie na odwrót.
Jak wspomniałem awans jest mocno zagrożony, ale niczym mi to nie przeszkadza w dołożeniu tym razem na ich zwycięstwo, tylko zwycięstwo. A więc 1-0 bądź 2-1 nie dające awansu/2-0 dające dogrywkę/3-0 dające wszystko. Konkluzja jest taka, że w każdym scenariuszu widzę ich win. (Chociaż uprzedzam, bo wychodzi mi teraz że mam lekką słabość do tej ekipy. W zeszłej edycji nawet próbowałem ich awansu w rewanżu w Kopenhadze, gdzie w Bułgarii dostali 1-2, także musiałem zakładać zwycięstwo minimum 2-0, albo chociaż dogrywkę. Ostatecznie skończyło się na 0-0, ale zaś co tam pomarnowali to ich.)
Co do samych ekip, w obu drużynach doszło po jednym solidnym osłabieniu. W Ludo odszedł podstawowy stoper do Atalanty za 4 bańki (co mocno odczuwają na wyjazdach) a w Hapoelu jedna z gwiazd ofensywy Buzaglo(bramki m.in na Interze i na Souhampton), jakimś dziwnym nieznanym bliżej powodem rozwiązał kontrakt i po dziś dzień jest bez klubu.
Jutrzejszy mecz zacznie się tak naprawdę kiedy wpadnie brama na 1-0. Cały klucz dla Ludo - bramka i czyste konto do HT. Później można szaleć dalej. Kwestia aby jeden z Brazylijczyków + Keseru miał skuteczność i napoczął gości i pójdzie, bo o stwarzanie okazji jestem pewny.
Ludogorets -0,75 @2,05 Uni ✅✅ Główny bet siedzi.
Ludo -1,5 rożnego @2,17 Uni &quot;minus: Przekombinowałem z tym handi, lepiej było ogólną liczbę wziąć.


Pilzno - Steaua

Para ułożona z serii tych co potrafi zrobić over wszystkiego - kartek, rożnych i przede wszystkim bramek. Tak było w pierwszym meczu, w zasadzie zgodnie z przewidywaniem. Teraz w rewanżu jeszcze bardziej jestem pewny tego. A co najlepsze i na bramki i jeszcze mocniej na rożne są zajebiste linie i kursy, dziwne to. Wynik 2-2 z pierwszego daje emocje na cały mecz, pierwsza bramka na 1-0 / 0-1 nikogo nie zniechęci. Rumuni dosyć fajne nazwiska w składzie, podkupili trochę jakości od Astry Dziurdziu. Samo Pilzno wiadomo, typowe pepiki nie zmanierowane jak ostatnio kluby z Pragi. Praktycznie sami Czesi w składzie + powrót byłego selekcjonera Pawla Vrby do Pilzna. Czyli dawnych wspomnień czar. Szczerze mówiąc ta para jest tak wyrównana, że ciężko stwierdzić kto przejdzie dalej pomimo dobrego wyniku i zarazem rewanżu w Czechach. Dodatkowe handi dla FCSB jest takie, że kontuzjowani są liderzy pilzneńskiej defensywy, zabraknie bramkarza Kozacika i chyba najbardziej doświadczonego stopera Hubnika. Obaj kontuzje.
Bonus w postaci cytatu z konferencji Vrby; Nadále chceme být aktivní směrem dopředu, zní z Viktorie před odvetou
Over 2,5 @1,95 Uni ✅ 5 bramek
+
Over 9,5 rożnego @1,95 Uni ✅ 11
Over 10,5 rożnego @2,45 Uni ✅ 11
Zrobili to znowu. 5 bramek 11 rożnych i 12 żółtych + czerwo.

PS. Bruggia - Basaksehir. Pierwszy mecz konkret. 2-0 do HT Belgów, mieli wszystko na idealny wynik i dobrą zaliczkę a tu nagle 3 kolejne bramki Turków w drugiej odsłonie, kosmos. Z perspektywy kursów, dla mnie za wysoko wystawiają Bruggię, mimo wszystko. Over też wydaje się dobrą opcją, bo tu atak musi pójść od początku, ale widzę że kursy już mocno zajechane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna -Liga Mistrzów-Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:Rijeka-Salzburg
Typ: 2(Spotkanie bez remisu)
Kurs:2.10
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Sezon temu Salzburg bylby zdecydowanym faworytem tego dwumeczu lecz na dzien dzisiejszy sytuacja sie zmienila.Niby z zespolu Red Bulla nikt nie odszedl ciekawy(oprocz niedlugo Lazaro) ale jednak chyba balon nie jest juz tak napompowany jak kiedys,szczegolnie ze wszytkie oczy sa zwrocone na ekipe z Lipska.Mozliwe ze nie ma to znaczenia ale jak dla mnie cos w tym jest.
Rijeka bedzie czekac na blad Salzburga i liczyc na szybkie kontraataki,jednak Austriacy to nie ogorki i wiedza napewno o tym,a o ich sile ogniowej nikomu nie trzeba przypominac.
Salzburg jak wiadomo potrafi tylko atakowac,w lidze ostatnio zremisowali z LASK Linz,tylko dlatego ze byli niesamowicie nieskuteczni,a wiadomo jak sie cos zacina to na maxa,a Chorwac sa o wiele lepsi niz sredniak z ligi Austriackiej.
Kłopotem Chorwatow jak i atautem moze byc to ze stadion bedzie wypelniony po brzegi fanami a wiadomo jak sie gra pod presja wyniku.
Co do Składów w Rijece kwestionowany jest wystep ofensywnego Matei i mniej waznego Bradaricia.
Salzburg ma o wiele wieksze klopoty,nie wystapia:Tetteh,Lazaro,Schlager,Atanga,Stangl,Rzatkowski
jednak ich atutem jak wspomialem jest ofensywa wiec nie grajacy z Linzem-Minamino i Dabbur bedą w pelni sił,dodac do tego Hwanga i Berisha a mamy pokazne sile razenia.
Mam mieszane uczucia co do tego meczu bo bedzie pewnie wyrownany,niby Rijeka jest w optymalnej formie i chyba lepszej niz rywal to jednak stawiam na Salzburg,doswiadczenie jak i siła ofensywna mistrza Austrii bardziej do mnie przemawia.Defensywa jest tu jedynym problemem wiec spotkanie bez remisu jest dla mnie najbardziej bezpieczym zakładem po i tak fajnym kursie.Powodzenia.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Wy serio gracie w stronę wiecznie przereklamowanych Austriaków ? Rijeka nie przegrała u siebie od ho ho ho. Co roku ta sama śpiewka, gramy bo Salzburg to stajnia Red Bulla i co roku drzecie porty po eliminacjach LM.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Astana
Typ: under 2,5
Kurs: 2,23
Bukmacher: : 1xbet
Analiza :

Przed tygodniem legioniści przegrali wyjazdowe starcie z Astaną 1:3. Wynik mógł być dla polskiego zespołu dużo bardziej korzystniejszy, gdyby nie &quot;frajersko&quot; stracona bramka w ostatniej akcji meczu. Największe kłopoty Legii sprawiła dwójka piłkarzy z Afryki - Patrick Twumasi i Junior Kabananga. Obaj byli przez cały mecz bardzo aktywni, groźni i szybcy, a ich książkowa kontra przeprowadzona w doliczonym czasie gry, tylko to podkreśliła. Pierwszy z graczy zdobył wspomnianego gola na 3:1, drugi mu przy tym asystował i sam wcześniej strzelił bramkę.

Choć podopieczni Jacka Magiery mogli zrzucać winę na sztuczną murawę, strefę czasową czy klimat, to i tak nic nie tłumaczy ich fatalnej dyspozycji. Nawet przegrywając 0:2, to goście chętniej dążyli i byli bliżsi zdobycia gola i nawet im się to udało, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę słusznie dopatrując się spalonego.

Wynik 1:2 byłby dla Legii patrząc z przebiegu meczu, niczym zwycięstwo, ale sytuacja po straconej trzeciej mocno się pogorszyła. Choć mistrzom Polski teoretycznie wystarczy tylko 2:0 do awansu, to patrząc z przebiegu pierwszego meczu i klasy rywala, o taki wynik może być niezmiernie trudno.

Odnosząc się do typu, kurs wystawiony przez bukmachera jest zdecydowanie za wysoki, który warto spróbować. Jeśli Legia będzie grała tak nieporadnie, jak w pierwszym meczu, czy nawet ligowym starciu, gdzie grając na &quot;10&quot; beniaminka z Nowego Sącza, wygrała 2:0, to under powinien się udać. Goście jednak także mogą być niebezpieczni i jeśli zdobędą jedną bramkę, wtedy Legia będzie musiała wyłożyć wszystkie karty na stół, bo i tak nie będzie miała nic do stracenia.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wy serio gracie w stronę wiecznie przereklamowanych Austriaków ? Rijeka nie przegrała u siebie od ho ho ho. Co roku ta sama śpiewka, gramy bo Salzburg to stajnia Red Bulla i co roku drzecie porty po eliminacjach LM.
Też tego nigdy nie zrozumiem. W szczytowym momencie gdy mieli najlepszy skład i byli najbliżej awansu dali dupy i tak za każdym razem. A rok w rok, runda w rundę są coraz słabsi. Niektórzy podpierają się, że tym razem ubytki mniejsze, ale jak mają być większe jak tam już wszyscy najlepsi wyjechali. W tej chwili jadą na oparach i biorą swoich młodych z akademii z Liefering czyli zaplecza austriackiej Bundesligi.
Sama liga austriacka to jest strasznie niski poziom. Kluby z Wiednia jak zwykle wahania formy. Rok temu potrafili coś tam pograć w grupach LE a późniejszą część sezonu stracić tak jak Rapid, który za chwilę i by spadł z ligi. Jak taka drużynka jak Altach gra już zamiast Rapidu w LE to już nie mam pytań.
Ewidentnie projekt na Salzburg gaśnie w oczach. Wszystko co najlepsze i tak poszło już do niemieckiego Red Bulla. Teraz transferują graczy z 2 bundesligi czy jak na wstępie mówiłem ze swojej akademii. Będzie problem z awansem do fazy grupowej... ale LE.
Rijeka rozwijała się rok w rok, aż w końcu przełamali monopol. Dobry wynik z pierwszego meczu daje im przywilej nie odkrywania się od pierwszej minuty. Na własnym stadionie nie wypuszczą tego.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Rosenborg - Celtic 1x - 1,52
Bate - Slavia x2 - 1,33
YoungBoys - Dynamo Kiev x2 - 1,54
Hafnarfjordur - Maribor x2 - 1,46
Rijeka - Salzburg 1x - 1,32
Olympiakos - Partizan 1 - 1,45
Ludogorets - Hap. Beer Sheva 1 - 1,95
Naprawdę chcesz grać taką taśmę? Trochę to śmieszne, tym bardziej, że bierzesz pod lupę co najmniej 3 spotkania z podwyższonym ryzykiem. Pierwsze spotkanie - Celtic. To może być bardzo podobny mecz jak wczorajszy Karabach. Drugie BATE. Niedoceniane w tym sezonie, a Czesi to nie jest nie wiem jak mocna ekipa. BATE u siebie może wygrać spokojnie. No i ostatnie Young Boys. U siebie całkiem niedawno pokazali, że potrafią wygrywać nawet z Basel do zera (2-0).
Osobiście polecam dubel Kopenhaga win ✅ i Celtic awans ✅. Wg mnie najlepsze tematy na dziś. Można jeszcze spróbować APOEL win ✅, bo Cypryjczycy potrafią wygrywać takie mecze, doświadczona ekipa.
I po co robić jakieś taśmy z 6 zdarzeniami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom