>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [14.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
III runda kwalifikacyjna Rewanże

Kursy od: Fortuna

Pierwsze spotkania przyniosły kilka ciekawych wyników. Niektóre kluby będą musiały się sporo natrudzić aby odmienić losy dwumeczu. Myślę, że po raz kolejny wspólnymi siłami wybierzemy najlepsze opcje spośród wszystkich meczy.
Zapraszam do podawania typów popartych choć krótką analizą.
Każde zaczepki słowne będą usuwane, a jak to nie pomoże to polecą ostrzeżenia i bany.​
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
wygrana Dynama i przynajmniej dwa gole, kazda wygrana poza jeden zero.Moim zdaniem jutro Astane rozjada.z handi -1 masz kurs 3.35
Widzialem jak Chorwatom gul skoczyl kiedy Hapoel wygral pierwsza polowe u siebie, mimo ze w Chorwacji wygrali 5-0 i wcale nie musieli tam odrabiac, mogli przegac i nic by sie nie stalo, oni na pewno tego meczu kazachom nie odpuszcza mimo, ze wygrali pierwszy mecz 2-0.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
AEK powinien przejść Celtic. Szkoci a dokładniej Celtic to od lat bolki w meczach wyjazdowych jeśli chodzi o euro puchary. AEK , gorący teren w Grecji plus zaliczka w postaci gola ze Szkocji. Powinni to rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Na podbitkę BATE Borysów awans po 1,20 . Qarabach to też &quot;królowie&quot; własnego podwórka
 
hosik 16

hosik

Użytkownik
Bate Borisov myśle że powinni dać rade czysta jedyneczka co prawda dosyć fartownie wygrali pierwsze spotkanie Qarabach mial ogromna przewage zawiodła skuteczność, ale na swoim terenie Bialorusini graja świetnie i innym rywalom bardzo ciężko się tam gra więć powinni wygrać to spotkanie mój typ 2:1.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przewagę... więcej wiatru robili niż realnego zagrożenia. BATE wykazało większą dojrzałość i zasłużenie wygrało. Azerowie w grze niby ale wg mnie nic wielkiego nie ugrają
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Wiem o tym,ale watpie zeby zagrali na zero, ogladales pierwszy mecz? PAOK ma taka sile w ofensywie jak sie nakreci , ze kazdemu jest w stanie strzelic bramke albo dwie, gorzej z tylu tam moga sie pogubic. mozna grac sama wygrana ruskow po 1.8 o ile to wygraja, ale to jest idealny mecz pod bts.
 
J 0

jogusiando

Użytkownik
Panowie jak się zapatrujecie na kartki dzisiaj ? W Kijowie, Moskwie i w Trnavie bedzie sie palilo raczej dzisiaj, ale ktos jeszcze gdzies upatruje żółtek ?
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ja gram rzuty rożne (zastanawiam się nad powyżej 8.5 lub nawet 9.5) w meczu Trnavy z Crveną, moim zdaniem gospodarze znów będą głównie skupieni na obronie, &quot;postawią autobus&quot; i gościom może być ciężko, podobnie jak w pierwszym meczu.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Pytanie do osob, ktore ogladaly pierwszy mecz Benfiki czy to fenerbahce bylo faktycznie tak slabe jak wynika ze skrotu? po tym co tu zobaczylem X2 mozna chyba spokojnie grac.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Ateny - Glasgow Celtic
Typ: faule over 23
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Idę w tym rewanżowym spotkaniu w over 23 na faule. W pierwszym spotkaniu w Glasgow było w sumie 19 fauli ale teraz jest spotkanie rewanżowe, w pierwszym spotkaniu padł wynik 1-1 i myślę, że to będzie jeszcze bardziej zacięty pojedynek pełen walki w defensywie. Tutaj dla tego, kto popełni błąd może to się okazać bardzo kosztowne i spodziewam się, że zawodnicy będą przerywać akcje najszybciej jak to możliwe. Myślę, że będzie to spotkanie z nastawieniem obu zespołów przede wszystkim aby w pierwszej kolejności nie popełnić jakiegoś błędu w defensywie. Spodziewam się tutaj wielu fauli z obu stron i, że ta linia zostanie pokryta.
⛔ 16 fauli
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Videoton grał dobrze w obronie w pierwszym spotkaniu zremisował 1-1 i będąc konsekwentnym w obronie jak w zeszłej rundzie awansuje dalej. Ja widzę under 2,5 w tym meczu. ✅
Podobnie w meczu Dynamo Kijów, które ma dobry wynik i świetnie u siebie broni. Pokonało w lidze Szachtar 1-0, który ma silniejszy atak i wg mnie wygra dziś do zera. Gram, że w tym meczu nie będzie btsu. ✅
Benfica dobrze gra w obronie, dziś gra na trudnym terenie, stąd typ na under 2,5 po dobrym kursie ponad 1,8. ✅
Overowo zapowiada się tylko dla mnie w Moskwie, zarówno PAOK jak i Spartak strzelą w tym meczu gole, do tego over 2,5 w meczu. ⛔ ⛔
Overowo będzie w Amsterdamie jak Liege zacznie wykorzystywać swoje multum okazji, w lidze dwukrotnie w ostatnich meczach mieli problem ze skutecznością.
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
AEK Ateny - Celtic Glasgow | powyżej 3,5 ŻK | 1,40 (Fortuna) ✅ 5 ŻK
Dynamo Kijów - Slavia Praga | powyżej 3,5 ŻK | 1,38 (Fortuna) ✅ 6 ŻK

Na dzisiaj proponuję moim zdaniem najprostsze rozwiązanie - szukanie kartek w meczach, w których sprawa awansu do kolejnej rundy jest najbardziej otwarta.
W obu spotkaniach wyniki pierwszego meczu to 1:1.
W spotkaniu rozgrywanym w Pradze, mimo miażdżącej przewagi w statystykach, gospodarze wyrównali dopiero w 94 minucie po rzucie karnym. Statystyki fauli - 16:11, liczba ŻK - 4.
W meczu w Glasgow, Celtic nie potrafił dobić grających przez ponad pół godziny w osłabieniu Greków. Statystyki fauli - 11:9, liczba ŻK - 5. Gorący grecki klimat, atmosfera na stadionie - wszystko będzie sprawiać, że mecz z każdą minutą, w zależności od wyniku, będzie powodował coraz więcej nerwowości, frustracji u przegrywających a chęci przerywania akcji u drużyn broniących. Przy tego typu spotkaniach można również po cichu liczyć na kartkę dla bramkarza za ewentualne opóźnianie gry. Kursy nie powalają na kolana ale w takim dublu spokojnie można zaryzykować.
Stawka dzisiejszych spotkań jest ogromna - jest to już przedostatnia runda kwalifikacyjna i do awansu do LM brakuje już naprawdę niewiele. Zdecydowanie łatwiejsze zadanie przed zwycięzcą pary AEK/Celtic - w kolejnej rundzie czeka starcie ze zwycięzcą dwumeczu Malmo/Vidi. Zwycięzca starcia Dynamo/Slavia trafi najprawdopodobniej na Ajax jednak nawet awans do LE po odpadnięciu w ostatniej rundzie kwalifikacji LM to ogromne pieniądze, dużo większe niż po odpadnięciu dzisiaj.
W przypadku osób wolących wyższe kursy, w obu spotkaniach możemy też pokusić się o linię over 4,5 ŻK - 1,84 w obu meczach. ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 100

narodowy

Użytkownik
Popatrzyłem na statystyki sędziów obu wymienionych przez Imperial Fox meczy i przedstawia się to następująco:
1) AEK - Celtic - Vladislav Bezborodov
Sun 05/08/18 PRL Krylya Sovetov 0 - 3 Orenburg ŻK x5
Fri 27/07/18 SUC Lokomotiv Moskva 0 - 1E CSKA Moskva 1 CZ ŻK x2
Tue 17/07/18 FNL Avangard Kursk 1 - 2 Shinnik ŻK x2
Mon 04/06/18 FRI Italy 1 - 1 Netherlands 1 CZ ŻK x5
Sat 12/05/18 FNL Kuban&#39; Krasnodar 3 - 3 Tom&#39; Tomsk ŻK x5
Sat 05/05/18 PRL Tosno 1 - 2 Dinamo Moskva
Mon 30/04/18 PRL Ufa 1 - 0 SKA Khabarovsk ŻK x3
Sat 21/04/18 PRL Rubin Kazan&#39; 1 - 1 Rostov
Sun 15/04/18 PRL Ural 2 - 1 Spartak Moskva ŻK x3
2017/2018
Europa League 2017 - 2018 Liczba ŻK
play-off Austria Wien - Osijek 0 - 1 4
group stage Atalanta Bergamo - Everton 3 - 0 2
(group stage Ludogorets Razgrad - Braga 1 - 1 5
group stage Köln FC - Arsenal 1 - 0 3
WC 2018 qualifiers - Europe

Armenia - Romania 0 - 5 1 (1 - 0) 1
Switzerland - Latvia 1 - 0 4
Kazakhstan - Denmark 1 - 3 2
Estonia - Bosnia-Herzegovina 1 - 2 4
2) Dynamo Kijów - Slavia Praga
To nasz krajan ???? Daniel Stefański
MATCHES OF D. STEFANSKI

2017/2018
play-off Fenerbahce SK - Vardar 1 - 2 2

group stage BATE - Arsenal 2 - 4 3

group stage Skënderbeu - Partizan 0 - 0 6

group stage Rosenborg - Real Sociedad 0 - 1 2

round of 32 Dortmund - Atalanta Bergamo 3 - 2 6

W przypadku obu Panów może być różnie. Raz dają sporo, ale również mogą dać 2.
Bravo Imperial Fox AEK 5 kartek , Dynamo 6 ! ????
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Popatrzyłem na innych sędziów i polecam Pana Fernandez J. (Esp)
Vidi - Malmoe pierwszy mecz 1:1

MATCHES OF JAVIER ESTRADA

Typy:
Fortuna
+3,5 ŻK @ 1,44 ✅
+4,5 ŻK @ 1,96 ✅
Pięknie tutaj weszło 5 kartek ????
Na Totolotku i STS nie ma zakładów na to spotkanie na kartki.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Rzućcie okiem na sędziego meczu Ajax - S.Liege Kruzliak I. (Svk)
fortuna
+3,5 ŻK @ 1,44 ⛔
+4,5 ŻK @ 1,96 ⛔
edit: słabo, mecz prowadzony przez Ajax więc walki było dość mało 1 kartka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom