>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [14.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja bym na Dinamo Zagreb uważał, mają dobry wynik z pierwszego spotkania i nie muszą się spinać, remis im w zupełności wystarczy, a Astana będzie gryźć trawę żeby odwrócić losy spotkania, dlatego granie czystej jedynki na chorwatów jest ryzykowne, ja bym tu szedł w bramki i btsy.
Over 2.5 @ 1.94 ⛔
BTS @ 1.8⛔
Fortuna
I bardziej ryzykownie remis @ 3.35⛔
Fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AEK Ateny - Celtic Glasgow 2:1
Celtic lub remis 1,59 Fortuna
Celtic (A) 2,10 Fortuna

Powiem tak, oglądałem pierwszy meczu obu ekip i naprawdę nie mam pojęcia jak w tym meczu Celtic nie wygrał... Szybko strzelony gol i wydawało by się, że lepiej nie mogło się zacząć AEK wtedy musiał się nieco otworzyć a to dawało kontry dla Celticu no i Celtic mógł spokojnie strzelić 2 bramki na co przyszła 1 akcja trochę z przypadku Klonaridis znalazł się z piłką w polu karnym Celticu i strzelił bramkę do szatni no i druga połowa wiadomo było jaka będzie... Mur przez AEK a Celtic musiał przez ten mur się przebić, niestety atakował atakował ale zabrakło tej kropki nad &quot;i&quot;, dodatkowo już w 57 min AEK dostał czerwoną kartkę i wtedy już byłem pewny, że Celtic wbije rywalowi bramkę i jakież moje zdziwienie było po końcowym gwizdku... Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i tak naprawdę nie powiem przed tym meczem nic nowego, będzie to wyglądać bardzo podobnie, Celtic będzie atakował by strzelić bramkę a AEK będzie się bronić. Dla mnie osobiście zespół Celticu jest zdecydowanie lepszy niż AEK i muszą to pokazać na boisku. Nie wierzę, że AEK zdoła się obronić przez kolejne 90 minut dlatego typuję, że Celtic nie przegra dziś. Stawiam również w awans Celticu ale w typach dnia idę skromniej.
Dynamo Kijów - Slavia Praga 2:0
Slavia powyżej 3,5 rzutów rożnych 1,45 (5)
Slavia (A) 3,20
U siebie Slavia zdobyła aż 6 rożnych i prowadziła grę, oddała więcej strzałów. Dziś muszą atakować bo remis 0:0 daje awans Dynama więc myślę, że 4 rożne spokojnie pokryją + nie są bez szans więc awans po takim kursie biorę. Z gry wydawali się być drużyną lepszą.
Spartak Moskwa - PAOK 0:0
obie strzelą
1,73
Spartak i obie strzelą 3,35
Pierwszy mecz bardzo overowy bo aż 5 bramek.
Dziś Spartak musi wygrać ale widać było w pierwszym meczu, że obie ekipy są bardzo ofensywne.
Pechowo nie strzelony karny przez Promesa w pierwszym meczu może zaważyć ale wydaje mi się, że u siebie to jednak Spartak jest faworytem do awansu.
Fenerbahce Stambuł - Benfica Lizbona 1:1
Benfica lub remis
1,50
obie strzelą 1,71
Gdyby ten mecz był gdzie indziej spokojnie grał bym na Benfice tylko lecz w Turcji wiadomo jakie piekło mogą zrobić kibice piłkarzom, Fenerbahce na pewno stać na strzelenie gola bo u siebie są mocni. Benfica piłkarsko dużo lepsza więc awans nie powinien być zagrożony a żeby tak było wystarczy strzelić bramkę i być spokojnym.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Fenerbace czyste konto - NIE @1.33
Spartak czyste konto - NIE @1.50
Gram to w dublu @2 bet563 ⛔
/- Prijovic żeby cie po nocach ta spierdolona setka męczyła.
Fenerbace - Benfica.
Portugalczycy to obecnie lepsza drużyna, wygrali pierwszy mecz 1-0 i te przewagę było dość mocno widać na boisku, ale teraz przyjeżdzają do Turcji, gdzie w tym kotle wszystko się może zdarzyć. Wątpię w to że Benfica przyjedzie tutaj by się bronić i grać na przetrwanie. Potencjał w ofensywie mają, pytanie tylko czy wytrzymają presję trybun. Mnie ratuje chociaż ten jeden gol, który spokojnie są w stanie strzelić i kontrolować na spokojnie mecz.
Drugi mecz Spartak - PAOK.
Nie widziałem ich pierwszego meczu, ale PAOK dał radę podnieść się z 0-2 i ostatecznie wygrać mecz 3-2. Wiadomo, że inaczej się gra u siebie, a inaczej na wyjeździe, ale taki powrót już o czymś świadczy i pokazuje, że ta ekipa ma jaja. Wydawać by się mogło, że mają korzystny wynik z pierwszego meczu, ale ten wynik jest zdradliwy, bo jeden gol Spartaka i lecą, a wiadomo że w Moskwie gra się ciężko. Tak samo jak w przypadku Benfiki mam nadzieje, że PAOK nie przyjedzie tutaj by się bronić, bo jak już wyżej wspomniałem - jeden gol Spartaka i role się odwrócą, dlatego liczę, że PAOK do takiej sytuacji nie dopuści i będą chcieli wcisnąć tego gola.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja bym na Dinamo Zagreb uważał, mają dobry wynik z pierwszego spotkania i nie muszą się spinać, remis im w zupełności wystarczy, a Astana będzie gryźć trawę żeby odwrócić losy spotkania, dlatego granie czystej jedynki na chorwatów jest ryzykowne, ja bym tu szedł w bramki i btsy.
argument dnia - Dynamo nie wygra bo Astana bedzie gryzc trawe aby odwrocic losy spotkania ???? gryzc to sobie moga ale sztucznego orlika u siebie, wybacz za bezposredniosc ale gramy na balkanach a tutaj i kibice i ludzie ktorzy zakladaja koszulki takiego Dinama maja jaja i to nie jest minimalizm pilkarski, honor to sprawa pierwszorzedna,dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy, do tego mozna pokusic dodac Bate,ktore pilkarsko tez bije na glowe rywala a u siebie bywaja wyjatkowo grozni, zastanawiam sie jeszcze nad BTTS w meczu Spartaka i ciagle po glowie chodzi ta Crvena bo dzien dziecka dla Trnavy moze sie dzis skonczyc bo cos czuje ze moze ich sparalizowac lekko, pozdrawiam i zycze duzych wygranych
BATE Borisov - Qarabağ FK 1 @2.20
GNK Dinamo Zagreb - FC Astana 1 @1.83
AKO 4.03
STAWKA 8/10
--------------------------------------------
BATE Borisov - Qarabağ FK 1 @2.20
GNK Dinamo Zagreb - FC Astana 1 @1.83
FC Spartak Trnava - Red Star Belgrade 2 @2.00
Spartak Moscow - PAOKThessaloniki BTTS @1.72
AKO 13.93
STAWKA 7/10
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
A Ajax i rożne ? U siebie to wg mnie maszynka do nabijania rogali coś jak Real w PD ;)
Pierwszy mecz sezonu w holenderskiej u siebie z Heraclesem to 1:1, jednak w rogalach 12:7 ;)
a tak było pod koniec poprzedniego sezonu na linii 8.5 w domowych spotkaniach

Wracając do LM to w poprzednim meczu było w bramkach 2:2 a w rożnych 1:2 dla przyjezdnych z Amsterdamu,
ale wszystkie rogi były dopiero w drugiej połowie a pierwszy w 54 minucie...

Czyli można atakować rożne wg mnie a linia +8.5 to zależy od buka jakieś 1.50 - 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ajax - Standard
Typ: 2 [+1.5]
Kurs: 1,75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Przeglądając dzisiejszą ofertę na Ligę Mistrzów zwróciłem uwagę na zaskakująco duże dysproporcje kursów między Ajaxem i Standarem. Faworyzowanie Holendrów mnie nie zdziwiło, ale potraktowanie Standardu jak jakiś amatorów już tak. Wszystkie kursy w stronę Belgów wydają się kuszące po bramkowym remisie w Liege. Ajax wszedł w mecz z buta i szybko prowadził różnicą dwóch goli, ale pogoń gospodarzy dała im remis. Sam mecz był dość wyrównany, bo więcej celnych strzałów gości, ale więcej okazji wykreowali ówcześni gospodarze. W weekend oba zespoły w lidze zremisowały, a Ajax dziś może mieć spore problemy. Nie zagra nadal Veltman, a pod znakiem zapytania występy Dolberga, Sinkgravena czy przede wszystkim de Ligta, kluczowego defensora. 1.75 na handicap dodatni w stronę Belgów to gruba przesada i ostatecznie wybrałem tę bezpieczniejszą opcję.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Wysokie kursy,mniejsza stawka( fortuna ):
Fenerbahce-Benfica:
Mysle ze 1 mecz i wynik absolutnie nie przekresla zespolu ze stolicy.Fener w tym roku ma naprawde solidna ekipe,duzym wzmnieniem jest dla mnie Ayew ktory nie zagral w 1 meczu.U siebie gra bedzie bardziej ofensywna,Soldado,Giuliano,Valbuena mysle ze poprowadza Fener do zwyciestwa.Kursy Bukow jednoznacznie wskazuja ze w tym meczu moze wygrac kazdy,ja mam nadzieje ze gracze z Turcji.
1-2.66@fortuna 0-0⛔

Shkendija-Salzburg:
1 mecz w Austrii pokazał ze obie ekipy sa tak mocne w ofensywie tak jak i fatalne w defensywie.W dzisiejszym meczu jednak widze dosc wyrownany pojedynek i ataki z jednej i z drugiej strony dlatego skupiam sie na rzutach roznych.Tez nie sadze by mecz obfitowal w gole bo obie ekipy lubia marnowac 100% sytuacje.Macedonczycy mysle ze beda chcieli jak najlepiej pozegnac sie LM,ambicji im do tego na pewno nie brakuje.
Under2.5-1.98@fortuna ✅ liczna rzutow roznych +10.5-2.37@fortuna ✅

Ajax-Standard:
Buki przesadzily z tymi kursami,Ajax w tym sezonie nie jest taki mocny zeby az tak nie dawac szans Belgom.Standard jest ekipa ktora lepiej radzi sobie na wyjazdach i ofensywniej prezentuje sie tez bardzo ciekawie brakuje tylko skutecznosci.Obie Ekipy graja w porownywalnie poziomem do siebie ligach wiec nie sadze by to bym pogrom jak wsazkuja na to kursy,oby dzis Belgowie milo zaskoczyli i sprawili niespodzianke.
X2-3.20@⛔Fortuna Under2.5-2.52@Foruna⛔
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Spartak - Paok Saloniki
Mimo wygranej w pierwszym meczu nie przeceniałbym tu Greków. Czy reprezentacja, czy też ekipy klubowe z tego kraju tracą około 30 % na wyjazdach. Wydaje mi się,, że nie zobaczymy zbyt dużej ilości bramek. Nie będzie takiego festiwalu jak w pierwszym meczu. Widzę tu awans Spartaka i ich wygraną jedną bądz dwoma bramkami...
Spartak awans kurs 1,80 STS
wynik 0:0 FT
Trnava - Crvena Zvezda Belgrad

Klubowa piłka na bałkanach to nadal moim zdaniem co najwyżej średnia półka europejska. Trnava potrafi grać w piłkę co pokazała w meczach z Legią. Uważałbym z ta dwójką w tym meczu...
Trnava 1x kurs 1,78 wynik 1:1 po 90 minutach
Trnava awans kurs 2,59 STS
Dinamo - Astana

Astana x2 kurs 1,98 STS
wynik 1:0 FT
i chyba Ajax wykończy przeciwników....kurs 1,40 STS
wynik 3:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik

Trnava - Crvena Zvezda Belgrad

Klubowa piłka na bałkanach to nadal moim zdaniem co najwyżej średnia półka europejska. Trnava potrafi grać w piłkę co pokazała w meczach z Legią. Uważałbym z ta dwójką w tym meczu...
Trnava 1x kurs 1,78
Wreszcie jakiś głos rozsądku co do tego spotkania. Nie rozumiem typu na czystą dwójkę ... Najbezpieczniejsza lokata na dzisiejszy wieczór poza Dynamem Kijów to właśnie to spotkanie i zwycięstwo Trnavy za 4.15, ale jako że remis 0:0 powinien być dla nich priorytetem typ taki a nie inny:
1x - 1.70
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Spartak wygrywa 1:0 i ma awans. Popraw to i nie wprowadzaj ludzi w błąd ????
Naucz sie czytac ze zrozumieniem.Tam jest wyraznie wyjasnione dlaczego uwazalem, ze ruskom nie starczy jedna bramka, a nie ze 1-0 im nie daje awansu jezeli bylby taki wynik,zreszta i tak juz nieistotne, bo zlapali glupia czerwona za faul bez pilki w 1 polowie i sami sie zalatwili.Swoja droga z PAOKU tez powinien wczesniej wyleciec pilkarz za uderzenie w twarz pilkarza gospodarzy , a dostal tylko zolta.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Spartaka z Paokiem i może powiedzieć czy powinna być czerwona karta ? Z skrótu ciężko stwierdzić czy był faul i na jaką kartkę. Spartak przez to sam się wyeliminował
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Spartaka z Paokiem i może powiedzieć czy powinna być czerwona karta ? Z skrótu ciężko stwierdzić czy był faul i na jaką kartkę. Spartak przez to sam się wyeliminował
Ogladalem, bo ten mecz mi spapral kupon i tez nie wiem, z powtorki za bramka wydaje sie , ze grek przyaktorzyl, VARu sedzia nie bral,w kazdym razie ruch tam lokciem byl i napewno glupota Adriano, bezsensu sytuacja, oslabil druzyne w tak waznym meczu i w 10 juz ciezko bylo cos zdzialac.Spartak dzis slaby mecz lepiej zagrali juz tydzien temu.
 
joj 12

joj

Użytkownik
A Ajax i rożne ? U siebie to wg mnie maszynka do nabijania rogali coś jak Real w PD ;)
Pierwszy mecz sezonu w holenderskiej u siebie z Heraclesem to 1:1, jednak w rogalach 12:7 ;)
a tak było pod koniec poprzedniego sezonu na linii 8.5 w domowych spotkaniach

Wracając do LM to w poprzednim meczu było w bramkach 2:2 a w rożnych 1:2 dla przyjezdnych z Amsterdamu,
ale wszystkie rogi były dopiero w drugiej połowie a pierwszy w 54 minucie...

Czyli można atakować rożne wg mnie a linia +8.5 to zależy od buka jakieś 1.50 - 1.60
z jakiej strony masz tą grafikę??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom