>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile bezpiecznie wyplacac ze Skrilla na konto bankowe? US? Kapica?

zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Czesc, ile moge bezpiecznie wyplacic jednorazowo z konta Skrill na konto bankowe, aby nie wzbudzic podejrzen banku, Urzedu Skarbowego, pionkow pokroju Kapicy? Wiem, ze najlepsza rada jest wyplacanie po tysiac zlotych za pomoca karty co tez czynie, ale potrzebuje wiekszego zastrzyku gotowki a nie chce miec potem niespodziewanych listow ;)
Ma ktos konkrety jak to wyglada?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Podbijam, bardzo wazne, daje repute. Nie mam sie do kogo zwrocic przyjaciele, na infolinie nie zadzwonie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weed233 854

weed233

Użytkownik
Nie mozesz wyplacic karta i wplacic do banku ?
chyba ze limit dzienny a potrzebujesz mega duzo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Nie mozesz wyplacic karta i wplacic do banku ?
chyba ze limit dzienny a potrzebujesz mega duzo.
Potrzebuje mega duzo, od prawie tygodnie latam i wyplacam po 1 tysiac, bo wiecej sie nie da. Juz sobie w sumie poradzilem, ale jestem ogolnie ciekaw na przyszlosc jak sprawa wyglada.
Moga sie przyczepic o np. jednorazowe 10k na konto bankowe ze Skrilla?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czesc, ile moge bezpiecznie wyplacic jednorazowo z konta Skrill na konto bankowe, aby nie wzbudzic podejrzen banku, Urzedu Skarbowego, pionkow pokroju Kapicy? Wiem, ze najlepsza rada jest wyplacanie po tysiac zlotych za pomoca karty co tez czynie, ale potrzebuje wiekszego zastrzyku gotowki a nie chce miec potem niespodziewanych listow ;)
Ma ktos konkrety jak to wyglada?
Ale po co zadajesz takie pytania ? Przecież wiadomo że dostaniesz tutaj dwie zupełnie różne odpowiedzi jedni bedą straszyć że jak wypłacisz 100zł to dostaniesz wezwanie a inni wypłacili setki tysięcy i śpią spokojnie.
Prawda jest taka że możesz wypłacać ile chcesz i nikt się nie dojebie, nawet jak wypłacisz kilkadziesiąt tysięcy jednorazowo to szanse są minimalne że ktoś się dojebie. Sam fakt przelewu na konto o niczym nie świadczy i teoretycznie możesz i milion złotych wysłac i nikt się nie dojebie. Zalezy co potem z tymi pieniędzmi zaczniesz robić, i czy w twoim otoczeniu nie ma osób pokroju &quot;Uprzejmnie donoszę&quot;. Oczywiście to tylko moja opinia wybierz sobie najwygodniejszą odpowiedź. Takie pytania zaczynają się robić nudne...
 
A 11

adrianw

Użytkownik
Potrzebuje mega duzo, od prawie tygodnie latam i wyplacam po 1 tysiac, bo wiecej sie nie da. Juz sobie w sumie poradzilem, ale jestem ogolnie ciekaw na przyszlosc jak sprawa wyglada.

Moga sie przyczepic o np. jednorazowe 10k na konto bankowe ze Skrilla?
Możesz śmiało jednorazowo równowartość 15 tyś euro wypłacać i nikt się nie przyczepi. Przelewy w Polsce są monitowane powyżej tej kwoty właśnie
 
R 10

robo

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej mańki, zakładamy że wygrałem sporo (np.: 13tyś) na buku internetowym i chce całość przelać na Skrill&#39;a czy mogę oni się do czegoś przyczepić i moge mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja mam pytanie z innej mańki, zakładamy że wygrałem sporo (np.: 13tyś) na buku internetowym i chce całość przelać na Skrill&#39;a czy mogę oni się do czegoś przyczepić i moge mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu?
Skończcie już bo śmiech mnie zalewa, jest mnóstwo wątków na ten temat, używaj opcji szukaj.
 
Do góry Bottom