>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile się czeka na wpłacone pieniądze ??:>

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
wpłaciłem na poczcie swoje sianko w czwartek o 17 i kiedy mi przeleja na BAH ?? dzis juz sobota i nie ma ???? wpłaciłem dużo pieniędzy i sie teraz boje ;/
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Przelew pocztą może iść do 1,5 tygodnia dlatego go nie polecam. Ja przelewem bankowym wysłałem kase o 17:30 i następnego dnia przed 13 miałem ją już na koncie (w GB ale chyba we wszystkich tak samo)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
i jak im dzis wysle to jutro juz bede mial sianko na koncie tak ?? w BAH?? :&gt; :mrgreen:



__________________________________________________________

LEGIA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziś Pogoń-Legia 0:2 ???? ???? ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie martw się. Jak wysłałeś we Czwartek, to będą w poniedziałek po 8:00, bez żadnego skanu. Tak bez skanowania to nie księgują w weekend. Bezo obawy, jeśli poprawnie wypełniłeś druczek przelewu to w pon będą na 100%
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
W takim razie spróbuj wysłać skan przelewu. Mi zawsze wpłacali w dwa dni po przelewie bez żadnego skanowania. Jeśli wysyłałem przed weekendem to w pon miałem kaske.
Spróbuj wysłać skan, albo napisz do supportu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
chlopie mowie ci- nie martw sie. jak za 2 tygodnie nie dojdzie to zacznij sie max martwic, ale poki co to poczta wolno idzie i sie nie masz czym martwic!
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Hehe nareszcie sie doczekałem sianka ???? dzieki wszystkim za dyskusje ???? pozdra for_all :* hehe a ja sie tak martwiłem ???? :mrgreen:


________________________________________________________________
LEGIA PANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
novo 203

novo

Użytkownik
Także potwierdzam, przelewałem z mBanku i doszło po ok 1.5 dnia. Po zaksięgowaniu kaski na koncie dostaje się maila z informacją ????
 
Do góry Bottom