>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile typów na mecz?

I 0

infantasy

Użytkownik
Mam nietypowe pytanie ... może ktoś z was orientuje się, ile głosów oddawanych jest średnio na mecz w lidze niemieckiej, francuskiej, angielskiej albo hiszpańskiej na jedno spotkanie ? Czy to jest bardziej 100 w skali kraju czy może 1000 ? I czy stawka podstawowa (2zł) minus podatek to wygrana buka ? Próbuje ustalić ile zarabia bukmacher średnio na jednym spotkaniu z dobrej ligi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
może ktoś z was orientuje się, ile głosów oddawanych jest średnio na mecz
Co to znaczy oddanych głosów? To nie jest konkurs piękności, że się głosuje...
Czy to jest bardziej 100 w skali kraju czy może 1000 ? I czy stawka podstawowa (2zł) minus podatek to wygrana buka ? Próbuje ustalić ile zarabia bukmacher średnio na jednym spotkaniu z dobrej ligi.
Tego nigdy nie ustalisz więc możesz już nie zaprzątać sobie głowy. No chyba, że jesteś pracownikiem konkretnego bukmachera i masz wgląd do takich danych.
Jedyne co możesz się dowiedzieć to jakie są obroty na na giełdach zakładów. Ale u bukmachera nigdy się nie dowiesz.
 
I 0

infantasy

Użytkownik
Nie chce znać dokładnie. Niepotrzebna mi taka wiedza. Zajmuje się nieco programowaniem. Piszę grę. Muszę jakoś urealnić wpływy, obroty, zyski.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chce znać dokładnie. Niepotrzebna mi taka wiedza. Zajmuje się nieco programowaniem. Piszę grę. Muszę jakoś urealnić wpływy, obroty, zyski.
Teraz piszesz co innego.
Jeśli chcesz urealnić wpływy, obroty, zyski firmy to co innego.
Bukmacherzy notowani na giełdach papierów wartościowych muszą spełniać szereg obowiązków.
W tym publikować sprawozdania finansowe.
Poszukaj sprawozdania finansowe tych firm co są notowane na giełdach (m.in. Londyn, Sztokholm).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom