>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indian Open 2016 (5-9.07.2016)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Indian Open 2016
5-9 lipca 2016
Przed nami trzecia edycja turnieju Indian Open. Tym razem zawody, po dwóch edycjach w Bombaju, po raz pierwszy zawitają do Hajdarabadu na południu Indii, a turniej odbędzie się w dniach 5-9 lipca 2016 roku. Pula nagród ponownie opiewa na sumę £300,000 funtów, z czego zwycięzca zgarnie £50,000. Tytułu sprzed roku bronić będzie Michael White, który właśnie w Indiach wygrał swój pierwszy turniej rankingowy.
W turnieju głównym udział weźmie 64 snookerzystów wyłonionych w kwalifikacjach, które odbędą się 28-30 maja w Preston Guild Hall angielskim Preston. Format meczów kwalifikacyjnych taki jak w turnieju głównym, czyli mecze do 4 wygranych frejmów (Best-of-7), bez przerwy regulaminowej. W poniższych linkach szczegóły dotyczące formatu i drabinki kwalifikacji.
Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Poniżej oferta na pierwszy dzień kwalifikacji Indian Open 2016.

Promocja w OtoBet
Bonus Powitalny 100%


Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Początek sezonu, więc forma zawodników może być różna, zwłaszcza że dystans meczów krótki. Więc typy raczej na czuja.
A.Higginson vs Y.Bingtao
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.61 ✅ 4-2
Zakłady z handicapem: Bingtao, Yan (+1.5) @ 1.80 ⛔

Młody Chińczyk grac potrafi, błysnął w tamtym sezonie parę razy, zwłaszcza w drużynowych MŚ, gdzie z Yuelongiem wygrali cały turniej. Higginson bardzo nieregularny w ostatnich miesiącach, nie musi mieć dzisiaj łatwo, krótki format również sprzyja dogowi.

M.Dunn vs I.Preece
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.62
4-2

Preece świeżutko po wygraniu miejsca w tourze przez Q School i jest to poniekąd powrót po latach. Walijczyk lata temu był mistrzem Europy U19 (1998) a później nawet mistrzem świata amatorów (1999), więc o trochę taki oszukany debiutant, bo doświadczenia i umiejętności mu nie brakuje. Dunn bez szału w tamtym sezonie i tutaj również stawiam najtrudniejszą przeprawę faworyta.

T.Pengfei vs D.Lilley
Zakłady z handicapem: Pengfei, Tian (-2.5) @ 2.11 ⛔ 3-4 no ładny początek sezonu..

Jak dla mnie za duży mismatch, żeby cokolwiek się tu mogło wydarzyć dobrego dla doga. Pengfei może w końcówce sezonu nie błyszczał, ale to już rutynowany profi i w każdej formie nie powinien mieć problemu z angielskim amatorem.

Kursy z Marathonu
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Maguire vs C.Walters
Łącznie frejmów: Poniżej 4.5 @ 2.51 ✅ 4-0

Rzadko dają jakieś overy w takich zestawieniach, ale tu akurat dali i myślę, że szansa na gładkie 4-0 jest większa niż wskazuje kurs. Walters jest najbardziej znany z tego że się kumpluje z Trumpem, no ale zbyt wiele z tego nie wynika. Nie wyróżnia się nawet w gronie amatorów, nigdy nie był nawet blisko zdobycia przepustki do touru, ostatnio w Q School również dość szybki wylot. Mags, wiadomo, jak ma humor to potrafi wszystko, jak mu nie idzie to szybko się frustruje, no ale dzisiaj raczej wielkiej presji ze strony rywala odczuwał nie będzie. Wszystko zależy jak to potraktuje, jeśli podejdzie poważnie do sprawy, to szybka demolka jak najbardziej możliwa.

A.Burden vs P.Davison
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.64 ⛔ 4-0

M.King vs L.Walker
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.62
4- 1

I jeszcze 2 mecze w których dogi powinni mieć coś do powiedzenia. Zarówno Davison i Walker mają pojęcie o grze, również jej defensywnej odsłonie, doświadczenia też sporo na koncie. Myślę, że szansa, że ugrają 2 frejmy i doprowadzą do overowego wyniku całkiem spora.
Kursy z Marathonu
A wy co myślicie o dzisiejszych meczach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Mark King v Lee Walker Typ: Mark King -1.5 frejma @ 2.00 Bet365✅ 4:1
King nie powinien mieć większych problemów z Walkerem. Ostatnio w China Open wygrał z Alim Carterem oraz Shauhnem Murphym, zaś w trakcie kwalifikacji do światowego czempionatu uległ dopiero w ostatniej rundzie Holtowi, który później prezentował się bardzo dobrze. Z kolei Walker ostatnio dwukrotnie przegrywał w Gilbertem, który co symptomatyczne w kwalifikacjach do Indian Open przegrał z niżej notowanym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Krótki format meczów, niezbyt perfekcyjna organizacja, a przede wszystkim wakacyjny termin sprawia, że Indian Open lubi niespodzianki, co zresztą mieliśmy okazję oglądać w tamtym roku, kiedy wygrał Michael White. Tak że raczej spokojnie trzeba do tego podchodzić. Zresztą obsada turnieju głównego też mocno okrojona. Mecze o 13:30.
M.O&#39;Donnell vs K.Wilson
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.70
3-4

W obu meczach myślę, że faworyci nie muszą mieć spacerku. O’Donnell całkiem niezły początek sezonu, jak na jego możliwości, wszystkie mecze bardzo wyrównane, jego 4 ostatnie mecze to decidery, w tym 2 wygrane. Potrafi walczyć, w kilku przypadkach odwracał wynik z beznadziejnego wyniku. Wilson to zdecydowanie wyższa półka, ale też Kyren niezbyt bryluje na początku sezonu i można się spodziewać, że dzisiaj również nie pokaże swojego najlepszego snookera. Dla mnie szansa na over całkiem spora.
J.Wattana vs J.Jones
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.67
3-4
Zakłady z handicapem: Wattana, James (+1.5) @ 1.99


W drugim meczu typ przeciw Jonesowi, który już chyba nigdy nie wyzbędzie się głupich pomysłów przy stole, potrafi punktować momentami jak top16, by w następnym frejmie zagrać jak amator. Nieregularność ma wypisaną na twarzy, a z takim rutyniarzem jak Wattana to wieszczy trudną przeprawę dla Walijczyka. Tym bardziej, że tajski weteran w tym sezonie zaskakująco dobrze wygląda, na koncie 2 pewne wygrane z uznanymi zawodowcami (Maflin, Milkins). Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie kolejna niespodzianka z jego strony.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kilka typów na poranne mecze.
D.Dale vs I.Chadha
Zakłady z handicapem: Dale, Dominic (-2.5) @ 1.533
4- 2 Dale jak św . Mikoł aj..
Łącznie frejmów: Poniżej 4.5 @ 2.75


Dale potrafi mieć różne humory ale umiejętności nikt mu nie zabierze, a już na pewno nie 19letni hinduski prospekt, który pokazuje się na razie tylko na lokalnym rynku i to z różnym skutkiem. Chadha znalazł się w turnieju głównym dzięki temu, że jego mecz kwalifikacyjny przeniesiono do Indii i rywal Patrick oddał go walkowerem, najpewniej kalkulując że nie opłaca mu się taka wycieczka, głównie finansowo. Gramy do 4 frejmów, więc 1 frejm zapasu dla faworyta powinien wystarczyć, choć myslę, że jeśli faworyt potraktuje sprawę poważnie to mecz zamknie się w 4 frejmach.

J.Astley vs R.Day
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.70
4 - 3
Zdobywca najwyższego brejka: Astley, John @ 2.85
91-137 musiał Day wyskoczy ć z tą setką..

Astley ostatnio zaskoczył dobrą formą w Rydze, gdzie doszedł aż do ćwierćfinału, prezentując na prawdę dobrą formę, zwłaszcza w grze punktowej (3 setki po drodze). Dlatego myślę, że z chwiejnym Dayem nie musi stać na straconej pozycji, również jeśli chodzi o wyższego brejka.

A.Hamilton vs E.Sharav
Zwycięzca meczu: Hamilton, Anthony @ 1.533
4 - 3

Hamilton dzisiaj zaskakująco łatwo odprawił obrońcę tytułu ale też White zagrał poniżej swojego poziomu. Sharav grać potrafi, ale to jeszcze nie jego czas, nawet w swoim najlepszym wydaniu nie powinien sprawić problemów Antkowi.

Kursy z Marathonu
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Najwcześniejsze mecze od 13:30
M.Davis vs A.Songsermsawad
Zakłady z handicapem: Songsermsawad, Akani (+2.5) @ 1.52
2 -4 młody bez kompleksów, na sp okoju, będzie z niego kozak
Zakłady z handicapem: Songsermsawad, Akani (+1.5) @ 2.29

Zwycięzca meczu: Songsermsawad, Akani @ 3.68


Ja tu nie widzę szans na gładką wygraną faworyta. Po pierwsze, Davis daleki od najlepszej formy, do tego jak to na początku sezonu i w okresie wakacyjnym, faworyci są najmniej czujni. Po drugie i chyba ważniejsze, Songsermsawad to nie żart, młody Taj pojawił się w tym sezonie w tourze I już widać, że będą z niego ludzie. Na razie rozegrał 3 bardzo wyrównane mecze z uznanymi zawodowcami: ograł Woollastona (4-3), minimalnie uległ Yuelongowi (4-5) i wreszcie mocno postraszył mistrza świata Selby’ego (3-4). Już w Indiach łatwo odprawił Burnetta (4-1). Jak na debiutanta to są świetne wyniki i myślę, że dzisiaj 2-3 frejmy młokosa nie będą już żadną niespodzianką a nie zdziwi mnie też jego wygrana.

M.Stevens vs S.Bingham
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.63
3-4
Zakłady z handicapem: Stevens, Matthew (+1.5) @ 1.84


Bingham na razie gra tak jak w poprzednim sezonie, czyli poniżej możliwości i męczy się z zawodnikami dużo niżej notowanymi. Wczoraj męczarnie z Hallworthem (4-3), wcześniej w Rydze też nie lepiej i szybki wylot. Stevens już jedną noga chyba na emeryturze, nie widać już w nim takiego zaangażowania jak kiedyś, ale umiejętności ma na top16, gorzej w regularnością. Ale przeciwko borykającemu się ze swoją grą Binghamowi to powinno wystarczyć na wyrównany mecz a może i coś więcej, zwłaszcza na tak krótkim dystansie.

R.Williams vs J.Astley
Zakłady z handicapem: Astley, John (+1.5) @ 1.69
2 -4 zgodnie z p lanem, Astley dalej w gazie
Zwycięzca meczu: Astley, John @ 2.38
Zdobywca najwyższego brejka: Astley, John @ 2.14
58- poniżej 50 szkoda tego brejka, bo ni ewiele trzeba było, ale wygrać mecz be z brejka +50 też trzeba um ie ć ..
Astley kontynuuje dobrą passę z Rygi, gdzie dotarł aż do ćwierćfinału z 3 setkami na koncie. Tutaj również dobrze punktuje, wczoraj odprawił Daya skutecznie odwracając mecz ze stanu 2-3 na 4-3 w pomogły mu 3 prawie-setki (91, 88, 90). Dobra forma Anglika trwa, a rywal z nie najwyższej półki, do tego bez błysku ostatnio. Dla mnie szansa dla doga oczywista i każdy typ w jego stronę moim zdaniem do gry.
Kursy z Marathonu
A wy co myślicie o dzisiejszych meczach Indian Open ?
Zapraszam do d yskus ji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Parę typów na poranne sesje o 6:00 i 7:30 . G.Wilson vs A.Songsermsawad
Zakłady z handicapem: Songsermsawad, Akani (+1.5) @ 1.96
2 -4 młody jedzie dalej..
Zwycięzca meczu: Songsermsawad, Akani @ 2.94


Właściwie można by powtórzyć argumentację z wczorajszego meczu z Davisem, bo sytuacja bardzo podobna. Z jedna różnicą, bo rywal wydaje się trochę słabszy, a i młody Taj po wygranej powinien urosnąć mentalnie. Wczoraj z Davisem wyglądał bardzo dobrze, aż bił od niego spokój, widać, że ma idealny temperament do tej gry, coś jak Kyren Wilson. Teraz z innym Wilsonem również nie musi stać na straconej pozycji, Anglik ograł utalentowanego młokosa (Xintong), a potem weterana (Hamilton), więc specjalnie trudnych rywali nie miał. Jak na mój gust to uważnie grający będzie bardzo niewygodny i kursy powinny być bardziej wyrównane, zwłaszcza na tak krótkim dystansie, kiedy 1-2 frejmy robią dużą różnicę.

A.McGill vs S.Bingham
Zakłady z handicapem: McGill, Anthony (+1.5) @ 1.63
4-0 ł a twiutko
Zwycięzca meczu: McGill, Anthony @ 2.26


Bingham na początku sezonu znowu nie przekonuje i w Indiach tylko to potwierdza, najpierw męczarnie z Hallworthem (4-3), wczoraj to samo ze Stevensem (4-3), musiał się nieźle gimnastykować w obu meczach a i tak potrzebna była jeszcze pomoc rywali, zwłaszcza w końcówkach. McGill jest dużo lepszy od każdego z nich, świetnie wszedł w nowy sezon (bilans 8-1) i dobrą grę kontynuuje również w tym tygodniu, jak choćby wczoraj kiedy pewnie ograł Selta (4-2) wszystkie frejmy wygrywając jednym podejściem (80, 51, 79, 83). Jeśli Bingham nadal będzie dawał tyle szans co w poprzednich meczach, to będzie to łatwy mecz dla Szkota, bo maszynka do punktowania działa bez zarzutu.

I jeszcze parę typów, już bez analizy.

J.Astley vs N.Bond
Zwycięzca meczu: Astley, John @ 1.86
2-4 musiał się trafi ć rodz yne k..

D.Dale vs P.Ebdon
Zwycięzca meczu: Ebdon, Peter @ 1.89
1 -4

K.Wilson vs M.Gould
Zwycięzca meczu: Wilson, Kyren @ 1.909
4-2

B.Hawkins vs S.Maguire
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 2.04
3 -4

R.Milkins vs D.Lilley
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.78
2 -4

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mecze od 13:30
P.Ebdon vs N.Bond
Zwycięzca meczu: Ebdon, Peter @ 1.49
3 -4 żal było patrze ć, słaby mecz w wykonaniu obu a już koń cówka to lekka żenada

Obaj weterani pokazali w tym tygodniu, że jeszcze sporo w nich jakości, ale mam wrażenie, że w Ebbo jednak dużo więcej. Właściwie nie miał żadnych problemów w swoich meczach, wszystko gładko, oddał tylko 3 frejmy w 3 meczach. Bond również pokazuje się z dobrej strony, na rozkładzie Walden, Baird i dzisiaj Astley, tylko że forma zwłaszcza 2 pierwszych daleka nawet od przyzwoitości. Ebdon ma dobry rekord z Bondem i dzisiaj powinien go jeszcze poprawić.

A.Songsermsawad vs K.Wilson
Zakłady z handicapem: Songsermsawad, Akani (+2.5) @ 1.48
2-4

Mam wrażenie, że tu już niespodzianki nie będzie i bardziej doświadczony Wilson wygra mecz, zwłaszcza że po początkowych problemów teraz już wygląda bez zarzutu. Na pewno pomogło mu to odwrócenie meczu z Guodongiem z 0-3 na 4-3, to zawsze jest zastrzyk pewności siebie. Ale to nie znaczy, że musi być szybko łatwo i przyjemnie, parę ostatnich dni pokazały, że dla Songsermsawada żaden rywal nie straszny i te 2 frejmy są w jego zasięgu.

S.Murphy vs D.Lilley
Zakłady z handicapem: Lilley, David (+2.5) @ 1.76
4-2

Lilley to chyba największa niespodzianka w tym gronie, gracz który wszedł do touru z Q-School, ale anonimowy nie jest. Kilkanaście lat temu był bardzo obiecującym juniorem, 2 razy wygrał amatorskie mistrzostwa Anglii, a to już dorba rekomendacja, bo to chyba najtrudniejszy turniej poza zawodowymi, a potem zniknął z zawodowego snookera na kilkanaście lat i teraz wraca, jak widać w niezłym stylu. Parę tygodni temu ograł Pengfeia, a teraz ma świetny run w Indiach, na rozkładzie już Dunn, Williams i dzisiaj odprawił Milkinsa. Wobec nieregularnej formy Murphy &#39; €™ego, którą momentami aż trudno oglądać, to myślę, że doświadczony Lilley będzie w stanie z tego skorzystać i przynajmniej doprowadzić do wyrównanego meczu.

S.Ma guire vs A.McGill
Zakłady z handicapem: McGill, Anthony (+1.5) @ 1.66
1 -4
Zwycięzca meczu: McGill, Anthony @ 2.31


W szkockim pojedynku moim zdaniem szanse wyrównane i nie ma powodu, żeby aż tak faworyzować Magsa. Stefan gra dobrze, nie podpala się, w dobrym stylu w końcówkach wyszarpał 2 ostatnie mecze, ale McGill po prostu wygląda lepiej. Wszystkie mecze wygrane łatwo, tylko 3 frejmy oddane w 3 meczach, a rywale niełatwi (Brown, Selt, Bingham), gra punktowa też bez zarzutu, wprawdzie jeszcze bez setki, ale masa brejków wygrywających (83, 80, 51, 79, 83, 64, 65, 60, 72). Spokojnie może stawić czoła starszemu koledze, a może i go ograć.

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ebdon (+1,5) - 1,25 ✅
K.Wilson (+1,5) - 1,16 ✅
D.Lilley (+3,5) - 1,20 ✅
A.McGill (+2,5) - 1,22 ✅
= 2,13 ✅ ✅ ✅ bet365
Nie ruszałem wcześniejszych faz turnieju bo początek sezonu i nie wiadomo kto jak gra i z jakim nastawieniem sie pojawił. Teraz już trochę nam się to wszystko wyklarowało.
Ebdon gra naprawdę fajny snooker w tym turnieju. Jest solidny i dokładny. Bond prezentuje rownież dobrą formę ale mam wrażenie,że Ebdon jest ciut wyżej no i umiejętności po stronie Petera.
Kajren był blisko wtopy gdzie przegrywal 0-3 a wyciągnął ten mecz na 4-3. Dzisiaj myślałem że z Gouldem się bardziej będzie męczył ale nie było tak tragicznie. Songsermsawad na pewno się nie połozy i nie odda meczu. Na 1 a może nawet 2 frejmy go stać ale więcej bym nie liczył.
Lilley dla mnie osobiście od kiedy się wkręciłem w snooker to zawodnik anonimowy. psotnick wspomniał że kilka lat wstecz osiągał dobre rezultaty i tym bardziej przekonałem się do tego typu. Gość potrafi grać o tym mogliśmy się przekonać w tym turnieju. Dodatkowo Szon to nie jest ten najlepszy Murphy którego większość pamięta. Miewa takie przestoje i popełnia takie błędy że to szok. Typ z jednej strony przeciwko Szonowi a z drugiej strony typ na gracza ktory pokazuje się z dobrej strony w ostatnich dniach.
Antek to jeden z moich ulubionych graczy. Jak wskakuje na odpowiedni poziom to jest strasznie niewygodnym rywalem i ciężkim dla każdego bez względu jaką formą dysponuje przeciwnik. Mags gra dobrze jednak nie będzie mu łatwo o wygraną. Niby faworytem jest minimalnym ale dla mnie te kursy powinny być odwrócone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Murphy, Shaun - McGill, Anthony
Zwycięzca meczu: McGill, Anthony @ 2.80
2 -4 pięknie odw ró cony mecz, z 2-0 na 2-4, ale Murphy bardzo pomó gł .. miał 2-0, prawie 3-0, ale pudło na łatw ej ostatniej czerwonej i potem już równia pochyła..
Redbet

Trudno przejść obojętnie obok takiego kursu na McGilla . Szkot gra po prostu zbyt dobrze w tym tygodniu, a do tego Murphy zbyt często okazywał słabości, właściwie w każdym meczu miał momenty zawieszenia systemu, żeby go aż tak faworyzować. Przypominam, że cały czas gramy do 4 frejmów, a w tak krótkim meczu momenty słabości są bardzo kosztowne. Nie ma miejsca i czasu na wakacyjną formę, a nie jestem pewien czy Anglik jest w stanie się tego wyzbyć, a Rudy w tym turnieju daje gwarancję, że błędy będą karane przegranym frejmem, w tak krótkim meczu nawet 1-2 partie robią różnicę. Dochodzi jeszcze fakt, że niedawno Szkot ograł Anglika w MŚ (10-8), więc mały doza pewności siebie po jego stronie. Dlatego właśnie w takim kursie na McGilla widzę spore value, a wszystko i tak powinno się skończyć overowym wynikiem.

Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.64

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Wilson - A.McGill powyżej 7,5 - 1,80 ⛔bet365

Półfinały weszły pięknie.
Czas na finał. Jak dla mnie mecz bez zdecydowanego faworyta i tak też buk to ocenił patrząc na kursy.
Wydłużamy dystans do 5 wygranych. Stawiam,że każdy ugra po 3 partie. Patrząc na ich ostatnie poczynania wydaje się być to bardzo prawdopodobne. Mecz pewnie będzie długi i prowadzony w spokojnym tempie bez fajerwerek. Obu graczy charakteryzuje to,że są spokojnie przy stole i do bólu precyzyjni. Nie ryzykują wbić tylko graja taki bardzo wyrafinowany snooker. Ciężko stwierdzić kto wygra ja liczę na dobre widowisko pod względem taktycznym i wyrównany mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom