>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indonezja

bfred 309K

bfred

Użytkownik
Typy z 1 Ligi Indonezji...
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna –Indonezja
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Bali United - Persik Kediri
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betclic
Analiza: Założyłem temat bo widzę, że ostatni z 2014 roku...Dość często gram BTS w tej lidze jest ona dosyć overowa jeśli chodzi i tego rodzaju typy. Gra 6 drużyna z 13. Obydwa zespoły dosyć bramkostrzelne ale też i tracą, bilanse odpowiednio 9-7 i 11-12 czyli dosyć wesoły futbol. Na ostatnie 5 meczy gospodarze zanotowali serię 4/5 BTS a goście identycznie. Na ostatnie 4 pojedynki bezpośrednie mam 2/4 BTS czyli nie jest źle (ostatnio było 1-1). Bukmacherzy bardzo faworyzują w tym meczu gospodarzy (kursy w granicach 1,40-1,50) zupełnie nie wiem dlaczego na papierze wygląda to na dwie równe drużyny chyba że o czymś nie wiem? W każdym bądź razie wierzę, że każdej z drużyn uda się przynajmniej raz znaleźć drogę do bramki przeciwnika a typ wejdzie. Powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
bfred 309K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Persis Solo - Persib
Typ: BTS
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Wczoraj weszło to próbujemy dalej. Grają sąsiedzi z Tabeli czyli 15 z 16. Z tym że goście są w strefie spadkowej i będą chcieli się wydostać. Pomiędzy nimi tylko punkt różnicy no i co ciekawe identyczny bilans bramkowy 10-11. Czyli teoretycznie zapowiada się BTS bo widać że tutaj radosny futbol się szykuje:) statystycznie wszystko się zgadza na ostatnie 5 meczy oba zanotowały 4/5 jeśli chodzi o BTS a w ostatnich 2 meczach bezpośrednich mamy 2/2 więc git. Co więcej w prawie wszystkich przypadkach BTS zarówno dla jednych jak i drugich w meczach pada sporo goli i nie jest to klasycznie na styku 1-1 a więcej. Ja ten kurs biorę i gram go w realu również warto over 2,5 lub 3,5. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +937
bfred 309K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja
Godzina: 10:00
Spotkanie: Bali United - Persebaya
Typ: over 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz za chwilkę. Gra 6 z 8 oby dzielą zaledwie 2 punkty i obie mają szanse na miejsca barażowe chociaż bliżej tego celu są gospodarze. Mają przyzwoity bilans bramkowy +3 goście trochę gorszy -1 ale jest w miarę wyrównane. Ostatnie mecze gospodarzy to 2/5 jeśli chodzi o over 2,5 a goście już o wiele lepiej bo 4/5. Generalnie oba zespoły dość ofensywne ale też i sporo tracą i tutaj upatruję szansy. mecz h2h to 3/5 over 2,5 ostatnio dzisiejsi gospodarze rozgromili 4-0 gości a miało to miejsce w lutym tego roku. Przewiduję zwycięstwo gospodarzy dzisiaj ale sądzę że goście coś dorzucą i skończy się jakieś 2-1 lub 3-1 dlatego proponuję ten typ. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +973
R 649,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Indonezja
Godzina 13:00
Spotkanie: Borneo - Persebaya
Typ: 1X i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,41
Bukmacher: Etoto Mixbet
Analiza:
Tym razem egzotyka pełną gębą. Indonezja, gdzie Borneo zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 46:19 w 27 meczach. Ich rywalem jest drużyna Persebaya ze środka ligowej tabeli z bilansem bramkowym 28:35. Patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy to sztukuje się czysta jedynka, jednak nie dają mi spokoju dwie ostatnie wygrane Persebaya z 2023 roku. Obie co prawda na stadionie Persebaya, ale zawsze jest to jakaś zależność. Dlatego podpieram typ na zwycięstwo gospodarzy remisem i dokładam over 1,5 gola, który padł zawsze w ostatnich 5 meczach między nimi.
 
Ostatnia edycja:
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna –Indonezja
Godzina: 10:00
Spotkanie: Persebaya Surabaya - Dewa United
Typ: Powyżej 2,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,5
Bukmacher: Superbet

Bardzo gorący mecz w Indonezji. Goście mają wygrane ostatnie trzy spotkania i pną się w tabeli w górę. W każdym z nich obydwa zespoły strzeliły co najmniej trzy gole. Persebaya nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu meczy u siebie. W tabeli jest kilka oczek niżej, goście zwyciężając tutaj mogą łatwo znaleźć się w strefie awansu do pucharów. Jest to zespół, który strzela bardzo dużo, a obrona Persebayi w ostatnich spotkaniach działa w kratkę. Myślę, że trzy bramki w pierwszej połowie są bardzo realne.
 
bfred 309K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja Liga 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Persija Jakarta - Persis Solo
Typ: BTS
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj Indonezja. Gra 12 z 8. Obie drużyny ofensywnie nastawione co widać po statystykach odpowiednio 43-38 oraz 46-43 ale jak widać z defensywą nieco gorzej. Goście 7 pkt nad strefą spadkową i 1 mecz mnie więc raczej dużego zagrożenia nie ma ale na pewno będą walczyć dzisiaj o powiększenie przewagi. Goście z kolei 6 pkt straty do playoff i także jeden mecz mniej. Wychodzi mi, że tutaj obydwa zespoły bardzo mają o co grać a to wiąże się z bramkami na które dzisiaj liczę. Ostatnie 5 spotkań pod BTS to u gospodarzy 3/5 a u gości 2/5 a w spotkaniach bezpośrednich mamy 2/3 (ostatnio 2-2). Myślę, ze gole będą z obu stron trzeba tylko otworzyć wynik spotkania. Powodzenia:)
 
bfred 309K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja Liga 1
Godzina: 10:00
Spotkanie: PSIS Semarang - Persikabo 1973
Typ: BTS
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hokej wyszedł średnio więc próbuję piłeczkę Indonezji. Gra 6 z 18. Goście już spadli a gospodarze jeśli wygrają a mają mecz zaległy to zbliżą się na 1 pkt od fazy lay-off więc determinacja będzie ale i trochę paraliż przed stawką spotkania. Czy goście pogodzeni z porażką to wykorzystają w postaci choćby jednej bramki?? Gospodarze ostatnio wygrali 2-1 pod długim czasie bez zwycięstwa natomiast goście w ostatnich 5 meczach strzelali bramkę pomimo częstych porażek i to z rywalami z półki gospodarzy. W ostatnich 5 meczach h2h było 3/5 BTS więc to dobry prognostyk. Myślę że gospodarze dzisiaj wygrają ale nie bez straty gola, jeśli goście strzelą to już pójdzie moim zdaniem. Powodzenia:)
 
Do góry Bottom