>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Informacja o zalogowaniu

stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dziś widzę zniknęła opcja w której można było to włączać, wyłączać, czy się przewidziałem? Zawsze jest napisane &#39;dostępny&#39;, choć tak nie było.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dziś widzę zniknęła opcja w której można było to włączać, wyłączać, czy się przewidziałem? Zawsze jest napisane &#39;dostępny&#39;, choć tak nie było.
Dobrze zauważyłeś - tak już zostanie ???? .
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Witam, pisze bo wzesniej tak nie mialem. Po zalogowaniu, doslownie po kilku minutach mnie wylogowuje, tak na kompie jak i telefonie i zeby cos przeczytac musze ponownie sie zalogowac, czy to jest normalne, tak powinno byc ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam, pisze bo wzesniej tak nie mialem. Po zalogowaniu, doslownie po kilku minutach mnie wylogowuje, tak na kompie jak i telefonie i zeby cos przeczytac musze ponownie sie zalogowac, czy to jest normalne, tak powinno byc ?
Tak, forum automatycznie wylogowuje się po 10 minutach bezczynności na forum.
Przy logowaniu obok nicka masz okienko &quot;zapamiętaj logowanie&quot; jeśli zaznaczysz tą opcję to masz zalogowane konto, aż do momentu kiedy się wylogujesz.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale mam problem. Mianowicie podczas logowania i przełączania między działami strasznie długo mi się strona ładuje. Kiedyś było to natychmiastowe, nawet przy dużej ilości userów. Teraz bardzo długo jest napis Ładowanie.. i albo mnie wywala, albo załaduje stronę.
 
Do góry Bottom