>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

INformacje o zakladach na betfair

rumak57 271

rumak57

Coach


witam mam takie pytanko wlasciwie o co chodzi z tym bet fair zrobilem sobie screena zakladow i nie kapuje do konca np zacznijmy od meczu chelsea manchester kurs 2,6 na nie wygra czy to znaczy ze jezeli dam wlasnie to za np 100 to w przypadku wygranej ManU badz remisu wygrywam ? bo nie wydaje mi sie ? albo druga mozliwosc mecz horsens randers czy dajac remis nie wygra kurs jest 3,5 to oznacza ze w przypadku gdy ktoras z druzyn wygra to wchodzi mi wlasnie ten kurs?
 
P 0

piter37

Użytkownik
1. tak,obstawiasz że Chelsea nie wygra a więc gdy jest remis lub wygrana Man to wygrywasz
2. Gdy któraś z drużyn wygra to nie ma remisu a więc obastawiając że nie będzie remisu wygrywasz
 
N 0

nicram

Użytkownik
Wytlumacze Ci to dokladniej kolego.
Na przykladzie meczu Chelsea - Man Utd i tego kursiku 2,6 który zaznaczyles w niebieskim kolku.
W tradycyjnym bukmacherze miałbyś to samo zdarzenia zapisane jako:
1 - Wygrana Chelsea po kursie 2,58
2 - Wygrana Man Utd po kursie 3,1
X - Remis po kursie 3,4.
Mam nadzieję że zauważyłeś iż podałem Ci niebieskie kursy

I tutaj zaczyna się magia giełdy zakładów. Będę rozpisywał się powoli - żeby każdy mógł załapać:
Mianowicie czerwone kursy oznaczają odpowiednio wydarzenia:
X2 (Remis + Wygrana Man UTD)
1X (Remis + Wygrana Chelsea)
12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea)
Pewnie interesuje Was po jakich kursach są X2, 1X, 12? Otóż już Wam mówie jakie są to kursy.
Przy Chelsea na czerwonym masz 2,6.
A więc kurs na X2 (Remis + Wygrana Man UTD) wynosi 2,6/(2,6-1)=2,6/1,6=1,625
Analogicznie:
kurs na 1X (Remis + Wygrana Chelsea) 3,15/(3,15-1)=1,465
kurs na 12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea) 3,45/(3,45-1)=1,408
Skąd wziąłem ten wzór? kurs/(kurs-1) To są proste zależności matematyczne na zdarzenie przeciwstawne.

Tak więc podsumowując spotkanie Chelsea- Man UTD.
W &quot;tej magicznej tabelce&quot; zapisane mamy 6 kursów na 6 różnych zdarzeń i tak:
1 - Wygrana Chelsea po kursie 2,58
2 - Wygrana Man Utd po kursie 3,1
X - Remis po kursie 3,4.
X2 (Remis + Wygrana Man UTD) po kursie 1,625
1X (Remis + Wygrana Chelsea) po kursie 1,465
12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea) po kursie 1,408

Zwróćie uwagę, iż tak dobrych kursów nie uzyskacie NIGDZIE POZA GIEŁDAMI ZAKŁADÓW
Pozdrawiam.
Do admina - Myślę że ten temat można zamknąć i przykleić, bo chyba wszyscy początkujący użytkownicy betfair nie rozumieją tych tabelek - a tak jasno jak to przedstawiłem (i z podaniem wzoru na zdarzenie przeciwstawne) nie widziałem nigdzie tego wytłumaczonego.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
przeczytałem wasze odpowiedzi ale poniższy screen wydaje mi się trochę nie wiarygodny


z Waszych powyższych postów wynika że jak zagram na to że Polki nie wygrają 3-0 za 2£ to wygram 360?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
z Waszych powyższych postów wynika że jak zagram na to że Polki nie wygrają 3-0 za 2£ to wygram 360?
Żeby wygrać 2£ przy kursie lay 180 (nie wygra) będziesz musiał obstawić 358£ (zobowiązania).
Ryzykujesz 358£ by wygrać 2£.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Czy w betfair mogę postawić multi zakład na dwa zdarzenia z jednego meczu?
Np. Czy będzie hattrick? i powiedzmy że w meczu padnie &lt;6,5 goli?
A jeśli nie mozna to czy można postawić takie zdarzenia z dwóch różnych meczy?
Dzięki za info.
 
Do góry Bottom