>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intel Extreme Masters Katowice 2024 [31.01-11.02.2024]

W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Jak się ma Mouz w stosunku do ostatnich ekip z którymi mierzyło się Ence? Czy to będzie najbardziej wymagający przeciwnik dotychczas?
Moim zdaniem jest gdzieś mniej więcej na poziomie obecnego G2 albo nawet niżej. Mouz oszem, do tej pory notuje ładne wyniki na IEMie po nieudanym Blaście, ale nie powiedziałbym, że wygrywało na mocniejszych rywali niż ci, z którymi mierzyliśmy się na IEMie. Tak naprawdę na ten moment możemy się obawiać co najwyżej Spirit, FaZe i NaVi, a do reszty podchodzić zupełnie bez kompleksów.


Co do typów, to ja widzę to podobnie jak Corek. Spodziewam się wygranej Ence i Navi, ale osobiście nie wiem czy będę to grać, bo mam jakieś dziwne przeczucie, że coś dziwnego może się tam wydarzyć, że w jakichś dziwnych okolicznościach jedna z tych drużyn będzie miała dzisiaj gorszy mecz, bo jakoś zbyt oczywiste wydają mi się te ich zwycięstwa. :D
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Jaki mirage gościu, co ty bredzisz :D ? Jeśli Mouz nie zbanuje Vertigo (a nie zbanuje bo dla nich perm banem jest Anubis) to Ence bierze Vertigo i jest to sprawa oczywista. Prędzej to Mouz weźmie Mirage, ale jeśli Ence będzie miało wolne Vertigo to zawsze będzie pickowalo Vertigo.

Wybór Mouz może być różny, ale akurat wybór Ence jest tylko jeden i nie wiem jak można się tu zastanawiać nad czymkolwiek
Nie stawiaj się sztucznej inteligencji. To przyszłość
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Jaki mirage gościu, co ty bredzisz :D ? Jeśli Mouz nie zbanuje Vertigo (a nie zbanuje bo dla nich perm banem jest Anubis) to Ence bierze Vertigo i jest to sprawa oczywista. Prędzej to Mouz weźmie Mirage, ale jeśli Ence będzie miało wolne Vertigo to zawsze będzie pickowalo Vertigo.

Wybór Mouz może być różny, ale akurat wybór Ence jest tylko jeden i nie wiem jak można się tu zastanawiać nad czymkolwiek
Jak widzisz, pisałem że będzie vertigo mirage i ancient i gramy dokładnie tak. A że kolejność inna to wiesz 🤣 pół żartem
Nie istotne, ważne aby to był świetny mecz. Trzymamy kciuki! Polska guuurom!
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Rozpoczeli dobrze i myślę że tak skończą. Czy ja dobrze liczę i półfinał widzę ze Spirit?
 
Ori97 0

Ori97

Użytkownik
No to misterny plan w :) Zagrali tragicznie dziś, dostawali w pewnym momencie chyba 20 albo 19-0 w rundach. Kolejny rywal Falcons i po tym meczu dzisiaj ciężko mi powiedzieć kto wygra. Potem i tak Spirit czeka, a w to nie wierze, żeby Ence im miało jakoś zagrozić. Ciekawe też jak publika wpłynie na postawe Spirit, czy stres ich nie zje.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Panowie, betfan wystawił zakład czy Kardigan pojawi się w spodku w czerwono białej czapce, wszyscy wiemy o jaką chodzi. Kurs na to zdarzenie 1,20 ale ja osobiście bym wystawił 1,02 🤣
Owszem, poprzednio nie było, ale tylko dlatego że nie dostali się do PO.
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Tak dokładnie 1.20 dla podbicia jak najbardziej. Myślę, że zaraz to wycofają albo spadnie do 1.10 przynajmniej.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
FaZe vs. G2: 1 @ 1,76 ✅
Po takim kursie biorę to bez zastanowienia. Już pisałem, że dla mnie obecne G2 to nie jest G2, które znamy z ich optymalnej formy. W przypadku FaZe widzę pewną stabilność i co najważniejsze jakość, kurs wywindowany chyba ze względu na ostatnią porażkę przeciwko Spirit, które wg buków jest mocnym faworytem do wygrania całego turnieju i z tym akurat w pełni się zgadzam. Przegrana na nich nie jest żadnym wstydem dla FaZe, więc nie odstrasza mnie to od postawienia na nich.

ENCE vs. Falcons: 1 @ 2,10 ❌
Jest w tym typie pewien gram życzeniowości, ale po dłuższym namyśle idę w to, kurs wydaje mi się atrakcyjny. Magia spodka poniesie naszych, ze strony publiczności ENCE będzie mogło liczyć na zorganizowany doping. Same wyniki przecież też mamy dobre, nie udało się wygrać na MOUZ, ale czy stała się w związku z tym jakaś tragedia? Absolutnie nie, po prostu mamy jeden mecz do rozegrania więcej, co przy graniu u siebie wcale nie musi zero-jedynkowo na nas ciążyć, a może być wręcz atutem (patrz: Major, gdzie drużyny zaczynające rywalizację wcześniej, niż w fazie Legend i ich dyspozycja, która dzięki ograniu się była dużo lepsza, niż drużyn, które na nich czekały - 5 z 8 ekip z fazy Challenger wywalczyło awans do fazy Champions!). Po drugiej stronie jest Falcons, które wyglada dobrze, ale nie mamy powodów do kompleksów na ich tle, tak naprawdę robi wrażenie tylko starcie z NaVi, gdzie dość pewnie wygrali w 2 mapach. NaVi jest mocne, to fakt, ale też trzeba zwrócić uwagę na to, że te ich mecze były bliskie i mam wrażenie, że strzelecko byli bardziej zależni od dyspozycji danego dnia, niż reszta topki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1338
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Falcons / over 2.5 mapy @ 1,87 betfan

Witam, typ bardziej do oglądania. Oczywiście całym sercem za naszymi, ale nie uważam aby się to szybko skończyło a jeśli już to niestety nie widzę tego na naszą korzyść. Falcons wygląda z meczu na mecz coraz lepiej i nie jest to dla nas dobra informacja, ale oni nadal mają spore przestoje. W naszej ekipie często ktoś odstaje a na takim poziomie ma to juz ogromne znaczenie. Nie kupuje opinii, że graliśmy na luzie w ostatnim meczu bo mieliśmy awans do spodka. Zagraliśmy po prostu tragicznie, Goofy zagrał katastrofalnie pilnując środek, słabe info z naszej strony, Panowie chcieli bardzo ale nie mogli. Jeśli obie ekipy zagrają przyzwoicie to powinny swoje picki wybrać, bo jeśli zagramy tak jak w spotkaniu z Mouz to nie daje naszym żadnych szans, nawet jeśli gla1ve miał by zagrać mecz życia. Muszą wszyscy zagrać dziś bynajmniej dobrze. Liczę na zacięte spotkanie i trzy mapowe starcie, które zagwarantuje nam jeszcze więcej emocji.
Typ tylko do oglądania. ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1450
T 227

Tedii

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejszy kurs na Falcons 3.80 to przesada. Spirit idzie jak burza, ale nie wiadomo jak te dzieciaki zareagują na granie przed tak liczną publicznoscią. Falcons na pewno się nie przestraszy, to doświadczeni gracze z mega doświadczonym trenerem i po początkowych problemach po powstaniu składu zaczyna to wyglądać coraz lepiej, więc nawet gdyby odrzucić czynnik stresu przed graniem na tak dużej arenie to i tak nie dałbym na Spirit 1.27 tylko jakieś 1.40.

Oczywiście biorę pod uwagę jak gra ostatnio Spirit i jeśli będą to w stanie dzisiaj powtórzyć to wygrają pewnie 2:0, ale przy takich kursach jakie proponują oddsmakerzy i tym że nie widzieliśmy ich "w takich warunkach" to moim zdaniem warto jednak zaryzykować w Sokoły czy to na wygranie meczu, lub bardziej asekuracyjnie na wygranie mapy po 1.80
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Jakoś nie widzę żeby Faze mogło zagrozić Spirit. Od czasu dołączenia do 1szego zespołu Donk gra takiego CS, jakiego chyba nikt się nie spodziewał. Każde spotkanie kończy z ratingiem 2.0 w granicach 1.5. Jest to dla niego pierwszy duży turniej bo dopiero co w połowie zeszłego roku awansował z akademii. Ma on ogromny wpływ na grę zespołu.
Łatwo to wywnioskować bo obie drużyny w przeciągu ostatniego miesiąca spotkały się już dwukrotnie. W pierwszym z meczy zabrakło właśnie 17letniego talentu oraz Magixxa, skończyło się na szybkim 2:0 dla Faze.
Jednak w zeszłym tygodniu w optymalnym składzie to rosyjska formacja była góra i napotkala opór jedynie na pierwszej mapie, a w drugiej odsłonie na mapie rywala oddali jedynie 5 rund.A najjaśniejszym punktem okazał się właśnie wspomniany Donk.
Wczoraj w meczu z Falcons nie pozostawili złudzeń i mieli chwilowe zawachanie na pierwszej mapie gdzie po zmianie stron oddali 5 z 6 pierwszych rund. Odzyskali rytm i wykonczyli oponentów, gdzie jedynie SunPayus (rating na poziomie 1.75) sprostał oczekiwaniom i przycmil nawet Donka(1.68).
Faze gra dobrze na tym turnieju, jednak rywale nie byli jakimś dużym wyzwaniem dla nich. Ani Mouz, ani G2 to nie były drużyny na poziomie tego Spirit jakie oglądamy w Spodku.
W formacie bo5 myślę że jest za dużo miejsca ba ewentualny błąd że strony Spirit żeby wypuścić puchar z rąk. Rosjanie zazwyczaj dobrze wchodzą w mecz, wygrywają pistoletowki przez co mają możliwość ustawienia meczu od 1 rundy. Myślę że i dziś nie będzie inaczej.

DW 3:1 @3.60
Spirit win @1.57
Spirit win 1 mapa(3drogowo) @1.86
Spirit-2.5 rundy 1 mapa @1.96
Donk over 56.5 killa (1,2 I 3 mapa) @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
Do góry Bottom