>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Inter (0-2) Liverpool mecz rewanżowy

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
1.9 to ty chyba masz na inter a nie liverpool... bo na gości to są w granicach 4.5
Oczywiście że nie 1,9 tylko 4,9 taka mała moja pomyłka ;) Czy mi się zdaje czy przeczytałeś całą analizę ? Czy tylko końcówkę gdzie był błąd ? :jezora:
pozdROWienia ????
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
powiem tak...Inter napewno niepowiedziałostatniego słowa, i napewno będzie chciał zaatakować od początku. Szybko strzelając bramke różnie moze byc.
Chcę podkreslić tylko że Inter jeszcze nieprzegrał ????
 
O 0

opciu

Użytkownik
nie doceniacie Interu...moim zdaniem Liverpool wcale nie jest w tak świetnej formie,nie wiem czy Inter awansuje ale moim zdaniem spokojnie wygra to spotkanie,może będzie dogrywka...moim zdanim będzie czysta 1 po kursie 1.75 na Inter.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Oczywiście że nie 1,9 tylko 4,9 taka mała moja pomyłka ;) Czy mi się zdaje czy przeczytałeś całą analizę ? Czy tylko końcówkę gdzie był błąd ? :jezora:

pozdROWienia ????
Przeczytałem całą analize. Całą o liverpoorze :jezora:
Polecam analice obu zespołów bo z tego co napisałeś wynika że anglicy są wzorowo zgraną i mega skuteczną ekipą a [mozna wyciagnac taki wniosek] inter jest cieniasem i przegra na własnym stadionie bez wątpliwości. Co prawda też skłaniam się do typu, że anglicy awansuja ale bez przesady, az tak boscy by włochów roznieść na półwyspie to chyba nie sa. Ja sukcesu liverpoolu doszukuje się w zdobyciu bramki. W zasadzie jednej bramki a potem autobus na własnej połowie.
 
von 0

von

Użytkownik
A ja tu proponuje under 2.5. Po prostu typ na to spotkanie jak malowany. Nie potrafię się doszukać czegoś lepszego. L&#39;pool na pewno nie zagra ofensywnie na początku. Będzie to raczej badanie terenu. To Inter musi zaatakować i pewno tak się stanie, lecz nie wolno zapominać że The Reds ma świetną defensywę. Inter może to wygrać, 1:0 ew. 2:0 przy dobrych wiatrach. Nie wykluczam także gola dla gości :jezora:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
moim zdaniem dobre rozwiązanie jest w unibecie under 3.5 lecz po niskim kursie 1.22 chociaz jak dla mnie to i tak dobry kurs bo czuje że Liverpool będzie się bronił by nie stracić dwóch...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Inter Mediolan - FC Liverpool
Typ: x2 ✅
Analiza:

Dzisiaj odbędzie się zaległy mecz Ligi Mistrzów. Zmierzą się ze sobą Liverpool i Inter. Piłkarze z Mediolanu w pierwszym spotkaniu ulegli gospodarzom 2:0. Dzisiaj jeśli poważnie myślą o awansie muszą wygrać minimum 2:0 by przedłużyć swoje szanse na awans. Nie będzie to na pewno łatwe, bo piłkarze Rafy Beniteza raczej nie przyjadą atakować. Zresztą ciężko sobie wyobrazić by The Reds mogli roztrwonić tę przewagę. W ostatnim ligowym meczu piłkarze Beniteza pokonali 3:0 Newcastle United, a wcześniej 4:0 West Ham United. Ostatnie spotkania ligowe jednoznacznie wskazują na wysoką formę piłkarzy Liverpoolu. Przeciwieństwem jest Inter, który ostatnio w lidze prezentował się słabiej. Po przeranym spotkaniu Ligi Mistrzów, zremisowali spotkania z Sampdorią i Romą. Następnie przegrali z SSC Napoli. W ostatnim meczu pokonali 2:0 Reggine . Dodatkowo w Interze nie zagra Marco Materazzi (pauzuje za czerwoną kartkę), co myślę należy zapisać po stronie plusów drużynie z Mediolanu (jest o wiele mniejsza szansa, że będą kończyć mecz w 10). Jednak w tym spotkaniu postawiłbym na Liverpool. Inter będzie atakował, tym samym piłkarze Liverpoolu będą mieli więcej okazji do kontr, jest więc szansa że którąś wykorzystają, a wtedy Inter może kończyć mecz, poza tym jak się czegoś bardzo chce to nie zawsze wychodzi. Z każdą upływającą minutą piłkarze Interu będą grac coraz bardziej nerwowo, a to im nie ułatwi zadania. Na ten mecz polecam typ x2, myślę że jest to dość bezpieczna propozycja.

/ps witam po przerwie ;] / /udany powrót hehe:jezora:/
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A ja tu proponuje under 2.5. Po prostu typ na to spotkanie jak malowany. Nie potrafię się doszukać czegoś lepszego. L&#39;pool na pewno nie zagra ofensywnie na początku. Będzie to raczej badanie terenu. To Inter musi zaatakować i pewno tak się stanie, lecz nie wolno zapominać że The Reds ma świetną defensywę. Inter może to wygrać, 1:0 ew. 2:0 przy dobrych wiatrach. Nie wykluczam także gola dla gości :jezora:
Hmm czy ja wiem czy najlepszym typem jest under ? Przypuszczajmy że Inter strzeli te dwie bramki a wtedy Liverpool także będzie musiał odpowiedzieć więc mecz może się różnie potoczyć, ale nie był bym pewny Liverpoolo. Ja tutaj obstawiam 2:1 ale na The Reds ????
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
A ja tu proponuje under 2.5. Po prostu typ na to spotkanie jak malowany. Nie potrafię się doszukać czegoś lepszego. L&#39;pool na pewno nie zagra ofensywnie na początku. Będzie to raczej badanie terenu. To Inter musi zaatakować i pewno tak się stanie, lecz nie wolno zapominać że The Reds ma świetną defensywę. Inter może to wygrać, 1:0 ew. 2:0 przy dobrych wiatrach. Nie wykluczam także gola dla gości :jezora:
Bramek tu sporo padnie , to pewne.
Inter niema nic do stracenia , Liverpool wczesniej czy pozniej odpanie , chcailbym zeby to bylo dzis.
San Siro to trudny teren , a Liverpool na wyjezdzie tak gra , ze szkoda gadac.
Przy szybko strzelonej bramce , over tu padnie na bank
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Już dziś o godzinie mnie więcej 23.00 poznamy ostatnią drużynę 1/8 ligi Mistrzów. Przed tym rewanzew w znakomitej sytuacji są podopiczni Rafa Beniteza, Liverpool pierwsze spotkanie wygrał 2-0 dzięki bramkom Kuyta i Gerrarda, Inter czeka więc trudne zadanie ale jak wskazuje historia, nie niemożliwe zadanie, 43 lata temu Nerazzurri przegrali na Anfield 1-3 w półfinale Pucharu Mistrzów, żeby wygrać 3-0 w rewanżu i awansować do finału rozgrywek. Gospodarze bez watpienia będą mieli atut własnego stadiony San Siro który dziś będzie wypełniony po ostatnie miejsce. Inter zapewne od pierwszej minuty rzuci się do ataku, rozsadny typ równiez moze być over 2.5 i jeszcze mała ciekawostka, Inter w innych rozgrywkach pucharowych zdołał awansować trzy razy w sytuacji gdy pierwszy mecz przegrał 0-2 zoabczymy jak będzie tym razem !!!
Przewidywane składy:
Inter (4-3-1-2): Julio Cesar, Maicon, Burdisso, Rivas, Chivu, Vieira, cambiasso, Zanetti, Stankovic, Cruz, Ibrahimovic.
Liverpool (4-2-3-1): Reina, Aberloa, Caragher, Hyypia, Fabio Aurelio, Lucas Leiva, Mascherano, Kuyt, Gerrard, Babel, Torres.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Takie coś w typach dnia umieściłem:
Spotkanie: Inter-Liverpool
Typ: Inter wygra jedną bramką
Kurs: 3.4
Buk: bet365
Analiza: O tym meczu mówią chyba wszyscy od wczoraj. Bez wątpienia posiadacze n tv nawet nie będą się zastanawiali czy oglądać mecz polaków [czysto komercyjna szmira] czy pojedynek gigantów. Inter ma do odrobienia okropny wynik z pierwszego meczu 2-0 co moim zdaniem stawia ich w paskudnym położeniu... a w każdym razie bramkarz włochów będzie pod niewyobrażalną presją przez 90 minut! Wystarczy bowiem tylko jedna puszczona bramka by nadzieje Inetru ległu w gruzach. Jeśli anglicy strzelą włosi będą potrzebowali 4 bramek - bez szans.
Zakładam że Inetr zacznie od szalonych ataków i prawdziwego oblężenia. Strzelą bramkę - to obudzi Liverpool [ bo jeszcze jedna i dogrywka ] i albo Inter zdąży jeszcze jedną albo anglicy wyrównają. Tak czy siak widze tu wynik 2-1 dla Interu. Jest ekipą waleczną i wygra to spotkanie ale strata gola [a zakładam taki scenariusz] całkowicie podetnie im skrzydła. Jak dla mnie 2-1. O składach i poprzednich meczach nic nie pisze bo i tak wszyscy znają :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom