>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Inter Mediolan-Manchester United

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS

SPOTKANIE: Inter - Manchester ✅ 0:0
TYP: X
KURS: 3.15
BUKMACHER: Pinnacle
ANALIZA:
Jutro na San Siro dojdzie zdaniem wielu kibiców do przedwczesnego finału. Choć jest to zaledwie 1/8. 20.45 spotkają się dwaj giganci futbolu Nerazzuri oraz Czerwone Diabły. zapowiada się nie zwykle ciekawe widowisko , w którym ostrej walki na pewno nie zabraknie. Ale po kolei.
Obie drużyny w lidze grają jak z nut. Wygrywają wszystko jak leci. ManU juz od dobrych kilku miesięcy w meczu Premieship nie z chodził z boiska pokonany. Inter prawie dwa miesiące temu zaliczył wpadke na wyjeździe z Atalantą gdzie przegrał 3:1. ale mniejsza z tym. To że ManU ostatnio tylko wygrywa swiadczy chyba o tym że już na dobre złapali wysoką formę. Mieć serie już ponad 10 wygranych meczów w najlepszej lidze świata na pewno o czymś świadczy. Inter też te mecze wygrywa , ale mnie ich zbytnio te zwycięstwa nie przekonują.
Inter w tym sezonie w lidze mistrzów gra ... słabo. W 6 meczach 2 zwyciestwa 2 remisy i 2 porażki jak na taki zespół z takimi zawodnikami to nie jest imponujący wynik. W Serie A natomiast na Giuseppe Meazza radzą już sobie znacznie lepiej. 9 wygranych i 3 remisy to dobry wynik. Jedyną porażkę odnieśli u siebie w tym sezonie w meczu LM z Panatinaikosem. Na pewno za interem przemawiać jutro fakt iż Murinho już wiele razy prowadził swoją drużynę (Chlsea) przeciwko Diabłom i bilans gier przeciwko im ma bdb. 5 wygranych 6 remisow i tylko dwie porazki. Inter do meczu przystąpi bez większych braków.
ManU natomiast do tego meczu powinien przystąpić bardziej niż bardziej zmobilizowani / skupieni a to dlatego że jeżeli jutro na San Siro nie przegrają pobiją rekord LM w serii meczów bez porazki. Jeżeli jutro nie przegrają to będzie to 20 mecz z rzędu w CL gdzie podopieczni fergussona nie zejdą pokonani. W ostatniej kolejce Sir Alex dał odpocząć Van der Sarowi , który wyszlifował znakomity rekord 1300min bez straconej bramki. Jutro na pewno będzie silnym punktem w grze defensywnej Manu , a na pewno taki silny punkt się przyda bo czerwone diabły będą mieli trochę problem z kontuzjami bo nie zagrają Vidic i Brown oraz nei wiadomo czy zagra Evans.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Wątpie aby Inter rzucił się na ManU tak jak by to mieli grać o zapewnienie awansu już w pierwszym meczu. Podopieczni Fergussona na pewno mając w kontekście rewanż na Old Trafford zadowolą się w tym meczu nawet i bezbramkowym remisem. Biorąc pod uwagę że ManU również za bardzo nie rzuci rywala to będzie to mecz w środku pola. Sądzę że Inter będzie miał swoje okazje do zdobycia gola ale znakomicie się spisjący ostatnio Edvin nie da sobie wbić gola.
W każdym razie jutro na san siro zobaczymy rój gwiazd.​
 
makaveli23 191,8K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dla mnie tez over, Ibra z Adriano obnarzy braki obronne Man U, wczoraj widzialem co z nimi wyprawial Blackburn. 2-1 dla Interu ????
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Dla mnie tez over, Ibra z Adriano obnarzy braki obronne Man U, wczoraj widzialem co z nimi wyprawial Blackburn. 2-1 dla Interu ????
Jak oglądałeś mecz to wiesz kto stał w bramce:-D Dziś bronic bedzie VDS więc obrona zyska i to bardzo. Co prawda są kontuzje w szeregach Manu ale myśle, że na remis ich stać ???? Ps nie jestem kibicem Manu a CHELSEA:-D:-D:-D
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak w bramce bedzie stal Sar a to nie tylko umiejetnosci czysto bramkarskie ale takze umiejetnosc kierowania obrona a ta w ManU jest bardzo dobra.Inter ma rowniez dobra obrone.Ofensywnie lepszy jest Manchester ale tez nie tak znaczaco.Jednak mysle ze w meczu na San Siro padnie remis bo to dobry wynik dla United a Inter nie ma az takiej sily razenia.No jednak jest cos co moze przechylic szale zwyciestwa,awansu na korzysc mediolanczykow a jest to Murinho.Pamietam jak ogral Czerwone Diably z Porto wiem wiem mozna mowic ze mial farta ze zle sedziowano ale jednak sobie poradzil z ManU.No i w Chelsea tez sobie niezle radzil w meczach z United jak pisal Konrad.No zobaczymy.Jednak ja stawim na awans ManU a w pierwszym meczu remis(no i pewnie under 2,5).
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
spotkanie:Inter - Manchester United
połowa/koniec
Typ:X/1
Kurs:5.6
Expekt
Analiza:
Dla mnie najciekawszy meczyk z dzisiejszych spotkań w Lidze Mistrzów.
Inter uważany za wielkiego kandydata do zwycięstwa w tej edycji Champions League(dla mnie to kompletna bzdura),a MANU to obrońca tytułu.Myśle, że wynik można przewidzieć, moim zdaniem bedzie w tym spotkaniu maksymalnie 2 gole.Manu razem z VDS spisującym się wyśmienicie w Premier League myśle, że będą zadowoleni z choćby remisu na San Siro.
W ekipie gospodarzy po raz pierwszy niemal wszyscy zawodnicy są zdolni do gry. Na uraz narzeka jedynie obrońca Wálter Samuel. Taka sytuacja z pewnością zadowala Mourinho.
Obie ekipy grały razem w LM 98/99 i na San Siro był remis który uratował Scholes 2 minuty przed końcem.Czerwone Diabły w tej edycji LM może grały dobrze ale rezultaty nienapawają radością i spokojem.W grupie wygrali tylko 2 mecze a aż 4 zremisowali ale stracili tylko 3 bramki i nieprzegrali ani jednego meczu.
Podopieczni Fergusona nie przegrali 19 ostatnich meczów w Lidze Mistrzów, czym wyrównali rekord Ajaxu Amsterdam (1994-96) i Bayernu Monachium (2001-2002). Wygrali 11 meczów, a 8 zremisowali od czasu porażki 0:3 na San Siro z AC Milanem w półfinale w 2007 roku.
Typuje, że do połowy bedzie remis ale w drugiej połowie z pewnością Inter przyciśnie ponieważ remis to niejest dobra zaliczka na rewanż na OT.Powinni wymęczyc tą decydującą bramke.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Ja dziś zwrócę tylko uwagę na osobę Murinho, gdyż myślę że wszystko co trzeba zostało już napisane w tym temacie. Obserwuje tego niesamowitego trenera od czasów Porto i powiem wam że nie wyobrażam sobie innej możliwości jak zwycięstwo lub remis Interu na własnym stadionie. Widac że forma tego zespołu zwyżkuje, MU z ubytkami w obronie, ale nie o tym chciałem pisac. Murinho mógł zremisowac czy przegrac z jakimiś Cypryjczykami na swoim stadionie, mógł z Grekami, ale jeżeli chodzi o MU to w grę tu wchodzi coś więcej. Tu chodzi o autorytet tego trenera. On sam chyba wie, że jeżeli dziś przegra na San Siro, to nie będzie miał czego szukac wśród kibiców Interu i fanów swojego talentu trenerskiego. Ostatni mit i bastion jego &quot;genialności trenerskiej&quot; runie wówczas z końcowym gwizdkiem. Nie ma tu co się rozpisywac o jego przeszłości w Anglii o niespełnionym marzeniu zdobycia z Chelsea Ligi Mistrzów, o upokorzeniu przez Abramovica, Fergusona czy Granta, który doszedł z Chelsea dalej w LM niż on, bo to wszystko znamy. Uważam że dziś stoi na szali coś więcej niż tylko odpadnięcie z LM przez Inter, dziś oczy całego świata będą zwrócone na Murinho. Ten trener na San Siro nie może przegrac. Obstawiam w tym meczu 1x gdyż w przypadku innego wyniku, kolejna legenda trenerska okaże się zwykłym &quot;zjadaczem chleba&quot;.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Innego rozwiązania jak 1x nie widzę, mnie popiera do tego przedewszystkim fakt kto siedzi na ławce trenerskiej u Mediolańczyków. Mourinho w swojej trenerskiej karierze z ManU przegrał tylko raz!!! Z FC Porto wyeliminował ich w Lidze Mistrzów, w Premier League z Chelsea pokonywał ich niejednokrotnie. On naprawdę dzisiaj powinien rozpracwać przetrzebiony kontuzjami Manchester. Jedyne co może dać zwycięstwo Czerwonym Diabłom to przebłysk geniuszu Cristiano Ronaldo. Po drugiej stronie może zaczaruje Ibrahimowic?? Oby to było dobre spotkanie skoro jest ogłoszone hitem tej rundy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawy artukuł znalazłem w Tylko Piłce która podaje że Jose Mourinho ze swoimi zespołami klubowymi nie przegrał meczu na wlasnym boisku już od 7 lat !! W chwili obecnej jest to juuuuż 110 meczów !!
to tylko taka ciekawostka odnośnie tego meczu;)

Niech wygra lepszy( ManU ;))
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Inter Mediolan: Julio Cesar; Maicon, Chivu, Rivas, Santon; Zanetti, Cambiasso, Stanković; Muntari; Ibrahimović, Adriano.
Ławka rezerwowych: Toldo, Cordoba, Maxwell, Figo, Cruz, Burdisso, Balotelli.

Man Utd: Van der Sar - O&#39;Shea, Ferdinand, Evans, Evra - Fletcher, Carrick, Giggs, Park - Ronaldo, Berbatow.
Ławka rezerwowych: Foster, Fabio, Gibson, Nani, Scholes, Rooney, Tevez.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Składy napewno mogą zaskakiwać, Rivas i Santon w obronie Interu ... ? A na ławce Cordoba i Maxwell ! ? Ale nie ma co podważać decyzji portygalczyka :p W ManU dziwi skład pomocników przede wszystkim...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
widac po skladach ze Fergusson obawia się i to poważnie Nerazzuri grając tylko Berbatovem ???? na pewn będzie to mecz walki :]
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ciekawy artukuł znalazłem w Tylko Piłce która podaje że Jose Mourinho ze swoimi zespołami klubowymi nie przegrał meczu na wlasnym boisku już od 7 lat !! W chwili obecnej jest to juuuuż 110 meczów !!
to tylko taka ciekawostka odnośnie tego meczu;)

Niech wygra lepszy( ManU ;))
Robsnon ale to dotyczy się chyba tylko lig, bo w Lidze Mistrzów Inter przegrał u siebie z &quot;Konińczykami&quot;. Chyba się nie mylę, prawda??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak , ryba masz racje Panata pokonała Inter na San Siro 1:0 czy 2:0 już nie pamiętam. ale i nie możliwe żeby i w lidze nie przegrał u siebie ???? coś ta tylko piłka kłamie ,
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
tak , ryba masz racje Panata pokonała Inter na San Siro 1:0 czy 2:0 już nie pamiętam. ale i nie możliwe żeby i w lidze nie przegrał u siebie ???? coś ta tylko piłka kłamie ,
Jest to prawda, licza sie spotkania ligowe prowadzonych prze Murinho klubow (Porto, Chelsea, Inter).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Robsnon ale to dotyczy się chyba tylko lig, bo w Lidze Mistrzów Inter przegrał u siebie z &quot;Konińczykami&quot;. Chyba się nie mylę, prawda??
Rzeczywiście masz racje, pomyliłem się sorki ale i tak tzreba powiedziec że ten bilans robi wrażenie chociaż nie przepadam za The Special One:p

SPodziewam się niestety szachów w tym meczu, bo wiemy jak graja zespoły Jose , a MU mając w perspektywie rewanż na Old Trafford nie będą się odkrywac mając w pamieci ostatnią wizyte na San siro i porażke 0:3 z ...Milanem. Teren włoski Diabłom wyraźnie nie leży. Remis to myślę bedzie dobra zaliczka przed rewanżem, najlepiej bramkowy;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no nie będę sie kłócił bo nie wiem na pewno ???? ale cięzko mi uwierzyć że w 110 meczach u siebie Murinho nie zchdził przegrany ???? sezony w Porto miał zapewne kupione ???? ale jednak taki dorobek w Premiership to sukces nie watpliwy
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Konrad140 Mourinho z Chelsea u siebie na boisku nie zaznał ani razu porażki, przez cały czas jak tam pracował. On jest świetnym taktykiem, potrafi dostosować drużynę pod każdym względem.

A co do słów robsona, to fakt przecież ManU chyba również we Włoszech przegrał z Romą 2:1. Tego nie jestem pewien, pamięta to ktoś może??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tak ryba masz racje ???? bylo to chyba w 2007 roku w 1/4 roma wygrala po bramkach Tadeii i Vucinica ;) dla diabolow strzelil Rooney ale w rewanzu Rzymianie dostali juz 7:1 ???? widać z w Italii Manu się cięzko gra
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
tak ryba masz racje ???? bylo to chyba w 2007 roku w 1/4 roma wygrala po bramkach Tadeii i Vucinica ;) dla diabolow strzelil Rooney
A w rewanżu ... pamiętne 7:1 na Old Trafford ;)

Dokładne staty w Italii ManU na 15 gier wygrał tylko 3 !
Inter u siebie z anglikami grał 8krotnie i wygral 6 i 2 przegral.
... pora dzisiaj na remis;)

Oby Santon i RIvas okazali się słabyi punktami w ekipie nerroazurrich.

Wielkiego spektaklu życze wszystkim na San Siro. Ja spadam sam na mecz.

Yo ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie oglądałem meczu. Mogłby ktos w skrocie opowiedziec kto dominowal? Tylko obiektywnie bym prosił...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom