>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inter Mediolan vs. FC Barcelona 20.04.2010r.

Status
Zamknięty.
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie:Inter Mediolan - FC Barcelona
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4,10
Bukmacher: Betfair
Analiza: Pierwsze spotkanie polfinal Lidze mistrzow w Mediolanie lokalne International podejmuje obronca tytul Fc Barcelona. Oba zespoly spotykale sie juz w fazej grupowej dwukrotnie i wtedy katanlonski zespol byl gora remisujac na wyjezdzie 0-0 oraz wygrywajac u siebie 2-0. Dzis sytuacja bedzie zupelnie inna, zespol prowadzony przez slynny Morinho napewno wycignal wnioski po tych dwoch spotkaniach. Bedzie to spotkanie zeby przed wszystkim nie stracic szanse przed drugim spotkanie. Do tej pory Barcelona w poprzednich rundach wywalczyla dobry wynik na wyjedzie zeby spokojnie zagrac na New Camp. Swiadomi tego pilkarze Inter zrobia wszystko zeby zatrzymac napastnikow Barcelony i zapewnie przekracajac przepisow nie raz. W swoich ostnaim spotkanie w lidze oba zespole gra ostry zaciety spotkanie gdzie sedziowie pokazali kilku zioltych kartek oraz czerwona kartka. To samo mialo miejsce podacza ostanicjh dwuch spotkan oba zespolow w Lidze mistrzow gdzie sedziowi musieli przeprowadzic porzadek pokazujac czerwona kartka. Uwazam ze dzis stawka spotkanie oraz obecnosc Mourinho ktore lubi prowokowac spowoduje ze pilkarze oab zesplow zagraja zaciety spotkanie podczas 90 minut. Moim zdaniem zeby zatrzymac zaronwo napastnikow Inter jak i Barcelony obroncy beda musieli ostro interweniowac co zmusi sendzia do pokazewanie zioltych kartki i bedzie duzy prawdopodobiestwo ze pokazy rownierz czerwona. W spotkanie takiej stawki niestety nie zawsze wygrywa sie po czystej sportowej rywalizacji bedzie duzo prowokacji i cwaniastwo zeby wymusic pewne decyzji sedzia. Dlatego na dzis wybralem ze w to spotkanie sedzia pokaze czerwona kartka.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Dzisiaj czeka nas chyba ciekawszy pojedynek od tego jutrzejszego, mecz INTER - BARCA. Katalończycy przebywali 14 godzin w autobusie. Trzeba ten aspekt wziąć pod uwagę. Jednak autokary Barcelony to nie byle jakie neoplany (jak te drużyn z naszej podwórkowej ekstraklasy) tylko komfortowo wyposażone i spełniające największe standardy autobusy. Gospodarze tego meczu wiedzą że w rewanżu czeka ich niesamowicie twarda przeprawa na Hiszpańskiej ziemi i bardzo prawdopodobne że i oni będą musieć podróżować autokarem. Zostawmy jednak już sprawy busów i przejdźmy do meczu.
Teraz trochę faktów meczowych zaczerpniętych z oficjalnej strony UEFA:
Inter
Nie zagrają:
Davide Santon (kolano), Francesco Toldo (noga)
Mogą nie zagrać: brak
Zawieszeni:
brak
Nie zagrają w kolejnym meczu jeśli dostaną żółtą kartkę: Walter Samuel, Maicon, Javier Zanetti, Dejan Stanković

Barcelona
Nie zagrają:Andrés Iniesta(prawe udo)
Mogą nie zagrać:brak
Zawieszeni: brak
Nie zagrają w kolejnym meczu jeśli dostaną żółtą kartkę: Carles Puyol
Natychmiast każdemu wpada w oko że Puyol musi bardzo bardzo uważać w dzisiejszym spotkaniu. Dlatego pierwszym typem który polecam zagrać jest:
-PUYOL - NIE DOSTANIE ŻÓŁTEJ KARTKI . Kurs to około 1.34 ⛔
Trudno w tym spotkaniu niewątpliwie wytypować zwycięzcę. Pozwolę przytoczyć znów parę faktów przedmeczowych.
--- Inter jest niepokonany na własnym boisku w obecnych rozgrywkach oraz nie przegrał żadnego z siedmiu pierwszych meczów półfinałowych w Pucharze Europy Mistrzów Krajowych na San Siro.
--- Inter nie strzelił gola Barcelonie od czterech spotkań w rozgrywkach UEFA.
--- Inter po gra w półfinale po raz pierwszy od sezonu 2002/03. Oba zespoły spotkały się jesienią w fazie grupowej. Na San Siro 16 września padł remis 0:0, a 24 listopada w Barcelonie gospodarze wygrali 2:0, dzięki bramkom Gerarda Piquéta i Pedro Rodrígueza w pierwszej połowie.
Widzimy że obie drużyny rozegrały między sobą na stadionie San Siro 2 spotkania. W obu padł bezbramkowy remis. Po ostatnich wyczynach Barcelony na wyjeździe i mocnym męczeniu się z Espanoylem trudno być optymistycznie nastawiony do zwycięstwa Katalończyków. Przecież mecz w lidze hiszpańskiej na tym etapie rozgrywek to mecz bardzo ważny i nie można pozwolić sobie na remis. Dlatego uważam iż Barca złapała lekką zadyszkę. Inter pewnie pokonał w meczu u siebie Juve 2-0. Mecze ligowe a mecze UEFA Champions League to całkowicie inna bajka, to fakt. Jednak biorąc pod uwagę powyższe fakty proponuję kolejny ciekawe typy:
1x - Kurs około 1.58 ✅
Inter - Barca (1:0) - 1 - Kurs około 1.57 ✅
Jak juz wcześniej wspomniałem w meczach obu drużyn dwa razy padł wynik 0-0. Co więcej, w meczach u siebie w tej edycji Ligii Mistrzów na San Siro padał 3 krotnie wynik UNDER 2.5 bramki i 2 krotnie OVER. Odwrotnie ma się sytuacja do wyjazdowych spotkań Katalończyków bo oni 3 krotnie notowali OVER a 2 krotnie UNDER 2.5 bramki, wiec statystki mniej więcej się równoważą. Ale.. gdy spojrzymy na ilość strzelanych bramek wychodzi nam prosta kalkulacja, bowiem o ile w meczach Barcy u siebie pada około 3.2 bramki na mecz to na wyjazdach jest to już tylko 1.8 bramki. Z kolei w meczach Interu u siebie pada średnio 2 bramki na spotkanie. Biorąc pod uwagę statystyki i trudny Włoski teren myślę że typ:
UNDER 2.5 bramki - Kurs to 1.7, powinien wejść &quot;izzi&quot; ;) ⛔
Ostatnim typem na dzisiaj jest typ na ilość zmian. Jak wiadomo terminarz katalończyków jest cholernie napięty. Trzeba oszczędzać zawodników. Dlatego myślę iż w czasie meczu Pep wykorzysta limit zmian i ostatni mój typ to:
Goście - 3 zmiany - kurs to 1.55 ⛔
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Goście 3 zmiany ? Hmm ciężko, kto by mógł wejść... UNDER też wydaje mi się mało pewny, obydwie drużyny w końcu słyną z ofensywności ????
 
P 0

pan

Użytkownik
To ja powiem tak, smiejscie sie lub nie ale przysnil mi sie wynik dzisiejszego spotkania ???? , a powiem wam ze juz z 2razy mi sie snily wyniki i w miaare sie sprawdzily ???? . Mecz zakonczy sie zwyciestwem interu 1:0. Wiec jak komus nie szkoda to za piataka mozna puscic dokladny wynik, ja sobie za 5 puscilem i... mam nadzieje ze nie wejdzie bo kibicuje barcelonie ???? ... Lepiej, przysnil mi sie takze rewanz ???? , ale to dopiero podam jak wpadnie to 1:zero:p. Dla mniej odwaznych under 1,5, kurs tez bardzo dobry.
PS. Nie krzyczcie i bez napinki, to takie moje &quot;czary-mary&quot; ktore niekiedy mi sie snia i co najlepsze sprawdzaja sie, wiec bardziej z jajem to bierzcie niz na powaznie.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
HardSystem zależy od rozwoju wypadków w meczu. Trzeba poczekać na ogłoszenie składów. Ale myślę że może wejść do ataku Henry lub Pedro, może do pomocy Touré. Zobaczymy no ;) No i co do UNDERu to w wrześniu 2009r. obie drużyny tak samo słynęły z ofensywności jak teraz a był wynik 0-0. Myślę że prawdziwy spektakl będzie w rewanżu.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ja polecam typ Chivu dostanie zolta kartke. Nie wiem jeszcze jakie sa w sumie sklady, ale jesli to bedzie obronca na lewej stronie Interu, to na przeciwko prawdopodobnie Messi. Chivu z tego z kolega wyzej napisal, nie jest zagrozony absencją, wiec spokojnie moze Messi&#39;emu napsuc krwi dzisiaj. W obu poprzednich meczach tych druzyn dostal kartke. W Tobet kurs ok 2.75 i spada
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Wszyscy ślepo podążają za typem Under 2,5 a ja tu zdecydowanie widzę gruby over 2,5. Sam chętnie postawię za drobne DW 2:2. Obie drużyny ofensywnie ustawione. 4-3-3 Barca, z przodu Pedro, Zlatan , Messi. Inter natomiast z Eto i Milito na napadzie czyli tradycyjnie a do tego jak zwykle za ich plecami Snejider . Inter ostatnio słabo radzi sobie w obronie , Barca po męczarniach z Espanyolem na pewno coś strzeli. Obie strzelą równiez bardzo ciekawy typ.
Myślę, że jeżeli nie zabraknie dzisiaj skuteczności w meczu z obu stron ujrzymy minimum 3 bramki i na to liczę . Pamiętajmy , że to już nie faza grupowa gdzie widzieliśmy nudne mecze z wynikiem 1:0 i 0:1 bądź 1:1. Tu liczy się każdy gol i festiwal bramek musimy dziś ujrzeć ;) Over 2,5 ------ Kurs 2.27 .
 
P 0

patryk1994

Użytkownik
Spotkanie: Inter v FC Barcelona [Połowa czasu - DW]
Bukmacher: gamebookers
Typ: 0-0
Kurs: 2.60
Czas rozpoczęcia: 20.45
Analiza:
Dziś o godzinie 20.45 dojdzie do spotkania Interu Mediolan z FC Barceloną - 1 Półfinał Ligi Mistrzów. Myślę, że pierwsza połowa tego spotkania to będzie badanie przeciwnika i jego możliwości, myślę, że do 45&#39; będzie bezbramkowy remis. Oba zespoły będą bały się zaryzykować. Inter i Barca są liderami swoich lig i na pewno będzie to świetne spotkanie, ale na pewno wymyśli coś Mourinho, żeby zatrzymać Messiego i spółkę. Warto dodać, że ostatni mecz Barcy zakończył się wynikiem właśnie 0-0. Sądzę, iż mecz rozpocznie się dopiero w drugiej połowie. Dodatkowo w bardzo dobrej formie są bramkarze obu ekip. Stawiam wynik 1-1, 0-0 do przerwy.
Oto składy:
Barcelona: Víctor Valdés; Dani Alves, Piqué, Puyol, Maxwell; Busquets, Xavi, Keita; Pedro, Ibrahimović, Messi.
Inter: Julio César, Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Motta, Cambiasso, Pandev, Sneider, Eto&#39;o, Milito.
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
Messi sobie nie pograł, Barcelona poza pierwszymi dwudziestoma minutami i końcówką nie stwarzała sytuacji podbramkowych, Inter wykorzystywał wszystkie swoje atuty i wygrał bardzo pewnie i zasłużenie 3-1. Świetna taktyka Mourinho, zawodnicy zagrali z pełnym zaangażowaniem przez pełne 90 minut, nie pozwolili Barcelonie praktycznie na nic. Stawiałem przed dwumeczem na Inter i raczej się nie pomyliłem, choć za nami dopiero pierwszy mecz. Czy Barcelonę stać na dwubramkowe zwycięstwo u siebie? Na pewno, ale nie z tak wspaniale ustawionym Interem, kierowanym przez dwóch mistrzów - Sneijdera i Jose ;]
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu, jak wielkim trenerem jest Jose Mourinho. Jeden z najlepszych w historii.
A co do Barcy, to wystarczy że Messi gra słabo, i efekty widać gołym okiem. Nieudane próby rajdów, kończyły się na pierwszym przeciwniku (zazwyczaj Samuelu). Zresztą po stracie Messiego poszła kontra, z której padł gol na 3:1. Wielki mecz Sneijdera i Milito. Bardzo dobry występ Samuela i Zanettiego. Zachowanie Balotellego przemilczę...
 
F 49

flex666

Użytkownik
alez miala szczescie Barca ze Sneijder nie zagral z pierwszej do Balotelliego w jednej z akcji bo tylko wloski bambo by noge dostawil i Barca by byla doszczetnie pozamiatana,
Mourinho&gt;&gt;&gt;Guardiola
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co tu dużo mówić w nowej edycji LM nikt nie obronił tytułu, i chyba Barcelonę to przekleństwo dopadło ;) a jeśli chodzi o samo spotkanie to nie wiem jak to Inter zrobił ale zagrał tak żeby wyraźnie było widać że Barca jest słabsza, mimo że to włosi są słabsi :cool: co najdziwniejsze liczba :zoltakartka: była większa po stronie Katalończyków, a można było się spodziewać że to Inter zagra fizycznie :?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Niesamowity wynik!! Nie postawił bym złamanego grosza na Inter,a tu proszę;)Świetna taktyka muszę przyznać,Jednak Mourinho jest niesamowity,Barca nie miała praktycznie nic do powiedzenia,do 30 metra klepali jak chcieli,ale żeby wejść w pole karne to już Mission Impossible.wynik świetny patrząc w perspektywie Rewanżu na CN,Będą wielkie emocje,Bo co to jest 2:0 dla Barcelony na ich stadionie??no właśnie! Przekonamy się w rewanżu,czy Faktycznie Inter,potrafi zagrać 2 tak świetne taktycznie spotkania,z obstawianiem tego spotkanie sie wstrzymam,po tym co wczoraj zobaczyłem,juz nie jestem taki pewien awansu Hiszpanów:razz:Chociaż jeśli pojawi się bardzo ciekawy kurs na Handicup Barcy,w co watpie,to pewnie zagram za drobne.Pzdr
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wydaje mi się żeby barca mogła z handi wygrać z tak grającym Interem, chyba Barcelona za tydzień żegna się z Ligą Mistrzów ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie wydaje mi się żeby barca mogła z handi wygrać z tak grającym Interem, chyba Barcelona za tydzień żegna się z Ligą Mistrzów ;)
No tutaj wszystko zależy od dyspozycji Interu za tydzień,w tym sęk;) Jeśli zagrają tak jak na San Siro i będą potrafili wyłączyć z gry Barcelone,co juz nie będzie takie proste jak u siebie,to Awansuja bez problemu,większy problem dla nich,jak stracą szybko bramkę,gdzieś w pierwszych 20 min,Myślę że taktyka Interu będzie bardziej otwarta i mecz czego mało kto się spodziewa,do dwóch a nie do jednej bramki,a to dlatego,że Brak Puyola trzeba wykorzystać,i Mourinho dobrze o tym wie;)Zamknięcie się na własnej połowie i murowanie bramki zle się skończy,Zobaczymy napewno 3,4 Bramki,nie boje sie tego stwierdzenia,chciałbym żeby po zakończeniu regulaminowego czasu,widniał wynik 3:eek:ne:] Dogryweczka,a może i karne w półfinale LM,gdzie grają dwie tak klasowe drużyny,to coś wspaniałego,no ale można gdybać i gdybać,scenariusze mogą być różne,ja jednak napewno wykluczam underowy mecz.Pzdr
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
wiem właśnie że karnych jeszcze nie było, teoretycznie niema to znaczenia, ale każdy wie jak jest ;), wydaje mi się że dogrywka i może karne pewniej wyglądają w drugim parze, inter w Hiszpanii zagra raczej tak żeby stracić jak najmniej bramek, będzie na siłę starał się utrzymywać się przy piłce, boje się że możemy zobaczyć brzydki spektakl,a inter ujawni fizyczne atrybuty
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Barcelona 2 bramki straciła w podobny głupi sposób ,gdzie trzech obrońców kryje jednego napastnika ,gdzie za ich plecami podbiega Mediolańczyk.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
wiem właśnie że karnych jeszcze nie było, teoretycznie niema to znaczenia, ale każdy wie jak jest ;), wydaje mi się że dogrywka i może karne pewniej wyglądają w drugim parze, inter w Hiszpanii zagra raczej tak żeby stracić jak najmniej bramek, będzie na siłę starał się utrzymywać się przy piłce, boje się że możemy zobaczyć brzydki spektakl,a inter ujawni fizyczne atrybuty
Ja mam inną wizje tempa i przebiegu tego meczu ???? Myślę,że jednak będzie tak jak pisałem wyżej,Zobaczymy kto miał racje po drugim spotkaniu;)
Barcelona 2 bramki straciła w podobny głupi sposób ,gdzie trzech obrońców kryje jednego napastnika ,gdzie za ich plecami podbiega Mediolańczyk.
w Gmocha się bawisz??:] Bramka Milito po podaniu Sneidera z minimalnego spalonego,W studio N Sport mieli rację,że realizator pokazywał tak powtórki,żeby do końca nie pokazać prawdy;)Ale ja się ciesze,że bramka została zaliczona.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
podobnie był z bramką dla FCB przy czym Pedro wyskoczył ze środa, pewnie tego typu akcje są często ćwiczone na treningach, więc może to nie było taki łatwe do obrony jeśli zostało idealnie wykonane, a taką bramkę Sneijdera już kiedyś widziałem ;)
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
W sumie 2-0 na Camp Nou nie jest aż tak nieprawdopodobne. Nie spisujcie Blaugrany na straty, po takim wyniku na San Siro. Wszystko jeszcze jest możliwe, wszyscy wiedzą jak dobrym motywatorem jest Pep, napewno coś wymyśli, żeby katalończycy wyszli na swoje boisko maxymalnie zmotywowani i zaczarowali, jak to oni najlepiej umieją. To, że nie zagra Puyol, jest niewątpliwie dużą stratą, jednak zagra najprawdopodobniej Milito, który będzie miał szansę zmierzyć się ze swoim bratem, może to okazać się bardziej kożystne dla Barcy niż dla Interu.
Inter pewnie się zamuruje od pierwszej minuty, Messi jak zagra na swoim poziomie, może sam wygrać ten mecz + Ibra, który czasem też zabłyśnie, myśle że 2-0 jest bardzo realne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom