>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Internet Kraków ?

dawi 14

dawi

Użytkownik
Witam

Ostatnio wprowadziłem się do Krakowa.

Wynajmuję pokój na Azorach lecz niestety nie ma tam internetu.

Nie łapię żadnej sieci otwartej bezprzewodowej a nie mam zamiaru nikomu podkradać neta.


Jaki internet polecacie.

Niestety z tego co słyszałem internet radiowy też raczej odpada gdyż musiałbym posiadać stałe zameldowanie a ja jedynie będę posiadał umowę o najem ????


Co radzicie ?

Niestety dużo gram w pokera itp. więc sądzę że internet bezprzewodowy jest dla mnie zasłaby ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie wiem, ja tam smigalem pare miesiecy na playu bezprzewodowym, 2.5gb/m-c za 25 zl takze naprawde sie oplacalo, w pokjera nie grywam, ale na jutuby i inne wchodzilem nierzadko, wystarczylo, zatem z czystym sumieniem play na karte. W Krakowie te 1mb/s powinno byc
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
No nie wiem jak z tym internetem w play 2,5gb. Ja mam w play 20gb i nierzadko po okolo trzech tygodniach musze dokupowac 4gb zeby nie zostac bez internetu zanim rozpocznie sie nowy okres rozliczeniowy. Za duzo nawet nie wchodze na youtube, chociaz przyznam ze 2-3 mecze w miesiacu zdarzalo sie obejrzec na necie. No ale to jednak 20gb a nie 2,5. 2,5 to mysle ze tylko do przegladania stron internetowych a i tu nie wierze ze na caly miesiac wystarczy.
Play ma dobra oferte mobilnego internetu, ale ja juz drugi raz sie nie wkopie, bo i tak uzywam tego tylko w mieszkaniu, wiec po zakonczeniu umowy biore internet z kablowki.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
sam bedziesz mieszkal czy z kolegami? z poczatkiem wrzesnia powinny sie pojawic studenckie oferty w UPC - jedynym jak na razie konkretnym dostawcy internetu w Krakowie. Daja najwieksza przepustowosc ze wszystkich providerow w krakowie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
sam bedziesz mieszkal czy z kolegami? z poczatkiem wrzesnia powinny sie pojawic studenckie oferty w UPC - jedynym jak na razie konkretnym dostawcy internetu w Krakowie. Daja najwieksza przepustowosc ze wszystkich providerow w krakowie.
princeAS ma racje. Jeśli z kimś do podziału będziesz mógł mieć neta, to UPC w Krakowie miażdzy konkurencję. Od października faktycznie są promocje dla studentów. No chyba, że podpisujesz na dłużej niż 9 m-cy to możesz też mieć jakieś ekstra warunki.
 
M 0

mkl123

Użytkownik
W krk polecam sprawdzić CityPartner. Mają zróżnicowana ofertę dostosowaną do różnych potrzeb za sensowne pieniądze. Osobiście na jakość nie narzekam.
 
K 0

kadh

Użytkownik
W krk polecam sprawdzić CityPartner. Mają zróżnicowana ofertę dostosowaną do różnych potrzeb za sensowne pieniądze. Osobiście na jakość nie narzekam.
Potwierdzam powyższą wypowiedź. Solidna, lokalna firma. Nie licząc naprawdę wyjątkowych sytuacji, gdzie wystąpi jakaś awaria to usługa jest świadczona rzetelnie, a ceny są przystępne. Całość oceniam na 4 z dużym +
 
Do góry Bottom