>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Internet LTE

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy posiada ktoś z Was Internet w Plusie?

Ja właśnie taki mam, i często mam z nim problemy, nie z odbiorem danych, ale z przekraczaniem limitu co dla mnie dziwnym się wydaje. Krążę przede wszystkim po stronach bukmacherskich, zakładach live, oraz fejsie. Zdarza się, że około 10 dni przed ponownym wznowieniem ma już przekroczony limit. Dodam, że nie ściągam żadnych gierek, kasyn, itp.

Jak myślicie czy oni po prostu trochę oszukują?

Chyba będę musiał zamówić Aero2, słyszeliście o tym?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast polecę Ci lokalnego operatora jestem z branży więc w razie pytań PW. Ja natomiastn ie polecam Plusowskich i innych wynalazków w którym dziwnym trafem transfer ucieka i potem nagle robi się nam już ze 150 raptem niecałe 1 Mb także zastanowiłbym się czy warto mieć coś porządnego czy tylko szpanować ze sztucznym pendrivem a tak na prawdę pluć w brodę.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Chyba będę musiał zamówić Aero2, słyszeliście o tym?
slyszeliśmy. Jak nic nie sciągasz itp to będzie dobre dla Ciebie. Z tym, że trzeba czekać z miesiąc czasu na kartę a modem musisz mieć swój który to obsługuje. Prędkość 512kb/s do Twoich ww wymogów w zupełności wystarcza. A i jeszcze jest taki myk, że co 60min Aero się na chwilę rozłącza.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Niema opcji że niema limitu danych... w LTE..
Zgadza się, jest limit 10GB, który zawsze ku mojemu zdziwieniu zostaje szybko wykorzystywany, a tak jak wspominałem nic nie ściągam.

Myślę, że nie warto brać takich internetów, popełniłem błąd podpisując umowę na 2 lata, ale trudno. Najlepszym internetem jest właśnie jakiś lokalny, bez limitów.

A może jest ktoś tu z Płocka, i od razu pytanie jaki Internet posiadacie, z jakiej sieci?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie 10 gb to nawet nie jest FILM HD.... a 10 gb danych to chwila moment dodatkowo operator gwarantuje nam &#39;&#39;swoje ciekawostki&#39;&#39; które ten transfer także pobierają.
 
Do góry Bottom