>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Interweeten

Na Interwetten możecie wybrać ponad 8.000 różnych zakładów w ciągu tygodnia. Oferta zakładów obejmuje różne rodzaje sporu jak piłka nożna, tenis, formuła 1, amerykańska piłka nożna, baseball, koszykówka, hokej na lodzie, boks itd. i obejmuje ponad 45.000 imprez sportowych rocznie, które mają miejsca w ponad 50 krajach. Przy każdym rodzaju sportu można wybierać między zakładami indywidualnymi, kombinowanymi i systemowymi. Duży wybór specjalnych zakładów, np. zakłady handicap, zakłady bramkowe, zakłady wyników itd. uzupełnia ofertę. Specjalną ofertę Interwetten proponuje na zakłady na żywo.
Interwetten, jeden z przodujących bukmacherów Internetowych, jest partnerem dla klubów i atletyki w całej Europie. W Hiszpanii logo Interwetten może być zobaczone na koszulkach znanego Katalońskiego klubu piłki nożnej Espanyol Barcelona, zdobywcy pucharów w różnych okazjach.
Jest także kooperacja z różnymi klubami w hiszpańskiej drugiej lidze &quot;Segunda Division&quot;.
W Niemczech Interwetten sponsoruje kluby piłki nożnej (Erzgebirge Aue, Eintracht Braunschweig), kluby piłki koszykowej (Rhein-Energie Köln), kluby hokejowe (Hannover Scorpions, Eisbären Berlin) i kluby piłki ręcznej (Vfl Gummersbach) - zwycięskie kluby potrzebują partnerów z sukcesami, takich jak Interwetten.
Bukmacher od niedawna posiada w pełni spolszczoną witrynę i jest otwarty na wszystkich polskich użytkowników.
Najwyższe kursy!
Nasi bukmacherzy posiadają ponad 16 letnie doświadczenie w obliczaniu kursów. Zespół bukmacherów wspomagany jest przez naszych partnerów na całym świecie, od Ameryki Południowej, poprzez Skandynawię, Niemcy aż do Singapuru.

Interwetten.com może pochwalić się faktem, iż oferuje najwyższe kursy. Przekonaj się sam!
Szybie i bezproblemowe wypłaty!
Wygrane z zakładów będą wpłacane niezwłocznie na Twoje konto w Interwetten natychmiast po powiadomieniu o wyniku gry. Twoja wypłata wygranej będzie, na życzenie, natychmiast przekazywana na twoje konto bankowe. Interwetten.com gwarantuje wypłaty!
Obsługa przez 24/7!
Suport Interwetten.com jest do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę. Z chęcią odpowiemy na każdy email lub telefon. Dokonywanie zakładów możliwe jest online, a także przez telefon (opcja dostępna na życzenie klienta).
Wysoki poziom bezpieczeństwa!
Ochrona danych i bezpieczeństwo transakcji stanowią priorytet dla Interwetten.com. Wszelkie transakcje szyfrowane są przy pomocy protokołu SSL, a cały system chroniony jest specjalnym firewallem, stosowanym również w bankach. Powierzone nam dane przechowywane są w sposób poufny i nie są udostępnianie osobom trzecim.
Proste i wygodne wpłaty
Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszelkie transakcje są szyfrowane przy pomocy protokołu SSL. Wpłaty na konto zakładów można realizować przy użyciu kart kredytowych, Moneybookers oraz przekazami bankowymi. Interwetten.com akceptuje karty płatnicze VISA, MasterCard i Diners Club. W Niemczech i Austrii istnieje możliwość dokonywania płatności poprzez paysafecard oraz kartą przedpłaty (Prepaid). Ponadto w Austrii można dokonywać wpłat na konto zakładów poprzez paybox.
Dlaczego wybrać Interweeten?
- Jeden z najlepszych bukmacherów pod względem zakładów na żywo.
- Polska wersja językowa.
- Szeroka oferta, przejrzysta i łatwa w nawigacji strona.
- Szybka realizacja wypłat poprzez wiele kanałów finansowych.
- Szybka obsługa supportu 24 godziny na dobę.
- Wysokie, konkurencyjne kursy na wiele zdarzeń sportowych.

Wejdź tutaj i zarejestruj się w Interwetten Rejestrując się tego linku upoważnia Ciebie do otrzymania bonusu przy pierwszej wpłacie aż do 200zł!
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
kilka pytań o interwetten
A wiec tak.
Miałem kiedyś konto w interwetten jednak nie składałem żadnego depozytu. Korzystałem tylko z jakieś promocji co dawali 5EUR. I teraz moje pytanko:
czy jeżeli złoże teraz depozyt to dostane 50% gratis??
czy moge poprosic o zamknięcie konta a następnie otworzyc je na te same dane czy będą stwarzac problemy??
czy chcą skan dowodu przy wypłacie?? i czy można wypłacac na MB??
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
- racze3j tak
- niemam pojecia
- tak cha, niepolecam tgo buka, gdy nawet wplacisz poraz pierwszy kase poprzez Mb to i tak niewyplacisz ta sama metoda bo maja jakies chore zasady ze pierwsza wyplata to tylko na konto bankowe, cha skan dokumentu jeszcze jakiegos rachunku bankowego, na maile odpisuja po 2-3 dniah( wmoim wypadku tak bylo) olej to
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
odpowiem na ostatnie pytanie, odemnie nie chcieli skanu dowodu ale pierwsza wypłata musi byc na konto bankowe, dopiero przy drgiej wyplacie mozna swobodnie na MB wyplacac.
 
R 0

rogaliszcz

Użytkownik
witam mam takie pytanko zleciłem wypłate byl komunikat ze operacja bedzie zrealizowana ale pieniadze z konta na interwetten nie zniknely cos jest nie tak?
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Jaka jest minimalna stawka w Interwetten i czy bonus powitalny 200 PLN można obracać na zakładach LIVE?
Minimalna stawka 4zl, nie nie mozna.
Teraz moje pytanie. Chcialem wyplacic pieniadze na konto w mBanku. Wszystko wpisuje ale cos jest nie tak z IBanem. Wyskakuje blad:
* Podany kod IBAN jest nieważny!
Bank name - BRE Bank S.A. INTERNET BANKING
Bank address - Mickiewicza 10
Bank City/Town - Lodz
Bank Postal Code - 90-050
Bank Code (e.g. Sort Code / BLZ / ABA) - 11402004
IBAN - complete account number
SWIFT - BREXPLPWMBK
Jak mam wyplacic te pieniadze? :-|

 
C 0

cr7

Użytkownik
Kod IBAN to nr konta bankowego tylko ze na poczatku dodajesz &quot;PL&quot;. W moim przypadku tak było i wypłacili bez problemów.
 
kamil1ti 0

kamil1ti

Użytkownik
ma ustawione na koncie Interwetten EUR i chcę teraz zrealizować bon Ukash, co mam wpisać w polu wartość bonu, wartość trzeba podać w EUR a ja mam bon o wartości 10zł:kwasny4565:
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Czy w interwetten mecze MLB są rozliczane z uwzględnieniem dogrywki czy dogrywka się nie liczy ?
Proszę o odpowiedź
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; 5 € w Interwetten za free &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
#1 - Wchodzimy na http://www.tippfans.com
#2 - klikamy &quot;Jetzt Kostenlos tippen&quot; po prawej stronie
#3 - Wypelniamy &quot;username&quot; i email
#4 - Sprawdzamy skrzynke gdzie dostajemy haslo po czym wracamy na stronke i klikamy &quot;login&quot;
#5 - Wypelniamy danymi ktore otrzymalismy
#6 - Dostajemy kod na 5€ , ktory wpisujemy na stronie Interwetten
Powodzenia ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mysle ze to dobry dzial zeby sie dowiedzxiec czy ten buk wystawia przed meczem w MLB handi czy zawsze tylko 1x2?
edit
Widze juz ze pododawali handi :_)
 
ester 87

ester

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; 5 € w Interwetten za free &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

#1 - Wchodzimy na http://www.tippfans.com
#2 - klikamy &quot;Jetzt Kostenlos tippen&quot; po prawej stronie
#3 - Wypelniamy &quot;username&quot; i email
#4 - Sprawdzamy skrzynke gdzie dostajemy haslo po czym wracamy na stronke i klikamy &quot;login&quot;
#5 - Wypelniamy danymi ktore otrzymalismy
#6 - Dostajemy kod na 5€ , ktory wpisujemy na stronie Interwetten

Powodzenia ????
A czy trzeba mieć jakiś depozyt żeby uczestniczyć w tej promocji? Pewnie tak...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Mam pytanie do użytkowników Interwetten: Czy ja płacę coś za smsy z wynikimai, czy są darmowe? Ten kod aktywacyjny np.- płaci się coś za to z konta?
 
aker 8

aker

Użytkownik
Mam pytanie do użytkowników Interwetten: Czy ja płacę coś za smsy z wynikimai, czy są darmowe? Ten kod aktywacyjny np.- płaci się coś za to z konta?
Dołączam się do pytania kolegi. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy w interwetten jest możliwe usuwanie/dokonywanie zmian w założonych już zakładach. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom