>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IntraGame bonus 100% do 222PLN

T 126

tajemniczy

Użytkownik
Bo tylko raz dziennie można ;) Na LC pisał mi gość, że 150 PLN max można obecnie i tyle wypłaciłem. Zobaczymy jutro ile się da ????
A wypłacacie w PLN?

Też Wam taki napis leci?:
&quot;Skrill Withdraw islemini yapma yetkiniz yoktur. Müsteri hizmetleri ile görüsebilirsiniz.&quot;

Poczytałem Wasze komentarze że max 150 można, spróbowałem, ale żadnej kwoty mi nie chcę wypłacić. Pisałem do supportu czy wysłać coś do weryfikacji, ale od dwóch dni cisza :-(
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ja w PLN. Teraz przeszło 200zł do wypłaty. Może do końca roku uda się wypłacić całość ????
edit: anulowali - 150zł można max ???? i 2 min kasa na skrill.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
skilorrPL zmień wersję strony na angielską i tam wbij na LC. Na polskim LC kilka razy byłem i nikt nie poinformował mnie, że trzeba na raty tylko info, że problemy techniczne. Dopiero na angielskim LC wczoraj się dowiedziałem o tym.
Tajemniczy nie pamiętam, mam konto dość dawno.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
ja mam 4 tysie do wypłąty to 3 miesiące dzień w dzień jakby nawet zaczęli płacić co gorsza drugie tyle ugrzęzło mi w otobecie , wypłąta z połową kasy jest od miesiąca w trakcie realizacji, a jeszcze w połowie października wypłaciłem dwa koła i było bez problemu, czemu nie wypłąciłem całości od razu i jeszcze dałem sie naciągnąć na te ich nowe bonusy, eh, trza czytać co ludzie piszą na forach , a teraz to jużwogóle przed końcem roku to chyba trzeba powypłącać wszystko nawet od tych &quot;pewnych&quot; buków bo nie wiadomo co sie będzie działo jak wejdzie ta nowa ustawa, mogą poblokować strony albo buki sie same wyłączą dla polaków, możę być lipa a może i nic sie nie zmieni, pożyjemy zobaczymy, póki co trzeba wyrwać przynajmniej to coc jest nagrane potem będziemy sie martwić
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
A ja zgodnie z poradą wszedłem na angielski chat intragame a tam ten sam Roger co był na polskim i gada &quot;słucham co tym razem&quot;, może na tureckim jest jakiś inny typ ???? wogóle to strona ta wygląda jakby była rodem z turcji jak coś jest nie przetłumaczone to sie wyświetla po turecku. Facebooka też mają po turecku, popisałem im tam przez tłumacza co myśle o nich i jakieś ostrzeżenia dla innych graczy że jak sie nie wezmą za wypłaty w polsce to im taką zrobimy &quot;reklame&quot; że już nikt u nich nie będzie chciał grać i pare innych tekstów to wzięli i zablokowali że nie moge nic im pisać , może zrobić im większy wysyp takich tekstów żęby nie nadążyli blokować to se wezmą w końcu za wypłaty, https://www.facebook.com/intragametr/ codziennie jakieś nowe posty sobie wrzucają, jakby nigdy nic, jak to możliwe że sobie tak działają bezkarniw tak jak i otobet, jak jakis sprzedawca na Allegro nie wyśle paru klientom towaru to zaraz zgłaszajądo różnych instytucji i policje i nie dadzątakiemu za długo działać a tu grube tysiące jak nie miliony &quot;zdefraudowane&quot; i nie dość że nikt nic z tym nie robi w kwestii ukarania to jeszcze sobie dalej działają i naciągają kolejnych klientów
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
i skończyło się wypłacanie na raty
Hello
Koray at 7:24, Dec 16:
Let me check please
Koray at 7:26, Dec 16:
I think your Skrill account has problems
Krzysztof at 7:26, Dec 16:
nice joke
Krzysztof at 7:26, Dec 16:
you have a problem
Krzysztof at 7:26, Dec 16:
not me
Koray at 7:26, Dec 16:
Because we are paying
Lech at 7:27, Dec 16:
LOL
Koray at 7:27, Dec 16:
Krzysztof we are paying it
Koray at 7:27, Dec 16:
But cancelled by Skrill
Koray at 7:27, Dec 16:
It is not about us

fragment LC, i wciskanie mi, że to problem z moim Skrillem ???? i tak w kółko
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Oni po prostu nie mają kasy. Uda się wypłacić małą kwotę tylko jeśli wcześniej ktoś zrobił do nich depozyt. Od wczoraj nie udało się wypłacić nawet 50zł
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Oni po prostu nie mają kasy. Uda się wypłacić małą kwotę tylko jeśli wcześniej ktoś zrobił do nich depozyt. Od wczoraj nie udało się wypłacić nawet 50zł
A po nacisnieciu pojawilo ci się withraw accepted na zielono?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Wczoraj rano mi sie pojawiały akceptacje na zielono ale kasa wracała spowrotem po kilkunastu minutach a po południu już zmienił sie komunikat zamiast err12 wyświetla sie po turecku &quot;twoje konto nie ma uprawnień do wypłat skrill&quot; a pan z czata wciąż swoje że to przejściowe trudności techniczne i &quot;technicy wciąż nad tym pracują&quot;
Ściema ściema i jeszcze raz ściema w innych bukach to jakoś żadne problemy nie trwajądłużej jak kilka godzin a nie kilka tygodni (no nie licze tych co &quot;zbankrutowały&quot; jak otobet na przykład, żę też nikt ich nie kontroluje i nie ma możliwości gdzieś zgłosić żeby przynajmniej zablokowali im ten interes dopóki nie oddadzą kasy graczom? tylko tak legalnie sobie można powiedzieć kradną,
Może to i sposób znaleźć se profrsjonalnego grafika żęby zrobił ładnąstronke z automatycznym kopiowaniem kursów a innych buków wrzucić pare reklam po różnych stronkach bukmacherskich bez opłąty tylko z obietnicąprofitów od zysków na graczach rejestrujących z ich linków i niech leci ludzie będą wpłącać a wypłacać nie trzeba bo i tak nikt nie ukaże i nic nie zrobi, dla bezpieczeńśtwa konta, skrill i inne takie pozakładać na jakiegoś słupa spod budki z piwem co i tak jak do niego trafią to powie żę zgubił dowód a ciebie i tak nie zna z nazwiska wiec trop sie urwie nawet jak ktośby chciał namierzyć, łącze do zarządzania stronąteż dać jakieś mobilne na kartę słupa i to przez jakieś pare proxy itp, biznes super
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przecież to dziadostwo upadało już dziesiątki razy. Później powstawało na nowo i tak w kółko. Intragame jako całość przez te lata to gorszy syf niż OtoBet i mam nadzieje, że cholera ich strzeli w końcu raz na amen.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
A po nacisnieciu pojawilo ci się withraw accepted na zielono?
Na zielono oczywiście WITHDRAW_ACCEPTED i za kilka minut kasa wraca na konto. Nie mają pieniędzy na wypłaty.
edit: jak macie ecoPayz to wyplata w 5 minut ;) Mam nadzieję, że nie opróżniłem im i tej metody ????
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Ja tam już nawet w rozmowie ze suportem nie sile się na jakies większe uprzejmości ???? tylko Teksty tego typu Gdzie sa Kur.. Moje pieniądze Bulut ???? a On jak nakręcony Panie Adamie problemy techniczne . to ja spier.. ???? Buk widmo

Co gorsze wchodzę na LC angielski a tu znowu ten polaczek Tomek :eek: i mi że on jest angielskim suportem .... dramat
 
A 205

amindada

Użytkownik
A jak wygląda sprawa wypłat z ich &quot;klona&quot; SEKABET ?? Podobno nie mają żadnych opóźniej i wypłacają, ale troche strach tam grać bo w każdej chwili mogą być problemy.
 
Do góry Bottom