>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Intuicja jako klucz do sukcesu

analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Więc tak.
- Zmieniłem nazwę użytkownika (wcześniej analyses) bo .... mi się przestał podobać.
- Zmieniam metodę grania u bukmachera - należy spodziewać się wysokich kursów, niemal same single
- Stawki od 10 j do 50 j
- Gram u legalnych bukmacherów
- Czasami będę wklejał screen kuponu
- Analizy raczej będą się pojawiać rzadko (w zasadzie gdy będę typ wrzucał także do "typów dnia" gdzie wymagana jest analiza)

Typy nie będą podparte statystykami, najczęściej będę się kierował po prostu intuicją. Oglądam wiele meczów, czytam podsumowania, analizy, czytam prognozy meczowe, spoglądam na spadki kursów, obserwuje wielu typerów na bardzo wielu stronach, blogach itp. Jak w tej całej masie informacji coś mi się spodoba to po prostu będę tutaj wrzucał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ #1

Alkmaar - Man Utd
????Typ: Alkmaar DNB
????Kurs: 2.30
????Stawka: 15 j
????Zakładana wygrana: 30,36 j
Bukmacher: STS

Mecz rozgrywany na stadionie Den Haag po tym jak kilka tygodni temu na obiekcie Alkmaar zawalił się dach. Aktualnie trwają tam prace budowlane. Stadion Den Haag posiada sztuczną murawę co już zdążył bardzo skrytykować Solskjaer:Znam dobrze sztuczne boiska z Norwegii, a to nie jest najlepsze. To jedna z najgorszych sztucznych nawierzchni, którą widziałem od dawna.”

Zespół Man Utd przyjechał w zasadzie rezerwowym składem. Brak najważniejszych zawodników kadry z Pogbą na czele. Do tego zespół od jakiegoś czasu jest trapiony kontuzjami, szczególnie zawodnicy formacji ofensywnej. Nie dość że zespół jest osłabiony to jeszcze mają ostatnio natłok spotkań grając poniedziałek – czwartek – niedziela. Ostatni mecz poniedziałkowy z Arsenalem kosztował ich sporo zdrowia.Graliśmy w poniedziałek, teraz czas na mecz w czwartek, a później gramy w niedzielę. Mam to oczywiście z tyłu głowy. Dziś będziemy mieli łatwą i lekką sesję treningową. Chodzi o przyzwyczajenie się do boiska i zobaczymy, jak piłkarze zareagują" Nie no, przecież z tych wypowiedzi wynika że mają koło nosa ten mecz.Zobaczymy co się stanie, jak piłkarze zagrają, jak młodzież podoła ble ble ble.


Na koniec, Michale Owen w jednym z wywiadów podkreślił że to będzie szokująca porażka Man Utd przeciwko Alkmaar – no zobaczymy jak bardzo się zna na angielskiej piłce a ja stawiam że Alkmaar, który mimo że nie rozgrywa meczów na swoim stadionie jest naprawdę w dobrej formie będzie mega zmobilizowany na wielki Man Utd i stworzy sobie kilka bardzo dogodnych okazji. Mam wrażenie że Solsjkaer remis bierze w ciemno w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom