>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Invicta FC 17: Evinger vs. Schneider

Status
Zamknięty.
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA


Data: 7.05.2016
Miejsce: The Hangar at the OC Fair and Event Center, Costa Mesa, Kalifornia – USA
Walka o tytuł wagi koguciej
Tonya Evinger vs. Colleen Schneider
Walka o tytuł wagi słomkowej
Livia Renata Souza vs. Angela Hill
Aline Sério vs. Kaline Medeiros
Latoya Walker vs. Charmaine Tweet
Amanda Bell vs. Megan Anderson
Rachael Ostovich vs. Ariel Beck
Christine Stanley vs. Shannon Sinn
Laura Howarth vs. Alexa Conners

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Livia Renata Souza (BRA) - Angela Hill (USA) ⛔ Angela Hill defeats Livia Renata Souza via 5 Round Decision???? Przez split boże jaki wał...
Typ: 1 @1.50 Bah

Brazylijka spec do parteru. Czarny pas bjj, kręciła nie jedną. Z początku podchodziłem do niej sceptycznie jednak dominacja Kankaanpää i ostatnie KO na DeAnna Bennett. Pokazało że to bardzo dobra zawodniczka. Za rywalkę ma Angela Hill, która jaki poziom reprezentuje każdy widział, totalny odpad z UFC nic ciekawego. Szybki kontrakt z Invictą i co? Dwie szybkie walki z zawodniczkami co mają w porządku rekord, ale ten rekord nabity na lokalnych galach w stodole... Hill już raz walczyła z zawodniczką co ma dobry parter Namajunas. Tu będzie podobnie Brazylijka obali i po zabawie.

Tonya Evinger (USA) - Colleen Schneider (USA) ✅ Tonya Evinger defeats Colleen Schneider via 5 Round Decision
Typ: 1 @1.25 William Hill

O mistrzyni już pisałem wiele razy klik i klik.
Więc teraz o jej rywalce. Colleen Schneider, ostatnie cztery walki niby wygrała, ale na tak niszowych galach, że szkoda gadać. Do tego ostatnie dwie walki to wygrane przez split&#39;a. Na Invict&#39;a nawet Irene Aldana dawała sobie z nią radę. Niby ma czarny pas taekwondo, ale jak na złość w parterze najwięcej razy przegrywała. Tak naprawdę jak mam przejrzeć jej 10 zwycięstw to nie widzę żądnej wartościowej rywalki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom