>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inwestowanie na LIVE

Status
Zamknięty.
A 226

adiqq

Użytkownik
I niech mi ktoś teraz powie, że granie przedmeczowe jest lepsze od LIVE ????
kwestia gustu i przyzwyczajeń...i czasu. Bo podejrzewam, że w tym czasie co ty grasz live, to ja przeanalizuję i zagram jednak więcej spotkań.
Live jest przydatny - bo jak gram kurs np 14 i &quot;moja&quot; drużyna wyjdzie na prowadzenie - to kontra na gol na przeciwnika jest jak najbardziej na miejscu - ale to wszystko zależy od minuty w której to się dzieje i kursu.
Bywały przypadki że i kontre wygrałem i całe spotkanie finalnie, a bywało że tylko zmarnowałem kasę...no ale przez to moje granie nie ma takich wahań....
inna kwestia - że wymaga to też czasu....niestety
gratuluję wyników i czekam na jakiś konkretniejszy bilans......
 
A 226

adiqq

Użytkownik
i właśnie.....
Furth - TSV 1860
gol na 0:1 w 15 minucie...za szybko ;)
przy kursie 1,36 dawać kontre na gola dla gospodarzy? (obstawiona 2 @8,3)
w 21 minucie już 1:1 ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
kolejny przykład...
Darmstad - RW Erfurt, zagrana 2 @9,1
0:1 i kurs na gol dla gospodarzy @1,33
temat ciekawy (przynajmniej dla mnie!) - jestem ciekaw waszych opinii....
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Cóż, wg mnie każdy sposób dobry jeśli prowadzi do zwycięstwa...
Kontry też są znane nie od dzisiaj, czasem okazują się ratunkiem, czasem stratą pieniędzy. Ja nie gram kontr o których piszesz, adiqq, ale mecze, w których występuje taka sytuacja, że underdog najpierw strzela bramkę ( a po statystykach ewidentnie przeważa drużyna przeciwna), już tak. Wg mnie jest to dodatkowa mobilizacja dla &quot;Goliata&quot;.
Co do twoich przemyśleń, adiqq, to właśnie - wszystko zależy ???? Jeśli toczy się wyrównany mecz, to wg mnie można zaryzykować i nie kontrować, ewentualnie obstawiać remis. Jeśli przeważa przegrywająca drużyna, a mamy początek meczu to jak najbardziej kontra musi iść. Sam miałem jakiś czas temu taką sytuację: w 33 minucie pewnego meczu, przy wyniku 1:1, kurs na zwycięstwo gości wynosił 25. Patrzę na statystyki, mecz wyrównany i zacięty. Postawiłem więc ten zakład, i pomimo że straciłem kasę, to z typu jestem jak najbardziej zadowolony ( oby więcej takich valuebetów ???? ).
Dzięki za gratulacje, rzeczywiście kwiecień jest gruby pod względem zysków. A bilans już wkrótce: podsumowanie kwietnia zapewne na początku maja ????
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Można też pomyśleć o typie, ze pierwszą bramkę strzeli underdog, kurs mniejszy niż na zwycięstwo ale te mecze wymieniane przez adiqq były by trafione...
 
A 226

adiqq

Użytkownik
gdyby to było takie proste...we wczorajszych meczach - na 11 które grałem z wysokimi kursami, tylko w 3 (2 masz wymienione wyżej) moja drużyna strzeliła jako pierwsza.
Gdybym wszędzie grał na strzelenie gola to byłbym do tyłu lub na 0. TSV finalnie wszedł @8,3, wszedł też mecz @8,5 i jest zysk.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Czyli dochodzimy do podstawy bukmacherstwa - selekcja meczy. Ale jeśli to przyniosłoby stratę, to fakt, nie ma sensu dalej nad tym rozmyślać.
nie - mecze były dobre...tylko na te same mecze można wybrać różne zdarzenia do grania...będę obserwować i notować jak to będzie wyglądać w przypadku dzisiejszych meczy....
notuję też kursy na strzelenie gola - ale nie jestem w stanie zrobić tego zawsze na początku meczu, tym niemniej, jakiś tam obraz będzie
 
A 226

adiqq

Użytkownik
podsumowałem sobie wczorajszy dzień - i na 21 typów z wysokimi kursami które grałem, tylko w 7 moja drużyna strzeliła jako pierwsza - 5 tych meczy zakończyło się zwycięstwem. I podtrzymuję to co napisałem - w przypadku moich typów granie na 2 jest duuuuużo bardziej opłacalne. Gole byłyby na małym plusie co najwyżej - nieporównywalna różnica na korzyść czystej 2 (1)
Przy okazji gratuluję wyczucia - bo przyznam, że oglądałem statystyki meczu Cerro - Juventude w trakcie gry i wcale nie postawiłbym AH na Juventude...
no ale ja, co podkreślam po raz kolejny jeste preplayowcem ;)
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Dobrze, że zrobiłeś takie małe podsumowanie, teraz wiadomo co się bardziej opłaca. Ja i tak pozostanę przy swojej grze, ale chętnie poczytam, jak to robią inni ????
A co do meczu Cerro - Juventud. Nie wiem gdzie patrzyłeś na te statystyki ani w której minucie, ja podczas przerwy. I powiem więcej: sam zagrałem HA -0,25 na Juventud po wyższym kursie, ale na potrzeby tego tematu zapisałem 0.0 ( dla większej pewności). A po statystykach u buka to Juventud przeważał i to znacznie. W takim stopniu, że podałem tutaj ten typ.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
podglądałem w B365 - miałem obstawione &quot;sąsiednie&quot; mecze i jak zobaczyłem że wrzuciłeś tu typ do tematu to zerknąłem. ale to było już przy stanie 2:2 - wtedy te staty już mogły wyglądać inaczej....
 
A 226

adiqq

Użytkownik
pozwolę sobie wrzucić
Haugesund - Sogndal BW 0:2
2(+1) @1,55 to promocja patrzac na statystyki tego meczu....
ewidentnie kursy live w ramach przedmeczowych, o czym kolega pisał wcześniej
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Akurat nie oglądałem statystyk z tego meczu, więc nie wypowiem się w związku z nim. Ale typ trafiony, brawo Adiqq. To kolejny dowód, że się da ????
to co znalazłem, to jedna z takich perełek. Już przy stanie 0:1 nie zdążyłem zagrać tego typu, bo strzelili na 0:2. Też mi strasznie nie zależało, bo miałem mocno 2 pograną ;) I dalej goście naciskali, więc nie mogłem pozostać obojętny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom