>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Rio 2016: Lekkoatletyka [12-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
8 28

89michael89

Użytkownik
P. Małachowski uzyska 65.50 w pierwszym rzucie kwal.(65.50 to minimum kwalifikacyjne)

NIE 1,80 STS
64.69

65,50 to minimum kwal., ale sadze, ze awans do finału da gorszy wynik. Pierwszy rzut Małachowskiego powinien byc z czuciem, na zaliczenie, sadze ze kolo 64m. Taki wynik powinien dac komfort psychiczny. Dopiero w dwoch nast. rzutach moze odpalic na maxa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
100m Kobiet.
Thompson E. (JAM) miejsca 1-3 @1.35 Unibet✅

Dwie wielkie faworytki Elaine Thompson i Dafne Schippers. Dwa najlepsze czasy na 100m w tym roku. która wygra? Nie wiem, wiem że obie będą na podium.

1500m Kobiet biegi H2H,
Ennaoui S. - Blundell J. @2.10 STS⛔

Obie młode, ale Australijka w tym roku wystrzeliła z formą. W Pekinie wykręciła 4:04.62. W Sztokholmie na diamentowej lidze 4:07.84. Polka w tym roku najlepiej w Szanghaju 4:05.10. Później było sporo gorzej. W Bydgoszczy i Sztokholmie odpowiednio 4:07.87 i 4:09.16. Moim zdaniem Australijka zrobiła lepszą formę na Rio niż Polka.

Urbanik D. - Sujew D. @1.75 STS✅

Polka w tym roku zdecydowanie osiąga lepsze czasy w Turku zrobiła 4:06.58, w Bydgoszczy 4:09.24 , w Ostrawie 4:08.05. Niemka w tym roku najlepiej to 4:07.40, a w Kassel tylko 4:12.27. Niemka też zwyczajnie w tym roku zaliczyła mniej występów i może być lekko zardzewiała. Polak natomiast im bliżej igrzysk tym lepszy wynik.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka pchnięcie kulą kobiet
Lijiao Gong (CHN) - Michelle Carter (USA) 2,35 STS ✅

Gram przeciwko liderce światowych list. Czemu? Bo najlepszy wynik w tym roku to 20,43 i jest to jej rekord życiowy. Pchała w tym roku dość daleko, o wiele dalej niż Amerykanka. Problem tylko, że te rezultaty osiągała w kwietniu i maju. Ostatnio jest trochę słabiej i wyniki kręcą się w okolicach 19,20-19,40. Raz tylko pchnęła 19,73 pod koniec lipca. Amerykanka z kolei 5. na listach światowych z wynikiem 19,59. Z tym, że w tych okolicach pchnęła przed miesiącem aż 3 razy, więc widać, że nie jest to jednorazowy wyskok, a wzrost formy. W eliminacjach Chinka weszła po pierwszej próbie, gdzie osiągnęła 18,74. Z kolei Carter pierwsze pchnięcie słabo, bo niecałe 18m, z kolei w następnym 19,01. To był trzeci wynik eliminacji.
Typ ryzykowny, bo jednak Chinka ma lepsze wyniki w tym roku. Carter z kolei ma teraz szczyt formy na ten sezon, Gong najlepiej pchała na wiosnę. Typ jednak moim zdaniem ciekawy rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Małachowski powyżej 68m @ 2.90 STS
W tym sezonie 3razy rzucił, wczoraj wilgotne kwalifikacje i 65.89 w 2.próbie, odpadł jeden z Hartingów, więc dziś zapewne złoto, w ładnej aurze, więc będą dalsze rzuty.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka: rzut dyskiem mężczyzn
Christoph Harting (GER) - Lukas Weisshaidinger (AUS) 1,60 STS ✅

Typ na młodszego Hartinga. W eliminacjach miał 65,41 w ostatnim rzucie. Wcześniej 64,59 i rzut spalony. Ma jeszcze rezerwy, bo w tym sezonie potrafił nie raz rzucić ponad 66 metrów. Jest na listach światowych drugi z wynikiem 68,06 ale to był jednorazowy wyskok (w maju) i nie powtórzył wyniku w podobnych granicach. Przy nieobecności brata wydaje się być najgroźniejszym rywalem dla Piotrka Małachowskiego ale to jest chyba jednak półka niżej niż Polak.
Austriak zaskoczył w eliminacjach. 65,86m w drugim rzucie to tylko 3 cm mniej niż Polak. Oczywiście to jego najlepszy wynik w tym roku, bo tak daleko nie rzucał jeszcze. Ten sezon to wyniki oscylujące w granicach 64-65,5m.
Eliminacje to jednak co innego, niż konkurs. Tam najlepsi się oszczędzali i rzuty były jedynie na kwalifikację. Wydaje mi się, że w konkursie rzuty będą o wiele lepsze niż w eliminacjach, gdzie po deszczu koło było wilgotne. Weisshaidinger już zrobił w Rio najlepszy w tym roku wynik. Jak mocno jest go w stanie jeszcze poprawić? Moim zdaniem nie na tyle, żeby pokrzyżować plany Niemcowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Lekkoatletyka: 100m kobiet zwyciężczyni finału uzyska wynik 10.85 lub lepszy STS
TAK kurs: 1.65 ✅
Tak szybko, bo nad pewniakiem nie ma co się rozpisywać
Londyn 2012 - 10.75
Pekin 2008 - 10.78
W tym roku 6 Pań pobiegło już szybciej, szykując formę na najważniejsze zawody!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka: skok w dal mężczyzn
Jeff Henderson (USA) - Greg Rutherford (GBR) 2,05 Betsson⛔

Stawiam na obrońcę tytułu i najlepszego w tej dyscyplinie w ostatnich latach Brytyjczyka. W eliminacjach już pewnie robiło mu się gorąco, bo dwa pierwsze skoki spalił. W ostatnim poszedł ostrożniej i 7,90 dało mu finał. W tym sezonie nie miał jakiś wybitnych rezultatów. Dobre wyniki osiągał wiosną ale teraz znów forma rośnie. Na ME w Amsterdamie miał 8,25 i wygrał konkurs. Henderson wygrał bez problemu swoją grupę eliminacyjną w pierwszym skoku osiągając 8,20 (ogólnie drugi wynik eliminacji). To był jego najlepszy wynik w tym roku, czym poprawił się o 1 cm.
Tu myślę, że będzie podobnie jak opisywałem w dysku: konkurs to inna para kaloszy i tam trzeba będzie skakać na innym podejściu. Rutherford to doświadczony zawodnik, który w eliminacjach był zagrożony. Przez to nie szedł na 100%, żeby nie spalić. Miesiąc temu pokazał formę na ME, dzisiaj też powinien być mocny.
Fabrice Lapierre (AUS) - Rushwal Samaai (RPA) 1,70 STS ⛔

Lapierre 7,96m w eliminacjach w drugim skoku, Sammai 8,03m w pierwszym. Ze skoku na skok reprezentant RPA coraz gorzej ale i tak były to dalekie skoki. Lapierre w ostatnich miesiącach skacze pod 8,20 i myślę, że stać go na skok w tych okolicach. Samaii nawet 8,38 w tym roku ale jego najlepsze próby były osiągane wczesną wiosną. W ostatnim czasie raz tylko skoczył daleko, tj. 8,16m miesiąc temu.
Wyniki podaje tylko te, brane pod uwagę w oficjalnych tabelach. Te osiągane przy wiatrach ponad 2m/s w plecy nie brałem pod uwagę, bo to by wypaczało trochę obraz. W eliminacjach w Rio prawie nie wiało.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
✅Lekkoatletyka: Maraton kobiet Kirwa E.J. - Mazuronak V. 1 po kursie 1.45
Maratony na wielkich imprezach, takich jak Mistrzostwa Świata, Europy, czy Igrzyska Olimpijskie znane są ze swej nieprzewidywalności.
Jednak w tym przypadku sprawa jest prosta.
Zawodniczka reprezentująca Bahrajn prezentuje wysoką, stabilną formę - wygrała wszystkie zawody w których startowała w minionych miesiącach - między innymi półmaraton w Muragame z czasem 1:08:06, oraz marcowy maraton w Nagoyi.
Białorusinka Olga Mazuronak, reprezentowała z powodzeniem swój kraj w ... chodzie sportowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
100 metrów - 2 półfinał
Zwycięzca: Trayvon Brommel 15,00 Bet365
Oczywiście nie liczę specjalnie w powodzenie tego typu, ale spróbwać można. Brommel biegnie w półfinale z Boltem i szczerze mówiąc bardziej liczę, że to Bolt może przegrać półfinał aniżeli Gatlin. Amerykanin pójdzie mocno, a Bolt jak to Bolt - lubi nieco odpuścić ostatnie metry we wcześniejszych fazach rywalizacji. Dochodzi do tego oczywiście jego niewiadoma forma. A Brommel jest mocny - rok temu 3. na MŚ, w tym roku wygrał halowe MŚ. A jest to ledwie 21-latek, który wciąż się rozwija mając już życiówkę na bardzo dobrym poziomie 9,77. Ogólnie powalczy o podium i może chcieć choć raz pokonać Bolta. Za drobne przy takim kursie sobie spróbuję.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
100 metrów mężczyzn
zwycięzca finału uzyska wynik 9,80 lub lepszy 1,75 sts
W finałach wielkich imprez zawsze padają dobre rezultaty.Nie mam wątpliwości,że w takiej stawce gdzie prawdopodobnie przynajmniej 6 sprinterów zejdzie poniżej 10sekund zwycięzca będzie musiał pobiec szybciej niż 9,80.Jedynym zagrożeniem dla tego zakładu jest falstart i dyskwalifikacja kogoś z dwójki Bolt-Gatlin bo wiadomo,że do uzyskiwania dobrych rezultatów potrzebny jest silny rywal i walka do ostatnich metrów.Myślę,że zwycięzcą będzie Bolt ale konkurencja na czele z Gatlinem zmusi go do biegu na maksa.Spodziewam się wyniku w okolicach 9,75.Na biegi eliminacyjne i czasy nie ma co patrzeć bo faworyci biegną tylko aby przejść dalej, oszczędzając siły.W Seulu 88 Ben Johnson w eliminacjach wyglądał na zagubionego ledwo kwalifikując się do finału, za to jego wielki rywal Carl Lewis popisywał się w każdym biegu a jak było w finale każdy zapewne wie, rekord świata Johnsona 9,79s.Takich przykładów można przytoczyć wiele, w tym także z udziałem Bolta. W Pekinie 2008 w finale Bolt 9,69 bijąc rekord świata, cztery lata pózniej w Londynie 9,63 i rekord olimpijski(drugi był Yohan Blake,trzeci był Gatlin). Wszyscy trzej dziś pobiegną w finale.Do tego biegu z Seulu mam akurat największy sentyment i najbardziej zapadł mi w pamięc ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka: rzut młotem kobiet
Włodarczyk rzuci 80,50 lub więcej 2,25 STS ✅✅✅
Włodarczyk rzuci 80,00 lub więcej 1,75 STS ✅

Co tu dużo mówić. W eliminacjach prawie 78m na luzie w pierwszym rzucie. To jest ponad metr od najlepszego wyniku Heidler w tym roku, która jest druga na listach światowych. Krótko mówiąc kosmos. Walka będzie o rekord, co sama Anita mówiła po kwalifikacjach. Rekord wynosi 81,08m. Do tej pory tylko trzy razy przekroczyła granicę 80 metrów. Dwa razy w Cetniewie i raz na MŚ w Pekinie rok temu. Jak widać, umie się sprężyć na zawody. Przecież po raz pierwszy rekord świata biła w Berlinie na MŚ w 2009 roku. Czy będzie rekord, trudno powiedzieć. Na fortunie widziałem kurs 3. Trochę jak dla mnie mało, tym bardziej że to ziemniak. Moim zdaniem jednak 80m pęknie, bo eliminacje pokazały, że moc jest.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Lekkoatletyka trójskok Kobiet.
Olga Rypakowa miejsca 1-3 @2.15 STS ✅ 3 miejsce 14.74m
Olga w tym roku skakała 14.61, w kwalifikacja 3 wynik 14.39. Takie gadania że Kazaszka już stara, już nic nie chce bo przecież ma złoto z Londynu, ale ostatnie mistrzostwa świata też miała być daleko i co 3 miejsce. W tym roku w Doha też daleko. Gadanie gadaniem, ale Olga nigdy nie zawodziła na wielkich imprezach i moim zdaniem teraz będzie tak samo. Bo motywacja jest napewno, a do tego za medal Kazachstan płaci krocie(najwięcej ze wszystkich krajów).
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Panowie Rudisha pewniak? Oglądając półfinał miałem wrażenie,że zrobił to na lekkim luzie. Trzeci czas w eliminacjach z zaledwie 0.03 straty i spory zapas na finał. Fajne limity gdzie nie gdzie :)
Pozdrawiam.
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
pewniak ale teraz po kursie ponizej 1,4. jedyne potencjalne zagrozenie widzialem w kszczocie. jego jednak juz nie ma. watpie zeby ktokolwiek mogl mu realnie zagrozic bo oba biegi kwalifikacyjne pobiegl jak po bulki do sklepu. prawdopodobnie narzuci swoje tempo od poczatku do konca i nikt mu nie dotrzyma. przewiduje wynik ponizej 1,43. przed mistrzostwami miales kurs ponad 2 ????
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
STS proponuje ciekawy zakład: młot K 1 seria rzutów H2H
Anita Włodarczyk 1,27 - pozostałe 3,10


Włodarczyk w kwalifikacjach rzuciła już w pierwszym rzucie 76,93 m i była tylko jedną z trzech zawodniczek, który przekroczyły minimum kwalifikacyjne. Potencjalnie najgroźniejsze rywalki Włodarczyk, czyli Zhang i Heidler rzuciły kolejno 73,58 m i 71,17 m. Jednakże jest to tylko jeden, pierwszy rzut, który może nie wyjść albo może go spalić Włodarczyk, więc wydaje mi się, że przy kursie 3,10 na pozostałe można pograć za jakąś mniejszą stawkę.

Poszukałem jeszcze prób z finału w Amsterdamie Włodarczyk:
Attempts Mark
1 72.82
2 75.73
3 77.11
4 77.65
5 78.12
6 78.14
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Panowie, tak na szybko po polfinalach na 100m mezczyzn. bolt pobiegl na 9,86 z wielkim luzem i zapasem zwalniajac mocno na ostatnich 20 metrach. kurs na to ze padnie rekord swiata wynosi 9. mysle ze warto zaryzykowac za drobne, dla mnie bardzo realny scenariusz jak na zaspi w blokach, a w finale nie powinno mu sie zdarzyc.
czy padnie rekord swiata na 100m: tak
kurs: 9,0
bukmacher: bet365
stawka: 3/10
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
✅TYCZKA M zwycięzca finału uzyska wynik 5.93 lub lepszy 1.50 STS TAK
ATENY - 5.95
PEKIN - 5.96
LONDYN - 5.97
6m może nie być, zależy jak się konkurs ułoży, ale 5.93 wg mnie - padnie.

s90/ Postaraj się opisać coś więcej, same suche dane to trochę zbyt mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom