>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czerwona kartka dla Uwe za ten rzut z karnego w głowę Almeidy w ogóle niesłuszna. Był ruch bramkarza, zszedł lekko na nogach i przesunął się w swoje lewo. Ewidentny błąd sędziów...
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Ręczna Igrzyska Olimpijskie Rio
godzina 0.50
spotkanie: Słowenia - Szwecja
typ :Szwecja
kurs 2,5⛔⛔⛔
unibet
Analiza:
Dzisiajsze wyniki w turnieju olimpijskim męskiej piłki ręcznej pokazują że stawka jest bardzo wyrównana i wszystko się może zdażyć.Brazylia wygrywa z Niemcami , Tunezja remisuje z Katarem a jakby tego było mało Chorwaci ograli Duńczyków i to w znakomitym stylu.Szwedzi po dwóch przegranych stoją pod ścianą.Polacy się dzisiaj przełamali i chyba złapali właściwy rytm , wreszcie zagrali dobry mecz.Czy Szwedzi dzisiaj się przełamią?Tutaj wcale nie jestem tego taki pewien ale po kursie 2,5 chętbnie się przekonam.Słoweńcy ewidętnie w gazie szczególnie ta wygrana nad gospodarzami robi wrażenie , ale ta wygrana nad Egiptem tylko jedną bramką.Szwedzi przegrali z Egiptem również jedną bramką!!!!Co pokazuje że potencjały drużyn są zblizone!
Do ego dochodzi H2h z lat 2000-2016 6 zwycięstw Szwedów 2 Słoweńców i 1 remis
za to w latach 2015-2016 5 meczów 4 zwycięstwa Skandynawów i jeden remis.
Ale róznice bramkowe niewielkie i chyba za drobne zagram ubezpieczenie na remis.

Mecz meczowi nierówny, więc zestawianie obu drużyn tylko na podstawie wyników z Egiptem jest kompletnie nietrafione./Macko18
 
C 6

ckman1973

Użytkownik
Słowenia 2,70 b365
No dobrze, ponad połowa rywalizacji w &quot;polskiej&quot; grupie za nami, sporo już wiemy, ale niewiadomych też jest cała masa. Jutro o 14:30 czeka na nas hit fazy grupowej, bo grają moim zdaniem dwie najlepsze z tej zbieraniny ekipy. Niemcy po dwóch raczej spokojnych zwycięstwach z Polską i Szwecją zaliczyli sporą wpadkę z Brazylią, zresztą wg mnie była tylko i wyłącznie na swoje życzenie. Jeśli nasi zachodni sąsiedzi chcą wygrać grupę, to jedynie zwycięstwo przedłuża ich szansę na takie rozstrzygnięcie. Bardzo ważną wiadomością jest czerwona kartka dla Uwe, który nie dość, że jest fantastycznym zawodnikiem i etatowym wykonawcą karnych, to jeszcze nie ma naturalnego zmiennika i Dagur będzie pewnie musiał próbować gry na dwóch obrotowych.
Słoweńcy natomiast po przeciętnej, aczkolwiek wygranej inauguracji z Egiptem, pewnie pokonali gospodarzy i Szwedów. Na skrzydłach szaleją Razgor i Janc, grą dyryguje Zorman, swoje dokłada Bombac, a do tego na prawej połówce petardy odpalają Dolenec i Kafticnik. Moim zdaniem po tych 3 kolejkach Słoweńcy razem z Francuzami są głównymi kandydatami do meczu finałowego, choć wszyscy znają urok igrzysk, na których najważniejszy jest ten 6 mecz.
Podsumowując, szanse oceniam na 60/40 dla Słowenii, głównie ze względu na absencję Gensheimera i świetną formę Zormana i ekipy. Dlatego kurs 2,70 moim zdaniem przed meczem spadnie do okolic 2,10-2,20, polecam więc brać czym prędzej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podsumowując, szanse oceniam na 60/40 dla Słowenii, głównie ze względu na absencję Gensheimera i świetną formę Zormana i ekipy.
Uwe zagra przeciwko Słoweńcom. To była zwykła czerwona kartka bez opisu w protokole, więc za to nie ma zawieszenia. Od tych Igrzysk, aby byc zawieszonym trzeba otrzymać niebieską kartkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Brazylii z Egiptem? Wydaje mi się, że 1,50 to niezły kurs i troche sędziowie mogą pomóc
Sędziowie tutaj raczej nie robią wałków w stronę gospodarzy, co pokazał mecz ze Słoweńcami, gdzie nie bali się w krótkim okresie dać szybkie dwie dwójki Brazylijczykom za faule w ataku. Gospodarze to nie jest klasowa drużyna, więc nie musza być regularni. Lecą często na fali i sporym ryzyku, jak im idzie, to grają dobrze, ale jak złapią przestój, to mogą nie mieć tak łatwo. Egipt widziałem dopiero w meczu z nami i wyglądają bardzo przeciętnie, jeżeli nie gorzej. Szczerze mówiąc nie wiem jak poradzili sobie ze Szwedami.
 
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
13.08.2016 g. 21.40 Egipt- Brazylia
Typ:2
Kurs: 1,55
Marathon
Stawka 7j


Oglądając pojedynki obu zespołów na IO, zdecydowanie stwierdzam iż w moich oczach Brazylia jest tutaj zdecydowanym faworytem. Brazylijczycy, grając agresywnie wysoką obroną zdemolują Egipcjan, którzy grając pod presją popełniają masę błędów. Gospodarze turnieju to już nie jest światowy średniak, pokazują na tym turnieju że to jest już drużyna dobijająca się do światowej czołówki. Wygrane z Polakami i Niemcami nie były przypadkowe, o ile mecz z biało-czerwonymi był dramatyczny wykonaniu naszych chłopaków, to wczoraj Niemcy nie grali źle.
Jeśli chodzi o egipcjan to zastanawiam się jak oni ograli Szwedów, nie widziałem tego spotkania i nie wiem czy Egipt zagrał tak dobrze czy Szwedzi tak dramatycznie, bo po tym co faraoni zaprezentowali z Polską, nie wiem jak skandynawowie mogli przegrać to spotkanie. Uważam że Brazylia grając tak skutecznie jak z Nami, i tak wysoką obroną, nie będzie miała problemów z Egiptem.

Brazylia -2
Kurs: 1,9
Marathon
Stawka 5j
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zmiana w naszej kadrze przed meczem ze Szwecją. W miejsce Łukasza Gieraka włączony do składu został Mariusz Jurkiewicz.
U Chorwatów za kontuzjowanego Cupicia wchodzi Matulić.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Spotkanie : Dania - Katar
Godzina : 19:40
Typ Dania i powyżej 52,5 gola ( ForBET, kurs 2,55)

Niestety Duńczycy przespali troszkę końcówkę i przez to zabrakło tych 2 bramek.
Katar po sensacyjnym ( jak dla mnie ) zwycięstwie z Chorwacją, gra fatalnie. Francuzi ich roznieśli, a tylko emocjonująca końcówka uratowała im remis w spotkaniu z Tunezją (!).Duńczycy po łatwych zwycięstwach z Argentyną i Tunezją, ulegli po bardzo wyrównanym meczu z Chorwatami, którzy pokonali dziś glównych faworytów - Francuzów. Pretendentem do zwycięstwa oczywiście Duńczycy, mecz rozgrywa się na neutralnym dla tych druzyn terenie, gdzie sędziowie nie pomagają Katarowi. Duńczyków czeka jeszcze spotkanie z Francuzami dlatego na pewno nie odpuszczą tego meczu. Katar puścił ostatnio 35 bramek z Francuzami i 25 z Tunezją, również defensywa Duńczyków nie jest ostatnio żelazna.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Myślałem, że sędziowanie pod Katar miało miejsce tylko na ich ziemi, ale widać, że i w Rio arbitrzy idą w ich stronę. Na razie zdecydowanie sprzyjają Szejkom, a są przeciwko Duńczykom...
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
W jakich okolicznościach Daamgard dostał czerwoną kartkę ? Niestety nie oglądałem tego fragmentu.
Katarczyk wychodził sam na sam i ten podłożył mu nogę
Aaa, to już kojarzę, bo nie widziałem tej akcji do końca. Katar miał kontrę, skrzydłowy był już z przodu i Daamgard sfaulował go od tyłu. Myślałem najpierw, że to tylko dwójka, ale w takim razie to było czerwo i od razu rzut karny./Macko18
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Zobaczymy, jak w turniej wejdzie Jurkiewicz, bo to może być kluczowe dla ostatecznego rezultatu - Krajewski nie jest pewny w swojej grze, ma lepsze i gorsze momenty, więc na Jurkiewiczu będzie ciężar kreowanie gry w gorszych chwilach Krajewskiego. Ważne jest także, aby świetną formę rzutową utrzymał Bielecki, a Michał Jurecki grał na 100% możliwości i pewnie da radę, ale pamiętajmy, że miał ten uraz kostki. Swoje trzy grosze powinni dorzucić też nasi bramkarze, głównie Szmal, który &quot;rozgrzał się&quot; w meczu z Egiptem. Na razie też żadnego rewelacyjnego meczu na IO nie zagrał Jakobsson i miejmy nadzieję, że rzuci max. 4-5 bramek, a nie jakieś szalone 8 czy 9 jak to robił na Euro w Polsce. Według mnie zwycięstwo Polski 2-3 bramkami ;)
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polacy odzyskują morale, mamy jeszcze szanse na 3 miejsce przy wygranej ze Slowenią. No bo Brazylia raczej Szwedow grajacych o nic pokona, a my musimy zrobic wszystko zeby ominąć Francje. Duzo prosciej bedzie ograć Duńczykow/Chorwatow chociaz i tak nie bedziemy faworytem. Slowenia wg mnie juz przez bukow jest przeceniana, podobna troche sytuacja do Francji w siatkowce. Owszem to solidna druzyna ale nie jakis potentat. Na dobra sprawe to co my przegralismy? Mielismy wpadke z Brazylia, bo byl to gorszy dzien. Z Niemcami gralismy jak rowny z rownym, moglo pojsc w obie strony. Teraz juz chlopaki sie zepną jak dla mnie kursy powinny byc rowne, a mamy na Polskę 2,35.
Polska vs Slowenia 1 2,35@ Bet365
Jesli chodzi o Szwedow to tak jak mowilem pewnie przegrają ale kurs 4,50 pomimo to uwazam za value. Mysle ze beda chcieli uratowac swoj honor. Poza tym gdyby mieli jeszcze szanse na awans to uwazalbym wlasnie ich jako faworytow. Brazylia to dalej przecietna i przeszacowana druzyna. Gram Value
Szwecja vs Brazylia 1 4,50@ Bet365
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No bo Brazylia raczej Szwedow grajacych o nic pokona,
Jesli chodzi o Szwedow to tak jak mowilem pewnie przegrają ale kurs 4,50 pomimo to uwazam za value.

Szwecja vs Brazylia 1 4,50@ Bet365
Takiej pokrętnej logiki jeszcze nie widziałem szczerze mówiąc ???? Przegrają ale postawię ???? Szwecja dobrze broni środka pola ale wystarczy gra skrzydłami, żeby ich rozciągnąć. Nam tego w nocy zabrakło i dlatego się męczyliśmy. Brazylia gra agresywną obroną i w ataku dynamicznie. Taka taktyka może być skuteczna przeciwko Szwecji, której styl przypomina trochę naszą grę.
Na dobra sprawe to co my przegralismy? Mielismy wpadke z Brazylia, bo byl to gorszy dzien. Z Niemcami gralismy jak rowny z rownym, moglo pojsc w obie strony. Teraz juz chlopaki sie zepną jak dla mnie kursy powinny byc rowne, a mamy na Polskę 2,35.
Na dobrą sprawę co my wygraliśmy? Z najsłabszym w grupie Egiptem i po męczarniach ze słabo tu grającą Szwecją. Do tego ma znów nie grać Michał Jurecki, a to jest wielka strata.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Takiej pokrętnej logiki jeszcze nie widziałem szczerze mówiąc ???? Przegrają ale postawię ???? Szwecja dobrze broni środka pola ale wystarczy gra skrzydłami, żeby ich rozciągnąć. Nam tego w nocy zabrakło i dlatego się męczyliśmy. Brazylia gra agresywną obroną i w ataku dynamicznie. Taka taktyka może być skuteczna przeciwko Szwecji, której styl przypomina trochę naszą grę.


Na dobrą sprawę co my wygraliśmy? Z najsłabszym w grupie Egiptem i po męczarniach ze słabo tu grającą Szwecją. Do tego ma znów nie grać Michał Jurecki, a to jest wielka strata.
Nie widze w tym nic pokretnego. Twierdze ze wieksze szanse na wygrana ma Brazylia poniewaz Szwecja gra o nic, ale nie na tyle wieksze zeby wystawic 4.50 na Szwecje. Value i tyle nie wiem co w tym dziwnego
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakby ktoś był ogarnięty, to by zerknął w tabelę, przeanalizował i wyszłoby mu, że Brazylia może mieć sparing, a wtedy zagra ławka przecież, albo nawet lepiej będzie im przegrać, żeby trafić ew.na Chorwatów, którzy są słabsi od Francuzów czy też Duńczyków...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jakby ktoś był ogarnięty, to by zerknął w tabelę, przeanalizował i wyszłoby mu, że Brazylia może mieć sparing, a wtedy zagra ławka przecież, albo nawet lepiej będzie im przegrać, żeby trafić ew.na Chorwatów, którzy są słabsi od Francuzów czy też Duńczyków...
Pomysł bardzo dobry, Brazylia raczej szans nie ma na 1 miejsce w grupie, a przy przegranej Polski nie spadną poniżej 3 miejsca, więc tak czy inaczej wszystko im będzie jedno, czy zajmą 2, czy 3 miejsce w takiej sytuacji (losowanie par z miejsce 2,3)

A przy wygranej Polaków - 4 miejsce jest kuszące, ale z drugiej strony odpuszczenie meczu przed własną publicznością może nie być brane pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom