>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
M 5

meydey

Użytkownik
Wracając do tematu Włochów. To czy Włosi grając drugim garniturem nie dadzą sobie rady z Kanada? Ten mecz to szansa dla wielu rezerwowych którzy będę chcieli się pokazać z dobrej strony licząc na więcej minut w turnieju.
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Wracając do tematu Włochów. To czy Włosi grając drugim garniturem nie dadzą sobie rady z Kanada? Ten mecz to szansa dla wielu rezerwowych którzy będę chcieli się pokazać z dobrej strony licząc na więcej minut w turnieju.
Oni beda mieli jasna wskazowke, przegrac mecz. Wola wyrzucic Francje niz Kanade i to nie ulega watpliwosci
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Oni beda mieli jasna wskazowke, przegrac mecz. Wola wyrzucic Francje niz Kanade i to nie ulega watpliwosci
Nie wprowadzaj w błąd, bo takich wskazówek nie będzie. To jest IO a nie jakiś podwórkowy turniej. Jak jesteś taki pewny podłożenia to stawiaj dom i samochód (o ile posiadasz).
Buki oszalały z kursami na Włochów, ja łapie 2,35 w STS. Kanada gra przeciętnie, a Włosi nawet jak wyjdą 2 składem to mają spore szanse.
 
pinio1111 113,5K

pinio1111

Użytkownik
ROSJA - IRAN Rosja -1,5 1,64(Unibet)+++
Ostatnia kolejka, obrońcy tytułu na 3 miejscu w tabeli, a w wypadku przegranej spadają na ostatnie miejsce premiowane awansem i w ćwierćfinale wpadają na Włochów? Czy to możliwy scenariusz, wg mnie nie! Iran na tym turnieju mnie kompletnie nie przekonuje, jak do tej pory wygrali tylko z Kubą i Egiptem, czyli outsiderami tej grupy. W meczu z nami wywalczyli jeden punkt, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że nasi chłopacy pozwolili im na grę od trzeciego seta. W pierwszych dwóch setach ta drużyna była na poziomie Egiptu. Rosjanie natomiast zaczęli od wpadki z Argentyną, ale z meczu na mecz ich gra zaczyna wyglądać lepiej. Z nami strasznie falowali, podobnie jak Polacy, ale kiedy uzyskiwali kilku punktową przewagę, ich gra wyglądała bardzo dobrze. Zaskoczyła mnie forma Wolwicza, który w meczu z nami zagrał świetne zawody, zarówno w bloku jak i ataku. Są perfekcyjnie zgrani z Grankinem. Michajłow, Tietiuchin, Wierbow, Wołkow, Kluka to zawodnicy, którzy przy słabo dysponowanych(to moje zdanie) Irańczykach, zrobią zdecydowaną przewagę na stronę Rosji. Nie widzę innej opcji niż wygrana za trzy punkty Sbornej z tak grającym Iranem! Można również spróbować -2,5 w stronę Rosjan po kursie 2,80!
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Nie wprowadzaj w błąd, bo takich wskazówek nie będzie. To jest IO a nie jakiś podwórkowy turniej. Jak jesteś taki pewny podłożenia to stawiaj dom i samochód (o ile posiadasz).
Buki oszalały z kursami na Włochów, ja łapie 2,35 w STS. Kanada gra przeciętnie, a Włosi nawet jak wyjdą 2 składem to mają spore szanse.
Przestudiuj historie i zachowania Wlochow zeby unikac silniejszych przeciwnikow, a potem wroc do dyskusji.
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Przestudiuj historie i zachowania Wlochow zeby unikac silniejszych przeciwnikow, a potem wroc do dyskusji.
Trudna sprawa... wlochy jak odpuscili to zawsze mieli z tego jakiegos plusa. A teraz to nic nie beda mieli jak odpuszcza (zrobia dla rosji albo dla polski spacerek?). Ja poczekam mecz i zobacze jak graja. Teraz to tylko wielka loteria...
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Skąd takie info że Włosi zagrają drugim składem? Przecież ten turniej to i tak jak wakacje mecze co drugi dzień. Jak wyjdą rezerwami to najlepsi będą mieć 4 dni wolnego a to wcale nic dobrego nie wróży. Lepiej być cały czas w grze, a i przy wygranej morale pozostaną nienaruszone.
Już przed pierwszym meczem z Francją paru znawców na forum nie dawało im szans, a oni póki co pokazują że są najlepiej przygotowaną drużyną do tego turnieju.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
z reguły jak media nagłaśniają taką sprawę to ostatecznie nic nie wychodzi z takiego odpuszczania meczy . Dodatkow to IO więc czysta gra !
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dodatkow to IO więc czysta gra !
W jakim ty świecie żyjesz;)?
Włosi przegrywając dziś mecz, wywalają jednego z faworytów do medalu. Po drugie z kombinacji na IO (Ateny), to znani są Brazylijczycy, więc czy Italia mając możliwość utarcia im nosa i postawienia pod ścianą, z tego nie skorzysta?
Nie ma 100% pewności, że będziemy świadkami porażki Włochów, ale jednak jest duża szansa takiego rozstrzygnięcia, więc kursy na ten mecz wystawione są prawidłowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 646

bladasek23

Użytkownik
Proszę mnie poprawić, ale jeżeli nasi wygrają 3:0 zajmują bezpośrednio 1 miejsce w grupie - inny wynik na zajęcie I miejsca w zależności od wyniku Arg. Nasi chyba w komfortowej sytuacji bo będą znali pozostałe wyniki i mogą sobie wybrać rywala.
 
sdh 41

sdh

Użytkownik
Włochy 2.75 w Bet365.

Kursy źle wystawione value czy jak to tam na Włochów. Jak już ktoś tam napisał to jest Olimpiada a nie jakiś tam podwórkowy turniej typy mistrzostwa Europy czy świata. Włochy nikomu nie odpuszcza, po co maja wyrzucić faworyta jak sami odpadną w ćwierćfinale? Kanada przecietna i nawet jak zagra antonov-lanza-vettori-buti-piano to i tak ich pykno, bo Italia ma wyrównany skład z 3 wyrastającymi ponad poziom morza. Nie wiadomo czy Wlosi lekko pdpuszcza więc chyba lepiej zagrać 2.75 niż 1.40 co nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Też mi za bardzo się nie chce wierzyć w ten dzisiejszy ultra-peffny-fix-100%. Włosi tak naprawdę nie mają kogo się obawiać na tym turnieju. Brazylia, Rosja, Polska, Włosi to światowa elita siatkówki od lat, drugi szablon to jakieś USA czy Francja (Bułgaria, Iran, Serbia...) itd.
Spójrzcie teraz na Kanadę, czy to jakiś siatkarski mocarz? Na pewno nie, dla nich medal to strefa marzeń. Kalkulacje czasami są, czasami ich nie ma. Obojętnie na jakim szczeblu rozgrywek.
Na pewno ładowanie w Kanadę po 1,50 nie ma sensu, jak już grać to przed meczem na Włochów i coś szukać na live. Przynajmniej taka jest moja opinia. Ekspertem od siatkówki nie jestem.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wlosi przegrywajac wyrzucaja Francje lub Brazylie.
Wygrywajac wpuszcza oba teamy do czworki
USA wygrywajac 3-0 napewno zajmie wyzej niz czwarte miejsce.
Wiec juz ewentualny polfinal Wlochy kontra druzyna przez nich wpuszczona. Po co maja sobie utrudniac zycie Wlosi to przegraja. Znacie choc jednego uczciwego Wlocha co nie kombinuje? Ja nie
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Na Igrzyskach jest szesciu faworytow - Brazylia, Polska, Rosja, Wlochy Francja i USA. Kolejnosc przypadkowa. I niezaleznie od formy, doswiadczenia wokol tych druzyn wszystko sie kreci i cale podium zajma trzy z szesciu tych druzyn. Nie przekonuje mnie Argentyna mimo wygrania grupy ani Kanada, ktora moze wyjsc z grupy kosztem kogos z pary Brazylia/Francja. I nawet jezeli Wlosi wyjda podstawowym skladem to moze sie skonczyc 3-0 dla Kanady, bo ci lubia sobie pofolgowac i pograc na pol gwizdka. Slowa &quot;walka o zwyciestwo w kazdym meczu&quot; sa tylko pustym frazesem. Dzisiaj kazdy orze jak moze, wiec Wlosi mnie zdziwia jezeli podejda do tego meczu chociaz w polowie na powaznie i beda sie zabijac dwa dni przed cwiercfinalem (najprawdopodobniej) z Iranem. Meczem czterolecia, przegranie ktorego - patrzac z naszego doswiadczenia - wszystko moze zniweczyc.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Proszę mnie poprawić, ale jeżeli nasi wygrają 3:0 zajmują bezpośrednio 1 miejsce w grupie - inny wynik na zajęcie I miejsca w zależności od wyniku Arg. Nasi chyba w komfortowej sytuacji bo będą znali pozostałe wyniki i mogą sobie wybrać rywala.
Spójrz na godziny rozgrywania meczów i zadaj sobie pytanie czy będziemy znać rozstrzygnięcia, by wybrać sobie rywala.
A tak ogólnie, to Argentyna wygrała 3-0 z Egiptem i zapewniła sobie pierwsza lokatę w grupie. Nasz mecz nie ma znaczenia odnośnie rywala w 1/4.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
O kolejności w tabeli decydują: zwycięstwa, zdobyte punkty, stosunek setów i stosunek małych punktów.
Dodatkowo jeżeli jest nadal remis pomiędzy drużynami, pierwszeństwo będzie miał zespół, który wygrał ostatni mecz między nimi.
Natomiast gdy remis stosunku małych punktów dotyczy trzech lub więcej zespołów, powstaje nowa klasyfikacja tych zespołów odnośnie pkt 1, 2 i 3 w meczach między zainteresowanymi drużynami.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Włosi w 1/4 graja z Iranem i moga sie juz do tego przygotowywać. Myslicie naiwnie ze Blengini bedzie forsował Zajtseva, Gianelliego czy Juantorene na mecz o nic? Oleja to popisowo. I dobrowadza to tego ze Brazylia z Francja zagra mecz o zycie. Inny scenariusz nie wchodzi w gre inaczej beda debilami ze nie skorzystali z okazji wywalenia jednego z groznych rywali. Tak dobrze mowisz ze nie musza sie nikogo obawiac ale po to ryzykowac wypruwac zyly w meczu o nic? Myslcie!!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki to jest patologiczny tok myślenia.
Włosi mogą wyeliminować jedną z reprezentacji - Brazylia/Francja dając tym samym Argentynie szansę na półfinał w meczu z Kanadą. Równie dobrze można pomyśleć, że zależy im na tym aby lider grupy B Argentyna spotkała się z Brazylią/Francją.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Patologiczny? Pijesz do mnie? Daruj sobie!
Sa 24 scenariusze ktore moga pasc.
Ale jaki jest sens wpuszczac Brazylie czy France by Ci grali z Argentyna skoro Argtentyna nie ma szans z tymi ekipami? To juz lepiej wpuscic Kanade i miec w pozniejszym meczu o medal taka Argenyne czy Kanade przeciez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom