>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Wojciech Maroszek marnuje się tam z boku . Zamiast na słupku czuwać to musi uważać by nie dostać na wślizgu od Michieletto lub ręcznikiem od Zajcewa.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Argentyna
F. Conte poniżej/powyżej 14.5 punktów: Powyżej 14.5 @ 1.82 19 pkt
(zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Betfan

Całkiem korzystna linia na Conte, u konkurencji linie zwykle o 2pkt wyższe. Nie wiem czym to spowodowane, może tą sytuacją z 3 seta meczu z USA gdzie Argentyńczyk bronił za bandą i wydawało się że stłukł sobie przedramię, ale potem normalnie dograł mecz do końca i nie wyglądało to na żaden problem. A co do samej formy, to Conte wygląda jak przed laty, jest pierwszą strzelbą Argentyńczyków (obok Limy) grający na +50% skuteczności, kopie z zagrywki (2-3 asy na mecz) a i w bloku dobra czutka. Punktuje tez z drugiej linii, bo de Cecco często gra pajpa. To powinno wszystko z łatwością złożyć się na przynajmniej 15 punktów. Tylko w pierwszym meczu grupowym z Rosją mu się to nie udało 9 pkt przy słabej skuteczności, a w każdym następnym już tę linie przekraczał, regularnie osiągając 15-16 pkt (15, 16, 16, 16), nawet w 3 setowym meczu jak z USA. Z Włochami prawdopodobnie będzie miał więcej niż 3 sety na punktowanie, a jego drużyna potrzebuje jego dobrej gry, więc spodziewam się bardzo dobrego meczu Facundo.
Ten Dembowski w komentarzu TVP to jest jednak dobry wariat :)
"Miała być grande victoria Italia, nie ma grande victoria, jest grande porażka" :)
Brakło słowa i śmiesznie wyszło.
====

Ale im ten Lima wygrał tiebreak... z 8-10 na 12-10 na zagrywce w dużej mierze, potem jeszcze sytuacyjną skończył na 13-11. To jest zawodnik zagadka, widac gołym okiem że ma ogromy potencjał fizyczny, motoryczny, nawet techniczny, ale nie patrzy w ogóle na blok. Ile było takich sytuacji że walił przed siebie, zamiast tam gdzie bloku nie ma. No ale dzisiaj zrobił robotę w końcówce meczu, choć cały mecz grał w kratkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Uważam ze to będzie dla bas ciężka przeprawa, wiec Leon +25 pkt po kursie 4.50. Myśle ze Leona stać na taki wynik :) POLSKA ❤❤
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Może jest tutaj jakiś fan Olka Śliwki i wytłumaczy mi co ten pozorant robi w reprezentacji?! Nie wiem czy ja mam takie szczęście, ale jeszcze nie widziałem dobrego spotkania zagranego przez tego gościa. On się nadaje do klepania dywanów a nie do grania na tym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Podwójni mistrzowie swiata przegrywają olimpiadę z 2-1 7-4 mając autostradę do finału, nie grając ani z Brazylią ani z Ruskimi. 5 setów bez bloku. Beka XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Bardzo dobrze overek jak w masło. Fakt Śliwka out z reprezentacji , do trzepania dywanów. Jutro overek w meczu Serbek bodajże z Włoszkami.
 
Ostatnia edycja:
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Nie ma bloku, obrona bardzo mizerna, w ataku liczenie na jednego Leona + Kurka który gra falami tak się kończy.
Śliwka - nie ma co komentować - to gość co najwyżej na Plus Ligę, a nie na taki turniej.
Dziwię się, że z taką grą wygraliśmy dzisiaj 2 sety - niestety do domu.
Każdy formę szykował na IO, a my na LN hehe - i nawet tam nie wygraliśmy
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Nikt z naszej grupy nie awansował do półfinału. Szkoda porażki ale przynajmniej stan konta się zgadza. Udało się pobrać Francję po kursie 8.00
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Żałosny płaczący Kurek i Leon.
Decydującej momenty a oni walą w siatkę i nie kończą piłek.
Tak teraz możecie płakać ile chcecie :ROFLMAO:
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Zgadzam się, że Kubiaka nie powinno być na igrzyskach. Albo grają najlepsi albo za zasługi. Niestety Heynen przegrał nam mistrzostwa, mając prawdopodobnie najlepsza kadrę w historii. Bednorz za Kubiaka i w zasadzie Leon też nie był w top formie. Do formy doszedł jedynie Kurek. Szkoda takiej kadry możemy już długo na igrzyskach nie mieć
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie widzę innej opcji , niż zmianę trenera. To jego wina , bo Śliwka i Semeniuk to co najwyżej w Plus Lidze mogą grać , Kubiak kontuzjowany , i nie mamy nikogo na zmianę, nie wiem jakby spisał się Bednorz , ale on przynajmniej posmakował innych lig europejskich i grał w bardzo dobrych klubach. Podobnie Nowakowski , który zagrał fatalny turniej , chyba tylko za zasługi znalazł się w kadrze , ale brak Kłosa to kolejne nieporozumienie. To decyzję trenera, więc powinien za nie zapłacić
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie ale po co te wyzwiska siatkarzy? Jak wygrywali Mistrzostwa Świata to każdy z Was był podjarany. Wystarczy, że przegrali to już najgorsi, najsłabsi i wgl - trochę szacunku bo co jak co ale akurat IM się należy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +348
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nasz "talizman" kibicował siatkarzom no to nie mogło się dobrze skończyć.

A tak serio, to wygrała lepsza drużyna. Clevenot zaczął od 1/7 a potem się pięknie odbudował i razem z Patrym trzymali Francuzom grę, bo NGapeth mocno przeciętnie. A u nas? Leon i Kurek robili co mogli. No ale na tym poziomie nie da się wygrać bez bloku i nie da się wygrać bez drugiego przyjmującego w ataku: Kubiak 3/13 (nie wiem czy zszedł przez uraz czy przez piach jaki grał?), Śliwka szkoda gadać 1/9, a Semeniuk to wszedł kiedy już było po meczu. Szkoda wielka, ale widac było że Francja od meczu z Ruskami to już inna Francja niż z początku turnieju, z dobrym flow itd A nasze wygrane w naszej słabej grupie (w ćwierćfinałach komplet porażek ekip z grupy A!) zamazały obraz przeciętności i problemów na pozycjach. Od połowy 4 seta graliśmy jak Tunezja, czyli wszystko do jednego zawodnika, Leona. Długo trzymał jakość ataku, ale ileż można? Taka prawda z mojego punktu widzenia.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Boję się, że szybko może zgasnąć światło u Kubiaka mecz się nie ułoży i wejdzie zimny Śliwka a problemy zamiast rozwiązać mogą narastać
Czasem człowiek ma jakieś przeczucia , coś napiszę i później żałuję. Szkoda chłopaków. Do Paryża jeśli pojedziemy to już w innym składzie: z innym atakiem,rozegraniem i libero. Kilku z nich będzie niespełnionych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
Do góry Bottom