>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020 - Tenis (24.07 - 1.08.2021)

infes 9,8K

infes

Użytkownik
On wczoraj z Foggiem miał mega kryzys. Mało co nie musieli go reanimować. Meczu nie oglądałem ale zakładam że fizycznie nie dojechał.
Chyba nie tylko on narzeka na warunki? Gorączka a przy tym ogromna wilgotność robią swoje.
Z drugiej strony, wszyscy grają w tych samych warunkach.
 
A 0

Azazello27

Użytkownik
Na Hiszpana panujące warunki najwyraźniej nie miały negatywnego wpływu. Po korcie poruszał się żwawo, uderzał precyzyjniej i mocniej niż Medvedev, który fizycznie wyglądał zdecydowanie słabiej.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik

Bencic w finale. Myślałem, że Rybka przebudzi się po wygranym secie. Chyba jednak nerwy nie pozwoliły uspokoić gry na trzeci set. Szkoda., brawo dla Szwajcarki.
Oglądałem ten mecz i jak dla mnie Rybakina przegrała na własne życzenie. Zaczęła nie pewnie i oddała pierwsze podanie aczkolwiek chwilę później wróciła i prowadziła 5:2 w gemach by niestety oddać seta 6:7. Miała szansę jeszcze wygrać go 7:5 lecz w całym meczu nie potrafiła skończyć kluczowych piłek i postawić kropki nad "i". Trzeci set wyglądał bardzo podobnie jak pierwszy. Rybakina nie wytrzymała ciśnienia, a szkoda bo i na livie w nią zainwestowałem ;]
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik



Oglądałem ten mecz i jak dla mnie Rybakina przegrała na własne życzenie. Zaczęła nie pewnie i oddała pierwsze podanie aczkolwiek chwilę później wróciła i prowadziła 5:2 w gemach by niestety oddać seta 6:7. Miała szansę jeszcze wygrać go 7:5 lecz w całym meczu nie potrafiła skończyć kluczowych piłek i postawić kropki nad "i". Trzeci set wyglądał bardzo podobnie jak pierwszy. Rybakina nie wytrzymała ciśnienia, a szkoda bo i na livie w nią zainwestowałem ;]
Zgadzam się w 100%.
Ja żałuję, że na live na Djoko 6:0 w drugim nie zagrałem bo po 3:0 już było widać że pęknął przeciwnik....
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Nie był bym taki pewien. Rybka może i przegrała, ale jednak trzeba było to umieć wykorzystać. Pokonanie Kreta który grał fenomenalnie, odprawienie Pawluczenkowej to nie były przypadki. Już prędzej bym skierował się na typ +2,5 seta. Bo gdyby wskazać kto konkretnie po złoto.... no nie wiem.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bencic miała trudniejszą drabinkę, więc Vondrousova sobie odpoczęła po drodze i idąc tym tokiem wygra ze zmęczoną Bencic. Pasuje? Też pasuje :p
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
No właśnie, miała lżejszą drabinkę. Ja jednak mówię Bencic 2:1 natomiast to jest jeszcze do przeanalizowania i przemyślenia :geek:
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No wszyscy jak analizują to biorą trudniejszą drabinkę za pewnik do wytypowania zwycięzcy i nie rzadko się przejeżdżają na tym, więc faktycznie argumentem za wygraniem mimo lżejszej drabinki jest coś w rodzaju odpoczynku psychicznego lub fizycznego też. Łatwiejszy rywal, mniejsza spina. Ja idę tą drogą i czekam na złoto u Vondrousovej.

Vondrousova 1,78 Etoto
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ostatnio szedłeś rybią filozofią.
W moim odczuciu to Bencic miała trudniejszą drabinke. Może nawet nie tyle trudniejszą co bardziej niewygodną, bo takimi przeciwniczkami dla mnie są Pavlyuchenkova i (mniej) Krejcikova, a jeszcze dziś pokonała Rybakine. Czeszka pokonała Osake i Svitoline i zawodniczki, które są po drugiej stronie (Bertens nawet dosłownie), Badosa nie wytrzymała fizycznie, więc trudno ten wynik brać jako miarodajny patrząc w jakim stylu wcześniej grała Hiszpanka. Styl wygranych Markety z zawodniczkami top10 robi wrażenie, ale obie nie mają planu B jak im nie idzie podstawowy plan na mecz.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Kursy słabe proponuję grać przeciwko tej która wygra pierwszego seta, bądź na pierwszego seta na zawodniczkę która będzie przegrywać z przełamaniem. To są tylko baby tam takie numery na porządku dziennym. Dzisiaj ładnie wjechał kurs 8 na Bencić. Nie widzę sensu pchać się przedmeczowo.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Carreno- Busta @ 1,70 lub opcja ryzykowna 2-0 @ 2,60

Nosilem sie z zamiarem stawiania dzisiaj na Buste, ale obsralem zbroje. Jak widac nieslusznie bo wypunktowal tego lepszego ruska na lajcie. Nie widze argumentow dla Chaczanowa w tym meczu, na tej nawierzchni w Tokio. Jak juz to Karol Stopa wspaniale powiedzial na transmisji korty sa mega wolne i to premiuje takich tenisistow jak Carreno. Swietna gra w calym turnieju, w zadnym meczu nie byl ani na moment zagrozony, zas Chaczanow troche tu sie pomeczyl. Wiecej ma w nogach w tym upale ktory panuje od samego poczatku turnieju, a i rywali mial relatywnie slabszych. Busta idzie po medal na tym turnieju i sadze ze jutro odprawi ostatniego rywala w drodze po medalowa pozycje.

Mektic/Pavic @ 1,45

Widze ze kursy minimalnie poszly do gory po wystawieniu, co mnie bardzo dziwi. Mektic i Pavic to od samego poczatku faworyci do zdobycia tytulu, zreszta jak caly rok niezaleznie od turnieju w ktorym by wystepowali. Nie szukam niespodzianki na sile i nie bede sie produkowal bo to nie ma wiekszego sensu, zloto tak czy siak bedzie w Chorwacji, ale na moje to Cilic i Dodig niestety nie dadza rady wyrwac w tym meczu zwyciestwa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ostatnio szedłeś rybią filozofią.
Są dwie filozofie. "Rybia" filozofia dotyczy gry w trudniejszej drabince. Ta o Vondrousovej dotyczy gry w łatwiejszej drabince. I pojawia się finał czy jakikolwiek mecz w zaawansowanej części turnieju i trzeba wybrać, czy wybieramy filozofię trudniejszej drabinki, czyli wygra, bo miał/-a trudniej lub łatwiejszej, czyli wygra, bo miała łatwiej (tu znacznie mniej ludzi wybiera tę drogę), a ona wcale nie tak rzadko się sprawdza. To tyle jeśli chodzi o filozofię drabinek z mojej strony. Chodzi o przeczucie, bo dla jednego jest tak dla drugiego inaczej.
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Karen Khachanov vs Pablo Carreno Busta
Kurs: 1.67

Bukmacherzy tutaj sugerują przewagę Carreno natomiast nie uważam, by miało to być proste 2:0. Chaczanow w ostatnim swoim meczu wykorzystywał bardzo dużą ilość błędów przeciwnika i to trzeba oczywiście robić umiejętnie, natomiast Pablo raczej ich tak dużo nie będzie mieć. Z drugiej strony Carreno odprawił Medwiediewa, bo ten nie radził sobie z pogodą. Grał dobry tenis i nie dał mu możliwości powrotu. Mimo kursu, myślę że nie jest tutaj prosto wskazać jednoznacznie zwycięzcę jednakże wskazać muszę tutaj przewagę na stronę Hiszpana.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
A może tak być jeśli głowa wysiądzie. Zobaczymy co pokażę w walce o trzecie miejsce.
Czy wróci silniejszy.
Sensacja i to naprawdę duża, bo niespodziankę to zrobił Chaczanow grając świetny mecz. Zvereev zagrał genialnie, wyszedł mu mecz życia. Dla Djokovica mecz o trzecie miejsce wątpię żeby coś znaczył, chociaż on mocno związany z ojczyzną to pewnie będzie chciał ten medal. Dla takiego tenisisty jak on, który jest zawsze nakręcony na wygrywanie, takie finały pocieszenia jak mecz o brąz mogą powodować mniejsza motywację. Będzie na pewno ciekawie
 
E 0

encaladus

Użytkownik
Sensacja i to naprawdę duża, bo niespodziankę to zrobił Chaczanow grając świetny mecz. Zvereev zagrał genialnie, wyszedł mu mecz życia. Dla Djokovica mecz o trzecie miejsce wątpię żeby coś znaczył, chociaż on mocno związany z ojczyzną to pewnie będzie chciał ten medal. Dla takiego tenisisty jak on, który jest zawsze nakręcony na wygrywanie, takie finały pocieszenia jak mecz o brąz mogą powodować mniejsza motywację. Będzie na pewno ciekawie
Gdzie ty widzisz sensacje Zverev ścisła światowa czołówka nie raz już pokonał Djokovica i świetnie grał na tych igrzyskach więc co najwyżej niespodzianka !
 
Do góry Bottom