>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2023 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Psychosocial Psychosocial jeżeli chodzi o mnie to ja jestem ZA i mi to nie przeszkadza, a wręcz jestem wdzięczny, że mam takie info za free bez szukania, możesz ewentualnie takie informacje wpisywać w tagu [.quote] tekst [./quote] (oczywiście bez kropki) wtedy tekst będzie oznaczony jako cytat, kto będzie chciał przeczytać to rozwinie i sobie przeczyta, kto nie po prostu pominie i przeczyta "tylko" to co napiszesz od siebie. Oczywiście to twoja wolna wola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +783
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Siema Pesti :)
Dorzucę jeśli pozwolisz 3 gr. Jak dla mnie możesz wklejać "przedruki" od Irishy. Mi to wcale nie przeszkadza, ba nawet lepiej, bo nie muszę "obskakiwac" znanych nam m. in. źródeł irlandzkich. Mam "gotowca" od Ciebie więc thx 👍
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Otrzymane punkty reputacji: +1939
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ciąg dalszy Pucharu Irlandii 1/16:

Treaty-Cork TYP 2 kurs 1,60 5/10 g.15.00 0:2 WIN

PS: Cork nie może w lidze wygrać od 5 kolejek za to w ostatnich 2 wyjazdowych spotkaniach zawsze kompromitował Limerick wygrywając 4:0 i 5:0.

Gorey Rangers-Rockmount TYP 2 kurs 1,75 4/10 g. 16.00 1:2 WIN

PS: Dwie totalnie amatorskie ekipy z tym że u gospodarzy więcej degustatorów whiskey więc mogą jednak bardziej spuchnąć. Abstrahując goście w swojej karierze dotarli już dwa razy do ćwierćfinałów.

w innych spotkaniach Bray, Galway i Waterford zdecydowani faworyci ale jakie grać handicapy tego nie wie nikt.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4718
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj trzy mecze do gry ale proszę ostrożnie..moja bardzo dobra passa w typowaniu tego Pucharu na pewno się kiedyś skończy:

Dundalk-Shamrock TYP BTS kurs 1,76 4/10 g.18.00 1:0 BOX

PS: Goście po beznadziejnych występach w Lidze Mistrzów plus dwóch ostatnich nieudanych meczach ligowych muszą spiąć poślady. Nie wygrali już 4 mecze z rzędu.

Gospodarze lepiej no i ograli Shamrock całkiem niedawno bo 30 czerwca u siebie 2:0 w lidze.

No i tutaj otwiera się jednak mały problem i to dla tych dwóch ekip. Kontuzjowani są ich lepsi gracze.

W Dundalk Robbie Benson, John Mountney, Keith Ward i Darren Brownlie w Shamrock natomiast Jack Byrne, Neil Farrugia i Trevor Clarke.

Poczytałem trochę i wyłonił mi się dziwny obraz typowania tego spotkania. Eksperci piłkarscy stawiają bowiem na zwycięstwo gości a typerzy z wyspy na zwycięstwo gospodarzy.

Jestem cwaniaczek zatem stawiam na BTS 😂😂😂.

Derry-Athlone TYP -1,5 handi Derry kurs 1,52 4/10 g.18.00 3:0 WIN
Nn
Longford-St. Patricks TYP -1,5 handi St. Patricks kurs 1,53 4/10 g.19.00 1:2 BOX

PS: Dwa bardzo podobne zdarzenia co sugerują nawet kursy. Jeżeli tylko dwie drużyny z Premier podejdą w miarę normalnie do tych meczów to o handicap jestem spokojny.

„Z pewnością trochę to odświeżymy, ale w niedzielę nie będzie hurtowych zmian” – powiedział szef Derry, Ruaidhri Higgins.
„Nasza runda pucharowa w zeszłym roku pokazała dokładnie, co Puchar FAI oznacza dla tego klubu i całego miasta i jesteśmy zdesperowani, aby utrzymać go tak długo, jak to możliwe.
„Przy tak wielu meczach w tej chwili musimy wyraźnie sprostać wymaganiom stawianym graczom i chociaż nastąpi kilka zmian, jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że możemy to zrobić bez wpływu na jakość zespołu.
„Oczywiście obserwowaliśmy Athlone i mają kilku bardzo dobrych graczy, szczególnie w ataku.
„Są w stanie rywalizować o miejsce w barażach w tym sezonie i przygotujemy się do nich tak, jak robimy to do każdej innej drużyny”.

Z kolei Szef St. Patricks Jon Daly, zapewnia, że nie lekceważy Longford Town, kiedy w niedzielę przyprowadzi swoją drużynę do Bishopsgate.
Daly był częścią sztabu szkoleniowego Athletic w zeszłym sezonie, kiedy zostali wyrzuceni z rozgrywek przez First Division Waterford u siebie.
600 fanów Saints zjeżdża na Longford na mecz.
„To mecz na który czekamy. Puchar to duża część całego sezonu, więc ważne jest, aby odrobić pracę domową (z przeciwnikiem). Nie można lekceważyć żadnego zespołu. Wiemy, że (Longford) ma dobrych graczy.
„W niedzielę czeka nas wielki mecz. To okazja, by pojechać na bieg pucharowy. W szatni są zawodnicy, którzy zdobyli puchar. Mają tę pamięć i wiedzą, jak wielki jest Puchar dla tego klubu.
„Jesteśmy w dobrej pozycji w lidze i czekają nas teraz mecze pucharowe, więc mamy wiele okazji, aby upewnić się, że jesteśmy tam lub mniej więcej do końca sezonu”.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +928
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians Dublin-U.C.Dublin TYP -2,5 handi Bohemians kurs 2,01 6/10 g.20.45 2:0 BOX

PS: Studenty na wyjeździe: 1:4 z Derry, 1:3 z Droghedą, 0:4 z Shamrockiem i ostatnio 0:7 z Patsami.

Cyganie u siebie w 11 meczach potrafili wygrać 6 razy i 2 razy zremisować.

Gospodarze:

"Menedżer Declan Devine rozmawiał z zespołem medialnym Bohemians w tym tygodniu przed meczem i powiedział: „UCD przysporzyło nam problemów w tym sezonie. W Dalymount objęli prowadzenie i powinni byli mieć dwie przewagi, zanim opanowaliśmy grę.
Od samego początku potrzebujemy 100% koncentracji. Ostatni tydzień to przeszłość, nikt nie myśli o niczym innym niż UCD."

Goście:

"Automatyczny spadek UCD z powrotem do pierwszej ligi wydaje się na tym etapie przesądzony, z 14-punktową przewagą między nimi a Cork City, które zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.
Mają też znacznie gorszą różnicę bramek – 50, tracąc 64 gole w dotychczas rozegranych 24 meczach, średnio ok. 2,5 gola na mecz.
Aby dodać do swoich nieszczęść w obronie, stracili także usługi środkowego obrońcy Sama Todda na rzecz Derry City. Pochodzący z Donegal był skałą w sercu ich obrony w ostatnich latach i będzie go bardzo brakowało, gdy zmierzą się z innymi zespołami w ostatnich meczach sezonu.
UCD nigdy nie udało się pokonać Bohemians w żadnym z ostatnich ośmiu spotkań, chociaż wymusili remis 1: 1 u siebie w ostatnim meczu w kwietniu tego roku.
Zespół z College'u nie będzie potrzebował przypominania o jednym z ich najbardziej upokarzających występów w ostatnich latach, drubbingu 10-1 Bohsa w 2019 roku.
Pocieszeniem dla UCD jest to, że wszyscy strzelcy bramek przy tej okazji (z wyjątkiem powracającego teraz Danny'ego Granta) już dawno opuścili Dalymount Park, a Andre Wright, Conor Levingston, Danny Mandriou i Ross Tierney grają już gdzie gdzie indziej."

I już bez opisów:

Drogheda-Sligo TYP BTS kurs 1,77 4/10 g.20.45 2:2 WIN

Kerry-Finn Harps TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20.45 1:2 WIN

Wexford-Treaty TYP BTS kurs 1,61 5/10 g.20.45 1:0 BOX

Pytania? Zapraszam..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1690
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Longford-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,62 5/10 g. 20.30 0:1 BOX

PS: Podobno wyrównany mecz z przewagą gości. Jednak gospodarze którzy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli a potrafili w ostatnich 3 meczach zdobyć 7 punktów czy aby nie złapali wiatru w żagle?
Ta liga jest tak poplątana że typuje tu bramki z obu stron.
Podać komuś kontuzje i zawieszenia? 😜😜😜

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +933
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock Rovers-Cork City TYP 1 kurs 1,42 7/10 g.19.00 2:1 WIN

Shamrock Rovers-Cork City TYP -1,5 handi Shamrock kurs 2,10 5/10
g.19.00 2:1 BOX

PS: Mistrzowie Irlandii przeżywają chyba najgorszy okres od wielu lat..łącznie z pucharami na ostatnie 7 spotkań..przegrali 6 razy i raz remisując! Aż się wierzyć nie chcę ale to fakty.
Do tego kontuzje The Hoops: Trevor Clarke, Neil Farrugia, Lee Grace, Jack Byrne. Ten ostatni to chyba ich najlepszy zawodnik.

Ale...dziś mam nadzieje nastąpi próba przełamania i to z dużym przytupem. Mają dobrych zmienników a i Korek to nie żadna potęga.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2220
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj trochę corowo:

Kerry-Cobh Ramblers TYP BTS/2 kurs 2,90 3/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Kerry znacznie mocniejsze niż na początku sezonu gola może strzelić.

Wexford-Waterford TYP 1 kurs 7,55 1/10 g.19.00 0:1 BOX

PS: Dwie oprócz Cyganów i Patsów największe zgody na wyspach gdzie Waterford (chociaż jeszcze pełno kolejek do końca sezonu) według mojej opinii ani nie podskoczy ani nie spadnie w tabeli, natomiast Wexford walczy cały czas o baraże.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Nie wygra Wexford, a szukalem w priv gdzie ja napisalem ze nie wygra, trafilo tutaj przez pomylke. Ale nie, nie daliby kursu 7,5 za free
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,90 4/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Kurs mi spadł z 2,07. Sligo na wyjeździe nie może wygrać od 6 kolejek. W ostatniej kolejce 0:2 z Patsami. Drwale 1:1 z Shelbourne u siebie. A obejrzałem sobie z ciekawości obszerne fragmenty tego widowiska. Abstrahując że cały czas podkreślam że Muszelki to mega niewygodny przeciwnik dla wszystkich (swoją droga ciekawe jak dziś się sprawi Shamrock) to Dundalk w meczu z nimi zagrał całkiem dobre spotkanie gdzie gol dla nich z rzutu wolnego to były stadiony świata.
No cóż osobiście uważam że gospodarze dzisiejszego spotkania powinni być o minimum gola lepsi. Do składu po 7 latach wraca ich ikona z ich najlepszego okresu skrzydłowy Daryl Hogan. Podobno przez żonę z którą ma piątkę dzieci w tym bliźniaki (widzicie że nawet wiem takie rzeczy, haha) i chciała powrócić do Dundalk. Hogan grał potem w Preston, Hibernian, Wycombe i Stevanage czyli w klubach dwa razy lepszych niż te w Irlandii. Mimo zaawansowanego wieku 31 lat klub podpisał z nim 2,5 letni kontrakt i dla mnie to mocne wzmocnienie.
Co do wypowiedzi trenerów to oczywiście obaj "leją wodę" ze muszą teraz wygrać ale ja stawiam na miejscowych sa po prostu dla mnie lepsi.

Dundalk bez Robbie Bensona, Johna Mountneya i Keitha Warda.
Sligo bez Willa Fitzgeralda, Garry Boylana, Marka Byrne, Richarda Brusha i Daniela Lafferty.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2678
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry-Drogheda TYP 1 kurs 1,52 6/10 g.19.30 3:0 WIN

PS: Mecz można dołożyć do dubla, tripla. Spotkałem się z pewną ostrożnością w typowaniu tego spotkania ze strony irlandzkich typerów ale ja uważam że Derry "must win". Zresztą gospodarze grają poniżej swoich możliwości a z kolei Drogsi ponad stan. To jest moje zdanie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2205
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry-Drogheda TYP 1 kurs 1,52 6/10 g.19.30

PS: Mecz można dołożyć do dubla, tripla. Spotkałem się z pewną ostrożnością w typowaniu tego spotkania ze strony irlandzkich typerów ale ja uważam że Derry "must win". Zresztą gospodarze grają poniżej swoich możliwości a z kolei Drogsi ponad stan. To jest moje zdanie.

Pzdr/Psycho.
Też się o Derkę bałem, że przy 1-0 proszą się o kłopoty, a wiadomo, że dla Candystripes kłopoty to ich specjalność :) Tym bardziej, że Droghsi się nie podłożyli, Mahler miał robotę, jednak końcówka była zabójcza i FT 3-0 ... Dobra nasza, chociaż dziś nie zawiedli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +533
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Kerry-Bray TYP BTS kurs 1,70 6/10 g.20.45 1:3 WIN

PS: Gospodarze dalej ciency ale w ostatnich trzech spotkaniach u siebie potrafili strzelić w sumie 5 goli Limerick, Harfom i Cobh czyli teoretycznie mocniejszym ekipom niż dzisiejsze Mewy. Dla mnie to chyba bet dnia w tej lidze.

Waterford-Athlone TYP 1/BTS kurs 2,41 4/10 g.20.45 1:2 BOX

PS: Ostatnie ich dwa wyniki w Waterford to 4:3 i 4:2 abstrahując że gospodarze to w ogóle u siebie mają tendencje do tracenia goli a Athlone na ostatnie 10 wyjazdowych meczów ligowych nie trafił tylko raz do siatki. Potrafił natomiast na wyjeździe strzelić gola Galway.

Z innych spotkań do gry to Shelbourne-St.Patrick's BTS.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2200
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Środa 6.09.2023
UC Dublin - Derry City
Typ: Derry City liczba goli: 4
@5.75 Fuksiarz

Derry wciąż jeszcze z szansami na historyczny sukces w irlandzkiej Premier Division. Obecnie tracą do lidera siedem punktów, ale mają jeden mecz rozegrany mniej. Tymczasem dziś przed nimi teoretycznie najłatwiejszy mecz obecnej rundy - przeciwko UC Dublin, któremu dwukrotnie w tym roku strzelili po cztery bramki, a we wrześniu rok temu - trzy. Dublin to najsłabsza ekipa w lidze, która po 27 kolejkach zdobyła 10 punktów. Nikt nie pyta, czy Derry wygra, tylko raczej - jak wysoko. Nie mają lekko w starciu z najlepszymi w Premier Division. W czerwcu St. Patrick's wygrał z nimi 7:0, Shamrock 4:0, miesiąc wcześniej właśnie Derry wbiło im cztery bramki. W dodatku Derry może już skupić się na lidze, bowiem przegrali w rzutach karnych rywalizację w Lidze Konferencji Europy. Derry jest trzecią ekipą w lidze pod względem zdobytych bramek na wyjeździe. Myślę, że dziś ponownie wbiją rywalom cztery gole i dokładnie tyle dorzucą do swojego bilansu po dzisiejszym spotkaniu.

kupon Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
UC Dublin - Derry City
Typ: Derry City liczba goli: 4
@5.75 Fuksiarz

Derry wciąż jeszcze z szansami na historyczny sukces w irlandzkiej Premier Division. Obecnie tracą do lidera siedem punktów, ale mają jeden mecz rozegrany mniej. Tymczasem dziś przed nimi teoretycznie najłatwiejszy mecz obecnej rundy - przeciwko UC Dublin, któremu dwukrotnie w tym roku strzelili po cztery bramki, a we wrześniu rok temu - trzy. Dublin to najsłabsza ekipa w lidze, która po 27 kolejkach zdobyła 10 punktów. Nikt nie pyta, czy Derry wygra, tylko raczej - jak wysoko. Nie mają lekko w starciu z najlepszymi w Premier Division. W czerwcu St. Patrick's wygrał z nimi 7:0, Shamrock 4:0, miesiąc wcześniej właśnie Derry wbiło im cztery bramki. W dodatku Derry może już skupić się na lidze, bowiem przegrali w rzutach karnych rywalizację w Lidze Konferencji Europy. Derry jest trzecią ekipą w lidze pod względem zdobytych bramek na wyjeździe. Myślę, że dziś ponownie wbiją rywalom cztery gole i dokładnie tyle dorzucą do swojego bilansu po dzisiejszym spotkaniu.

kupon Fuksiarz
Coś się chyba pomyliło bo Derry jedzie do Dundalk :) A tam na 4 gole Candystripes @ bym dał jakieś 15.0 :) więc tego 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki za czujność, dodałem datę, teraz już powinno być wszystko jasne 🙂👍
A no teraz to może i wejdzie :) chociaż ja tam zawsze sprawdzilbym wyjsciowy skład...
Ps
Co jak co, ale jak qowalsky6 qowalsky6 "widzi" hasło "Derry", to się uaktywnia nawet jak mu sie "nie chce" pisać... KTF!
Ps
Jako ciekawostkę powiem, że miejscowi wieszczą dziś win Derry i dw 0-2...
Ja myślę, że aż tak miło nie będzie, ale ja już tyle "akcji" zrobionych przez Derke widziałem, że jestem przewrażliwiony...
edit live
ale jaja, Derka robi Dundalk na 0-3, ale z gry to Drwale lepsi (sic!). Dobra, za drobne Derka over 3,5 po @ 4,20... Nie takie cyrki już były w Irlandii...
edit live 1
Dundalk a nie Derry wcisnęło 4 gola, ft 1-3, na live można było łapać dobry over ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2851
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: UC Dublin vs Derry City
Typ: BTTS
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Co tutaj dużo kryć, studenci z Dublina przed rozpoczęciem sezonu skazywani byli na spadek. Tak też się stało i 10 zdobytych punktów na 28 rozegranych meczów nie przyniesie oczywiście utrzymania w Premier Division. Skład UC jest najsłabszy w stawce i nawet drużyny z niższych lig, jak Galway, a więc lider zaplecza irlandzkiej ekstraklasy jest w stanie z łatwością pokonywać gospodarzy w ramach tamtejszego pucharu. Nie zmienia to jednak faktu, że studenci to ambitna drużyna, która się nie poddaje i stara się zdobywać, chociaż honorowego gola. Jeżeli zerkniemy sobie na niedawne potyczki to UC Dublin w spotkaniu z Droghedą oddała 3 celne strzały, a w meczu z St. Patricks 5. Gdzie jak nie u siebie poszukać niespodzianki i motywacja oraz frustracja z kolejnych przegranych stale się zwiększa. Czy outsider zaskoczy dzisiaj faworyta?

The Candystripes to wicelider irlandzkiej ekstraklasy, ze stratą 7 punktów do Shamrock Rovers. Przypomnijmy, że przyjezdni mają jedno spotkanie zaległe, co powoduje, że dzisiaj powinni zbliżyć się na 4 oczka. Derry City to jedyny zespół z Irlandii Północnej, który występuje w Premier Division i ostatni raz projekt ten sięgnął po mistrzostwo w 1997 roku. Kawał czasu, a teraz otwiera się spora szansa, aby powrócić na tron. Goście tuż po przerwie reprezentacyjnej zmierzą się na Brandywell Stadium z Shamrock Rovers i z pewnością będzie to spotkanie sezonu. Najpierw jednak należy wypełnić obowiązki w Dublinie i nikt nie wyobraża sobie innego wyniku niż pokonanie tamtejszych studentów. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Nie należy się zastanawiać, czy The Candystripes sięgną po zwycięstwo w stolicy Irlandii, ale jak wysoka będzie to wygrana. UC Dublin jest już pogodzone ze spadkiem, niemniej jednak wierzę, że uda po dwóch meczach posuchy uda się strzelić przynajmniej honorowego gola. Tak jak pisałem powyżej ich występy przeciwko St. Patricks oraz Drogheda były obiecujące i studentom należała się bramka. Stawiam więc na klasyczny wynik BTTS. Jeżeli przyjezdni będą prowadzić już wysoko, to należy spodziewać się nieco rozprężenia w obozie faworyta. Szanse otrzymają rezerwowi i to będzie szansa dla outsidera. Na dwie bezpośrednie potyczki tych zespołów w tej kampanii raz oglądaliśmy bramki z obu stron. Mam nadzieję na powtórkę i na ambitną postawę UC Dublin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1231
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: UC Dublin vs Derry City
Typ: Superbets: powyżej 3.5 gola i powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...za-liga-dywizja-1-puchary.167461/post-7211917
Analiza:


Oferta uboga, szukam dużego kursu i jedyny taki w którym upatruje jakieś szanse to właśnie ten o którym pisze analizę .
Spotykają się 2 drużyny z przeciwnych biegunów . Ostatni w tabeli Dublin który spadnie z ligi i będące na drugim miejscu Derry.
Analiza tu będzie krótka . Jeśli chodzi o bramki to Dublin stracił ich aż 71 ! Jestem tego zdania że gości sami są w stanie pokryć proponowana przeze mnie linie bramkową ( w ostatnich dwóch bezpośrednich starciach pokrywali) a może i gospodarzom uda się coś strzelić jak Derry przy dużym prowadzeniu trochę odpuści .
Jeśli chodzi o rogi to też myślę że ta linia jest do zrobienia. Spodziewam się wielu ataków Derry i myślę, że nabija sporo rogów . Tak chaotyczna obrona gospodarzy będzie próbowała wybijać piłkę przy każdej wrzutce gości w pole karne . Sami gospodarze też powinni swoje dorzucić, nie mają nic do stracenia, nie będą grać na remis bo wiedzą jak fatalna jest ich obrona i że czystego konta to tu nie zachowają.
Podsumowując widzę na to zdarzenie większe szanse niż wskazuje kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1961
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Derry TYP handi -1,5 Derry kurs 1,55 6/10 g.20.45 0:5 WIN

PS: Wydaje mi się na teraz że to jest najbezpieczniejsza linia gdzie jest dużo prawdopodobieństwo że typ wejdzie. Celowo obserwowałem rynek kursowy na ten mecz i zauważyłem że linia na to że nie będzie handi -2,5 na gości jest już mniejsza niż ta że będzie. Ale to mecz zweryfikuje wszystko. Nie neguję oczywiście że Derry może wygrać i 4:1 albo 5:0. Userzy którzy lubią grać ostro mogą zaryzykować.

Trener Candystripes:

„To dla nas ważny mecz, nie dajcie się zwieść” – powiedział menadżer City rozmawiając o meczu w Dublinie zespołowi medialnemu swojego klubu.
Oglądałem ich niedawny mecz u siebie z St Pats i okazało się, że mieli ogromnego pecha, że nie osiągnęli dobrego wyniku i przegrali u siebie 0:1."

Studenci w pełnym składzie a Derka bez Colma Whelana i Ciarona Harkina.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4198
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom