>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - Polska 06.02.2013, Dublin

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




W środę Polska reprezentacja zagra towarzysko z Irlandią. Bardzo ciężki mecz do typowania, raz że to spotkanie towarzyski, dwa że w sumie oba zespoły o podobnym potencjale, ale chyba sobie poradzimy. Forma trójki z Dortmundu daje nadzieję na zwycięstwo, oprócz tego nieźle, może nawet bardzo dobrze spisuje się Sebastian Boenisch vel Sebastian Pniowsk (ciekawostka :razz ???? , który wywalczył miejsce w podstawowym składzie Leverkusen i dostaje bardzo dobre noty. Mecz ten przede wszystkim stoi pod znakiem powrotu Artura Boruca, przez wielu uważanego za obecnie najlepszego polskiego bramkarza, na pewno jednego charyzma pomoże drużynie, jednak trudno powiedzieć jak wpłynie na &quot;Polaków&quot; którzy po polsku nie mówią, a powinni.

Kurs na Polskę super, wydaje mi się że Valuebet. Polska ma tendencję do pokazania się w towarzyskim spotkaniu.

Gdybym był złośliwy to bym napisał, że czeka nas bratobójczy bój, ale nie jestem złośliwy (chyba) ???? .

Zapraszam do dyskusji.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Już wiadomo, że w meczu nie zagra Piszczek, który narzeka na ból biodra. Po wczorajszej rozmowie z Fornalikiem wrócił do Dortmundu, więc pozostaje pytanie kogo Fornalik wystawi na prawej obronie :;/:? Wasilewski nie odrywa się od ławki rezerwowych, a na dodatek na tej pozycji w kadrze zagrał ostatnio we wrześniu 2011 roku. Na mecz został dowołany Łukasz Broź i wydaje mi się, że to on zagra w jutrzejszym spotkaniu. ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kadra Irlandii na mecz z Polską:

Bramkarze: Keiren Westwood (Sunderland), David Forde (Millwall), Stephen Henderson (West Ham United);
Obrońcy: John O&#39;Shea (Sunderland), Alex Pearce (Reading), Paul McShane (Hull City), Stephen Ward (Wolverhampton Wanderers), Ciaran Clark (Aston Villa), Richard Keogh (Derby County), Greg Cunningham (Bristol City);
Pomocnicy: Jeff Hendrick (Derby County), James McCarthy (Wigan), David Meyler (Hull City), Whelan (Stoke City), Andy Keogh (Millwall), James McClean (Sunderland), Robbie Brady (Hull City), Wes Hoolahan (Norwich City);
Napastnicy: Kevin Doyle (Wolverhampton Wanderers), Simon Cox (Nottingham Forest), Jonathan Walters (Stoke City), Shane Long (West Bromwich Albion), Conor Sammon (Derby County).
 
G 42

gks711

Użytkownik
To jest ten mecz w którym Polacy pokażą na co ich stac. Od czasu przejęcia kadry przez Fornalika nasza reprezentacja gra dobrze, ale czegoś im brakuje. Dobre mecze przeplatają się z średnimi (Anglia i Urugwaj np.). Do tego kibiców Polskich ma byc bardzo dużo, więc bd czuli się nasi jak u siebie.
Po takich kursach warto zagrac. Ja osobiście zagrałem Handicap -1 za 150zł.
Irlandia v Polska @2.90
Irlandia v Polska(-1) @7.00
Irlandia v Polska 0:2 @13.00
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Powoli kursy na zwycięstwo Polski spadają,mimo iż kadra Irlandi składa się z piłkarzy grających w jednej z najsilniejszych lig o ile nie najsilniejszej ja nie optowałbym za tym że ten zespół jest od nas lepszy.Jak grają gospodarze mieliśmy okazje się przekonać na euro 2012 a nasza reprezentacja po zmianie trenera i wprowadzeniu młodzieży do kadry zmienia się i to jest duży pozytyw.
To jest jeden z takich meczy gdzie twierdze iż może być dużo błędów a przy okazji może paść również dużo goli i tu sobie zagrałem:
Powyżej 2,5 gola
kurs 2,35
Buk:Betclic
Po cichu licze że wygramy 2-1
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Ciekawa jest rywalizacja w naszej bramce. W moim mniemaniu Wojtek Szczęsny i Artur Boruc zagrają po 45 minut i będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, dlatego mam nadzieję, że obrona pomoże naszym golkiperom i nie zdziwię się jeśli nie stracimy w tym meczu gola. Z kolei cieszy forma naszych ofensywnych zawodników: Lewandowski, Błaszczykowski, Obraniak i Mierzejewski zdobyli po jednej bramce dla swoich zespołów, dlatego liczę, że ta forma przełoży się na wynik w meczu. Wg mnie 2:0, ew. 3:1
(Bet365)
Irlandia - Polska @3.0
Polska powyżej 1.5 gola @3.0

i delikatnie:
Irlandia - Polska (-1.5) @6.250
 
P 0

pankuntakinte

Użytkownik
Obraniak... Nie mogę patrzeć na tego typa. Niby jest w dobrej formie, a do reprezentacji nic nie wnosi. W 100% wolałbym Pawłowskiego, niż jego... Co do Mierzejewskiego to zobaczymy jak będzie. Ostatnio też miał dobre występu w klubie, a po reprezentacji się zaciął, zobaczymy jak będzie tym razem. Mimo tego wydaje mi się, że Polacy wygrają 3:1
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Irlandia v Polska
Polska (DNB) kurs: 2.0 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu - nie jestem w stanie pojąć, że NIKT z forum nie zachwiał tego hurraoptymizmu na Polskę)
BTS kurs: 2.0 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu - to żenada nie umieć strzelić nawet jednej bramki)
Polska (-1) kurs: 5,25 buk: Bet365 (za drobne oczywiście) ⛔ (edit po meczu: z wielką ostrożnością w przyszłości będę typować mecze z Polską, niestety emocje mimo wszystko są i nie da się chłodno tego analizować)
Porównując składy tych 2 drużyn Polska ma znacznie lepszych napastników, trójka z Borussi Dortmund jest nieporównywalna z napastnikami West Bromwich Albion czy Nottingham Forest. Skład drużyny przemawia za Polską, jednak mecz w Dublinie, a wiemy jakimi kibicami są Irlandczycy. W mojej ocenie kursy znacznie zaniżone na Polskę i dlatego warto zaryzykować. Po kursie 2.0 z DNB można myślę śmiało. Każdy będzie chciał strzelić więc i BTS powinien wpaść, a handi -1 za drobne po bardzo wysokim kursie. Osobiście wydaje mi się, że będzie 1:1 lub coś koło tego.
edit po meczu: Na dzień dzisiejszy to nie jest zespół tylko kilkanaście facetów kompletnie nie znających się w sensie gry, dobrze zna się trzech, a jak jednego z nich zabrakło to widzimy jak się skończyło, choć nawet trzech może nic nie pomóc, bo zespół to 11. Jest bardzo nierówny poziom między zawodnikami i brak porozumienia. Przegraliśmy z 2 składem Irlandii, zespołu, który nic takiego nie grał.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Nie chce typowac 1X2 choc wydaje mi sie ze Polska jednak wygra ale
zastanawia mnie typ - LEWANDOWSKI STRZELI - po kursie 2,75 na sts.pl
niewiem czy ktos ma wyzszy kurs ale kiedy jak nie teraz Lewy ma strzelic bramke?
dawno jej nie zdobyl w reprze , w borussi strzela , nowy rok sie rozpoczal
kadra praktycznie w dobrej formie (zwlaszcza ofensywa) jesli to wszystko ladnie sie ulozy to Lewy powinien strzelic bramke i wydaje mi sie ze po takim kursie to az szkoda nie sprobowac
przypomina mi sie ostatnia bramka Lewego z Irlandia kiedy jeszcze Roger gral- miodzio oby strzelil taka sama znowu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

messsi18

Użytkownik
Panowie mam do was bardzo wielką prośbę. Zamierzam zainwestować trochę kasy w jutrzejsze spotkanie naszej reprezentacji. Mam jednak pewien dylemat.
Co według was bardziej się opłaca i jest bardziej prawdopodobne:
- Polska wygra mecz po kursie 2.80
- over 1,5 bramki Polski po kursie 3.00 ?
Proszę o wasze sugestie w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i doradzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie mam do was bardzo wielką prośbę. Zamierzam zainwestować trochę kasy w jutrzejsze spotkanie naszej reprezentacji. Mam jednak pewien dylemat.
Co według was bardziej się opłaca i jest bardziej prawdopodobne:
- Polska wygra mecz po kursie 2.80
- over 1,5 bramki Polski po kursie 3.00 ?
Proszę o wasze sugestie w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i doradzenie.
Ja bym generalnie odradzał inwestowanie grubszej kasy w jakikolwiek mecz towarzyski, ale jeżeli już z tych 2 typów to na czystą 2. Zastanów się też czy rzeczywiście warto bez podpórki.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie mam do was bardzo wielką prośbę. Zamierzam zainwestować trochę kasy w jutrzejsze spotkanie naszej reprezentacji. Mam jednak pewien dylemat.
Co według was bardziej się opłaca i jest bardziej prawdopodobne:
- Polska wygra mecz po kursie 2.80
- over 1,5 bramki Polski po kursie 3.00 ?
Proszę o wasze sugestie w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i doradzenie.
Nie prościej będzie zagrać czarna-czerwona w kasynie? Na pewno dużo szybciej, a prawdopodobieństwo wygrania takie samo lub nawet większe jak trafienie jutro Polaków :cool: Kursy co prawda bardzo ciekawe, ale inwestować w mecz towarzyski grubą kasę? I to jeszcze z udziałem Polaków? Przecież tu może wydarzyć się wszystko, zarówno Irlandia jak i Polska mają kim grać i nie zdziwi mnie tu pokrycie handicapu -1 przez jedną czy drugą drużynę. Pamiętajmy, że to TYLKO mecz TOWARZYSKI. Jeśli już grać grubo to tylko i wyłącznie na live lub z podstawkami x2 czy DNB. Nie wierzę, że nasi wyjdą jacyś mega zmotywowani, a już na pewno nie Lewy, który pewnie ciągle w głowie ma to, że w Niemczech jest gwiazdą i jest szansa na jakiś fajny transfer w lecie. W sobote mecze ligowe, za tydzień LM, więc po co się tu sprężać i ryzykować kontuzją? Na Euro nasze Trio z Borussi pokazało nam &quot;jak się gra i szczela bramki&quot;. Już prędzej pobrałbym win Polaków gdybyśmy jutro wyszli składem krajowym - wtedy byłbym prawie pewien, że każdy zawodnik będzie gryzł trawę, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.
Dlatego jutro rekreacyjną stawką jedziemy po remis i DW 1:1. Mecz przyjaźni, więc remisik najbardziej pasuje ;)
EDIT.
Wiem, że to tylko suche statystyki ale Polska w ostatnich 15 meczach na wyjeździe wygrała aż... 1 i to z azjatycką potęgą Tajlandią w styczniu 2010 r. ;)
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Co według was bardziej się opłaca i jest bardziej prawdopodobne:
- Polska wygra mecz po kursie 2.80
- over 1,5 bramki Polski po kursie 3.00 ?
Jeśli już coś chcesz wybrać to Polska over 1,5 bramki. Irlandia coś strzeli przed swoją publicznością, a wtedy do Twojej wygranej nasi muszą strzelić 2 bramki. Polska może i wygra, ale 0:1 to tutaj raczej nie będzie.
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Panowie, pisząc &quot;zainwestować trochę&quot; miałem na myśli 100 zł bez ryzyka w Betclicku. Aż takim patriotą nie jestem ????
Utwierdzam się coraz bardziej w przekonaniu, że over 1,5 Polaków wydaje się być bardziej korzystny w tym meczu. Irlandia ma braki w defensywie, co Polska może wykorzystać. Możliwe, że wejdą obie opcje, ale ta na over wydaje się być korzystniejsza. Co myślicie na ten temat?

EDIT: Kurs na over 1,5 Polaków wskoczył do 3,25 - chyba bardziej się opłaca co?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie chce typowac 1X2 choc wydaje mi sie ze Polska jednak wygra ale
zastanawia mnie typ - LEWANDOWSKI STRZELI - po kursie 2,75 na sts.pl
niewiem czy ktos ma wyzszy kurs ale kiedy jak nie teraz Lewy ma strzelic bramke?
dawno jej nie zdobyl w reprze , w borussi strzela , nowy rok sie rozpoczal
kadra praktycznie w dobrej formie (zwlaszcza ofensywa) jesli to wszystko ladnie sie ulozy to Lewy powinien strzelic bramke i wydaje mi sie ze po takim kursie to az szkoda nie sprobowac
Tak, tylko że Lewandowski w BVB gra dobrze już 2 sezon, ale jakoś nie może tego przełożyć na reprezentacje. Dość ryzykowny typ zważając choćby na to, że to tylko mecz towarzyszki, przed Borussią bardzo ważne mecze więc sądzę, że Lewandowski będzie pierwszy do zmiany.
Ciężki mecz do typowania, wiadomo mecz towarzyski, za kilka dni większość wróci do rywalizacji ligowej. Ale BTS chyba warto spróbować. My mamy kim postraszyć, ale i oni mają takiego Longa,Waltersa czy Doyla.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W mediach toczy się walka, który z polskich bramkarzy zagra w dzisiejszym spotkaniu. Kto jest tym naszym numerem 1 na eliminacje? Waldemar Fornalik ma o czym myśleć. Przed dzisiejszym meczem reprezentacji Polski z Irlandią selekcjoner musi wskazać podstawowego bramkarza. O miejsce między słupkami walczą Artur Boruc (33 l.) i Wojciech Szczęsny (23 l.). W ostatnich miesiącach numerem 1 w bramce był Przemysław Tytoń (26 l.). Zawodnik PSV Eindhoven stracił jednak miejsce w składzie holenderskiego zespołu, dlatego automatyczne jego pozycja spadła. Teraz rywalizacja toczy się pomiędzy Szczęsnym i Borucem. Obaj grają regularnie w angielskiej Premier League. Tylko że Boruc wrócił do po ponad 2 latach banicji, a Szczęsny ma już ugruntowaną pozycję w zespole narodowym. Zamiast zastanawiać się kto wygra spotkanie, każdy spekuluje kto wygra pozycję bramkarza. &quot;Fachowcy&quot; od piłki nożnej wypowiedzieli się w tym temacie:
Jan Tomaszewski (65 l.)
Na miejscu trenerów Fornalika i Dawidziuka zaprosiłbym Boruca i Szczęsnego do pokoju i rzucił monetą. Ten bramkarz, który wygra losowanie, powinien wyjść w podstawowym składzie, a drugi wejść na boisko po przerwie. Przemek Tytoń od kilku miesięcy nie gra regularnie, dlatego w tej chwili jest niestety zawodnikiem numer 3 na tej pozycji.
Arkadiusz Onyszko (39 l.)
W meczu z Irlandią powinien bronić Wojtek Szczęsny. Artur Boruc wraca do kadry po dłuższej przerwie i nie powinien się burzyć, jeśli usiądzie na ławce rezerwowych. Przemek Tytoń jest rezerwowym w klubie, dlatego jego szanse automatycznie maleją. Nasz selekcjoner umie rozmawiać z piłkarzami, dlatego nie obawiam się konfliktu pomiędzy Szczęsnym i Borucem. Obaj mają silne charaktery, ale teraz to Wojtek jest w hierarchii trochę wyżej.
Radosław Majdan (41 l.)
Na miejscu trenera Waldemara Fornalika nie miałbym żadnych wątpliwości. W pierwszej jedenastce powinien wybiec Artur Boruc. Udowodnił to w ostatnich meczach ligowych Southampton. Po średnim początku Artur broni teraz na bardzo wysokim poziomie, zbiera doskonałe recenzje za swoją grę i w pełni zasługuje na powrót do kadry. Jest bardzo mocny psychiczne i ma duże doświadczenie w meczach w Mistrzostw Świata, Europy czy Lidze Mistrzów.
Józef Wandzik (50 l.)
Waldek bardzo dobrze zrobił, że powołał do kadry Boruca. Śledzę jego występy w klubie i widzę, że jest w bardzo dobrej formie. Nie takich zresztą zawodników jak on wydalano z kadry, a potem przywracano. Zresztą czy Boruc coś przeskrobał? W takim meczu, jak ten z Irlandią na pewno warto na niego postawić. Decyzja należy jednak do selekcjonera.
Źródło
Ja osobiście wskazałbym Szczęsnego, a jakie jest wasze zdanie i opinia na temat tego całego zamieszania odnośnie pozycji bramkarza?
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Ja osobiście wskazałbym Szczęsnego, a jakie jest wasze zdanie i opinia na temat tego całego zamieszania odnośnie pozycji bramkarza?
Jeśli chodzi o mnie, to zawsze sceptycznie podchodziłem do tematu powrotu Króla Artura do kadry reprezentacji Polski. Zawsze milej było dla mnie, gdy w bramce Polskiego zespołu pojawiali się dosyć młodzi bramkarze jak Szczęsny czy Tytoń.
Ostatnio, jednak sytuacja się dosyć diametralnie zmieniła. Tytoń ma problemy w PSV i wątpliwe jest, aby Przemek nagle stał się numerem jeden w Holenderskim zespole.
Dzisiaj chętniej bym widział w bramce naszej reprezentacji Boruca, już wyjaśniam dlaczego. Artur złapał ostatnio naprawdę bardzo dobrą formę, głównie dzięki niemu Southampton notuje ostatnio lepsze wyniki.
Mój wybór, jednak ugruntowany jest aspektem psychologicznym. Jeśli Boruc wystąpiłby dzisiaj od pierwszej minuty, podziałałoby to motywująco na Wojtka Szczęsnego(przecież z nim wiążemy większe nadzieje w przyszłości), który ostatnio wygląda jakoś blado w bramce Arsenalu. Dobry bramkarz cechuje się tym, że daje zespołowi coś więcej jak tylko obrona piłek, które musi obronić. Wojtek Kanonierom nie raz ratował tyłek swoimi kluczowymi interwencjami, ostatnio tego jednak nie zauważamy. Boruc natomiast daje to swojemu zespołowi i mimo tego, że ma swoje lata zasługuje na to aby dzisiaj stanąć w bramce, a Szczęsnemu dzisiejsza ławka może wyjść na dobre w przyszłości, bo ostatnio jakby stanął w miejscu zamiast się dalej rozwijać.
 
M 7

matiuss90

Użytkownik
Znawcą nie jestem, ale wydaje mi się że to Szczęsny stanie w naszej bramce. Z drugiej strony, to jest tylko mecz towarzyski, selekcjoner równie dobrze w takiej sytuacji, kiedy o nic nie walczymy, może wystawić Boruca. Trudna decyzja jak dla mnie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja osobiście wskazałbym Szczęsnego, a jakie jest wasze zdanie i opinia na temat tego całego zamieszania odnośnie pozycji bramkarza?
Ja bym osobiście wybrał, mimo wszystko, Boruca do pierwszego składu. Ostatnio gra dobrze, gdzie sie głowy nie odwróci to wszędzie słychać pochwały na jego temat. Jego powrót do bramki po 2 latach mógłby zdziałać sporo w temacie rywalizacji na pozycji bramkarza w reprezentacji. Szczęsny po nieudanych mistrzostwach znów wróciłby do bramki na stałe, bo Tytoń grzeje ławę. A tak to dostałby sygnał, że niekoniecznie on musi grać, tym bardziej że ostatnio zdarzają mu sie niepewne interwencje. Dla bardzo pewnego siebie Szczęsnego taki sygnał na pewno by nie zaszkodził. Do tego dochodzi dyrygowanie obrońcami i charyzmę. Moim zdaniem Boruc w tym aspekcie bije na głowę bramkarza Arsenalu, a to też jest ważne przy niepewnej naszej defensywie.

Jeśli chodzi o sam mecz, to z tego co wypisują dziennikarze na prawej stronie obrony mamy zobaczyć Boenischa, defensywnymi pomocnikami Łukasik i Krychowiak, Polański zacznie na ławce. Z tego widać, że Fornalik przymierza Łukasika na mecz z Ukrainą, ale pewnie w drugiej połowie swoją szansę dostanie i Kaźmierczak.

Na początku pierwsze moje myśli obstawieniu czegokolwiek skłaniały sie ku under 2,5 ale kurs mizerny. Jeśli będzie grał u nas Obraniak w pierwszym składzie to raczej byłbym pewny tego typu. Nie potrafi współpracować z kolegami z drużyny, Lewandowski też gra to co gra. Co innego jeśli tam będzie ktoś z młodych, chociażby Pawłowski (no on aż taki młody to nie jest) czy Wszołek, wtedy może i gra by się bardziej ożywiła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom