>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat czwartego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

30.04.2021
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, godz. 18.00
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin, godz. 20.30

2.05.2021
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 16.30
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, godz. 19.15
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, dzisiejsze mecze dla no bet z handi zwłaszcza Toruń. Falubaz może na livie można pograć. Mozeee..

co mi się rzuciło w oczy ?
Bjerre powyżej5.5 kurs 1.85. Początek sezonu słaby, ale myśle ze te 6pkt uduka,jeżeli mie to Toruń dzisiaj 60-30..
Kubera powyżej 7.5. Kurs 1.85 Domin lubi tor na wrocławskiej 69. Powiedziałbym ze nawet bardzo. Uważam ze te 8-9 pkt zrobi
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mi się za to wydaje, że Motor w juniorskim spokojnie może wygrać 5-1, a zakład na -2,5 dla juniorów Motoru jest 1,94, ale nie ruszam juniorskich z zasady :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Z racji tego że jestem kibicem GKMu i nie wiem czego można się nigdy po nich spodziewać to nie gram żadnych ujemnych handicapów, choć wynik stawiam w graniach 52:38 ,ale Przemo Pawlicki over 7,5 wygląda nieźle po kursie 1,7 iforbet. Chłop lubi jeździć w Toruniu ostatni występ 13 pkt.

Pawlicki minus 4 pole nic nie chodziło a jechal 3x + głupie wykluczenie

Co do drugiego meczu to Falubaz musi się sprężyć aby to wygrać, więc moim zdaniem kurs 1,95 na Motor mega fajny.
Do tego Fricke under 10,5 @1,83
Ma z kim dziś przegrać Fricke więc licze na 10 pkt ze strony Maxa.
Dodatkowo bieg juniorski po 1,45 mały kursik, więc nie opłacalne,ale myślę że pewne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Robert Lambert over 8,5
1,84 ewinner

Ja dziś spróbuję over Lamberta. Głównie przez to, że ma całkiem nietrudne biegi:
3. Pedersen, RL, Kasprzak, Chris
5. Miedziński, Bjerre, RL, Krakowiak
10. Zieliński, Miedziński, Pedersen, RL
11. RL, Krakowiak, Przedpełski, Pawlicki

Bieg pierwszy będzie najmocniejszym przetarciem choć Kasprzaka powinien przywieźć, pozostałe wyścigi może nawet wygrać. Do tego powinien dojść udział w biegu nominowanym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj dałem

Kubera więcej 6.5 Dominik w parze z Hampelem z którym mozr wygrywać do tego az tak trudnych rywali nie ma powinien pojechać 5 razy bo Buczek odstaje od innych seniorów motoru sts kurs 1.45

Krakowiak więcej 2.5 ma dość łatwy 4 bieg gdzie powinien miec 2 pkt to tego jedzie jeszcze raz z jednym juniorek te 3 pkt powinien przywieź sts kurs 1.65
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Właśnie ten kurs 1.85 na iforbet bieg juniorski -2.5 pkt dla motoru wydaje się aż zapewny. Ja uważam +16.5 opcja dla Gkmu po kursie 1.60 to spokojna opcja. Przemek 6 razy nicki 6 razy i Proszę zauważyć, ze jest Denis Zieliński, wiec 5-1 w biegu juniorskim nie powinno być, a tskie małe punkciki później waza przy wyniku końcowym

Ps. Gdzie jest krakowiak+2.5 ????

a okej dzięki, w stsie zablokowałem konto definitywnie, złodzieje
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat czwartego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

30.04.2021
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, godz. 18.00
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin, godz. 20.30

2.05.2021
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 16.30
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, godz. 19.15
Właśnie ten kurs 1.85 na iforbet bieg juniorski -2.5 pkt dla motoru wydaje się aż zapewny. Ja uważam +16.5 opcja dla Gkmu po kursie 1.60 to spokojna opcja. Przemek 6 razy nicki 6 razy i Proszę zauważyć, ze jest Denis Zieliński, wiec 5-1 w biegu juniorskim nie powinno być, a tskie małe punkciki później waza przy wyniku końcowym

Ps. Gdzie jest krakowiak+2.5 ????

a okej dzięki, w stsie zablokowałem konto definitywnie, złodzieje
A co tam ten sts znowu napsocił?
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Falubaz - Lublin -
Typ Lublin 2
Kurs 2.00
Buk Sts

Dzień dobry Panie Piotrze Żyto, pytał Pan ostatnio gdzie ta liga dwóch prędkości otóż moim zdaniem dziś się w łagodnym jej wydaniu przyjdzie zmierzyć. WIem ze Pana pytanie było pod kątem wywiadu w którym podniecająco wywiózł Pan z Częstochowy 41 punktów. Warto jednak miec na uwadze porażkę w Toruniu gdzie skoro nie widzi Pan dwóch prędkości w tabeli taki mecz powinien być dla Was wygrany. Dobrze to ja już żegnam Pana Piotra i przechodzę do typu.

Większośc moich typów w 1X2 opieram na pozycji juniorskiej i U24. O tym co to znaczy pozycja juniorska pokazał mecz wczorajszy. tam Bydgoszcz z uwagi na brak juniorów (czekane na Wiktora jest jak zbawienie) nie mogli nic zrobić przez drużynowo. a wygrali tylko dlatego że seniorzy Ostrowa nie wykorzystali ani razu sytuacji jazdy w pojedynkę przez Bydgsozcz. Dziś sytuacja dośc podobna lecz nie taka sama. Lublin to silna choć kupowana linia juniorów (hm chyba tylko Jurek Mordel pamięta ostatniego wychowanka tego klubu:)) może jestem za stary i nie potrafię się z tym pogodzić, że "kiedyś to było". Do rzeczy Juniorzy robią zawsze robote. a miec ich dwóch na poziomie to już połowa sukcesu do wygrania. U-24 to też korzyśc Lublina. Kubera coraz lepiej sobie radzi i się rozkręca z meczu na mecz. Dun na którego można liczyć + walczeny Grisza z Hampelem na 2 lini wyglada groźne prawda?, Buczka nie liczę bo on może a nie musi pojechać jeśli w/w zrobią swoją robotę jak należy.

O Zielonej pisałem już wiele i nie bedę się pastwił nad juniorką, która i tak prezentuje się nad wyraz dobrze. Tylko, że dziś przyjeżdza smietanka juniorki w naszym kraju. O U24 pisałem Damian fajnie pokazał się w meczu z Grudziadzem ba powiem wiecej on ogarnał im zaliczkę do bonusa, ale gdy rywal juz był z innej półki jak Czewa czy Torun(moze polka podobna) to już był dramat. Tak wiem to były wyjazdy, ale dziś dla niego sprawdzian, który imo obleję. Juniorów brak U24 słabsza Liderzy weług mnie mniej pewnie niz w Lublinie (patrz Dudek który potrafi nawet 2 zera pod rzad) 3 liderów i Wujek Protas może być minimalnie słabsza od seniorki Lublina więc tu uzuepłnią to Juniorzy i u24 prowadzac Motor do wygrania meczu.

Konczę Panie Piotrze moją dygresją, że liga ma i będzie miała dwie prędkości i na pewno Ty nie jestes w tej pędzącej grupie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Gkm +16.5 sts kurs 1.57 serio? Toruń az taki pogrom no nie sadze...

Krakowiak over 2.5 kurs 1.57 sts
Bjerre over 4.5 kurs 1.57 sts
Toruń az tak mocny?kursy wystawione tak jak gdyby Gkm jechal do Wroclawia...lub zespolu bijącego sie o PO

To narazie tyle z 1 meczu ciekawych opcji widze...drugi mecz pod lupe wezme troche pozniej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Matej Zagar vs Dominik Kubera, typ: Dominik Kubera +1,5 pkt @1,72 - 1xbet 12-4

Wydaje mi się, że dzisiaj seniorzy Zielonej zawiodą. W roli faworyta stawiam Motor. Do rzeczy. Zagar zawodzi od początku sezonu. Ani raz w trzech spotkaniach nie osiągnął dwucyfrowej zdobyczy punktowej (4, 7, 9). Kubera dwa razy bardzo fajnie pojechał, w tym walnie przyczynił się do zwycięstwa nad Częstochową. Dwukrotnie zdobył 10 punktów. Biegi dzisiaj dużo przyjemniejsze niż Zagar, który widać że szuka wciąż formy. Nie zdziwię się jak Kubera będzie lepszy od Zagara, nawet bez handicapu.

Kubera:

Bieg 4: Ragus, Protasiewicz, Lampart
Bieg 5: Fricke, Hampel, Pawliczak
Bieg 8: Hampel, Dudek, Ragus
Bieg 11: Zagar, Pawliczak, Laguta

Na dobrą sprawę, przed nominowanymi nie powinien przywieźć żadnego zera, a stać go na trójkę i dwie dwójki.

Zagar:

Bieg 1: Laguta, Hampel, Fricke
Bieg 7: Michelsen, Protasiewicz, Cierniak
Bieg 9: Laguta, Protasiewicz, Buczkowski
Bieg 11: Pawliczak, Laguta, Kubera

W obecnej formie może przywieźć zero w pierwszym biegu oraz nie widzę pojedynku, w którym robi trójkę, jeżeli oczywiście reszta nie zostanie wyeliminowana przez literki.

Zagar w obecnej formie wygląda słabo i z wielką chęcią przeciwko niemu zagram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tak jak ktoś tutaj już wyżej zauważył fajny kurs na Pawlickiego, chłop ewidentnie lubi jeździć w Toruniu. Od kiedy przebudowano tor na Motoarenie w 2017 roku, zdobywał w Toruniu średnio 2.5 punktu na bieg. Ten overek 7.5 @1,80 STS spokojnie do zrobienia, tym bardziej, że pojedzie jak dla mnie przynajmniej 5 razy. Handi w stronę Grudziądza też do grania takie +14,5 @1,80 STS jak najbardziej, obraz meczu w Grudziądzu z Gorzowem mocno zatarty przez występy Vaculika i Zmarzlika a przecież takich kotów w Toruniu nie ma. No i liczę na przebudzenie Kasprzaka bo przecież nie może jechać tak słabo cały sezon. Over 4,5 Kasprzak @1,70. Na koniec coś z drugiego spotkania dla mnie jeśli nie będzie jakiegoś defektu czy dzwona to 90% szans. Buczek strasznie słabiutko w tym sezonie Damian na spokojnie powinien to wziąć zwłaszcza u siebie. H2H (pięć pierwszych biegów) Pawliczak więcej pkt niż Buczkowski@1,47 STS do dubelka jak znalazł./zwrot
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A co tam ten sts znowu napsocił?
Zablokowali mi granie, mogę zagrać za grosze. A drugie ze zmniejszają mi kursy.
panowie ja się uparłem i bjerre zrobi te 4.5. Zwłaszcza ze w pierwszym biegu zamknie miedziaka i będzie gitarka ;) krakowiak 2.5 to tez jakieś nieporozumienie. Życzę zieloności
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
EWINNER APATOR Toruń - ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu
Derby chodź z ewidentnym faworytem rządzą się swoimi prawami, w Toruniu pojedynek dwóch ekip walczących o utrzymanie.
Po 3 kolejkach widać że to Apator lepiej się przygotował do sezonu, mimo gorszej dyspozycji Miedzińskiego reszta robi swoje a nawet i więcej. GKM z problemami, GKM z dziurami w składzie, Bjerre który walczy ze sprzętem, Kasprzak z "presją", no plus na pewno Pawlicki i Pedersen oraz formacja juniorów najlepsza od lat w Grudziądzu.
Wszystko wskazuje na to że gospodarze wygrają ten mecz łatwo, nie spodziewam się tutaj emocji do 15 wyścigu ale też ciężko mi sobie wyobrazić że GKM odpuści całkowicie derby i nikt nie pojedzie dlatego duży handicap w strone gości powinien zrobić robotę.
Dorzucam do tego bardzo dobry moim zdaniem kurs na bieg juniorski, Apator z 2 solidnych juniorów na swoim torze powinien poradzić sobie chociaż 4-2 a po takim kursie warto.
Najciekawszy typ na zawodników i ich indywidualne zdobyczne punktowe to właśnie Bjerre mimo słabego startu wciąż to Kenneth Bjerre
6pkt. z Wrocławiem
3pkt. z Zieloną Górą
5pkt. z Gorzowem

GKM Grudziądz (16,5) - 1,60
Wyścig juniorów - 1X2- Apator Toruń -2,15
K. Bjerre poniżej/powyżej 5.5 punktów (liczą się wszystkie starty)
Powyżej 5,5 - 1,70​
Wszystkie kursy na @ewinner
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tez mi się niezwykle podoba para Pawliczak - Buczkowski, jednak nie rozumiem czemu nagle kurs na Damiana tak poszedł w górę. Sts juz po 1.62
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wie ktoś czy pojedzie Stolp czy Żupiński? edit: pojedzie Żupiński.
Bo jeżeli Stolp to kolega wyżej grubo odleciał z nazywaniem pary Stolp-Lewandowski per "solidni juniorzy". Lewandowski przegrał w juniorskim nawet z Ragusem. 5:1 w Lesznie to żaden wyznacznik bo Leszno miałoby problem z wygrywaniem biegu juniorskiego w 1 lidze. Nie neguję typu, ale solidnych juniorów to ma Gorzów a nie Toruń.
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Zieliński w zasadzie pochodzi z Torunia ,a chlopak zaczal jezdzic do tego solidny Bartkowiak, ja bym tego nie brał choc nie mówię ze nie wejdzie , bo zdarzyc w tym biegu moze sie wszystko to tylko juniorzy. Ja grubiej poleciałem wczoraj na 13 bieg Poloni zwycięstwo 1.8 i co ostatni luk Wadim defekt. Taki jest zuzel , łapie sie cyferki
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz +16.5 pkt. @1.60 Betclic
Pedersen powyżej 10.5 pkt. @1.94 Fortuna
Bjerre wygra indywidualnie przynajmniej jeden bieg @2.30 eWinner

Takie trzy typy proponuję na dziś. Podzielam zdanie kolegów wyżej co do handicapu Grudziądza, wydaje mi się, że linia +16.5 jest dość bezpieczna. Jakby nie patrzeć GKM jeszcze tak wysoko w tym sezonie nie przegrał, a ma za sobą mecze z czołową trójką, beniaminek raczej do aż takiego pogromu nie doprowadzi.
Ogólnie linie na zawodników gości są według mnie w tym meczu do grania, czy to na Bjerre, Krakowiaka, Nickiego, Przema, czy nawet KKa, choć za wszystkich ręki nie dam sobie uciąć to uważam, że 3-4 spokojnie overy pokryje, co przełoży się na wynik.
Myślę, że Nicki stanie na wysokości zadania, dobrze wszedł w sezon, widać że czuje się liderem GKMu. Gram go w pierwszych pięciu startach, bo jakoś co do RT nie jestem przekonany, więc niepotrzebnie nie podnoszę linii.
Ostatni zakład to wygrana biegu przez Kennetha. Tak naprawdę poza trzynastym biegiem daję mu szansę w każdym biegu, bo jest to zawodnik doświadczony, który z meczu na mecz powinien jechać lepiej. Na pewno stać go na pokonanie Miedzińskiego, czy Ch. Holdera, a kurs jest dużo bardziej zachęcający niż na jego dorobek punktowy.
 
Ostatnia edycja:
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Bet dnia dla mnie dzis Protasiewicz under 8.5 Fortuna kurs 1.94 bylo mniej ale uroslo wiec jestem pozytywnie zaskoczony
Typ przeciwko wiekowi Protasa oraz tego ze caly czas przechodzi rehabilitacje po upadku wiec cos tam moze boleć😉...same biegi ma w sumie poza jednym dosyc trudne a rywal silny z szansami na wygraną😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom