>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1602409794417.png
Skład węgla i papy w połączeniu z młodzieżowcami jedzie to Zamłynie jak chce. Nie wiem jakim cudem oni zremisowali z liderem w Mińsku Mazowieckim.
 
maarcin14 805,7K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska , Grupa 1

Bizon Jeleniec - Opolanin Opole Lubelskie - 2 - @1.60 - Forbet 0:6

O 13 rozpocznie się mecz Bizona Jeleniec z Opolaninem Opole Lubelskie . Będzie to spotkanie 10 drużyny w stawce z 6 . Uważam , że zajmowane miejsce przez gości jest nie adekwatne do ich możliwości. Są beniaminkiem , ale mają w swoich szeregach zawodników mogących spokojnie występować wyżej , dlatego sądzę że goście dziś odniosą zwycięstwo . Opolanin ma najmniej przegranych meczy w stawce , tylko 2 razem z Huraganem Międzyrzec , więc gdyby nie pechowe remisy w meczach w których dominowali byliby wyżej w tabeli . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
Witam wszystkich.Niższe ligi śledzę i gram od dłuższego czasu,dziś pierwsze typy ode mnie.

IV liga mazowiecka ( Ciechanów,Ostrołęka,Płock )

Huragan Wołomin - Świt Staroźreby

17.10.2020r. ( sobota ) godz. 11:00
Typ: 1❌❌❌
Kurs: 2,00 ( Etoto )

Mecz na szczycie 4 ligi grupy ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej.Według mnie faworytem spotkania są gospodarze,zajmujący 1 miejsce w tabeli,gromadząc 25 punktów.Warto zaznaczyć że Wołomin grając mecze u siebie,wszystkie wygrał ( bilans 6-0-0 , br. 19-5 ). Posiadają zdecydowanie najsilniejszą kadrę z całej ligi,myślę że dziś zawodnicy ograni na poziomie Ekstraklasy i 1ligi ( Smoliński,Petasz,Dadacz ) dadzą zwycięstwo zespołowi z Wołomina.Świt Staroźreby prezentuje się dobrze w obecnym sezonie,zajmują 2 miejsce w tabeli jednak w mojej opinii groźniejszą drużyną są na własnym boisku.Typuję zwycięstwo gospodarzy, głównego kandydata do awansu.

IV liga mazowiecka ( Warszawa )

MKS Piaseczno - Znicz II Pruszków

17.10.2020r. ( sobota ) godz. 12:00
Typ: 1❌❌❌
Kurs: 1,60 ( Fortuna )


Zespół z Piaseczna notując kilka wpadek oddalił się od miejsca premiowanego awansem.Dziś jest idealna szansa na złapanie kontaktu z czołówką.Piaseczno w poprzednim sezonie przegrało baraże o 3 ligę jednak okazali się najlepszą drużyną po pierwszej fazie rozgrywek.Rezerwy Znicza na wyjazdach strzeliły tylko 5 bramek,zdecydowanie lepiej wiedzie im się na własnym obiekcie gdzie byli wzmacniani zawodnikami pierwszej drużyny.Dziś najprawdopodobniej wzmocnień nie będzie,Znicz gra mecz ligowy o godzinie 16 w Polkowicach.Liczę na 3 punkty zespołu z Piaseczna.


IV liga mazowiecka ( Warszawa )

17.10.2020r. ( sobota ) godz.11:00
Escola Varsovia Warszawa - Victoria Sulejówek
Typ:2✅✅✅
Kurs: 2,00 ( Etoto)

Zespół z Sulejówka ściga się z Ząbkovią o miejsce premiowane.Mecz ciężki jednak Victoria pokazuje że z rywalami z górnej połówki tabeli radzi sobie doskonale.Wygrane 1:4 z Ząbkovią oraz Piasecznem świadczą o sile zespołu Victorii.Escola to beniaminek ligi,Victoria z przeszłością 3-ligową,myślę że dziś zespół z Sulejówka zainkasuje ważne 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
roch 19

roch

Użytkownik
JKS Jarosław - Resovia II
IV podkarpacka
typ: Resovia II
kurs: 6.00

Ciężko tu analizować. Nie wiem jaki będzie skład, ale pierwsza drużyna Resovii ma przełożony mecz z powodu wirusa w drużynie Zagłębia Sosnowiec. Być może ktoś z I zespołu pojechał do Jarosławia. Kurs jak dla mnie warty ryzyka do spróbowania ze stawką w wysokości dobrej flaszki.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ciężko tu analizować. Nie wiem jaki będzie skład, ale pierwsza drużyna Resovii ma przełożony mecz z powodu wirusa w drużynie Zagłębia Sosnowiec. Być może ktoś z I zespołu pojechał do Jarosławia. Kurs jak dla mnie warty ryzyka do spróbowania ze stawką w wysokości dobrej flaszki.
Resovia grała o 11 sparing z Garbarnią Kraków

Skład na 1 połowę: Zapytowski - Geniec Domoń Zalepa Mikulec Kuczałek Wasiluk Płatek Adamski Czernysz Demianiuk

Zaczynamy II połowę sparingu z
Skład Resovii: Daniel - Loshi, Zalepa, Domoń, Kantor, Kuczałek, Kiełbasa, Rogalski, Feret, Brychlik, Twardowski
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Łomianki-Troszyn 1 3.30 sts 3:0

"Kto nie będzie mógł zagrać i dlaczego?

- Trzech naszych zawodników pauzuje w tej kolejce za kartki. Nie ukrywam też, że mamy w drużynie kilka kontuzji, ale jest to oczywiście szansa dla młodszych kolegów, którzy mogą zaprezentować się z dobrej strony w jutrzejszym meczu."
Mecz za chwilę o 11.gram na gospodarzy i na ich pierwsze zwycięstwo domowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom