>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV liga - Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
M 19

matt07

Użytkownik
Z IV Ligi Śląskiej mamy dzisiaj znowu fajne mecze. Tym razem niestety dam tylko typy, ponieważ nie mam czasu napisać wam analizy, ale wszystkie mecze analizowałem ????
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz - 1 (1,50) Forbet
Poraj - Szombierki - 1 (2,0) Forbet
Żarki - Świętochłowice - 2 (1,45) Forbet
Polonia Bytom - Ornontowice - 1 (1,22) STS
Myszków - Slavia Ruda - X2 (1,59) Forbet

Czekam na info odnośnie kadry Rakowa II na mecz, dam info!!
Powodzenia
 
M 19

matt07

Użytkownik
W rezerwach Rakowa zagrają dzisiaj Chorążka, Góra, Mesjasz, Nwakali, Lewicki.
Za drobne można spróbować pójść w stronę Rakowa
Już wiem, ale odpuszczam. Lewicki gra 45 min, a Nwakali zostaję w Częstochowie, ponieważ Szczepański ma lekką kontuzje.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska
Taka trójeczka na dzisiaj ode mnie (wszystkie kursy z Fortuny):
Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów, Typ 1, Kurs 1.4
✅✅✅ Wynik 1-0 ✅✅✅

Gospodarze to obecnie najlepszy zespół tej ligi. Lideruje z przewagą dwóch punktów nad Unią Swarzędz. Widziałem ich grę w jednym ze spotkań i muszę przyznać, że jak na 4 ligę to grają bardzo dobrze. Na własnym boisku w tym sezonie rozegrali 6 spotkań i wszystkie wygrali. LKS Gołuchów to ligowy średniak w tym sezonie. Dotychczas zgromadził 20 punktów i zajmuje 11 miejsce. Bilans wyjazdowy wynosi 1-0-3.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Olimpia Koło; Typ 1, Kurs 2.0
✅✅✅ Wynik 3:2 ✅✅✅

Przedostatnia drużyna w tabeli podejmuje na własnym boisku ostatni team. Mecz może być zacięty ze względu na poziom obu drużyn, ale myślę, że wygrają gospodarze. Obie ekipy jeśli ciułają jakieś punkty to głównie na własnym boisku. Bilans Krobianki u siebie to 2-2-3 natomiast Olimpii na wyjazdach 0-1-8. Myślę, że drużyna z Krobii może wygrać 1-0.
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód; Typ 1, Kurs 1.8
⛔⛔⛔ Wynik 1:1 ⛔⛔⛔

Gospodarze zajmują 6 miejsce mając w dorobku 25 pkt. Goście to dwunasta ekipa, która zdobyła 19 pkt. Pogoń co sezon w IV lidze to królowie własnego boiska. Rzadko przegrywali a i remisy nie były zbyt częstym obrazkiem. W obecnej kampanii jest już troszkę gorzej, ale nie tragicznie. Bilans u siebie wynosi 5-2-2. W ostatnich czterech kolejkach podopieczni Marcina Kaczmarka grali słabo i zdobyli zaledwie 2 punkty. Takie wyniki nie przystoją drużynie, która co sezon zdobywa czołową lokatę w lidze. Czas się więc obudzić i zwyciężyć przypominając sobie, że boisko w Nowych Skalmierzycach to jeszcze niedawno był teren nie do zdobycia. Okazja jest dobra bo Warta na wyjazdach spisuje się kiepsko. Bilans wyjazdowy 1-2-4 na kolana nie powala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Witam w ten pochmurny niedzielny poranek! Mam nadzieję, że wczoraj ładnie skosiliście $$$ :beer: buków korzystając z tutejszych porad.
Na dziś kilka luźnych propozycji
4. liga pomorska
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1x (1.81) lub 1 (3.34) STS

Oddsy wystawione ewidentnie po tabeli. Wiem, że Orkan &quot;u siebie&quot; (ze względu na remont obiektu spotkania w roli gospodarza rozgrywają w Redze) ma 0-0-3, ale grali z samą górną połówką tabeli (lider Gryf Słupsk, spadkowicz z 4 ligi Przodkowo oraz siódme Powiśle Dzierzgoń). Każda seria się kiedyś kończy, więc najwyższy czas na pierwsze punkty Orkana &quot;w domu&quot;. Wda to tegoroczny beniaminek, po mocnym początku ostatnio ewidentnie &quot;zluzowali&quot;. Porażka w delegacji z przedostatnimi Aniołami Garczegorze, czy remisy z trzecimi od końca Kolbudami oraz piętnastymi rezerwami Bytovii tylko mnie utwierdzają w powyższym typie. Dla odważniejszych czysta 1.
RegioBety z Forbet
Blask Odrzywół - Stromiec 1 (1.65)

Kolejny raz w stronę gospodarzy. Zespół &quot;skazany&quot; w tym sezonie na awans. Dodatkowo wybory na Burmistrza Przysuchy po n latach wygrał człowiek ze Starostwa. Prezesem Blasku jest syn... Starosty. Więcej dodawać nie muszę.
KS Wartka - Mazowsze Grójec 1 (1.9)
Zamłynie - Centrum 2 (2.35) lub powyżej 2.5 gola (1.6)

Rozmawiałem ostatnio z kilkoma obserwatorami/arbitrami radomskiej okręgówki i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że w tym roku bój o awans stoczą bezpośrednio Warka i Centrum. Obie drużyny ponoć mocno odstają od konkurencji, ale to mnie wcale nie dziwi. Posiadają w swoich szeregach ludzi, którzy potrafią zrobić różnicę na poziomie okręgówki. W Warce występują m.in. Paweł Bylak, Tomasz Zakrzewski (obaj niegdyś Piaseczno), Igor Mińkowski (Znicz Pruszków), Michał Majewski (Radomiak). W Centrum o sile stanowią bramkarz Michał Kula (bardzo doświadczony golkiper, niegdyś Cypr i Szkocja), Mateusz Paliwoda, Robert Grylak czy Marcin Wiatrak (wszyscy grali w 4 lidze w Oskarze Przysucha). Dziś obie drużyny grają na dobrych boiskach (Warka u siebie, Centrum na sztucznej murawie), więc nie ma mowy o przypadku. Ten drugi mecz odbywa się w Radomiu, więc to praktycznie &quot;neutral&quot;. Centrum oswojone z grą na &quot;orlikowej trawie&quot;, poprzedni sezon w roli gospodarza rozegrali na takim właśnie &quot;boisku&quot;. Zatem dodatkowy handicap po stronie gości.
Legion Suskowola - Wisła Chotcza 1 (1.48)
Oglądałem ostatni mecz Legionu w Ruszkowicach (z obecnym wiceliderem!) i byłem pod wrażeniem. Bardzo dobre spotkanie jak na B klasę. Piłkarzyki z Suskowoli po zwycięstwie na wyjeździe z bezpośrednim kandydatem do awansu powinni teraz systematycznie punktować aby utrzymać dystans nad Ruszcovią. Gospodarze mają piękny bilans w obecnym sezonie 9-0-0, bramki 39:9. Po dzisiejszej kolejce zamiast 9 powinna wskoczyć 10.
⛔⛔⛔FATALNA niedziela, podsumowując jednak wekeend wyszło całkiem nieźle.




Do usłyszenia w przyszły weekend! Będzie kilka fajny typów patrząc na terminarz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska 1 (2.25) FORBET ⛔ 1-1
Podopieczni trenera Andrzeja Więcka, piłkarze Spartakusa muszą ten mecz wygrać. Każda strata punktów, będzie porażką. W ligowej tabeli, Spartakus plasują się na 17, przedostatnim miejscu z 9 punktami na koncie, Podlasie ma tyle samo punktów, ale gorszy bilans bramkowy i zamyka ligową tabelę. Spartakus ma już na koncie osiem przegranych meczów i na kolejne nie może sobie pozwolić, zwłaszcza na własnym boisku i z takim rywalem. Tym bardziej, że goście do woj. świętokrzyskiego zawitają mocno osłabieni. Za kartki ze składu wypadli P. Komar 13(13)/0 oraz T. Nieścieruk 14(12)/0.
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów 1 (1.55) FORBET ✅ 5-0
Bardzo dobry kurs na gospodarzy. Goście to ostatni zespół tabeli, który często ma problemy z zebraniem meczowej „18”. Orzeł pewnie zwyciężył w ostatnim meczu Mirków 7-3, grając od 26 minuty w „10”! To zwycięstwo powinno dodać im pozytywnego „powera” i móc pozwolić wrócić do środkowej części tabeli czyli tam gdzie ich miejsce.
Oskar Przysucha – Mszczonowianka 1 (1.9) FORBET ✅ 2-1
Zdecydowanie najlepszy kurs w Forbecie. Oskar po pechowej porażce w ostatniej kolejce w Karczewie (prowadzili 1-0 do 87 min, przegrali 1-2) dziś musi wygrać. Na spotkaniu mają pojawić się nowe władze Przysuchy. Na mieście dużo mówi się o tym, że wynik dzisiejszego spotkania będzie miał duży wpływ na to czy klub otrzyma większe środki z miasta na 2019 rok. Do składu wraca podstawowy bramkarz z poprzedniego sezonu Paweł Wieczorek. Oskar posiada bardzo korzystny bilans H2H domowych spotkań z Mszczonowianką 4-3, 2-0, 5-1, 0-0.
Sparta Grębocice – Victoria Ruszów 1 (2.0) FORBET ✅ 4-1
Spotkanie dwóch drużyn zamykających ligową tabelę. Tzw „MUST WIN” dla gospodarzy. Do końca rundy pozostały im 3 mecze z drużynami będącymi w ich zasięgu. Jeśli w tych pojedynkach nie złapią minimum 7 punktów to zimą w klubie może dojść do mocnego tąpnięcia. Wóz albo przewóz, remis nie wchodzi w grę. Ruszów to najgorszy zespół w lidze zarówno pod względem defensywy jak i ofensywy. Więc z kim innym szukać kompletu punktów jak nie z takim rywalem! W Grębocicach muszą sobie przypomnieć jak wygrywać, zwłaszcza na własnym boisku gdzie w ubiegłym sezonie mieli bilans 7-4-4. W STS na wygraną gospodarzy mamy 1.75.
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1 (1.8) STS ⛔ 2-2
Karpaty ostatnio bardzo solidnie zapunktowały, ale teraz poprzeczka wędruje dla nich wyjątkowo wysoko. Choćby punkt będzie sukcesem drużyny Dariusza Jęczkowskiego.
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów 1 (2.1) STS ✅ 4-0
Patrząc wyłącznie „po tabeli” typ wydaje się mało racjonalny. Ale możecie mi wierzyć, że pod względem umiejętności piłkarskich lepsi są gospodarze i mocno wierzę, że udowodnią to na boisku. W zeszłym sezonie bez większych problemów pokonali w Bielawie Wołów 2-0. U gości za czerwoną kartkę pauzować musi Marek Gacek.
Polecam grę w Forbecie, gdzie do godziny 10:00 gramy bez podatku. Mam jeszcze kilka pomysłów na dzisiaj, ale brakuje mi czasu na pisanie analiz. Pozdrawiam, i dobrej soboty!
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 19

matt07

Użytkownik
Witam, po tygodniu przerwy od IV-ligowych boisk. Tydzień temu fatalna kolejka w 4 lidze śląskiej 1/4:headbang::headbang:.
Dzisiaj wszystkie mecze będę grał lekko, ponieważ mecze są trochę na styku.

Unia Kosztowy - Polonia Poraj - X2/2 (1,46/2,30) Forbet
W tym meczu liczę po cichu na wygraną Poraja, muszą w końcu się przełamać i gonić czołówkę.
Grodziec - Bytom - 2 (2,0) STS
Zdecydowanie Hit kolejki w IV lidzę, sąsiedzi w Tabeli Grodziec 3, a Polonia 2 miejsce. Bytom złapał rytm i chcą zakończyć rundę na pozycji lidera.
Reszta meczy patrząc po ostatnich wynikach jest podejrzana, dam luźne typy, kto będzie chciał to skorzysta.
Siewierz - Myszków - 1 (1,40) Forbet
Będzin - Żarki - X (4,50) Forbet
Ornontowice - Piaski 1 (1,55) Forbet

Powodzonka !!
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Coś na dziś? :)
pilka_radom i matt07 czekamy :-D
W tamtym tygodniu daliście zarobić:-D pewnie nie tylko mi :) wczoraj 1 mecz na remis z kuponu umoczył. Odegrajmy się! :-D
 
M 19

matt07

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie leci:
Raków II - slavia - 1(1,50) STS
Na Raków schodzą wszyscy, którzy mogą z I drużyny, myśle że nic więcej nie muszę pisać
Szombierki - Zawiercie - 2 (2,70) ForBET
Jak dla mnie Szombierki bardzo słaby zespół, który potrafi się bronić, ale nie na Zawiercie, które dzisiaj ma pełną kadrę, dodatkowo wczorajsza przegrana grodzcia umożliwi im awans na 3 miejsce.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Nie ma co płakać. W porównaniu z wczorajszym Widzewem to jest nic ????sam mam pograną Warte ale jak to się mówi- ryzyko zawodowe.
 
nihili 15

nihili

Użytkownik
Szkoda że wam nie podesłałem kuponów bo wszystkie powchodziły, od 5 rano analizowałem ..


Unia Hrubieszów 3:0 Omega Stary Zamość
Sorrki, moze nastepnym razem coś wam skrobne ;)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Czasu na przemyślenia zbytnio nie ma, bo to co robią polskie GÓWNO BUKI = AMBASADY CYGAŃSKIE z kursami (+ przyjmowaniem kuponów) to jest ŻENADA! Pisze jak wół max stawka 200 zł, a pograć możesz za 100. Cweloszki pierd... szkoda strzępić ryja. Niech wyp... do Afryki!
Przysucha z Piasecznem też ładnie stoi w STS po 2.40.

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom