>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pora na pierwszy żużlowy, majowy weekend. Czwarta runda zapowiada się znakomicie, we wszystkich meczach zapowiadają się emocje i w żadnym z nich tak naprawdę jednoznacznie nie można wskazać zwycięzcy.
W piątek niezwykle ważne starcie, jeśli chodzi o dolne rejony tabeli w którym GKM zmierzy się z Unią. Grudziądzanom póki co nic nie wychodzi i jeśli tutaj nie wygrają, będzie to oznaczało dla nich bardzo duże problemy w dalszej części sezonu.
W drugim piątkowym starciu do rywalizacji staną Apator i Sparta. Oba zespoły średnio zaczeły sezon i mają bardzo wiele do poprawienia, ten pojedynek powinien pokazać, kto w ostatnich dniach popracował solidniej.
Niedzielę rozpoczniemy w Częstochowie, gdzie zawita Motor Lublin. Włókniarze będą chcieli zmazać plamę, gdy nie dowieźli prowadzenia ze Spartą, a mistrzowie będą chcieli potwierdzić znakomitą dyspozycję.
Runda zakończy się w Zielonej Górze. Tam Falubaz powalczy o wygraną ze Stalą w derbach, którym brakowało absolutnie wszystkim, nie tylko samym zainteresowanym.
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o IV rundzie Ekstraligi.
 
S 18,3K

scrobek

Użytkownik
Bartosz Smektała over 4.5 pkt 1.57 STS

Liczę na przełamanie zawodnika. Na torze w Grudziądzu jednym z kluczowych elementów jest start, a jak wiadomo Smyk jest startowcem. Niska linia wystawiona wiąże się z ostatnimi występami tj. 4 punkty u Siebie z Zieloną Górą oraz 2 punkty na wyjeździe w Toruniu. Ostatnie występy na torze w Grudziądzu to odpowiednio

2021 8 pkt. (2, 3, 0, 3, 0)
2022 6+1 pkt. ( 0, 1*, 1, 3, 1)
2023 8+2 pkt. (2, 1, 2*, 2*, 1)

Jak widzimy linia 4,5 została pokryta za każdym razem. Uważam, że podobnie będzie dziś
 
Ostatnia edycja:
T 1,2K

tomekel

Użytkownik
Damian Ratajczak ponad 3.5 pkt 1.5 STS

Linia dosc niska u konkurencji jest 5.5 Damian to faworyt do wygranej w biegu młodzieżowym. Pozostanie później 1 pkt do pokrycia . Możliwe że wskoczy z rezerwy jeśli słabo pojedzie Rew lub Smektała. Typ wydaje się dość pewny.


Tai Woffinden poniżej 7.5 pkt 1.57 STS

Tai kompletnie bez formy. Jak narazie jego średnia zaledwie 4.6 pkt/mecz. Dziś jedynie pierwszy bieg ma dość łatwy. Jedzie w parze z Bewley na którym też będzie gubił punkty. Póki co w żadnym meczu nie załapał się na nominowane. Przy czterech startach trudno o pokaźna zdobycz punktową.
 
shingayi 4,6K

shingayi

Użytkownik
Andrzej Lebiediew over 8,5 pkt @ 1.65 Betclic

Łotysz otwarcie mówi, że odpowiada mu tor w Grudziądzu, w zeszłym sezonie trzasnął tu w barwach Wilków 13+1 (w 6 startach), dzisiaj razem z Kołodziejem i Zengotą powinien wziąć na siebie ciężar wyniku zespołu i spokojnie pokryć linię.

Edit: Dobrze szło, było 6 pkt po 3 biegach w tym dwie trójki, ale później pojechał Andrzej bieg po biegu z taktycznej i na 'zmęczonym' silniku już nie ogarnął, 13. bieg to już była mocna obsada, szkoda.

+ do dubla bez analizy:

A. Łaguta zdobędzie co najmniej 10 pkt @ 1.45 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
B 52,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Po ostatnich niepowodzeniach z żużla dzisiaj próbuję takie ako w totalbet bez podatku GKM Grudziądz + Sparta Wrocław (+6,5) + Motor Lublin @2,37

Szansę tego tripla oceniam naprawde wysoko. Ide po jak najniższej lini oporu. GKM musi wygrać i to jak najwyżej zeby liczyć nie tylko na zwycięstwo ale i na bonus z Unią. Zdobytę pierwsze punkty pozwolą na chwilę spokoju w tym klubie. Unia i GKM muszą szukać punktów na swoim torze ze słabszymi drużynami, gdy takie mecze będą gospodarze przegrywać stają się od razu pierwszym kandydatem do spadku. GKM pierwszy mecz jechał u siebie z Motorem . Dzisiaj kilku zawodników ma wiele do udowodnienia nie tylko kibicom a także sobie, Jason Doyle który był 2 w GP zawodzi w lidze. Szczególnie w Zielonej Górze położył spotkanie. Kacper Pludra musi zapunktować i juniorzy na swoim obiekcie. o Fricka Lindseya i Tarasenko jestem spokojny. Leszno napewno przyjedzie powalczyć o dobry wynik im zależy głównie na bonusie w tym dwumeczu ale nie pogardzą zwycięstwem. Mają narazie dwie dziury Rewa i Smektałe. Kołodziej jest pewniakiem ale Lebiediew i Zengota nie będą tak wygrywać na tym betonie w Grudziądzu jak to robią na Smoczyku. Typuję 49-41

Toruń jest faworytów według bukmacherów. Ale Sparta jest mocna psychicznie co pokazała w Częstochowie gdzie przegrywając 10 pkt doprowadziła do remisu. Łaguta Bewley i Janowski lubią się scigać na Motoarenie i będą trzymać wynik. Lepiej powinien jechać Tajski bo gorzej chyba nie można w jego przypadku, Na dodatek dużo się mówi ze Tai po sezonie wyląduję właśnie w Tpruniu a to kolejny powod do mobilizacji. Bartek Kowalski uwielbia motoarenę w zeszłym roku zdobył tu dwucyfrówke. Juniorzy szczególnie Krawczyk powinien sobie poradzić z junuirami Torunia , W Toruniu napewno takiego spotkania jak z Lesznem gdzie zdobył 11 pkt, nie objedzie Lampart, nie wierze w przełąmanie Pawła. Emil z Lambo robili co chcieli z Lesznem nawet przy przegranych startach ale tak łatwo im ze Spartanami nie pojdzie. Toruń marzy o zwycięstwie ale Sparta te 42pkt zdobędzie napewno. Nie potrafie ocenić kto tutaj wygra

Ostatni mecz postrzegany jest jako hit ale ja widze tutaj pewne zwycięstwo gości druzyny naszpikowanej gwiazdami. I nie dlatego ze Sparta zremisowała a Motor jest od nich lepszy. Włókniarz widać że ma atut swojego toru i zremisował bardzo pechowo, i to zaprocentuję w kolejnych spotkaniach bo zaryzykuję stwierdzenie ze po meczu z Motorem, Włókniarz przy Olsztyńskiej już nie przegra do końca rundy zasadniczej. Motor nie pozwoli na przegrywanie w meczu tyloma punktami. Zaczął jechać Drabik , ale w spotkaniu z Motorem może znowu być mu cięzko i znowu zacznie się lament nad mlodym Drabikiem. Włókniarz 40 pkt powinien zrobić u siebie, ale i więcej będzie ciężko. Juniorzy Lublina również są lepsi od gospodarzy. 41-49 tak to widzę.
 
Ostatnia edycja:
S 18,3K

scrobek

Użytkownik
GKM Grudziądz - Unia Leszno Bieg Juniorski Typ: 1 2.95 Fortuna

Widzę w tym typie value jeśli chodzi o kurs na gospodarzy. Jak wspomniałem wcześniej w Grudziądzu bardzo duże znaczenie ma start, stąd też bardzo pod górkę może mieć Damian Ratajczak. Ostatnie jego starty na torze przy H4 to w roku 2023 - 0 punktów, a w roku 2022 - 1 punkt co pokazuje, że jest nie zaprzyjaźniony z torem przy Hallera 4. Ostatnie dwie wizyty leszczynian w Grudziądz w przypadku biegów młodzieżowych to przegrana 5 - 1. Liczę, że dziś będzie podobnie. Zmotywowani gospodarze zaczną z tzw. wysokiego "C" i pokonają młodzieżowców Unii Leszno
 
Ostatnia edycja:
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lebiedew (-1.5 pkt.) - Zengota [1] 2.10 etoto
7-7

Gram ten zakład z uwagi na kurs. Lebiedew pokazał w ubiegłym sezonie, że grudziądzki owal mu pasuje. Forma od początku sesznu także jest, więc czemu ma nie nakręcić dziś więcej punktów od Grześka. Grzesiek dla mnie trochę nierówny. Często dobrze wchodzi w mecz, a końcówki już są słabsze. Dzisiaj ma dzień dobry dostaje trudny bieg z Doyle i Kołodziejem, więc od początku mogą być schody. Po tym kursie wchodzę w to.
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem sobie

Affelt mniej 2.5 kurs 1.57 sts wyszedł mu tylko jeden mecz u siebie z Lesznem gdzie zdobył 5 pkt disisaj wocny Wrocław przyjeżdża o 3 pkt może być ciężko bo Lewandowski i Krawczyk w biegu juniorskim sa lepsi


Rew mniej 4.5 kurs 1.50 sts
Keynan ciężki sezon ma słabiutko jedzie disisaj ciężkie biegi w Grudziądzu możliwe ze rezerwy szybko mogą byc za niego wsadzane

I dwa typy jeszcze Pludra mniej 3.5 kurs 1.50 w sts Kacper biegi trudne i forma beznadziejna oraz Kowalski mniej 4.5 bardzo ciężkie biegi w Toruniu ma dzisiaj kurs 1.57 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
GKM Grudziądz - Unia Leszno
Fricke poniżej 10,5 pkt. @2,10 Betclic
Pludra powyżej 3,5 pkt. @1,95 Betclic
Łobodziński poniżej 3,5 pkt. @1,85 Betlic
Smektała powyżej 5,5 pkt. @1,95 Betclic
Rew powyżej 3,5 pkt. 1,95 Betclic

Widzę duży potencjał pod względem typów w pierwszym dzisiejszym meczu pomiędzy Grudziądzem, a Lesznem. Wszystkie typy z betclic, który od rana ma chyba najlepsze kursy na moje zdarzenia, a w niektórych typach linie są również atrakcyjniejsze.
Ogólnie kieruję się w undery "giekaemowców" oraz overy lesznian. Na początek liczę na dobre wyniki drugiej linii gości, którzy nie potrzebują wielu punktów do pokrycia linijek. Co do Smyka myślę, że 5,5 to za nisko, jeszcze z takim kursem. Bartek w zeszłym sezonie w Grudziądzu 8 punktów plus 2 bonusy, a GKM wydaje się minimalnie słabszy niż w zeszłej kampanii. Uważam więc, że 6 oczek Smektała spokojnie powinien ogarnąć.
Drugi over na Rewa, choć w tym sezonie nie zachwyca. Ma jednak świetny układ biegów. Najpier bieg 4 z juniorami i Tarasienką. W drugiej serii na Pludrę i Lidseya z którym mam nadzieję, że też powalczy, kolejny bieg to szansa na punkty z Łobodzińskim. W najprawdopodobniej ostatnim starcie liczę na punkcik na Pludrze. Obiektywnie patrząc więc stawiam na 4-5 oczek, bo byłoby dla tego zawodnika satysfakcjonującym wynikiem, tym bardziej, że te punkty mogą być bardzo ważne w kontekście końcowego rezultatu.
W underze Łobodzińskiego wykorzystuję wystawioną linię i ponownie wysoku kurs, bo we wszystkich bukmacherach w których sprawdzałem linia wynosi 2,5, a przy takiej niskiej linii jeden punkt to bardzo dużo.
Trochę bardziej ryzykowny typy na Maxa, bo linia chyba wystawiona okej. Stawiam jednak na mecz pełen walki i liczę, że punkty się bardziej rozłożą na cały zespół GKM-u. Poza tym mam nadzieję na bardziej wyrówne spotkanie niż wskazują handicapy, tym samym więcej oczek trafiłoby na konto gości, a bez wątpienia Kołodziej, Zengota, czy Lebiediew mogą dziś napsuć krwi Kangurowi.
Ostatni bet na over Pludry, troszkę mi koliduje z overem Rewa, ale liczę na dwa plusy w tych zakładach. Kacper to waleczny zawodnik i nie pęka na robocie, co pokazywał już wiele razy. W ten sezon wszedł bardzo słabo i musi zmazać plamę dzisiejszym występem. Jeśli nie pokryje tak niskiej linii z przeciętną Unią to jego ekstraligowa przyszłość może stanąć pod znakiem zapytania.

 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja dziś zagrałem sobie over Kołodzieja. Leszno jedzie do Grudziądza na kolejny mecz, którego wynik może decydować o utrzymaniu czy awansie do playoffów, w końcu granica jest cienka. W zeszłą niedzielę Janusz kolejny raz pokazał, że jest wielki i swoją jazdą w ostatnim biegu uratował ważny punkt do ligowej tabeli. Wynik indywidualny 10+1, czyli 10, dlatego buki dają taką linię, a nie np. 12.5 jak na Emila w Toruniu. Tydzień temu Kołodziej w pięciu startach miał 3,d,3,3,1*, a więc przegrał tylko z jednym rywalem. Defekt to defekt, zarówno dla żużlowca jak i typerów kosztowny pech. Widać jednak, że sprzęt jedzie, a agresywna jazda pokazuje, że jest to kapitan z prawdziwego zdarzenia.

W zeszłym sezonie Unia jechała z GKM-em 23 kwietnia, więc blisko dzisiejszej daty. Kołodziej miał 3,3,3,3,3 - 15 punktów, niepokonany. Wspominam o dacie, bo pogoda podobna, więc jakieś tam zapiski z tego meczu powinny się sprawdzić.

Skoro więc mamy "wariata", bardzo agresywnie (ale fair, bez dobijania do płotu) jadącego Kołodzieja, mamy szybkie motocykle, mamy idealny występ w zeszłym sezonie. To czemu nie zagrać :)

Ja zagrałem to w innym buku (jestem zagranicą), ale widzę, że np. Betfan ma linię 11 i to bez połówki (liczy się 5 startów). Ja grałbym nawet 11.5, więc jak poszukacie u innych buków to może znajdziecie lepszy kurs. Tam gdzie liczą się wszystkie starty warto wziąć pod uwagę, że Kołodziej może pojechać 6 razy. Powodzenia wszystkim.

GKM Grudziądz - Unia Leszno
Typ: Janusz Kołodziej powyżej 11 punktów @1.75 - Betfan

Ehh no i Lidsey załatwił Kołodzieja, skończył z 10 punktami, niezdolny do dalszej jazdy i miałby jeszcze 1 bieg... Zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
M 7,8K

murej

Użytkownik
Superbet
Łobodziński over 2,5 1,72
Lampart-Przedpełski 1,5 Lampart

Betclic
Mencel -1,5 1,57
Kowolik -1,5 1,50

Dodatkowo
Dudek-Woffinden 1,65 Dudek

Dzisiaj gram w strone juniorów. Uważam że Grudziądz wygra juniorski.
Przedpełski ciężkie pary + Lampart ma na kogo wygrywać.
 
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Przedpelski over 4.5 @1.85 10pkt
Wiem wiem Paweł słaby początek sezonu ale na motoarenie nawet przy słabej formie jest w stanie zrobić 5 pkt. Napewno było testowane i sprawdzane cały tydzień sprzętowo i myślę że prędkość wróci a linia jest bardzo niska. Wrocław też nie jest aż tak mocny pokazał to ostatni mecz w Częstochowie. Woffinden Janowski Kowalski są w zasięgu Pawełka nie mówię już o młodzieży Sparta POLECAM zagrać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1125
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
Przedpełski powyżej 4,5 1,95 bez podatku w Betclic

Paweł cały tydzień miał żeby ogarnąć sprzęt. Gdzie jak nie u siebie na torze ma przyjść przełamanie . Rywal niby mocny ale z problemami. Kowalski, Tajski, Janowski i juniorzy. Tu każdy w zasięgu Pawła pod warunkiem że wreszcie zacznie jechać do przodu.

J. Lindsey powyżej 8,5 1,57 Betclic lub powyżej 9,5 2,08 w sts

Linia 8,5 wydaje mi się jak najbardziej optymalną i do grania . Na inaugurację na swoim obiekcie pojechał tak sobie. Kolejne dwa mecze wyjazdowe wyszło bardzo fajnie. Dzisiaj rywal spokojnie do ogrania i zgarnięcia 2 pkt meczowych. Jeśli GKM chce powalczyć o sporą zaliczkę to Lindsey musi pojechać na +10 zresztą podobnie jak Fricke czy Doyle. Patrząc na przeciwników to taka zdobycz punktowo spokojnie do ogarnięcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1125
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Wrocław 2.75
Leszno 2.75
Bet365

Ja dzisiaj najzwyczajniej w świecie gram gości. Obie ekipy potrafią jeździć na tych torach, są obecnie w lekkim dołku co zawyża sztucznie na nich kursy i jadą przeciwko ekipom, które gwoli przypomnienia muszę dodać w typach przedsezonowych były najczęściej plasowane niżej od nich samych. Jeśli chodzi o ekipę z Leszna, mamy mocne fundamenty w postaci Kołodzieja i Lebiediewa (odpowiednio 2,333 i 2.2 w sezonach 2019-2023 w Grudziądzu) i Zengoty, który miał świetne 12+1 rok temu. Do tego Smektała i Rew - tutaj trzeba liczyć na przełamanie i juniorzy, którzy dla odmiany generalnie wyglądają lepiej, tylko na tym torze mają bardzo słabe statystyki. Fricke zbudowany wynikiem z Zielonej Góry, zobaczymy czy powtórzy taki mecz. Doyle na drugim biegunie, na razie mizeria.

jeśli chodzi o Toruń - któryś sezon z rzędu są szumne zapowiedzi i wychodzi z tego cienizna. Zawodnicy pokroju Woffindena, Janowskiego, Laguty czy Bewleya nie mają żadnych problemów z tym torem i znają go jak własną kieszeń, zaś Kowalski ma naprawdę przyzwoitą średnią w Toruniu (1.733). Gospodarze też mają swoje problemy, bo poza Sayfitdinowem każdemu może się zdarzyć słabszy mecz a niektórym wręcz raczej na pewno się zdarzy i no porównania Lamparta i Przedpełskiego nawet do Woffindena z Kowalskim wyglądają bardzo niemrawo. Sam Woffi w Toruniu ma 2.346 i choć nie ufam mu ani trochę, no to takich liczb nie można pominąć przy analizie przedmeczowej. W skrócie - pewnie któraś drużyna za przeproszeniem da ciała, ale pograne w singlach nawet jeśli jedno wejdzie, to już coś tam do przodu.
 
Ostatnia edycja:
A 355,5K

adams235

Znawca - Żużel
Rano złapałem linie 8.5 STS na Lidseya co było swietną linia...już zmienione na 9.5 ale Lidsey przeciwko Unii musi być mocno zmobilizowany...
Na fortunie para
Dudek +1 - Woffinden 1 kurs 1.65 Fortuna
To zdarzenie wisiało z 2 godziny na fortunie i uważam to za mega value,pomijam fakt że dawali jeszcze oczko Dudkowi zapasu...no ale zobaczymy Tai musi się w końcu przełamać,tor może mu pasować,ale biegi ma mega ciężkie takie małe combo... alternatywnie Dudek +1 wisi w parze z Janowskim ale to może być już cięższe choć to też zagrałem...
Myślę że można spróbować:
Lidsey over 1.5 wygranych biegow kurs 1.57 Fortuna
A.Laguta over 10.5 kurs 1.65 Sts
Samych meczy narazie nie pograłem ale bliżej mi do tego co sugerują jednak buki czyli Gkm i Toruń ale to tak luźno narazie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1270
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Jason Doyle najlepiej punktujący w meczu @5.5 betclic

Za drobne. Liczę na mecz na styku bez taktycznych bo tu wszystkie biegi się liczą.
Po poprawkach w sprzęcie u Jasona cos się poprawiło.
Mecz bardzo ważny więc uciszy dziś hejterow 🤪
 
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Apator Toruń - Sparta Wrocław
Sparta Wrocław +0,5 pkt. @1,95 Betclic
Dudek poniżej 8,5 pkt. @1,95 Forbet
Kowalski powyżej 4 pkt. @1,75 Fortuna
Woffinden powyżej 7,5 @2,08 Fortuna
Krawczyk powyżej 3,5 pkt. @1,75 Forbet
jak ktoś pograł wszystko ma odwrót to gratuluję 🥴

W drugim dzisiejszym meczu również idę lekko w kierunku gości, bo coś tak czuję, że Anioły z Torunia nie udźwigną presji. Gram więc overy gości i jeden under gospodarzy, a dokładniej Patryka Dudka, który jak zawsze ma bardzo trudne biegi i jeśli nie wzniesie się na wyżyny to może być bardzo ciężko, aby przekroczyć osiem oczek.
Najpewniejszy wydaje mi się zakład na Krawczyka, bo juniorów w Toruniu, jak nie było tak nie ma. W biegu juniorskim inny wynik niż wygrana Kuby będzie niespodzianką, a linię może pokryć już w pierwszej serii, bo w biegu czwartym na na rozkładzie Affelta. Jakby coś nie poszło to nie jest bez szans w starcie numer dziesięć, bo pod taśmą Przedpełski i Lampart, możliwy jest również start z rezerwy taktycznej, jakby gościom się nie układał mecz to nie wykluczone, że młodziak w biegu numer dwanaście wskoczy na Kowolika.
Do tego daję overy Taia i Kowalskiego. Dla tego drugiego to dobry mecz na przełamanie, bo kariera seniorska póki co nie układa się zbyt dobrze. Woffinden został obdarzony zaufaniem, kiedy to został w klubie kosztem Piotrka Pawlickiego. Pora zacząć spłacać dług, bo linie na Brytyjczyka coraz niższe, a on ich cały czas nie pokrywa. Motoarena jednak zazwyczaj była dla niego szczęśliwa, więc stawiam, że tym razem będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
S 18,3K

scrobek

Użytkownik
Martin Vaculik under 10,5 pkt. @1,70 Superbet (Wszystkie Starty)

Początek Martina jak sam Słowak przyznał nie jest najlepszy w jego po wykonaniu mimo średniej biegowej 2,000 pkt/bieg, jednak nie wyglądało to dobrze jeśli chodzi o szybkość jeśli chodzi Grand Prix czy rozgrywki ligowe. Dodatkowo Martin ma numer startowy nr 3, który w swojej tabeli biegowej ma starty bezpośrednio po równaniu co nie jest dobrym aspektem, co wspominał Kacper Woryna. Wyrównany zespół z Zielonej Góry będzie bardzo zmobilizowany z uwagi na to, że będą to pierwsze Derby Lubuskie po powrocie do Ekstraligi i będzie bardzo trudno osiągniecie 11 punktów przez Martina
 
Ostatnia edycja:
B 52,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Michelsen over 8,5 pkt + Piotr Pawlicki over 8,5 pkt @ 2,67 STS

Ale boli ten przegrany kupon o części setne sekundy przegrany bieg 14 michelsena

1) Kubera, Michelsen , Lindgren , Woryna
7) Banbor, DRabik, Zmarzlik, Michelsen
9) Michelsen , Kubera, Drabik, Holder
11)Hansen, Cierniak, Michelsen, Kubera

Niska linia na Mikkela, jeśli Włókniarz myśli o dobrym wyniku Duńczyk musi być wiodącą postacią w zespole, spotkanie ze Spartą w kratkę ale 9+1 udało się zdobyć, Dun 3/3 w tym sezonie pokrywał linię minimum 9 pkt. Dziś rywal z najwyższej klasy, ale widać że zmieniony tor w Czestochowie pasuję, w fazie zasadniczej tylko raz jedzie na Zmarzlika,, 3 razy jedzie na Kuberę, bieg 11 po wymieszaniu par powinien wygrać.

U Piotrka natomiast liczę na przełamanie, ani razu nie pokrył tej lini, w meczu u siebie z GKM 8 pkt natomiast zaliczył w tym spotkaniu taśmę. Ma bardzo odpowiedzialne zadanie a zarazem łątwych doparowych, Kvecha i juniorów. Ponownie w swoich trzech biegach powinien mieć minimum 7 pkt jak nie więcej, Pózniej może być pod górke Czwarty swój start będzie gwiazdorski na Vaculika i Thomsena, tam zobaczymy oblicze Piotra, ten bieg może decydować o zwycięstwie Falubazu. Mecz będzie na 100% na styku i ciężko wytypować zwycięzce. Mimo wszystko uważam że Falubaz to wygra i Piotr dołoży dużą cegłę do tego zwycięstwa
 
Ostatnia edycja:
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Wozniak-Prz.Pawlicki 1 @1.62 (5 biegow)

Kto tu jest lepszym zaowdnikiem w teorii wiadomo. Gorzow powinien mecz wygrac. Wozniak to jedne z liderow i on musi ten poziom trzymac. Do Przemyslawa Pawlickiego to ja zawsze jestesm specyficznei nastawiony. Ostatnio w Lesznie przyzwoity wystep, chociaz jedno oczko wiecej zdobyl dlatego, ze bodajze w 2 serii startow przewrcil sie jadacy przed nim Rew, ale dzis Zielonogorzanie i Pawliciki beda miec duzo ciezej niz w meczu ze slabiutko wygladajacym Lesznem. Pawlicki niby sredni poziom trzyma, dobry wystep w eliminacjahc SEC woczrja rownie zaliczyl, ale Wozniak to klasowy zawodnik, obencie nawet z GP i na torze musi prezentowac wyzszy poziom niz rywal.


Przepraszam, pomylka. Wydawalo mi sie, ze mecz jest w Gorzowie. Zmylil mnie ten uklad zawodnikow h2h. Troche zmienia to postac rzeczy, typ zostawiam, ale jednak nie polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom