>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dziś ta passa zostanie przerwana bo Dnipro wbije im 3 albo 4 gole. Dnipro nie jedzie bronić i kontrować tylko ma na celu zlać ich niemiłosiernie. Pozatym ja niewiem czy nie tracenie wielu goli w lidze, w której tylko kilka klubów ma porządnego napastnika o czymś świadczy. A rywal w Europie z którym tracili jedną bramkę (Sparta - Interu już nie liczę żeby nie dołować) widzieliśmy jaki jest silny m.in w dwumeczu z Żiliną. Dnipro to inna bajka. Na ogół też nie strzelają dużo goli a mecze wygrywają małym nakładem sił, ale dziś to zupełnie inna sytuacja. Dziś muszą strzelić dwa trzy gole żeby oszczędzić sobie nerwów (Lech strzeli max 1).
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Austria-Aris typ 1 w pierwszym meczu rzutem na taśme wygrał aris po bramce w 90 minucie mecz byl wyrównany dzisaj sądze że mecz bedzie wyrównany lecz jedną bramką wygrają gospodarze
Fenerbahce-PAOK typ 1 Fenerbahce mialo przewagę choc PAOK mógł podwyższyc nawet wynik na 2:0 przy swojej dobrej grze w kontrze ale dzisaj podobnej wpadki nie będzie .Za komentarze do moich typów będę wdzięczny
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Trabzonspor - Liverpool FC
Trabzonspor - Liverpool FC​

Na dzisiaj przygotowałem dwa duble. Ten mecz to jeden z pewniejszych typów na dziś. Zauważyłem, że co niektórzy liczą na wyjazdowe zwycięstwo Liverpoolu, ale w tak okrojonym składzie jaki dziś zagra w Turcji szansa na osiągnięcie zwycięstwa będzie bardzo mała. Tym bardziej, że teren nie należy do najłatwiejszych a Trabzonspor spisuje się na nim bardzo dobrze. Liverpool to drużyna, która z roku na rok staje się coraz słabsza (ja tak to odbieram). Nazwa jednak powoduje, że jest ona w dalszym ciągu faworyzowana przez bukmacherów. W dzisiejszym meczu nie liczę na festiwal strzelecki. Uważam, że trener gości zdecyduje się na zagranie bardziej defensywnie niż ofensywnie, ponieważ ma jednobramkową zaliczkę z Anfield, która w perspektywie rewanżu jest naprawdę dobrym rezultatem. Nastawienie drużyny na grę z kontry to jedyne logiczne rozwiązanie, na które raczej zdecyduje się trener. Trabzonspor natomiast musi zaatakować, ponieważ tak po prawdzie nie ma nic do stracenia. W tym ataku powinien być jednak bardzo czujny, aby nie dać się skontrować, gdyż strzelenie bramki przez Liverpool praktycznie decyduje o tym kto zagra dalej. Uważam, że mecz będzie zachowawczy i dlatego typuje dzisiaj under 2,5.

Trabzonspor - Liverpool Typ: under 2,5
Kurs: 1.65​
 
candida 45

candida

Użytkownik
Dziś ta passa zostanie przerwana bo Dnipro wbije im 3 albo 4 gole. Dnipro nie jedzie bronić i kontrować tylko ma na celu zlać ich niemiłosiernie. Pozatym ja niewiem czy nie tracenie wielu goli w lidze, w której tylko kilka klubów ma porządnego napastnika o czymś świadczy. A rywal w Europie z którym tracili jedną bramkę (Sparta - Interu już nie liczę żeby nie dołować) widzieliśmy jaki jest silny m.in w dwumeczu z Żiliną. Dnipro to inna bajka. Na ogół też nie strzelają dużo goli a mecze wygrywają małym nakładem sił, ale dziś to zupełnie inna sytuacja. Dziś muszą strzelić dwa trzy gole żeby oszczędzić sobie nerwów (Lech strzeli max 1)


Opinia ostra, ale blizej mi do niej niz optymizmu na rzecz Lecha. Poznaniacy nie byli faworytem w meczu z druzyna z Ukrainy, i uwazam ze nadal nie sa. Niestety, na warunki europejskie, Lech gra zbyt himerycznie, ławka jest zbyt wąska a wlasne boisko i doping swietnych kibicow - jak widac po wynikach z poprzednich rund el. Cl, nie pomagaja. Przedewszyskim nie widze grajka ktory bramke mialby strzelic, a to ze wynik po 90 min bedzie bezbramkowy nie wierze. Zawieszony Peszko, niezgłoszony Rudnevs, bez formy Wichniarek i Joel o ktorym nie mozna powiedziec ani jednego slowa po dotychczasowychw wystepach. Ja naprawde chciałbym zeby nasi grali dalej, chcialbym zeby mierzyli sie i nawet dostali baty od najlepszych, bo to uczy. Dnipro to druzyna z potencjalem, pokazal to pierwszy mecz bo brak bramki po stronie Ukraicow wynikal ze szczescia naszej ekipy, ale czy to szczescie bedzie trwalo przez cale 180 min rywalizacji? Wynik w meczu z Pasami nie robi na mnie wrazenia, to jak zagrali Krakowianie stawia pod znakiem zapytania ich ligowy byt, jestem przekonany ze nie ma w Ekstraklasie ekipy ktora tamtego meczu z Cracovia by nie wygrala, tak slaby byl to mecz po stronie podopiecznych Ulatowskiego. Paradoksalnie uwazam ze fakt ich Lech wygral pierwszy meczu, wplynie korzystnie na moj zaklad, bowiem Dnipro zaatakuje od pierwszej minuty, spodziewam sie zepchniecia Poznaniakow do defensywy i atak pozycyjny, czyli to z czym nasi maja najwiekszy problem - ustawienia sie i gra na wyprzedzenie. Jesli swojego dnia nie bedzie mial Arboleda ktory potrafi wyczyscic wszysko za cala czworke w defensywnie, nie widze tutaj innego rozstrzygniecia jak zwyciestwo Dnipro, stawiam na wynik 1:2.



Lech - Dnipro 2


Oprocz tego na kuponie


PSV - Sibir 1
Fenerbahce-PAOK 1
Maccabi TA - PSG - 1
 
M 0

morbid

Użytkownik
Dziś ta passa zostanie przerwana bo Dnipro wbije im 3 albo 4 gole. Dnipro nie jedzie bronić i kontrować tylko ma na celu zlać ich niemiłosiernie. Pozatym ja niewiem czy nie tracenie wielu goli w lidze, w której tylko kilka klubów ma porządnego napastnika o czymś świadczy. A rywal w Europie z którym tracili jedną bramkę (Sparta - Interu już nie liczę żeby nie dołować) widzieliśmy jaki jest silny m.in w dwumeczu z Żiliną. Dnipro to inna bajka. Na ogół też nie strzelają dużo goli a mecze wygrywają małym nakładem sił, ale dziś to zupełnie inna sytuacja. Dziś muszą strzelić dwa trzy gole żeby oszczędzić sobie nerwów (Lech strzeli max 1).
Zazdrość z postu przebija? Zawiść? Już tu wieelu typowało, że Lech polegnie te 4 lub 5 do zera na wyjeździe a jakoś wygrał.... Dnipro jest pod olbrzymią presją wyniku, w 1 meczu grali słabiutko, a sądząc po wynikach ligowych wpadli w pewien dołek formy ( nie strzelili bramki w 3 ostatnich meczach) zupełnie jak lech na początku. Wynik z Cracovią przypadkowy nie był. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, stąd słaby wynik drużyny z Krakowa. Wczorajszy mecz Auxere z Zenitem pokazał, że w sporcie pieniądze nie grają, a w europejskich pucharach wcale nie jest oczywiste że wielcy muszą wygrywać z malutkimi.
Na dzisiejszy mecz typuję remis, Dnipro rzuci się do ataku by odrobić jednobramkową stratę, a to woda na młyn dla Lecha na kontry. Jeśli ktoś chce zaryzykować dokładny wynik to stawiam na 1:1
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zazdrość z postu przebija? Zawiść? Już tu wieelu typowało, że Lech polegnie te 4 lub 5 do zera na wyjeździe a jakoś wygrał.... Dnipro jest pod olbrzymią presją wyniku, w 1 meczu grali słabiutko, a sądząc po wynikach ligowych wpadli w pewien dołek formy ( nie strzelili bramki w 3 ostatnich meczach) zupełnie jak lech na początku. Wynik z Cracovią przypadkowy nie był. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, stąd słaby wynik drużyny z Krakowa. Wczorajszy mecz Auxere z Zenitem pokazał, że w sporcie pieniądze nie grają, a w europejskich pucharach wcale nie jest oczywiste że wielcy muszą wygrywać z malutkimi.
Na dzisiejszy mecz typuję remis, Dnipro rzuci się do ataku by odrobić jednobramkową stratę, a to woda na młyn dla Lecha na kontry. Jeśli ktoś chce zaryzykować dokładny wynik to stawiam na 1:1
Jaka zazdrosc i zawisc? Jak ktos ma inna opinie od &quot;najlepszych kibicow w Polsce&quot; i nie przekonuje go gra &quot;Barcelony Wschodu&quot; to juz to musi byc zawisc?
Dnipro wpadli w dolek formy? Ostatnio tylko przez skandaliczna decyzje sedziego nie ograli Dynama w Kijowie. Wraca do nich dwoch kluczowych graczy (w pierwszym meczu gral napastnik dla ktorego bylo to pierwsze spotkanie i brakowalo zgrania, dzis z tym bedzie lepiej). I tak po prawdzie to Kolejorz glownie szczesciu zawdziecza ze nie udalo sie Ukraincom strzelic goli na wlasnych smieciach. Warto rowniez przypomniec ze nie tak dawno Belchatow rowniez po meczu wyjazdowym z Dnipro mial swietny wynik a skonczylo sie tak ze Ukraincy w Polsce wlozyli im czworke.
Lech natomiast zaliczyl przelamanie z Pasami ale trzeba sobie szczerze powiedziec ze Cracovia zagrala w Poznaniu najslabszy mecz, do tego ulatwili Lechita wygrana pieknym golem do wlasnej siatki (pierwsza bramke jest zawsze najtrudniej strzelic, mysle ze gdyby nie Jarabica (czy jak to sie tam pisze) Kolejorz meczyl by sie dlugo z Pasami). Dzis nie zagra dwoch z trzech najlepszych graczy spotkania z Pasami - Peszko, Rudnews (tym trzecim dla mnie byl Kikut). Sa to bardzo duze oslabienia jesli chodzi o ofensywe i w tej formacji nie spodziewam sie by pokazali wiecej niz na Ukrainie gdzie oprocz bramki stopera po stalym fragmencie mieli jeszcze jedna swietna sytuacje ale Kikut chcial zmylic bramkarza i pilke poslac do bramki nie strzalem a samym jej przyjeciem :)
2,8 na awans Dnipro to value IMO.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tavria Simferopol - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 1.65
http://affiliates.tobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_80b_947
Analiza:
Przed nami kolejne zmagania o awans do fazy grupowej Ligi Europy. W pierszym meczu Bayeru z Ekipa z Ukrainy zakonczyl sie gladka wygrana Niemcow, ktorzy juz jedna noga sa w fazie grupowej. Dodatkowo humory bez watpienia poprawila im wygrana w lidze z Borussia 2:0. W ekipie z Leverkusen nie ma w tej chwili zadnych problemow kadrowych.
Z drugiej strony stanie ekipa Ukraincow, ktora tak na prawde juz chyba pogodzila sie z brakiem awansu, jednak w lidze pokazali ze potrafia grac w pilke , gładko 2:0 ograli Metalurg Zaporoże, awansując tym samym na szóstą lokatę w ukraińskiej ekstraklasie.
Jednak w starciu z Bayerem nie maja wiekszych szans, a w dodatku malo kto liczy na jakis zryw z ich strony.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Widzę , że i dziś ładna masówka robi się na to Dnipro. Przed tygodniem było zupełnie tak samo. Nie którzy widzę nie potrafią się chyba z tym pogodzić , że to Lech aby gra w Europie a nie Wisła , Legia itp. Dobra mniejsza z tym. Przed tygodniem jako jeden z nielicznych wierzyłem w dobry rezultat Poznaniaków. Nie powiem , że spodziewałem się wygranej ale jakiegoś remisu owszem. Lech po prostu nie może caly czas grać tak słabo jak pokazali w pierwszych meczach tego sezonu. Mają znakomitych piłkarzy, którzy po prostu mieli ciężki początek sezonu , zresztą jak zwykle w naszej lidze tak jest. Z meczu na mecz musi być lepiej i już ten mecz na Ukrainie pokazał , że coś ruszyło. Meczu z Pasami nie widziałem ale 5:0 na stojaka się nie wygrywa. Moim zdaniem Lech z meczu na mecz jest / będzie co raz lepszy i jeszcze dużo przyjemności nam sprawią w fazie grupowej LE. Dlatego też jak miałbym coś stawiać to awans Lecha bądź 1.
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
Widzę , że i dziś ładna masówka robi się na to Dnipro. Przed tygodniem było zupełnie tak samo. Nie którzy widzę nie potrafią się chyba z tym pogodzić , że to Lech aby gra w Europie a nie Wisła , Legia itp. Dobra mniejsza z tym. Przed tygodniem jako jeden z nielicznych wierzyłem w dobry rezultat Poznaniaków. Nie powiem , że spodziewałem się wygranej ale jakiegoś remisu owszem. Lech po prostu nie może caly czas grać tak słabo jak pokazali w pierwszych meczach tego sezonu. Mają znakomitych piłkarzy, którzy po prostu mieli ciężki początek sezonu , zresztą jak zwykle w naszej lidze tak jest. Z meczu na mecz musi być lepiej i już ten mecz na Ukrainie pokazał , że coś ruszyło. Meczu z Pasami nie widziałem ale 5:0 na stojaka się nie wygrywa. Moim zdaniem Lech z meczu na mecz jest / będzie co raz lepszy i jeszcze dużo przyjemności nam sprawią w fazie grupowej LE. Dlatego też jak miałbym coś stawiać to awans Lecha bądź 1.
Po części z Tobą się zgodzę mimo iż kibicuje zespołowi z Warszawy.Lech zaskoczył w meczu z Dniprem po czym rozjechał Cracovie.Moim skromnym zdaniem Lech jeszcze nie gra równo i po dwóch zwycięstwach dzisiaj może być coś koło remisu.Nie sądzę by Poznaniacy wygrali trzeci mecz z rzędu choć nie można tego wykluczyć.Sam stawiałem tydzień temu na Dniepro ale przed samym meczem miałem już obawy co o wynik Dniepra gdyż jak mówisz zrobiła się mega masówa.Czy dziś jest masówa na Dniepro??Nie sądze.Raczej masówa na Lecha się zrobiła po ostatnim dobrym wyniku na Ukrainie.Nie wypada więc dziś nic innego jak postawić na odwrót.Oczywiście chcemy Polskiego zespołu chociaż w Lidze Europejskiej ale ja w bukmacherce sentymentami przestałem się kierować jakieś 2-3 lata temu ???? Tym bardziej jak buki wystawiają handicap 1,5 na Ukraińców po kursie 6,60 (już nawet) to warto ryzykować.Padnie przypadkowa bramka jak wpadła dla Lecha w Dniepropietrowsku i pójdą za ciosem bo Ukraińcy to nie Polacy.W sezonie 2007/2008 Dniepro właśnie w Polsce wywalczyło awans pokonując wówczas Bełchatów 4-2 przegrywając 2-1 i strzelając nam 3 bramki w 7 minut.
 
P 0

piter-61977

Użytkownik
PSV - Novosybirsk (+1)
Typ: 1
Kurs: 1.55
O godzinie 19.30 na Philips Stadium dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy drużynami PSV i Sibiru Novosibirsk. Pierwszy mecz rozegrany w Rosji zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, którzy strzelili bramkę w doliczonym czasie gry. Kibice z Eindhoven domagają się awansu swoich pupili do fazy grupowej Ligi Europejskiej, więc dzisiejszy mecz przyniesie wiele emocji.
Drużyna Sibiru nie najlepiej radzi sobie w lidze, o czym świadczy dopiero przedostatnie - 15 miejsce. W ostatnich trzech meczach ekipa zdołała ugrać tylko 3 punkty..Przegrana u siebie z Saturnem Ramjenskoje 0:1, wyjazdowa porażka w Nalcziku ze Spartakiem 2:4 i wymęczone zwycięstwo przed własną publicznością nad Amkarem Perm 1:0, nie pozwala patrzeć na wyjazdowy rewanż z drużyną PSV optymistycznie.
Inaczej natomiast wygląda sytuacja w obozie gospodarzy..Fantastyczny początek sezonu, komplet punktów (9) i bilans bramkowy 12-2, do tego wysokie morale po zwycięstwie w ostatniej kolejce nad ekipą AZ 3-1 stawia drużynę w roli faworyta. Co prawda w kadrze zabraknie zawieszonego za kartki obrońcy Francisco Rodrígueza, Stefa Nijlanda oraz pomocnika Ibrahima Afellaya, ale za to wraca węgierski pomocnik Balazs Dzsudzsak.
Myślę, że w tej sytuacji drużynę prowadzoną przez Freda Ruttena stać na zwycięstwo co najmniej dwiema bramkami.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Lech-Dnipro , tuż po 1 meczu myślałem że sporo przyłożę na Ukraińców , być może jeszcze awans pogram
Jednak się nie odważyłem zagrać , za dużo niepewności , w tym meczu wszystko się może zdarzyć.

liczę że Poznaniacy obronią wątły honor naszej skopanej ligowej szarzyzny , Lech wydaje się że złapał wiatr w żagle , po niemrawym początku otrząsnęli się i dzisiaj powinni bez respektu walczyć na całego o swoje
walka walka walka to słowo klucz na dzisiejszy mecz.
Liczę że Poznańska publika poniesie Kolejorza do fazy grupowej ;)
 
P 0

piter-61977

Użytkownik
Bardzo jestem ciekawy właśnie jak to Dnipro się dzisiaj zaprezentuję...Dla mnie osobiście no bet..Lech mimo wysokiej wygranej nad Cracovią, co pewnie podniosło jakoś tam morale w drużynie, przystąpi do meczu przecież masakrycznie osłabiony. Dnipro ostatni mecz wyjazdowy z Dynamem 0:0..mało bramek tracą, bo dopiero 2 w 7 meczach sezonu..no ciekawie będzie dzisiaj w Poznaniu hehe..Ciężkie zadanie, ale mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy polską drużynę w fazie grupowej europejskich pucharów :].
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Ja dziś taki dubelek:
Trabzonspor - Liverpool 1x
Levski Sofia - AIK 1
Odnośnie 1 meczu moja analiza z typów dnia:
Spotkanie:Trabzonspor - Liverpool
Typ:1
Kurs:2.80
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Spotkanie rozegrane na Anfield Road zakończyło się wynikiem 1-0. Teraz czas na rewanż w Turcji. Zacznę może od gości dzisiejszego spotkania. Liverpool ma niezbyt udany początek sezonu. Remis z Arsenalem (chociaż wydawało się, że będą nawet 3 pkt.) można uznać za niezły wynik, ale przegrana na City of Manchester Stadium to był mecz, który ukazał wszystkie mankamenty drużyny The Reds. Przede wszystkim bez forma są zawodnicy, na których trener liczy chyba najbardziej czyli Gerard i Torres. Brak pomysłu na rozegranie akcji co zaowocowało prawie znikomym zagrożeniem bramki The Citizens. Za to obronę Liverpoolu można było rozpracować dość łatwo czy to kilkoma podaniami z pierwszej piłki czy dryblingiem. Dość niepewnie broni również Reina. Ponadto w dzisiejszym meczu nieobecni będą: wspomniani wyżej Gerard i Torres, a także Mascherano, Rodriguez, Jovanović i Agger. Na moje oko to jest pół składu The Reds. A gospodarze? Lider tabeli, świetny początek sezonu, ostatnio pokonali mocne zawsze Fenerbahce. Nie od dziś wiadomo, że ze względu na fanatycznych kibiców ciężko gra się w Turcji, a więc można powiedzieć, że Turcy będą mieli do dyspozycji 12 zawodnika. Wynik 1-0 zmusza gospodarzy do ataku, muszą ten mecz wygrać aby awansować dalej i myślę, że z tak osłabionym Liverpoolem są wstanie to jak najbardziej uczynić. Myślę, że kurs warty ryzyka.

Co do Levskiego: pierwszy mecz na remis. Teraz Levski zagra o awans u siebie, jest na pewno drużyną lepszą od AIK. W ogóle w Bułgarii ciężko się gra, a AIK nawet w rodzimej lidze kiepsko stoi bo tylko 13 miejsce. W Bułgarii dopiero grać zaczęli, ale póki co Levski wysoko - 3 miejsce. Co bym tu nie napisał to wiadomo, że Bułgarzy są faworytem. Ciężko mi doszukać się czegokolwiek co wskazywałoby na Szwedów. Nawet wynik z poprzedniego meczu wręczy wymusza na Levskim ambicję i wygranie meczu. Myślę, że kurs 1.45 jest jak najbardziej atrakcyjny.
 
candida 45

candida

Użytkownik
liczę że Poznaniacy obronią wątły honor naszej skopanej ligowej szarzyzny , Lech wydaje się że złapał wiatr w żagle , po niemrawym początku otrząsnęli się i dzisiaj powinni bez respektu walczyć na całego o swoje

walka walka walka to słowo klucz na dzisiejszy mecz.

Z panem Borkiem z Polsatu raczej bym sie nie zaprzyjaznil i jego sposob komentowania meczy mnie osobiscie irytuje, ale w rewanzowym meczu z Interem Baku gdy padla bramka dla gosci powiedzial słusznie ze nie o walke i motywacje w tym meczu chodzi, bo to Poznaniacy powinni w sobie znalesc na dlugo przed meczem, ale o umiejetnosci. Ja naprawde dobrze zycze chlopakom z Lecha, i sam bylem rozdarty przed typowaniem tego meczu, ale w mojej ocenie dzis rowniez nie walka a umiejetnsoci zdecyduja, a te zwlaszcza w obliczu absencji w zespole z Poznania, sa po stronie grajkow z Dnipro. Chciałbym zeby dzisiejszy mecz mial miesjce za miesiac bo ostatnio Poznaniacy poukladali gre, ale na chwile obecna po szczesliwie wygranym meczu z Dnipro i rostrzelaniu zagubionej Cracovii Lech Poznan nie jest druzyna lepsza niz Dnipro.


Nie szalalem ze stawka na ten mecz, zainwestowane 100 zl to lokata w zadnym stopniu pewna i jesli Lech wygra znajde w sobie radosc z mozliwosci ogladania druzyny z Poznania w rozgrywkach LE. Mysle jednak ze wieksze szanse na awans ma Dnipro i ja to bede chcial wykorzystac.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
a ja mam coś takiego na dzisiejszy wieczorek:
⚽Trabzonspor v Liverpool X2
W tym typie sugerowałem się przede wszystkim 1 bramkową zaliczką z Anglii Myślę, że Liverpool na 90% nie przyjedzie tutaj z jakąś wielką chęcią ruszenia do ataku, będą grali zachowawczo, nie będą chcieli stracić bramki. Trabzonspor niby dobra forma, coś tam skubią w swojej lidze, ale nie przekonują mnie. W tym typie stawiam na doświadczenie drużyny z Liverpoolu, miejmy nadzieję, że strzelą bramkę jako pierwsi bo to stawiałoby ich w komfortowej sytuacji

⚽ManC (-1.5) v Timisoara
Dzisiejszy kupon zagrany pod angielskie drużyny. Bardzo często śledzę tą lige i poziom w niej jest niezwykle wysoki. Co do &quot;the Citizens&quot; ostatnia wygrana nad Liverpoolem robi wrażenie. Widać świetną dyspozycję zawodników oraz chęć walczenia o największe laury. Myślę, że ten &quot;nowy&quot; zespół ma coś do udowodnienia i pokryje ten handicap.
⚽Aston Villa v Rapid Vienna over 2.5
W takim meczu jak ten gdzie są otwarte karty, powyżej 2 bramki jest bardzo prawdopodobne. Niektórzy smucą, że &quot;The Villans&quot; przegrali 6:0 z beniaminkiem, beznadzieja itd., ale niech ktoś wskaże drużynę, która nie doznała porażki z niżej plasowanym rywalem. Myślę, że anglicy będą chcieli udowodnić niektórym, że nadal są w grze.

⚽Lille v Vaslui under 2.5
Lille - drużyna, która co spojrzę na wyniki meczów to strzelą max. 2 bramki. Francuzi to drużyna underowa grająca dziś przeciwko średniakom. Ostatnie 4 mecze w lidze i europejskich rozgrywkach to słaba gra i tylko 1 bramka, to mówi samo za siebie.
Tylko część moich typów, resztę znajdziecie pod moim tematem w KzS ;)
 
candida 45

candida

Użytkownik
na poczatek gratuluje koledze wyzej dobrych typow.



Lech - Dnipro 2 ⛔


Oprocz tego na kuponie


PSV - Sibir 1 ✅
Fenerbahce-PAOK 1 ✅
Maccabi TA - PSG - 1 ✅

Tak srednio to dzis wyszlo, lekki minus. Cieszy przedewszyskim fakt awansu Lecha. Wytypowałem błednie wynik, ale przebieg samego meczu w niczym mnie nie zaskoczyl. Dnipro było druzyna lepsza, miało wiecej szans na wygranie etgo meczu ale jak widac ostatnie wyniki tej druzyny nie byly przypadkowe, podobnie jak Lech ma probem ze strzelaniem, a bez tego nie mozna awansowac. Podobała mi sie gra Kiełba chlopak ma chec do gry i kilka razy szarpnal na skrzydle, obok Arboledy najlepszy gracz po stronie Lecha. Kolumbijczyk klasa sama w sobie, szkoda ze nie jest mldoszy - osobsicie wysylalbym sms&#39;a do Smudy zeby go powolal. I taka dygresja - Glik czy Sadlok to moga Arboledzie buty wiazac, podczas gdy nasi reprezentanci kopia sie w czolo, prof. Arboleda czysci w tylach, rozgrywa na srodku i walczy z przodu, czlowiek orkiestra i gdyby wspomniana wyzej dwojka trafila do Lecha, a zwlaszcza Sadlok ktoreg temat w Poznaniu sie przewinal, z pewnoscia mialby sie od kogo uczyc. Na plusa zalsuguje rowniez Buric, mecz byl szarpany, walka toczyla sie przedewszyskim w srodku pola ale wlasnie wtedy bramkarz ma najtrudniejsze zadanie, wylapac strzal raz na jakis czas, to wymaga koncetracji. Stilic - cien zawodika z poprzedniego roku, moim zdaniem jego gra nie uprawnia go do pierwszego skladu mistrza Polski, przedewszyskim lenistwo ktore rzuca sie w oczy, absolutnie nie dozaakcpetowania. Kriwiec, bezbarwnie a gdy kamery i 13 tys widzow na stadnionie zwrocilo na niego oczy w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, fatalnie wybral wdajac sie w nieudany drybling - na tym poziomie gry nie mozna pozwolic sobie na takie zakonczenie akcji.



Bez wzgledu na wszysko, bez ogladania sie na gre i przyszlych rywali, nalezy powiedziec sobie jasno ze awans Lecha to sukces ktory stwarza mozliwosc promocji na kazdym polu. Od zyskow Lecha ktore moga przelozyc sie na wzmocienia, po doswiadczenie zebrane przez chlopakow z Poznania, az po punkty w rankingu. Porzucmy wszysko co zostalo powiedziane przed tym meczem i cieszmy sie awansem i mozliwosci ogladania polskiego zepsolu na jesien bo to cos co polskim kibica nalezy sie jak nikomu innemu.
 
S 0

seba1990

Użytkownik
Candida dzięki za gratki :] Chyba lekko naruszyłem regulamin wynikami i usunęli tego posta :p W końcu mamy zespół w fazie grupowej. Klub zarobi na tym sporo pieniędzy, a dzięki temu będą środki na odnowienie kontraktów ze swoimi &quot;gwiazdami&quot; i innej wydatki. Myślę, że ten remis nie był szczęśliwy, lecz został osiągnięty dzięki konsekwentnej grze. Prawdę mówiąc Dniepro nie stworzyło sobie ani jednej setki, a Lech grał bardzo uważnie w strefie obronnej. Zdziwił mnie Tshibamba w pierwszym składzie. Wyraźnie w ostatnich spotkaniach sobie nie radzi, traci większość piłek, myślę że powinien przyłożyć się trochę bardziej jeśli chce grać dalej w pierwszym składzie. Co do ataku Lecha to teraz może być już tylko lepiej. Mam nadzieje, że Zieliński zdecyduje się na system 4-4-2, a w ataku zobaczymy parę Rudnevs - Wichniarek. Jak na razie Rudnevs radzi sobie całkiem nieźle w Ekstraklasie. Nie mógł grać w el. LE z Lechem ponieważ wystąpił w pierwszej rundzie ze swoim starym klubem. Wiadomo, że w OE strzelić bramkę jest dużo łatwiej niż w LE. Zobaczymy na co go tak naprawdę stać. Najważniejsze jest to, że znowu w Polsce będzie piłkarska jesień ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Cale szczescie Lechowi udalo sie awansowac. Mimo slabej gry mozna powiedziec ze zasluzenie awansowali bo Dniopro tez nie pokazalo nic wielkiego w tym dwumeczu.
Poza tym jak zwykle na dobrym poziomie zagral Arboleda, ktory jak zwykle byl podpora defensywy Lecha, a do tego madra i ciekawa gra Kiełba, ktory jako jedyny tak na prawde probowal cos wyszarpac.
Dnipro tak na prawde okazalo sie troche przereklamowane, nie pokazali nic specjalnego, a tyle gadania bylo ze taki dobrych pilkarzy maja. Moze tez maja spadek formy, ale mimo wszystko ich gra zawiodla.
Zobaczymy co Lech pokaze na jesien, bo to dopiero poczatek ich drogi, ale najwazniejsze ze pilkarska jesien uratowana.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
No to plan minimum został zrealizowany. Lech zagra w fazie grupowej, ale jakoś ich gra w pucharach mnie nie zachwyca. Trzeba jednak oddać im, że zagrali ambitnie i włożyli dużo serca w pojedynki z Dnipro. Udało się. Nie wiem jednak co się stało z Ukraińcami, bo ten zespół potrafi grać o klasę lepiej, a w tym dwumeczu zagrał mizerię.
Losowanie dla Lecha będzie bardzo trudne... Z czwartego koszyka nie wróżę im wielkich sukcesów. Fajnie jednak, że na Bułgarską przyjadą trzy klasowe ekipy.
Koszyk 1
Club Atlético de Madrid ESP 63,951 (obrońca trofeum)
Liverpool FC ENG 115,371
Sevilla FC ESP 108,951
FC Porto POR 76,659
Villarreal CF ESP 70,951
CSKA Moskwa RUS 66,758
PSV Eindhoven NED 66,309
Zienit Sankt Petersburg RUS 61,258
Juventus FC ITA 59,867
Sporting Clube de Portugal POR 57,659
VfB Stuttgart 1893 GER 52,841
AZ Alkmaar NED 48,309
Koszyk 2
Steaua Bukareszt ROU 47,898
Lille OSC FRA 46,748
Dynamo Kijów UKR 42,910
RSC Anderlecht BEL 42,580
TSV Bayer 04 Leverkusen GER 40,841
Paris Saint-Germain FC FRA 39,748
Club Brugge KV BEL 36,580
US Città di Palermo ITA 35,867
Getafe CF ESP 33,951
Beşiktaş JK TUR 33,890
Manchester City FC ENG 33,371
UC Sampdoria ITA 30,867
Koszyk 3
AC Sparta Praga CZE 27,395
AÉK Ateny GRE 25,979
Metalist Charków UKR 25,410
Lewski Sofia BUL 25,400
Rosenborg BK NOR 23,980
FC Salzburg AUT 19,915
CSKA Sofia BUL 15,400
Odense Boldklub DEN 14,970
SSC Napoli ITA 14,867
BV Borussia 1909 GER 14,841
NK Dinamo Zagrzeb CRO 14,466
BATE Borysów BLR 13,308
Koszyk 4
AS Áris Saloniki GRE 12,979
SK Rapid Wiedeń AUT 11,915
PAÓK Saloniki GRE 11,479
LECH POZNAŃ POL 11,008
Karpaty Lwów UKR 7,910
BSC Young Boys Berno SUI 7,675
FC Utrecht NED 7,309
KAA Gent BEL 6,580
Lausanne-Sports SUI 5,675
Sheriff Tiraspol MDA 5,458
Debreceni VSC HUN 5,350
HNK Hajduk Split CRO 3,466
źródło 90minut.pl
Hm...
Najłatwiejsze losowanie... AZ, Steaua, Sparta...
Liczę jednak na... Liverpool, Palermo i Borussię...
Jak spadać to z wysokiego konia :grin:
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ja liczę na Atletico, Manchester City i Borussię. Trzeba grać z najlepszymi, tworzyć widowiska dla kibica i oglądać gwiazdy, o to chodzi w piłce. Do Poznania mam niedaleko, więc przyjemnie byłoby zobaczyć w akcji Teveza, Forlana czy Silvę. Poza tym to gwarantowany nadkomplet na stadionie, zyski z praw telewizyjnych, zyski ogólne, jednym słowem - gwiazdy, pieniądze, prestiż i coś dla kibica. Mam nadzieję, że ręka losującego nie będzie dziś łaskawa. :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom