>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (18-19.08.2015)

Status
Zamknięty.
B 8

blichu

Użytkownik
A co myslicie o overku kartkowym w Albanii bo jak dla mnie linia 5.5 kartek w meczu albansko-chorwackim to troche za malo i mysle ze i czerwone sie tu lekko posypia znajac temperament balkanski no i oczywiscie sytuacje polityczna albansko - chorwacka. Dodatkowo sedzia rusek ktory jak trzeba tez lubi cos pokazac wiec biorac dodatkowo pod uwage fakt walki o lige mistrzow to powstaje nam troche mieszanka wybuchowa..wiec linia 5.5 po kursie 1.95 na bet365 mysle do zaatakowania spokojnie. Dodatkowo mysle ze Valencia over 5.5 cornera po 1.72 spokojnie do zagrania patrzac na ofensywny styl gry hiszpanow no i jak ktos wczesniej podal Malmo over 3.5 roga po kursie 1.8.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
FC Basel - Maccabi tel Aviv

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Szwajcarzy, mimo że nie są europejską potęgą są na tyle solidna ekipa że w meczach o taką stawkę nie kalkulują, napsuli krwi nie jednej potędze odnosząc wysokie lokaty w finałach Ligi Mistrzów.Dzisiaj w pierwszym meczu ostatniej rundy kwalifikacyjnej do LM staną u siebie w szranki z mistrzem Izraela, obie drużyny łączy na pewno to że na własnym terenie są bardziej niebezpieczni więc Basel stanie dzisiaj na głowie by wypracować konkretną zaliczkę.Obie drużyny w ostatnich latach trafiały na siebie w europejskich pucharach, w 2013 Basel wyeliminowało Maccabi stosunkiem 1-0d/3-3w w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, natomiast rok temu Szwajcarzy wyrzucili ich z Ligi Europejskiej stosunkiem 3-0d/0-0w.
Dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty powinniśmy zobaczyć szturm na bramkę Maccabi dlatego też dzisiaj postawie na rzuty rożne drużyny szwajcarów, linia i kursik całkiem przyzwoity.
over 5,5 rożnych Basel @ 1.77 Unibet ✅✅✅ 50&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Rapid - Shakhtar
typ: Shakhtar -1.5
4.25
Bet365
Przede wszystkim zacznijmy od tego że gospodarze wyeliminowali Ajax nie dzięki swojej genialnej grze ale dzięki głupim błędom Ajaxu w meczu rewanżowym. Ukraińcy nie są ostatnio w najlepszej formie ale teraz chodzi o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, rywal jest dla nich odpowiedni na odbudowanie formy. Co prawda drużyna z Doniecka straciła kilku zawodników latem ale skład wciąż jest mocny i wystarczający zupełnie na rywala z Austrii, Fred,Taison,Alex Teixeira,Bernard. Te nazwiska wciąż robią wrażenie i każdy z nich sam może rozstrzygnąć losy tego meczu. Ukraińcy na wyjeździe powinni rozstrzygnąć losy awansu żeby u siebie pozostała tylko formalność,zresztą jadą tam tylko po zwycięstwo, w bramce Pyatov, na środku obrony Rakitsky, z przodu Brazylijski zaciąg więc wszystko gra. Handicap jest trochę ryzykowny ale bukmacherzy przeceniają Austriaków w tym dwumeczu, doświadczeniem i siłą rażenia to Shakhtar jest o lata świetlne przed Rapidem, więc liczę na rozstrzygnięcie tego dwumeczu już dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Skenderbeu - Dynamo Zagrzeb
- Dość interesująca rywalizacja jak na ten etap. Albańskie Skenderbeu zawalczy o awans z Dynamem Zagrzeb. Czy gospodarzy stać na niespodziankę :?:
- Mistrzowie Albanii mieli mnóstwo szczęścia w dotychczasowych rundach eliminacyjnych. Najpierw grali z Crusaders, a następnie z Milsami. Tym razem zawalczyć im przyjdzie z renomowaną ekipą w Europie. Prawdziwy sprawdzian dla tej ekipy. W międzyczasie przegrali mecz o Superpuchar Albanii z Laci. Bardziej jednak zależy Skenderbeu na Lidze Mistrzów.
- Kluczem dla Dynama musi być niezlekceważenie rywala. Do tej pory mieli kłopoty choćby z półamatorskim Fola Esch. A i z Molde ledwo udało się awansować. Dzisiaj goście muszą stanąć na wysokości zadania i pokazać się z najlepszej strony.
- Kadrowo oczywiście to mistrzowie Chorwacji mają silniejszą drużynę na papierze. W rewelacyjnej formie są Henriquez czy Pjaca. I to na tę dwójkę muszą uważać dzisiaj gospodarze.
Liczymy na dobre widowisko. Gospodarze wcale nie są na straconej pozycji. Jeśli Dynamo będzie ponownie nieuważne we własnym polu karnym może skończyć się nawet niespodzianką. Stąd nasze typy:
Obie strzelą, 2.00 Sportingbet ✅ 1:2
Powyżej 0.5 gola do przerwy, 1.44 Sportingbet ✅ 1:0

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
Zgarnij darmowe spiny typując nasz mecz dnia: Rapid Wieceń - Szachtar Donieck.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
no i oczywiscie sytuacje polityczna albansko - chorwacka
Komuś się Chorwaci pomylili z Serbami. Gdy przeciwnikiem albanów była jedenastka z Serbii, to pewnie te dzikusy wypuściły by drona lub coś w tym stylu, by pokazać swój prymitywizm. Ale w meczu z Chorwatami raczej nie należy mieszać polityki i historii. Co nie znaczy, że over kartkowy nie zostanie przekroczony. Liczę, że Rosjanin zapanuje nad jednymi i drugimi
 
nwo-will-fall 32

nwo-will-fall

Użytkownik
Rapid - Szachtar

Bardzo ciekawi mnie to spotkanie również ze względu na wczorajsze, gdzie wygrywali gospodarze. Myślę, że w tym spotkaniu możemy mieć dużo emocji. Faworytem do awansu jest drużyna z Ukrainy ze względu na doświadczenie oraz mecz rewanżowy. Mimo to zagram w tym meczu na bramki BTS (tak) albo powyżej 2,5
Niestety kursów Wam nie podam ponieważ jestem na telefonie, ale myślę, że jest w granicach 1.7 - 2.0 wiec jest warty pogrania.
Powodzenia!
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Rapid - Szachtar X @ 3,55 (1xbet) ⛔ nie
Dwumecz ten zaiście zapowiada się pasjonująco. Dwie drużyny, które przy dobrym dniu mogłyby stanowić postrach dla największych potęg europejskich. Rapid w środkowej części poprzedniej rundy wyczyniał cuda na boisku (po pierwszej połowie meczu w Amsterdamie Austriacy przegrywali 0:2, by po pierwszej połowie rewanżu u siebie prowadzić w dwumeczu 4:2!). Sporo osób skupia się na obstawianiu jednej ze stron, bo argumentacja ortodoksyjna nakazuje grać Ukraińców, a ta proaktywna sugeruje zagrać gospodarzy. Więc ja niniejszym walę w środek po bardzo dobrym kursie ponad 3,50.
To z dedykacją dla samozwańczych ekspertów sztuki bukmacherskiej, którzy szerzą niezmiennie przezabawny paradygmat że &quot;remisów się nie typuje&quot; ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Valencia - Monaco
over 2,5 bramki
Valencia, ogólnie u siebie potrafią strzelać bramki, Monaco drużyna typowo underowa, ale czy aby na pewno?
Na ostatnie 5 meczy under był 1.
Płacą za to 2,2 złotego za zeta.
Celtic - Malmoe
obie strzelą - nie
Za to płacą tylko 1,8 ale chyba się opłaca.
W dwóch ostatnich meczach LM taki wyniki padły u obu drużyn.
Myślę, że dobrym typem może być też under 2,5 gola.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
KS Skenderbeu-Dynamo Z.
Dynamo Z. wygra @ 1.95 sportingbet✅
Gol -90+3 Pivarić J., Din. Zagreb warto zobaczyć zwycięskiego gola http://www.livesports.pl/mecz/ttNcFhpo/#wideo

Nie rozumie dlaczego większość gra w stronę gospodarzy? Jak dla mnie to Chorwaci są zespołem dużo lepszym i to będzie widać w dzisiejszym spotkaniu. Kurs na awans zespołu Dynamo który wystawiły buki to około 1.1 czyli tak zwany pewniak ???? Moim zdaniem już dzisiaj będzie wiadomo kto zagra w fazie grupowej i gram czyste 2 po fajnym kursie który oferuje sportingbet
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Skenderbeu vs. Dynamo Zagrzeb 2, 1.83 Pinnacle 2/10 ✅ 1:2
Kursy już poleciały na Dynamo Zagrzeb. Idzie masówka w stronę mistrzów Chorwacji stąd nie będę zwiększał stawki - gram płasko. Gospodarze mieli naprawdę świetne losowania w poprzednich rundach eliminacyjnych. W II rundzie zagwarantowali sobie awans już w pierwszym meczu przeciwko Crusaders z Belfastu, a w III zagrali z mołdawskim Milsami, które wyeliminowało ekipę Ludogorets w dość nieoczekiwany sposób. Tym razem rywal będzie ze znacznie wyższe półki. Dynamo Zagrzeb to już inna bajka niż poprzedni rywale. Ekipa z Zagrzebia jednak dość szczęśliwie jest na tym etapie. W poprzedniej rundzie po dwóch remisach udało się wyeliminować norweskie Molde i tutaj było naprawdę sporo szczęścia. Widać jednak pewną stabilizację. Ostatnie dwa ligowe mecze gości zakończyły się remisem z Rijeką oraz triumfem ze Splitem i to aż 3:0. W obu spotkaniach Dynamo dominowało i widać, że już zespół wdrożył się odpowiednio w sezon. Mają Henriqueza - błąd United, że go sprzedali -, który naprawdę jest jednym z liderów zespołu. Strzela sporo bramek, buduje okazje i ma ogromny potencjał. Młody Bosniak Hodzic, który w 4 ligowych meczach zdobył 5 bramek to kolejna postać, która ma przed sobą przyszłość. A i również takie postaci jak Pjaca czy Rog trzymają fason i dzisiaj powinni pociągnąć zespół do triumfu. Już Skenderbeu namieszało, a i Dynamo nie może sobie pozwolić na wpadkę na tak istotnym etapie. Liczę na pełną determinację i sukces gości.
Dodam też, że w moim odczuciu warto zagrać dzisiaj Valencię. Osłabienia Monako są dość istotne i mimo braku Otamendiego w szeregach Nietoperzy, nie powinno być kłopotu z ogarnięciem defensywy. Byli bowiem przygotowani na jego odejście od dłuższego czasu.
Valencia vs. Monako 1, 1.85 Sportingbet 1/10 ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Valencia - Monaco
Czytając opinie graczy lepiej ode mnie znających się na lidze hiszpańskiej, widać sporą niepewność co do postawy ekipy Valencii. Ja przyznam się że lekko intuicyjne skłaniałbym się tu jednak mimo wszystko ku gospodarzom dzisiejszego meczu. Mam wrażenie że możemy oglądać w tym sezonie zupełne inną jakościowo ekipę z Monaco niż w poprzedniej edycji LM. Valencia jak ma swój dzień może wygrać z każdym, z drugiej strony jest chyba najmniej przewidywalną ekipą w Hiszpanii w ostatnich latach. Vidal bardzo obszernie opisał to spotkanie. I zgadzam się z nim że jest to mecz 50 na 50. Ja widzę tu minimalną wygraną Valencii 1:0 lub 2:1 Czy słusznie? Mądrzejsi będziemy za około 2 godziny...
Valencia kurs 1,85 STS
wynik 3:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam wszystkich!!! Zagralem kupon dwa dni temu na lige mistrzow zlozony z czterech wydazen, 1.SPORTING STRZELI :gool: ✅ 2.MAN UTD WYGRA ✅ 3.SZACHTAR AWANSUJE 4.BAYER LEVERKUSEN AWANSUJE Puscilem ten zaklad za 100e przy lacznym aku 2.99.Jak wszyscy wiemy Szachtar wygral na wyjezdzie a Bayer przegral 0-1.Szachtar gra rewanz we wtorek i zakladam ze awansuje po zaliczce z wyjazdu a Bayer zagra w srode.MAM PYTANKO DO KOLEGOW EKSPERTOW CO MAM ROBIC ZAKLADAC KONTRE CZY LEPIEJ POCZEKAC....????: Przy awansie Bayeru zysk 199e,ale czy chlopaki dadza rade odrobic straty ,przy wygranej 2-1 odpadaja...Na awans Lazio kurs 1.55 i pomyslalem ze moze zalozycz kontre za 200e i wtedy gdy awansuje Lazio do odbioru 310e czyli wciaz 10e zysku a nawet jesli po kontrze awansuje Bayer to tylko -1e w plecy.Ale czy warto zakladac kontre moze cierpliwie czekac a Bayer wykorzysta atut wlasnego podworka i rozjedzie rywali...POZDRAWIAM.....
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Witam wszystkich!!! Zagralem kupon dwa dni temu na lige mistrzow zlozony z czterech wydazen, 1.SPORTING STRZELI :gool: ✅ 2.MAN UTD WYGRA ✅ 3.SZACHTAR AWANSUJE 4.BAYER LEVERKUSEN AWANSUJE Puscilem ten zaklad za 100e przy lacznym aku 2.99.Jak wszyscy wiemy Szachtar wygral na wyjezdzie a Bayer przegral 0-1.Szachtar gra rewanz we wtorek i zakladam ze awansuje po zaliczce z wyjazdu a Bayer zagra w srode.MAM PYTANKO DO KOLEGOW EKSPERTOW CO MAM ROBIC ZAKLADAC KONTRE CZY LEPIEJ POCZEKAC....????: Przy awansie Bayeru zysk 199e,ale czy chlopaki dadza rade odrobic straty ,przy wygranej 2-1 odpadaja...Na awans Lazio kurs 1.55 i pomyslalem ze moze zalozycz kontre za 200e i wtedy gdy awansuje Lazio do odbioru 310e czyli wciaz 10e zysku a nawet jesli po kontrze awansuje Bayer to tylko -1e w plecy.Ale czy warto zakladac kontre moze cierpliwie czekac a Bayer wykorzysta atut wlasnego podworka i rozjedzie rywali...POZDRAWIAM.....
Oczywiście, ze kontra ! BEZWZGLĘDNIE. Zastanów się tylko na jaką kwotę chcesz ją wykonać. Wszystko zależy od Twojej analizy rewanżu. Jeśli nadal uważasz, że Bayer awansuje to możesz dla przykładu zabezpieczyć tylko połowę pierwszej stawki dając 100e na awans Lazio (prawdopodobieństwo, a ryzyko). Twój hajs, więc możesz cierpliwie czekać, ale ryzyko jest za duże i należy myśleć o zabezpieczeniu kapitału, przynajmniej częściowym! Pierwsza brama dla Lazio w rewanżu i zostaną Ci tylko błagalne modły na live. W tym wypadku najgorsza będzie bezczynność. W mojej opinii Bayer to przejdzie, ale ewidentnie ich szanse w pierwszym meczu zostały przeszacowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom