>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (25-26.08.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Czy dzisiaj nastąpi przełamanie Rooney&#39;a? Myślę, że tak. Już w meczu z Newcastle miał swoje okazje, widać, że gra coraz lepiej, a z kim jak nie z Club Brugge może liczyć na przełamanie? Nie będę dużo pisał, ponieważ wszyscy widzieli jak United się rozprawiło z Club Brugge w poprzednim meczu. Dzisiaj też na nich siądą, Rooney strzeli bramkę @2.20 Bet365. Polecam. Kurs dobry, przeciwnik łatwy, Rooney zapewne jako kapitan wyjdzie w 1 składzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy dzisiaj nastąpi przełamanie Rooney&#39;a? Myślę, że tak. Już w meczu z Newcastle miał swoje okazje, widać, że gra coraz lepiej, a z kim jak nie z Club Brugge może liczyć na przełamanie? Nie będę dużo pisał, ponieważ wszyscy widzieli jak United się rozprawiło z Club Brugge w poprzednim meczu. Dzisiaj też na nich siądą, Rooney strzeli bramkę @2.20 Bet365. Polecam. Kurs dobry, przeciwnik łatwy, Rooney zapewne jako kapitan wyjdzie w 1 składzie ????
A oglądałeś to &quot;rozprawianie&quot; w poprzednim meczu ? Cudem w ostatniej sekundzie czasu doliczonego wpadła bramka na 3:1, a tak to by było skromne 2:1. Męczyli się niemiłosiernie mimo, że Club Bruggie sypał błędami w każdym aspekcie gry. Brakowało skuteczności i wykończenia. Club Bruggie był do ogrania 10:0. Obecnie mam już na fazę grupową 2 cieniasów na których warto grać, ale przeciwko: Man Utd i Shaktar.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
APOEL Nikozja - FC Astana

Nie ulega wątpliwości, że mistrz Cypru gra dużo lepiej na własnym boisku, na którym w lidze w sezonie 2014/2015 nie przegrał nawet jednego meczu (chyba dobrą tabelę widziałem). Jak narazie nie ma to przełożenia na rozgrywki europejskie, w których to ten zespół nie dał rady mistrzowi Macedonii i przegrał z mistrzem Danii. Można odnieść wrażenie, że drużyna się męczy, te same schematy powtarzane mecz w mecz nie dają skuteczności. Posiadanie piłki zazwyczaj duże, wyszkolenie techniczne piłkarzy więcej niż dobre, ale już w okolicach 30 metra pachnie polską ligą - niby jest jakiś pomysł, ale albo nie ma komu, albo brakuje dokładności. A jak już się coś uda, to strzał anemiczny lub kiepska podcinka, jakby jakimś wstydem było kropnąć w bramkę. Stąd się biorą wyniki w eliminacjach:
APOEL 0:0 Rabotnicki
Rabotnicki 1:1 APOEL
Midtjylland 1:2 APOEL
APOEL 0:1 Midtjylland
FC Astana 1:0 APOEL
A i obecny sezon też zaczęli źle. Ktoś popadł w rutynę chyba.

Nadzieją dla mistrza Cypru jest zespół gości, który niewiadomo, jak się zachowa (mimo dobrych wyników w pucharach kadra raczej niedoświadczona). Stać ich na szybką bramkę i murarkę przez większość meczu, a biorąc pod uwagę formę APOELu to Ci mogą mieć problem z odrobieniem trzech bramek. Z kolei jeśli się okopią w swoim polu karnym, to będzie loteria.

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że szybko się rozwiąże worek z golami dla APOELu ale osobiście w to nie wierzę.

Polecam ostrożność w typowaniu awansu APOELu, chyba lepiej zobaczyć na żywo, co się będzie dziać.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Fajne promo dla nowych uzytkownikow Betfair przy stawianiu na wygrana Manchesteru w regulaminowym czasie gry a do tego mozliwosc zgarniecia dodatkowej gotowki na zaklady. (mam za malo postow aby umiescic link ale wystarczy wejsc na betfair.com i bedzie na glownej)

(ehh dopiero doczytalem regulamin ze dla graczy z Irlandii lub Anglii) mozna zostawic dla emigrantów lub usunac moj post...
 
taylorshift 0

taylorshift

Użytkownik
Bayer - Lazio
powyżej 9.5 rożnych 1.97✅
powyżej 6.5 żółtych kartek 2.10✅
Onazi żółta kartka 3.80⛔
betsson

Rewanż w Niemczech goście w bliżej awansu choć na pewno nie będzie łatwo.Linia rożnych 9.5 po kursie 1.97 bardzo przyjemna. Gospodarze w lidze sporo rożnych nabijają, szczególnie w pierwszym spotkaniu z Hoffenheim gdzie przegrywali i wywalczyli ich aż 13, a Lazio gdzie gra opiera się na skrzydłach będą kontrować i też powinni pare nabić. Co do kartek sędziuje Pan Carlos Velasco, a kto oglądał mecz Barcelony z ATHLETIC że nie boi się sięgać po kartoniki nawet w kolorze czerwonym. W pierwszym spotkaniu było 6 żółtych kartek walki nie brakowało, dzisiaj też mecz walki sędzia overowy i mecz o sporą stwawkę. A co do kartki Onazi powinien coś dzisiaj wyłapać, często popełnia głupie faule, nie odstawia nogi i gra ostro. Też będzie chciał pokazać trenerowi żeby częściej stawiał na niego, a kiedy się za bardzo chce to wiadomo jak wychodzi ;).
 
M 135

mhm

Użytkownik
napisze taka wazna rzecz, jak ktos ma pisac, ze &quot;nie wyobrazam sobie Ligi Mistrzow/Uefa bez druzyny X&quot; to lepiej jakby nic nie pisal. Ajax, Celtic, Basel, Liverpool, Monaco, nie graja w tych pucharach i jakos to sobie mozna wyobrazic. Ktos tu sobie nie wyobraza LM bez Apoelu. Ok, fajnie. Ja sobie to moge wyobrazic. Mysle, ze Apoel jest doswiadczony i byl lepszy w 1 meczu niz Astana, wiec jest prawdopodobne, ze wygraja. Ale nie ma to zwiazku z wyobrazeniem o tym, co sie stanie jak nie awansuja. LM nikt z tego powodu nie odwola ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
FC Brugge-Manch.Utd.
Manch.Utd. over 1,5 @ 1.85 ✅Williamhill

Myślę że i w tym meczu Czerwone Diabły pokażą swoją wyższość nad zespołem z Belgi i szybko strzelą pierwszą bramkę a druga to już będzie kwestia czasu. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wypadli słabo nie stworzyli sobie za dużo sytuacji do strzelenia bramki i wątpię żeby obraz gry się zmienił w dzisiejszym spotkaniu. Spodziewałbym się powtórzenia wyniku z przed tygodnia lub 0:2 dla przyjezdnych stąd też drugi typ na ten mecz Man United. (-1) @ 3.10✅ williamhill
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Partizan vs BATE
BTS tak✅✅✅✅✅✅
@2,20
bet365


Niewątpliwie czeka nas bardzo ciekawe spotkanie szczególnie patrząc na wynik pierwszego spotkania.
Walka o awans zapowiada się niezwykle interesująco i pochwalę się że, jak dla mnie to ten mecz dziś będzie najciekawszy i mam zamiar go obejrzeć od 1 minuty ????
Bate wygrało pierwszy mecz u siebie zaledwie 1:0, bardzo mała zaliczka szczególnie że, grali u siebie a z tak ofensywnie grająca ekipą powinni coś więcej strzelić no ale nicc....
Partizan też miał swoje okazję i mógłby spokojnie wygrać tam to spotkanie...
Partizan musi wygrać co najmniej dwoma bramkami różnicy do zakwalifikowania się...
Grać w Belgradzie jest bardzo trudno, i na pewno będzie to działało na korzyść Partizanu.
Ale nawet to nie powinno przeszkodzić strzelić przynajmniej 1 gola gościa którzy graja niezwykle ofensywna piłkę, a na krajowych boiskach są niezwykle ograni .
Gospodarze będą w natarciu aby zniwelować straty, zaś goście z pewnością będą zaczajeni i poczekają na dogodną sytuacje.
Patrząc na wynik pierwszego spotkania jak i zawodników grających z przodu obu zespołów mogę stwierdzić że, najbezpieczniejszą opcją w tym pojedynku jest opcja na strzelenie przynajmniej po 1 golu dla obu ekip!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
APOEL vs. Astana o1.5, 1.58 Redbet 3/10 ✅ 1:1
Najciekawszy bet jak dla mnie w tym pojedynku. Długo rozważałem czy nie zagrać na gola ze strony gości, ale jednak cypryjski klimat nieco mnie wystraszył. Mimo to nie wątpię, że stać Kazachów na zdobycie bramki. We wcześniejszej rundzie choćby duński Midtjylland udowodnił, że wcale nie jest tam tak strasznie i niewiele brakowało do niespodzianki i awansu mistrzów Danii. Astana to kosmicznie ambitna ekipa. Udowodnili to w dwumeczu z HJK Helsinki, gdzie mecz w Finlandii zakończył się wynikiem 0:0. W stolicy Kazachstanu padł wynik 4:3 dla ówczesnych gospodarzy, a dający awans gol padł w osłabieniu i w ostatnich sekundach starcia. Do składu jednak i dzisiaj nie wróci wciąż zawieszony Twumasi i to też wzbudziło moje lekkie zwątpienie przy tym typie. APOEL to jak już wszyscy napisali doświadczony zespół, który u siebie potrafi zaskoczyć - z różnym skutkiem. Dzisiaj jednak nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i liczę, że postarają się o kontrolowanie meczu przy dość szybkim golu (max. do końca I połowy). I stąd idę właśnie w stronę bramek. Kurs na co najmniej dwa gole w tym meczu jest niezwykle korzystny i warty zagrania choćby singlem. Temperatura nieco spadnie do wieczora co również będzie korzystne dla gości. Również polecam lekko (1/10) spróbować o2 gole w tym pojedynku. Jest po prostu spore value w tym zakładzie.
Czy dzisiaj nastąpi przełamanie Rooney&#39;a? Myślę, że tak. Już w meczu z Newcastle miał swoje okazje, widać, że gra coraz lepiej, a z kim jak nie z Club Brugge może liczyć na przełamanie? Nie będę dużo pisał, ponieważ wszyscy widzieli jak United się rozprawiło z Club Brugge w poprzednim meczu. Dzisiaj też na nich siądą, Rooney strzeli bramkę @2.20 Bet365. Polecam. Kurs dobry, przeciwnik łatwy, Rooney zapewne jako kapitan wyjdzie w 1 składzie
Polecam ten typ. Rooney ma coś do udowodnienia i widać to było w jednym z wywiadów, gdzie już poszły mocne hejty w jego stronę. Kursy sympatyczne, a jako że Club Brugge od samego początku powinien się odkryć, może to być łatwy bet. Sądzę, że i nawet karny jest bardzo prawdopodobny w tym pojedynku, a i wtedy Rooney powinien podejść do jedenastki. Diabły zagrały słabo w pierwszym meczu względem skuteczności, podobnie było z resztą w batalii ze Srokami. Dzisiaj być może będą w stanie się przełamać. I tutaj ode mnie takie delikatne propozycje.
Rooney strzelcem bramki, 2.55 Unibet 1/10 ✅ 3 :cool:
Gol w obu połowach, 1.71 Unibet 2/10 - value ✅ 0:4 (0:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
CSKA - Sporting
Sporting gol do 58minuty @1.83 bet365 ✅ ✅
Myślę, że opcja bardzo fajna, bowiem obie drużyny z mocną siłą w ofensywie, lecz gra defensywna obu ekip pozostawia wiele do życzenia. CSKA nie potrafili wygrać u siebie ze Spartą i zremisowali 2-2, gdzie było mnóstwo sytuacji. Tak samo Sporting powinien myśleć o szybkiej bramce, która dałaby więcej spokoju, bo 1-0 premiuje drużynę z Moskwy. Gol gości do 58` bardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 3,9K

jacques

Forum VIP
APOEL Nikozja - FC Astana
Nie ulega wątpliwości, że mistrz Cypru gra dużo lepiej na własnym boisku, na którym w lidze w sezonie 2014/2015 nie przegrał nawet jednego meczu (chyba dobrą tabelę widziałem). Jak narazie nie ma to przełożenia na rozgrywki europejskie, w których to ten zespół nie dał rady mistrzowi Macedonii i przegrał z mistrzem Danii. Można odnieść wrażenie, że drużyna się męczy, te same schematy powtarzane mecz w mecz nie dają skuteczności. Posiadanie piłki zazwyczaj duże, wyszkolenie techniczne piłkarzy więcej niż dobre, ale już w okolicach 30 metra pachnie polską ligą - niby jest jakiś pomysł, ale albo nie ma komu, albo brakuje dokładności. A jak już się coś uda, to strzał anemiczny lub kiepska podcinka, jakby jakimś wstydem było kropnąć w bramkę. Stąd się biorą wyniki w eliminacjach:
APOEL 0:0 Rabotnicki
Rabotnicki 1:1 APOEL
Midtjylland 1:2 APOEL
APOEL 0:1 Midtjylland
FC Astana 1:0 APOEL
A i obecny sezon też zaczęli źle. Ktoś popadł w rutynę chyba.
Nadzieją dla mistrza Cypru jest zespół gości, który niewiadomo, jak się zachowa (mimo dobrych wyników w pucharach kadra raczej niedoświadczona). Stać ich na szybką bramkę i murarkę przez większość meczu, a biorąc pod uwagę formę APOELu to Ci mogą mieć problem z odrobieniem trzech bramek. Z kolei jeśli się okopią w swoim polu karnym, to będzie loteria.
Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że szybko się rozwiąże worek z golami dla APOELu ale osobiście w to nie wierzę.
Polecam ostrożność w typowaniu awansu APOELu, chyba lepiej zobaczyć na żywo, co się będzie dziać.
Byłem jako żywo zainteresowany tym meczem, więc obserwowałem to spotkanie wnikliwie od początku i nie ulega dla mnie wątpliwości że APOEL jest piłkarsko w innej lidze. Było to widać zwłaszcza w drugiej połówce jak Astana się desperacko broniła. Niestety Cypryjczycy nie byli w stanie odrobić strat. Mieli na to szanse ale zabrakło zimnej krwi. Swoją drogą strasznie się o to wściekał ich trener, bo sam mówił przed meczem że w dwumeczu trzeba strzelić bramkę na wyjeździe. Nie strzelili i sami postawili się w trudnej sytuacji. Świetną okazję miał nawet Piątkowski a dobrą zmianę dał Stilić (i zagrał już w &quot;11&quot; w lidze i dzisiaj też ma wyjść w &quot;11&quot; w miejsce Alexandrou) ale ogólnie zachciało im się grać dopiero w II połówce. Moim zdaniem to nie był brak jakości w drużynie, a po prostu nie był to ich dzień.
Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Astana z kontry jest groźna a przede wszystkim APOEL w obronie gra piach, więc zakład Benka nie jest głupi. Gdyby Foxi nie był typowym murzyńskim napastnikiem grającym na pałę a potrafił podać to równie dobrze mogło się skończyć 2-0 albo 3-0, bo parę kontr wychodziło bardzo groźnych. Tutaj każdy scenariusz powinien zawierać bramki. Dla APOEL-u odpadnięcie z takim zespołem będzie klęską. Muszą zacząć mocno od początku ale trzeba mieć na uwadze, że ich trener wypowiadał się że w takich meczach najważniejsza jest cierpliwość i nie ma zamiaru rzucać się na rywala.
Rozumiem, że buki się kierują ostatnimi meczami APOEL-u u siebie, które nie były lekko mówiąc udane. Nie udało im się strzelić gola przez 418 minut na własnym boisku w europejskich pucharach. A ostatni gol był zdobyty z karnego (Ajax 1-1). To były jednak spotkanie ze znacznie silniejszymi drużynami niż Astana. Domingos Paciencia zapowiedział parę zmian w stosunku do pierwszego meczu w Kazachstanie. Ci którzy zawiedli najbardziej (Alexandrou i Efrem) nie zagrali już w lidze, a zastąpił ich m.in. Stilić i Charalambidis. Obaj się spisali bardzo dobrze, bo w wygranym 5-1 z Ermis meczu zdobyli po bramce. Według mnie różnica klas między tymi zespołami oraz atrakcyjne kursy skłaniają do gry na Cypryjczyków.
APOEL wygra dowolną połowę 1,57 @ Bet365 7/10
APOEL awansuje @ 2,50 Bet365 5/10
⛔ tragedia co oni zrobili z tym meczem
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bayer Leverkusen - Lazio Rzym
Obie drużyny moim zdaniem to podobna półka piłkarska, jednak w lepszej sytuacji przed rewanżem jest Lazio.Włosi zdołali zwyciężyć w pierwszym spotkaniu nie tracąc gola więc są faworytem do awansu.
Przed aptekarzami ciężkie spotkanie, od pierwszego gwizdka będzie ciążyła presja na zero z tyłu, strzelenie gola przez Lazio wymusi na gospodarzach minimalne zwycięstwo 3-1 lub wyższe na min Hc-1.Bayer to raczej drużyna która lubi przeć i zwyciężać, nie jest usposobiona na grę na 0 z tyłu tracą często bramki nawet na własnym terenie, być może będą chcieli dziś zagrać inaczej jednak czy wyjdzie im to na dobre?Włoskie drużyny są wyrafinowane i w takich sytuacjach czują się dobrze, strzelenie gola przez gości otworzy wyraźnie to spotkanie.Typ bardziej na lighcie bez szaleństw.
Lazio over 1,5 gola w meczu @4.33 bet365⛔
czerwona kartka w meczu @3.0 williamhill✅
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Bayer - Lazio Rzym
Czytając posty użytkowników tego forum, mam wrażenie że spora część graczy mocno przecenia zespół niemiecki. Mam dziwne wrażenie że w tym sezonie zespół niemiecki nie będzie już tak mocny jak choćby sezon temu. W pierwszym meczu Lazio dokonało dwóch rzeczy. Po pierwsze wygrało a po drugie nie straciła bramki. Jeżeli zagrają dziś odpowiednio zabezpieczając tyły mają spore szanse aby dostać się do piłkarskiego raju. Jeżeli gościom udałoby się strzelić bramkę to Leverkusen byłoby już pod ścianą. Hoffenheim strzeliło bramkę Bayerowi, dlaczego nie miałoby to zrobić Lazio?
Lazio awans kurs 1,9 ( superoferta ) STS
wynik 3:0 FT

do tego jeden suchar
Partizan - Bate
awans Bate kurs 1,45 STS
wynik 2:1 i awans BATE

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wiele osób dzisiaj stawia na APOEL i w sumie nic w tym dziwnego. Ja jednak w tym meczu idę w stronę bramek - bardziej bezpiecznie. Myślę, że Kazachowie będą mieli ciężko strzelić bramkę na Cyprze. Pierwszy mecz mógł zakończyć się trochę inaczej, ale to jest sport i piłka, gdzie dzieją się czasem różne dziwne rzeczy. Ja dzisiaj stawiam, że gospodarze strzelą jako pierwsi gola w meczu, fajna opcja do mojego trebla.

APOEL strzeli pierwszego gola w meczu @1.70 Fortuna ✅ 60 min. :cool:


Jak dla mnie dość spory kurs buki wystawiły na zwycięstwo MU, jak dla mnie powinien być maksymalnie o wartości 1.50. W pierwszym meczu United wygrało 3:1, jednak przy wyniku 2:1 długo się męczyli o tą trzecią bramkę. Myślę, że dzisiaj Rooney się przełamie, a w ataku jest jeszcze świetny Depay.

MU over 1.5 gola w meczu @1.84 Fortuna ✅ 49 min. :cool:


I jako trzeci mecz, z którego skorzystam to CSKA vs Sporting. CSKA musi się od początku otworzyć i rzucić do ataku jeżeli myślą o grze w fazie grupowej LM, co wg mnie przyczyni się do stracenia gola, a w Sportingu ma kto je strzelać. Dlatego mój ostatni typ na dzisiaj do kuponu AKO to:

Sporting strzeli gola przed 72 min. @1.63 Fortuna ✅ 36 min.:cool:


AKO: 5.10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom