>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) - 28.08.2014

Status
Zamknięty.
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Krasnodar- Real Sociedad
W pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla Realu, ale w rewanżu będzie im bardzo trudno o korzystny wynik. Krasnodar gra znakomicie ostatnio, a u siebie są bardzo groźni, o czym przekonali się ostatnio gracze Spartaka Moskwa przegrywając 4:0. A Real Sociedad, no cóż, na wyjazdach nie zachwycają, w miniony weekend przegrali z Eibar(!) 1:0, nie wiem jak mam rozpatrywać tą porażkę, ale patrząc na skład w jakim grali to grali w najmocniejszym składzie, więc to daje bardzo dużo do myślenia. Myślę, że Krasnodar wykorzysta atut własnego boiska i spokojnie wygrają to spotkanie i awansują dalej, skoro Eibar potrafi to Krasnodar również. ????
Typ: 1, kurs 2.30 Unibet ✅
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Na dzisiaj gram tripla:
Gol Trabzonsporu Kurs: 1.36 ⛔
Gol Rijeki Kurs: 1.3 ✅
Gol Petrolul Kurs: 1.5 ✅

ako: 2.65 bet365

Od początku sezonu Rostov ma bardzo słabą obronę plus w słabej formie jest Pletikosa, to już inna drużyna niż ta sprzed roku, w dużej mierze przez odejście pary Ananidze-Dzyuba (powrót do Spartaka po wypożyczeniu), teraz w 7 spotkaniach stracili 17 goli (w dwóch meczach po jednym, w reszcie meczów więcej), po pierwszym meczu sądząc Trabzonspor z Cardozo w ataku spokojnie co najmniej jedną bramkę powinien strzelić.
Rijeka wygrała pierwszy mecz 1:0, choć mogła wyżej, jestem pod wrażeniem tego co ta ekipa zrobiła - 17 wygranych z rzędu, dopiero w niedzielę przegrali 1:2, dzisiaj zdobyty gol stawia ich w wyśmienitej sytuacji i nie widzę powodu by nie mieli go strzelić.
Petrolul ma mocną kadrę i bardzo zdziwiła mnie wysoka porażka na własnym boisku, o awans będzie bardzo trudno, ale na stadionie Pilzna zdobyli 4 gole, z kolei dzisiaj zagrają na stadionie w Zagrzebiu gdzie 2:0 wygrał niedawno Aalborg - zespół który cenię niżej od Rumunów, jedną bramkę na 99% moim zdaniem wbiją. Granie na ich awans to szaleństwo i nikomu nie radzę, ale osobiście za drobne po kursie 17.0 w bet365 spróbuję...
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Neftçi - Partizan
I. połowa - Gole powyżej 1.5 (kurs: 3.00)
⛔
W pierwszym spotkaniu (3:2) aż 4 gole padły w pierwszej połowie. Podobna sytuacja miała miejsce w III r. el. LM, gdy w rewanżowym meczu Partizan zremisował z Ludogorcem 2-2 - wtedy wszystkie bramki padły w I. połowie. A Neftçi? W III r. el. LE rywal (relatywnie) lokalny - w rewanżu na wyjeździe wygrana 3-2 dała awans. I tutaj również 4 bramki padły w pierwszej połowie. Azerbejdżan staje się krajem wiecznego ognia również w piłkarskiej przenośni. Trudno przewidzieć ostateczne rozstrzygnięcie, ale łowcy bramek, zdaje się, będą mieli co oglądać - i zakładam, że już w I. połowie.
Inter Mediolan - Stjarnan
Suma goli poniżej 2.5 (kurs 2.87)
⛔
Tak, Inter gra u siebie. I tak, pierwszy mecz na wyjeździe wygrali 3-0. Jednak tyle razy przejechałem się na leniwej naturze Włochów (w jakiejkolwiek dyscyplinie.. życia ;) ), że powyższy typ wydaje się być dla mnie logiczny. Nie wierzę, że po pewnym zwycięstwie Inter będzie gromił rywala w rewanżu. Każdy wie, że to żadnej satysfakcji im nie da. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie rzeczywistości, w której islandzki kopciuszek strzela gola włoskiej drużynie. Przewiduję senny mecz z wynikiem 1-0 lub 2-0 dla Nerazzurri(ch).
Torino - Split
Suma goli poniżej 2.5 (kurs 1.80) ✅
Awans: Split (kurs 4.00)
⛔
Split w ostatnich 5 spotkaniach stracił zaledwie 1 bramkę (przegrany mecz ligowy 1-0 z Dynamem Zagrzeb). Torino to zagadka. Serie A jeszcze nie wystartowało, a dwumecz z szwedzkim zespołem (7-0), który otrzymał dziką kartę z racji gry Fair Play, o niczym nie świadczy. Nie spodziewałbym się wielu bramek. Mimo tylu niewiadomych Torino zdaje się być murowanym faworytem. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1-1. Stąd też drugi typ.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Inter - Stjarnan BTS - NIE @1.50 Betsafe✅
A kursy jeszcze skakały ???? Mimo wszystko takie kursy na czyste konto Interu to promocja miesiąca u buków ????

Po zwycięstwie 3-0 Inter nie musi się już wysilać i zapewne nie będzie pogromu. Nie wierzę jednak by amatorzy z Islandii byli w stanie strzelić gola drużynie z Mediolanu. Kurs zachęca do grania, a ja korzystam.

Feyenoord - Zorya 1 @1.50 Bet365✅
3-0 --&gt; 3-3 --&gt; 4-3 Nigdy więcej Feyenoordu :razz:

W pierwszym meczu padł remis 1-1. Dzisiaj Feyenoord gra u siebie. A skoro tak to mogą liczyć na żywiołowy doping na de Kuip. Dzisiaj powinni się uporać z Ukraińcami.

Legia(-1) - Aktobe 1 @1.95 Bwin✅

W pierwszym meczu na wyjeździe Legioniści pokonali Kazachów 1-0. Nie można zaprzeczyć, że są w formie. Teraz to drużynę gości czekała długa podróż do Warszawy. Z pewnością odczują jej trudy. W dodatku jeśli chcą awansować muszą się odkryć i próbować strzelić gola. Legii to będzie na rękę. Będą atakować i na pewno ukłują nie raz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Asteras Tripolis +0,5 1,97 ⛔ 3:1
Powtarzam typ z poprzedniego meczu tylko wtedy szło DNB na gospodarzy. Maccabi bez pomysłu. Totalnie posypana gra a do tego nie grają u siebie tylko na Cyprze. Może i grają piłą, ale totalnie nic z tego nie wynika. Ten mecz powinien wyglądać tak samo jak pierwszy i Asteris gładko pokonał ich 2:0 i nie widzę wielkich szans na poprawę.
Po prostu value i tyle. Nie widzę tutaj Maccabi w roli takiego faworyta by wystawiać +0,5 na gości po praktycznie kursie 2,0.
Inter Mediolan - Stjarnan Gardabaer Stjarnan Gardabaer will score ? NO 1,568 ✅
Powielam typ sprzed tygodnia. Zaskocziny jestem tym kursem. Kurs pokazuje że powinno być ok 67% wejścia by to miało sens. Ja widzę z 80-85% więc spore value.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Inter Mediolan - Stjarnan Gardabaer Stjarnan Gardabaer will score ? NO 1,568
Powielam typ sprzed tygodnia. Zaskocziny jestem tym kursem. Kurs pokazuje że powinno być ok 67% wejścia by to miało sens. Ja widzę z 80-85% więc spore value.
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
słuszna uwaga
kurs na Stjarnan nie wiedzieć dlaczego spadł z 38 do 19 w Pinnacle !!!
to jakiś kosmos...
różne spadki widziałem, ale takiego sobie nie przypominam ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
Tak, mafia obstawia w STS ????

Kurs skoczył, bo poszła straszna masówa na brak gola Stjarnan, przez co kursy na przeciwne zdarzenia wzrosły do sporych wartości i dużo osób mogło w nich widzieć value.
Moim zdaniem Stjarnan nie ma szans na bramkę w tym meczu.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak, mafia obstawia w STS ????
Kurs skoczył, bo poszła straszna masówa na brak gola Stjarnan, przez co kursy na przeciwne zdarzenia wzrosły do sporych wartości i dużo osób mogło w nich widzieć value.
Moim zdaniem Stjarnan nie ma szans na bramkę w tym meczu.
Gdybyś poza pustym śmiechem doczytał post kolegi poniżej albo zadał sobie trudu i przejrzał inne buki, zauważyłbyś, że nie tylko STS, który, notabene, jest tylko kopiarką - kopiującą ruchy kursów gdzie indziej. Czy Stjarnan nie ma szans coś wbić - oby! Moja wiara w czystość sportu w dzisiejszych czasach jest ograniczona, niestety.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Na bet365 czyste konto Interu 1.72:grin:, może to być jakaś podpucha ze strony buków. Nie sądzę, żeby tutaj był aż taki wał. Bo po co to niby Interowi?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Dokładnie iCzasopisma
Dodatkowo - spadł kurs na 2, natomiast kurs na X poszedł w góre - czyli jest chyba tylko jedno wytłumaczenie - mocno było grane albo na 2 - albo na AH(+?) (raczej na 2, bo w przypadku AH to kurs na X też powinien chyba spaść!)
początkowo dostępna była linia +2,5 @1,96
teraz oczywiście wszystko poleciało....
limit na AH w PIN na to zdarzenie wynosił 4000$ a na 1X2 2000$
więc musiały pójśc napradę spore pieniądze, że kurs tak poleciał
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Macie swoje wielkie ustawki
Więc tylko się cieszyć, że wszystko odbyło się po sportowemu. Nikt tu pewności czy nawet przekonania o żadnej ustawce nie miał, natomiast stwierdziliśmy fakt, a z faktami się nie dyskutuje - były bardzo duże ruchy kursów na ten brak gola (od 1,45 we wtorek do 1,72 w bet365 przed samym meczem). Osobiście, przekornie, dołożyłem za parę złotych to 1,72, zatem tym milszy wieczór.
Natomiast nikt mnie nie przekona, że w dzisiejszej piłce nie ma tego typu pokus - po co ustawiać całe mecze, jeśli wystarczy jeden karny z kapelusza dla kopciuszka? Który i tak nic nie zmieni. Zamiast 0-10 w dwumeczu będzie 1-10. Jeszcze większe &quot;zainteresowanie&quot; wzbudzają zakłady na kartki. Nie wiem czy za naszego życia coś się w tej materii zmieni. Raczej na gorsze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
po co ustawiać całe mecze, jeśli wystarczy jeden karny z kapelusza dla kopciuszka? Który i tak nic nie zmieni. Zamiast 0-10 w dwumeczu będzie 1-10.
Jest dokładnie tak jak piszesz. W obecnych czasach przy obecnych możliwościach obstawiania tylko głupcy ustawiają 1X2. Za wyjątkiem tenisa. Najczęściej ustawia się kiedy padnie gol, żółte kartki, karne itd. Każda dyscyplina ma różne możliwości. W tenisie szczególnie na niższych szczeblach nie powinny dziwić 3 podwójne błędy serwisowe w danym gemie :] Przecież &quot;słynny&quot; azjatycki ustawiacz Perumal tak zabrudził ligi europejskie - szczególnie ligę fińską, gdzie gole miały padać między 65-70 lub 70-75 minuta i oczywiście tak padały ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom