>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (22-23.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: CSKA-Young Boys
Typ: 1 drużyna zdobędzie +2.5 bramki
Kurs:3.20
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


W pierwszym meczu CSKA nie mieli praktycznie nic do powiedzenia,Boysi cisneli cały mecz co widac np.w statystykach.Grali zdecydowanie lepiej jednak przegrali,niezasłużenie?czemu,przeciez za nieudolność trzeba płacic i zapłacili bardzo duza cene
.Według mnie po tamtym meczu moze byc juz tylko gorzej,na wyjazdach graja słabo,potrafia tylko atakowac co bedzie na reke Rosjanom.Tak doswiadczona ekipa jak CSKA nie powinna miec problemow z awansem.
Nie gra Hoarau co jak dla mnie bedzie duzym oslabieniem dla Boysow.Rosjanie mają kapitalnego Vitinho ktory jesli dzis cos nie ustrzeli bede baaardzo zdziwiony.
3 brameczki dla CSKA jest trudnym zadaniem ale jak najbardziej mozliwym,wszytko zalezy od zawodników oczywiście.Powodzenia.

Co do innych spotkań na szybko:
Kopenhaga-Qarabagh
Kopenhaga w kryzysie ostatnio,dla mnie po stracie Corneliusa stracili polowe mocy ofensywnej,jednak tu chodzi o Lige Mistrzów wiec trzeba sie spiąć.Jak dla mnie czysta 1 po kursie 1.77
Slavia-APOEL
Stawiam tu na ofensywny mecz Slavia nie ma nic do stracenia a APOEL ma za dobrych zawodnikow by tez nie odpowiedziec ogniem.Jak dla mnie BTS po kursie 2.03

 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Co do typy ibisa, to również idę w tym kierunku.
Bwin oferuje nam taką samą linię po kursie @1.90.✅✅
W pierwszym meczu Young Boys wyglądali bardzo dobrze i tylko pechowy błąd obrońcy sprawił, że przegrali 1:0. Wynik tak naprawdę jest otwarty i nie stoją na straconej pozycji.
Zagrać z takim nastawieniem jak tydzień temu i linia spokojnie zostanie pokryta.
W pierwszym spotkaniu stosunek rzutów rożnych wyniósł 11:0.

Young Boys
over 2,5 rr w II poł.
2.10
Bwin
✅✅

Jednak typ okazał się dużo łatwiejszy niż myślałem ????

Linia bardzo niska. W pierwszym meczu pokryta bez problemu, co nie znaczy że dziś będzie tak samo, ale to jednak przyjezdni muszą odrobić wynik i rozważnie atakować.
Wszystko jest do pokrycia.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Steaua B - Sporting
Sporting w weekend bez trudu rozmontował ekipę Guimares. Puchary to puchary a liga to liga. Dodatkowo przez ostatnie lata zauważyłem że na wyjeździe ekipy z Portugalii tracą ze 30 % swej mocy. Tak przynajmniej zauwazylem to przez ostatnie lata. Mam jakieś wewnetrzne przeczucie że Sporting awansuje po bramkowym remisie...

Sporting X kurs 3,40
Sporting awans kurs 1,32 STS
wynik 1:5 FT

Kopenhaga - Karabach Agdam

Kopenhaga nie dość że przegrała pierwszy mecz to jeszcze nie strzelila bramki. Jeżeli gościom uda się coś wturlać , może w tej patrze dojść do małej niespodzianki...
Agdam awans kurs 1,55 STS
wynik 2:1 FT ( pierwszy mecz 0:1 )

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Rijeka oraz Maribor przegrały na wyjazdach ale pozytywem w ich wykonaniu jest to że wrócili z wyjazdów z golem co może się przełożyć przy dobrych porywach wiatru na ich awans do Ligi Mistrzów bo wystarczy im tylko 1:0 wygrać i nie oszukujmy się rywali nie mają najbardziej wymagających po prostu mogli trafić dużo gorzej.
CSKA już praktycznie z awansem bo wątpię bardzo w to żeby u siebie go stracili.
Slavia i Kopenhaga u siebie wydaje mi się że zagrają dużo lepiej niż w delegacjach choć czesi mają dużo trudniejsze zadanie co nie znaczy że niemożliwe.
Maribor jednak awansował najmniejszym możliwym sposobem strzelając i nie tracąc u siebie, tak jak pisałem CSKA tylko potwierdziło swoją wyższość, Kopenhaga wygrała lecz nie udało się jej awansować do LM, Slavia na 0 z tyłu ale też nic nie strzeliła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom