>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [22.08.2023 - 30.08.2023]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
PSV Eindhoven - Glasgow Rangers
Typ: PSV Eindhoven powyżej 1.5 gola
@1.53 Fuksiarz

Od dłuższego czasu obserwuję grę PSV i w jednym mnie nie rozczarowują - regularnie w każdym meczu strzelają bramki. Trudno w to uwierzyć, ale po raz ostatni nie strzelili gola... w lutym, w meczu przeciwko Sevilli. Bardzo często tych goli jest więcej niż jeden - dla przykładu w pięciu ostatnich spotkaniach strzelili minimum dwie bramki. Czy Rangers są zespołem, który pozwoli gospodarzom z Holandii kontynuować tą passę? Spójrzmy na pierwszy mecz. PSV zremisowało w Szkocji 2:2, dzięki czemu stali się faworytami do awansu do fazy grupowej LM. Mieli 68% posiadania piłki i wykonali 10 rzutów rożnych. Oddali w sumie o trzy strzały więcej, niż rywale. Nie uważam, że kurs 1.53 jest superaatrakcyjny na over bramkowy PSV, ale jak żadna inna ekipa strzelają bramki jak na zawołanie, i zwyczajnie ten awans się im należy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
versa 397,5K

versa

Typer
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa
Awans Raków Częstochowa
Fortuna @7.80

W pierwszym spotkaniu widziałem under bramowy przy remisie lub nieznacznej wygranej Kopenhagi, natomiast po tym meczu stwierdzam, że Raków jak najbardziej jest w stanie przeskoczyć Kopenhagę w meczu rewanżowym i mój typ kieruję tym razem w ich stronę.
Niefortunny gol samobójczy, nieuznany gol Rakowa ze spalonego sprawia, że Kopenhaga do meczu rewanżowego rozgrywanego na swoim obiekcie przystępuje z jedno bramkową zaliczką i sądzę, że ten mecz będzie bardzo intensywny a zarazem ciekawy dla oka i mimo problemów kadrowych drużyny z Częstochowy ten mecz jest do zrobienia, jednakże sądzę, że nie przyjdzie to wcale tak łatwo i możemy zobaczyć nawet dogrywkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Young Boys - Maccabi, Young Boys awansuje, @1.43 Fuksiarz

Rewanżowe spotkanie szwajcarsko - izraelskiej pary. W pierwszej konfrontacji nie było fajerwerków i po wyrównanym meczu zakończyło się 0 - 0. W rewanżu to Young Boys wydaje się być faworytem, głównie ze względu na atut własnego boiska ale też większe doświadczenie na arenie europejskiej czy większy ogień w formacji ofensywnej. Young Boys dość przeciętnie wystartowało w rodzimej lidze, bo zdążyło już dwukrotnie stracić punkty z niżej notowanymi rywalami, z drugiej strony remis wyciągnięty z Luzern nalezy rozpatrywać w kategorii cennego punktu, bo mecz nie układał się po myśli YB, dodatkowo nie sprzyjały warunki pogodowe, które przedłużyły spotkanie o dobre kilkanaście minut. W przypadku Maccabi można mówić jedynie o meczach pucharowych i póki co trudno mówić o jakimś poważnym teście - warto odnotować wysokie zwycięstwo nad Sherifem Tiraspol i udany dwumecz ze Slovanem, ale i w tych meczach Izraelczycy nie ustrzegli się błędów, bo z Mołdawianami przegrali jeden mecz, a ze Slovanem tracili w głupi sposób gole. Spodziewam się większej inicjatywy po stronie Young Boys i być może szybkiego gola z ich strony, który ustawi ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1322
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa X2 2,25
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa awans Raków Częstochowa 6,00
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa DW 1:2 17,00 no tak troszeczkę zabrakło...


Na początku będąc fair wobec negujących mój typ - gratuluję zwycięstwa u bukmachera tym którzy stawiali na Kopenhagę.

Jednak nadal uważam, że ten mecz był niewiarygodnie pechowy dla Rakowa. Gol praktycznie "w prezencie", nieuznany gol po milimetrowym spalonym, odskakująca piłka... można mnożyć mankamenty jakie miały miejsce w Sosnowcu - stadionie który sprawiał poniekąd kłopoty zamiast pomagać Rakowowi.

Dla mnie mecz w Kopenhadze nadal jest sprawą otwartą. Nie pamiętam ostatnio kiedy duńska drużyna wygrała z polską w europejskich pucharach. Chyba to był mecz Zagłębie - Sonderjyske gdzie gospodarze też byli lepsi ale przegrali. Tu było tak samo.

Jednak Raków to inna drużyna. To poniekąd odbicie lustrzane meczu Legia - Austria Wiedeń. Legia też miała pecha - karny dla Legii się należał i jak byłoby 1:0 dla Legii to mogłoby być inaczej. Potem ten pech się odwrócił i gol na 0:1 dla Legii w Wiedniu padł ze spalonego.
Dlatego tutaj może być podobnie. W pierwszym meczu pech Rakowa a w drugim odwrotnie - szczęście. A value jest dość godne wg kursów.

Dlaczego tutaj dałem 1:2 wówczas gdy jak do tej pory w europejskich pucharach Raków zdobywał na wyjeździe zazwyczaj jedną bramkę a wyjątkiem był mecz z Trnavą w której zdobyli 2 gole?
Tak jak wiem - duńska liga to otwarta liga pod kątem ofensywy jak i defensywy. Przekonała się o tym Legia w meczu z Midtyjland.
Przed meczem z Austrią Wiedeń również wiedziałem, że to będzie ofensywny mecz. Austria dużo strzela goli ale dużo ich traci.
I taki sam problem jest w Danii. Jest to bardzo ofensywna liga. Nie pamiętam kiedy ostatnio było w Danii mniej niż 2 gole w meczu. Chyba w kwietniu gdy FC Kopenhaga grała mecz z Broendby i było

Natomiast ponownie pojęcia nie mam jakim kultem cieszy się drużyna z Kopenhagi?
Remis w LM z Borussią Dortmund, która bez względu na wynik - miała 2 miejsce w grupie?
Remis z Manchesterem City który grał w osłabieniu 3/4 spotkania, nie strzelił karnego i miał nieuznanego gola?
Remis z Sevillą którą można poniekąd określić jako równorzędnego rywala dla Kopenhagi (wiadomo Sevilla jest lepszą drużyną, no ale ma problem w ofensywie co uniemożliwiła to taktycznie Kopenhaga wyłuskując remis)

To nie są wyniki które weryfikują Kopenhagę. Tutaj Raków ma szansę na spokojną weryfikację. Jak będzie? Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa X2 2,25
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa awans Raków Częstochowa 6,00
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa DW 1:2 17,00


Na początku będąc fair wobec negujących mój typ - gratuluję zwycięstwa u bukmachera tym którzy stawiali na Kopenhagę.

Jednak nadal uważam, że ten mecz był niewiarygodnie pechowy dla Rakowa. Gol praktycznie "w prezencie", nieuznany gol po milimetrowym spalonym, odskakująca piłka... można mnożyć mankamenty jakie miały miejsce w Sosnowcu - stadionie który sprawiał poniekąd kłopoty zamiast pomagać Rakowowi.

Dla mnie mecz w Kopenhadze nadal jest sprawą otwartą. Nie pamiętam ostatnio kiedy duńska drużyna wygrała z polską w europejskich pucharach. Chyba to był mecz Zagłębie - Sonderjyske gdzie gospodarze też byli lepsi ale przegrali. Tu było tak samo.
Sezon temu Brondby Kopenhaga rozwaliła 4-0 na własnym stadionie wydaje sie dosyć przyzwoitą drużynę Pogoni, która sezon temu dysponowała według mnie mocniejszym składem niż w obecnym , mimo to Duńczycy lekko sobie poradzili. Raków w środę melduje sie w Lidze Europy , Kopenhaga w Lidze Mistrzów. Oby Legia w czwartek wyeliminowała ten Midtylland, lekko i przyjemnie też nie musi być bo już nie ma zasady goli na wyjazdach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Sezon temu Brondby Kopenhaga rozwaliła 4-0 na własnym stadionie wydaje sie dosyć przyzwoitą drużynę Pogoni, która sezon temu dysponowała według mnie mocniejszym składem niż w obecnym , mimo to Duńczycy lekko sobie poradzili. Raków w środę melduje sie w Lidze Europy , Kopenhaga w Lidze Mistrzów. Oby Legia w czwartek wyeliminowała ten Midtylland, lekko i przyjemnie też nie musi być bo już nie ma zasady goli na wyjazdach...
Z tym rozwaliła to bym nie przesadzał. To były gole sprezentowane dla Broendby. Wtedy też pamiętam Pogoń miała chyba aż 13 rzutów rożnych? Imponująca liczba. Szkoda, że nie zamieniona na gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Young Boys over 1,5 goli + BTS/nie 5,25
YB Bern mają za zadanie pokonać na swoim stadionie Maccabi, co wydaje się o tyle łatwiejsze, że motywacja będzie spora, ponieważ w pierwszym spotkaniu padł wynik 0-0. U siebie zawsze trochę łatwiej. A Young Boysi słyną z bramkostrzelności. Maccabi to odmienny biegun raczej w tej kwestii, dlatego śmiem twierdzić, że mogą nawet nic nie trafić w tym meczu. Do tego nie zagra od nich dwóch zawodników. Przewidywany przeze mnie wynik tego spotkania to 2-0 lub 3-0. A więc powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1883
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Wiadomo, że całym sercem za Rakowem, ale rozum mówi, że nie mają szans w Kopenhadze.
W zeszłej edycji LM nie wygrali tam City, Dortmund oraz Sevilla. Na wyjazdach Duńczycy nie mieli szans, ale u siebie pokazali, że mogą się bić z potęgami.

Raków w Sosnowcu miał pecha, powinien być minimum remis. Kopenhaga od momentu gola na 1-0 broniła wyniku. Zaliczkę mają, u siebie strzelą 2-3 gole i będzie po ptakach. Raków powalczy, ale nie oszukujmy się, są skazani na porażkę.

Kopenhaga over 1.5 gola @1.78
Kopenhaga over 2.5 gola @3.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Panathinaikos - Braga
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.20 mecz bez zadnej walki ale jakims cudem weszlo
Bukmacher: Betfan

Analiza:
Przed nami pojedynek o wszystko. Mecz o duza kase i wielki prestiz bo to oznacza awans do fazy grupowej Ligi Mistrzow. Tydzien temu bylo 5 kartek a teraz powinno byc jeszcze wiecej. Spotkanie odbedzie sie na goracym terenie w Grecji wiec temperatura bedzie bardzo wysoka od samego poczatku tym bardziej, ze to goscie musza odrabiac jednobramkowa strate. Sedzia pod ten typ idealny bo bedzie nim Daniele Orsato. Nic tylko grac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1999
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Galatasaray - Molde
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś w meczu rewanżowym kwalifikacji Ligi Mistrzów (Finał) dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami Galatasaray i Molde , więc w rewanżu Turcy są w lepszej sytuacji. Gospodarze na 10 ostatnich meczy zanotowali 6 zwycięstw i 1 porażkę i tylko w 2 meczach nie strzelili gola. Dziś w drużynie Galatasaray nie zagrają kontuzjowani Wilfried Zaha, i Hakim Ziyech, którzy są kontuzjowani. Należy dodać, że w kadrze zespołu są gospodarzy sa tacy zawodnicy jak Icardi, Mertens ,Oliveria, którzy są gwarancją goli. Goście drużyna Molde chcąc powalczyć o fazę grupową Ligi Mistrzów musi otworzyć się i grać ofensywnie , aby odrobić jednobramkową stratę. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy zanotowali 5 zwyciestw, 2 remisy i 3 porażki strzelajac bramki w 8 meczach. Dziś w druzynei gości nie zagrają z powodu kontuzji tacy zawodnicy jak Veton Berisha, i Martin Linnes. Pierwszy mecz obfitował w sporo bramek i sytuacji podbramkowych , dlatego dzis też liczę na podobne spotkanie, ponieważ goście są w stanie strzelić gola, a co za tym idzie gospodarze też bedą musieli coś ustrzelić, dlatego over jak najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1462
chamberlain 448,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Galatasaray - Molde
Rzut karny @ 3.00
Over 4.5 kartek @ 1.54
Over 6.5 kartek @ 3.15
Betfan

Zapowiada nam się gorące spotkanie i to nie tylko ze względu na pogodę, Galatasaray podejmuje Molde, cel jest jasny, utrzymać zaliczkę z pierwszego spotkania, a być może uda się nawet dobić rywala. Molde jest trochę nieobliczalną ekipą, bo do tej pory nie mieli na swojej drodze zbyt trudnych przeciwników, w ćwierćfinale kwalifikacji trafili na HJK i przegrali pierwsze wyjazdowej spotkanie 1:0, by u siebie wygrać 2:0, następnie trafili na Klaksvik, drużynę z Wysp Owczych, która sprawiła wcześniej dwie wielkie niespodzianki najpierw wyrzucając Ferencvarors, a później Hacken i Molde znowu przegrało pierwsze wyjazdowe spotkanie 2:1, by w rewanżu u siebie doprowadzić do dogrywki i tam już zatriumfować. Molde nie wygrało jeszcze wyjazdowego spotkania w LM, a tu trzeba wygrać z przeciwnikiem z wysokiej półki, czym im się to uda? Raczej postawią wszystko na jedną kartę, nie mają nic do stracenia, w pierwszym spotkaniu, mimo, że przegrali 2:3, to oni mocniej naciskali przeciwnika 22-6 w sytuacjach bramkowych 6-3 w celnych strzałach, 7-3 w rzutach rożnych, remis też utracili dosyć pechowo, bo po bramce w 93 minucie. Galatasaray do tej pory nie zaliczało jakiś mocnych wpadek, ale też zdarzył im się remis na Litwie, u siebie jednak byli bezbłędni. Gram w tym meczu kartki, oraz rzut karny nie tylko ze względu na wagę spotkania, oraz całą otoczkę, ale też przez naszego Szymona Marciniaka, z którym na boisku nie ma dyskusji, co prawda w meczach Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie nie był za często skłonny do wyciągania kartek, ale już przykładowo w eliminacjach, gdzie poprowadził jedno spotkanie, pokazał wtedy 8 żółtych kartek. Ten sezon to na razie sędziowanie głównie ligi, oraz Superpucharu Polski, pokazując do tej pory 30 żółtych kartek w 6 meczach, co jak łatwo policzyć daje średnią 5 żółtych kartek na mecz, linię 4.5 kartek przekraczał już 5 razy w 6 meczach. Wyjątkowo często jest też skłonny od początku sezonu dyktować rzuty karne, ma ich już na swoim koncie 5, co jak na tak małą ilość spotkań jest sporą liczbą. Mam nadzieję, że szybko strzelona bramka przez Galatasaray nie zabije tego spotkania, bo może być ciekawy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2124
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Galatasaray - Molde
34. obie drużyny strzela gola w 2. połowie @ 2.85
Wynik: 2:1

Betclic

Czas na ostatnie spotkania rewanżowe przed faza grupową LM. Pierwszy mecz skończył się zwycięstwem zespołu z Turcji 2:3, lecz trzeba dodać, że gol na wagę zwycięstwa padł dopiero w doliczonym czasie gry.
Obie drużyny wyszły na boisku i zrobiły swoje - czyli chciały ugrać jak najlepszy wynik przed rewanżem. Udało się to ekipie Galatasaray, która dzisiaj może, a nawet musi to przypieczętować.
Próbuje typu, że obie ekipy strzela gola w drugiej połowie. Jeszcze nigdy takie nie proponowałem oraz nie grałem. Molde regularnie od początku sezonu strzela gole w drugiej połowie. Wynik tak naprawdę jest na styku, a więc pierwsza polowa to mogą być piłkarskie szachy typu walka w środku i czekamy na błąd przeciwnika. Sytuacja może się zmienić gdy pierwszego gola strzela gospodarze. To tak naprawdę zmusi ekipie gości do coraz częstszych ataków i próby odwrócenia losu tego dwumeczu.
Molde zawita do kotła w którym będzie musiało sobie poradzić fizycznie i psychicznie, ale z pewnością stać ich na gola/gole. Jednak czy te gole padną dopiero w drugiej połowie?, mam nadzieje, że tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2564
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: FC Kopenhaga - Raków Częstochowa
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: gol Rakowa
Kurs: 1.60


Ostatni krok przed fazą grupową, ale zdecydowanie najtrudniejszy. Raków Częstochowa dzieli już tylko jeden mecz od upragnionej fazy grupowej, warunek jest jednak taki, że trzeba obowiązkowo wygrać jutrzejszy mecz i teraz samo zwycięstwo różnicą jednego gola to ewentualna dogrywka i karne, natomiast dopiero wygrana różnicą minimum dwóch bramek dałoby bezpośredni awans. Raków wielokrotnie już udowadniał, że nie warto ich skreślać, bo wszelkie braki w umiejętnościach są w stanie nadrobić wolą walki i serduchem. W poprzednich rundach ludzie wyrokowali odpadnięcie czy porażki Rakowa m. in. z Karabachem czy Arisem, ostatecznie Częstochowianie byli w stanie radzić sobie na niewygodnych obiektach i nawet wywozić zwycięstwa. Czy FC Kopenhaga to jakiś dużo większy poziom od choćby Karabachu? Oczywiście, że nie. Duńczycy to bez wątpienia najtrudniejszy dotychczasowych rywali, ale to nie jest też ten sam zespół, który mieliśmy okazje oglądać kilka sezonów wcześniej. Pierwszy mecz Rakowa z Kopenhagą był wyrównany i w zasadzie niedosyt pozostaje, że nie udało się osiągnać minimum remisu. U siebie Kopenhaga ma więcej argumentów, co nie oznacza że musi wygrać gładko 3 - 0 po swojej dominacji. Domowe mecze jak ten z Silkeborgiem, Spartą Praga, Odense czy nawet z Breidablikiem nieco obnażyły problemy gospodarzy i ich kulawą defensywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +587
H 91K

hasbaart

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Panathinaikos - Braga
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Przed nami pojedynek o wszystko. Mecz o duza kase i wielki prestiz bo to oznacza awans do fazy grupowej Ligi Mistrzow. Tydzien temu bylo 5 kartek a teraz powinno byc jeszcze wiecej. Spotkanie odbedzie sie na goracym terenie w Grecji wiec temperatura bedzie bardzo wysoka od samego poczatku tym bardziej, ze to goscie musza odrabiac jednobramkowa strate. Sedzia pod ten typ idealny bo bedzie nim Daniele Orsato. Nic tylko grac.
Typu nie neguję ale akurat sędzia Orsato najmniej mnie do tego typy przekonuje. Dla mnie to ostatnio bardzo underowy sędzia jeśli chodzi o kartki
2022/23
Serie A- 15 meczy i tylko 45żk, 1 czk i 1 karny
LM - 6 meczy i 19żk + 1 karny
LE - 1 mecz - 6żk + 1czk
El. LM - 1 mecz - 4żk

2021/22 wygląda lepiej
Średnio 6żk W Serie A i LM
Ale w kwalifikacjach LM - 2 mecze - 3żk i 4żk

2020/21
Serie A - 15 meczy - 77żk, 2czk, 2karne
LM - 5 meczy i 20żk, 2 czerwone
LE - 1 mecz I 5żk
Kwal LM - 1 mecz 5żk

Jak mowie nie neguję typu bo sam tu planowałem zagrać kartki ale jak zobaczyłem sędziego to trochę powstrzymało u mnie ten hurraoptymizm. Generalnie dzisiaj przyglqdajac się składom sedziowskim to overy kartkowe nie są pierwszym wyborem jednak mecze 'o wszytsko' mogą sprawić, że nie będzie wyboru jeśli chodzi o kartki I mogą być i czerwone. Takim właśnie meczem jest:

Panathinakos - Braga
Over 4,5żk - 1,60 ✅
Panata over 2,5 - 1,85✅
Czerwona - 3,60✅
Tu już w pierwszym meczu szedłem w kartki I trochę za mało było. Czuję, że pomimo sędziego tu i dziś będzie gorąca. Biorę linie o jedną kartkę niższa niż kolega wyżej, dodatkowo myśle, że over 2 kartek Panaty to dobre rozwiązanie.
Orsato daje bardzo mało czerwonych. Więc może zapolować na czerwoną gdzieś na live jak się okaże, że spotkanie robi się bardzo ostre...

Galatasaray - Molde
To sędziuje nasz Marciniak. Pierwszy mecz w pucharach w tym sezonie. W Ekstraklasie już się pokazał i w 5 meczach pokazał 5 razy jedenastkę i 24żk
W tamtym sezonie
Ekstraklasa 19 meczy, 81żk, 1czk, 3 karne
LM - 8 meczy - 33żk, 2 czerwone, 4 karne
LM Kwale PSV - Rangers - 8żk
2021/22
Ekstraklas 23 mecze, 89żk, 4cz, 12 karnych ‼
LM 8meczy, 27żk, 0cz, 4 karne
LM kwale - 2 mecze - 6żk, 2żk
LK 1/4 Finału Marsylia - PAOK, 4żk + CZERWONA Marsylia
Przewijają się te karne caly czas u Marciniaka...

Molde przegrało u siebie 2:3 i stawia ich to w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem w Turcji. Galata u siebie z potencjałem ofensywnym, którego trochę jakby nie widać
Z Trabzonem 2:0
Z Ljubljana 1:0 Czerwona Galata
Z Żalrgilisem 1:0
Molde na wyjeździe generalnie trochę słabo ale z drugiej ciekawe bo:
W Sandenfiord(13 miejece w NOR) 2:2 - karny Sandenfiord
W Klaksviku 2:1
W Stabaek (15 miejsce w NOR) 0:1 - karny Molde
W HJK 1:0
W Valarendze 0:4 (14 miejsce w NOR) - karnych Molde
W Bodo/GLIMT (1 miejsce w NOR) 2:2 - czerwona Molde
W Odd (9 miejsce w NOR) 1:0
W Viking (2 miejsce w NOR) 3:4 - czerwona Viking
W Aalesund 3:1 - karny Molde
W Ham Kam 0:4 - czerwona Ham Kam + karny Molde
W Lillestrom 2:1 - czerwona Molde
W Tromso 1:0 - karny Tromso
W Aalesund (towarzyski) 0:3 - karny Molde
W Stabaek (1/2 puch NOR) 2:1 - karny Molde

12 ostatnich meczy Molde na wyjeździe to 4 czerwone kartki i... - 8 karnych‼
Dokładając to tego serie Marciniaka to aż szkoda nie spróbować 😅
Galatasaray - Molde
Rzut karny - 2,50 @TotalBet ✅
Molde over 2,5żk - 1,85✅

Young Boys - Maccabi Haifa
Sędziuje słowieniec Vincic też niespecjalnie overowy sędzie chociaż w 2021/22 w obu spotkaniach kwal. do Ligi Mistrzów pokazał czerwone kartki.
W pierwszym meczu 0:0, 12-14 w faulach i 4:3 w żółtych kartkach. Tu raczej spokojniej nie będzie...

Over 4,5żk⛔
Young Boys over 2,5żk - 2,10⛔
Czerwona Kartka - 3,60⛔
Ojj nie ułożył się ten mecz pod kartki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Galatasaray - Molde
Typ: powyżej 3,5 gola + obie strzelą + powyżej 9,5RR + 1.połowa zmiana NIE
@5.01 FORTUNA

Spodziewam się tutaj bardzo otwartego spotkania, tak samo jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu w którym oglądaliśmy aż 5 goli oraz 10RR. Ani Molde ani Galatasaray nie grały na weekendzie swoich spotkań w lidze, także obydwie drużyny miały sporo czasu aby wypocząć przed dzisiejszym pojedynkiem i bardzo dobrze się do niego przygotować. Molde musi atakować aby odrobić straty z pierwszego meczu (porażka 2:3 u siebie). Galatasaray też może tylko czekać, bowiem jedna bramka strzelona przez gości i mecz zaczyna się od początku. Obydwie drużyny znane są ze swojego ofensywnego stylu gry. Molde w po 19stu kolejkach w lidze ma na swoim koncie strzelonych 41 goli (średnio ponad 2 gole na mecz). Galatasaray dopiero rozpoczyna swój sezon ligowy (rozegrali 2 spotkania).
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Galatasaray vs Molde
Typ: Czerwona kartka + rzut karny
Kurs: 8.00
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Galatasaray miało swoje problemy w Norwegii. Oglądałem pierwszą rywalizację tych klubów i trzeba przyznać, że Molde zrobiło ogromne wrażenie. Widać było, że Mistrz Turcji był nieco zaskoczony świetną grą rywali, ale ostatecznie to faworyt z tej pary sięgnął po zwycięstwo. Najwidoczniej ekipa ze Stambułu dała się wyszumieć przeciwnikowi, a później ruszyć do ataku. Świetnym trafieniem popisał się Mauro Icardi i Argentyńczyk potwierdza swoją klasę. Jeżeli pod uwagę weźmiemy wszystkie rozgrywki, to napastnik ten notuje serię 3 spotkań z minimum 1 trafieniem. Naturalnie kibice liczą mocno na niego i dzisiaj. Czy gospodarze sięgną po upragniony awans?

Szkoda mi Molde, ponieważ przyjemnie obserwowało się ich występ przed tygodniem. Niestety zabrakło nieco konsekwencji w defensywie i Galatasaray nie potrzebowało zbyt wielu szans, aby zdobywać gole. Mistrz Norwegii tworzył sobie mnóstwo okazji, ale tylko niektóre zostały zamienione na bramki. To potwierdza klasę przeciwnika i w Stambule będzie zdecydowanie trudniej nawiązać równą walkę z faworytem. Nie wolno jednak się poddawać i warto przełożyć swój występ sprzed tygodnia na arenę w stolicy Turcji. Mózgiem Molde jest naturalnie Magnus Wolff Eikrem i ten doświadczony pomocni zawiódł w pierwszym meczu. Czy tym razem poprowadzi swój klub do zwycięstwa?

Oczywiście to Galatasaray jest faworytem, ale ja tak łatwo nie skreślałbym przyjezdnych, którzy potrafili w Norwegii zagrać jak równy z równym z Mistrzem Turcji. Stawiam na to, że Szymon Marciniak wskaże przynajmniej raz na wapno oraz pokaże czerwoną kartkę. Tak jak pisałem w wyżej, szkoda mi było Molde, które zaprezentowało się świetnie w pierwszym meczu przeciwko Galatasaray i zabrakło szczęścia, aby sięgnąć po zwycięstwo. W gorącej Turcji wszystko, albo nic i spodziewam się wyrównanej rywalizacji. Oglądałem spotkanie w Norwegii i tam widzieliśmy sporą intensywność i to powinno sprzyjać ryzykownemu singlowi. Anthony Taylor sprawdzał z VARem w Molde ewentualny rzut karny, ale ostatecznie do niego nie doszło.

Dyktowanie 11 to już specjalność Szymona, który w tej kampanii Ekstraklasy w 4/5 spotkaniach wskazywał na wapno.
Dodatkowo gram czerwień, ponieważ spodziewam się wysokiej temperatury nie tylko na boisku, ale również na trybunach. W Galatasaray jest jeden taki rozrabiaka, który często nie trzyma nerwów na wodzy, mowa tutaj o Abdulkerim Bardakci i jak tylko oglądałem mecze Galaty w poprzedniej kampanii, to Turek miał problemy natury dyscyplinarnej. Szkoda, że nie można pograć nigdzie jego kartki, zapewne dzisiaj ją ujrzy. Szymon w tym sezonie jeszcze nie sięgał po czerwień, czas na przełamanie pod tym względem.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Young Boys - Maccabi Haifa
powyżej 25,5 fauli @ 2,15
Etoto

W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis i gdy już nie liczą się bramki strzelone na wyjeździe podwójnie, nikt nie musi jakoś bardzo ryzykować w tym spotkaniu. Na pewno obie ekipy będą starały się uniknąć prostych błędów czym mogą spowodować zagrożenie pod własną bramką. Delikatnym faworytem bukmacherów jest ekipa ze Szwajcarii ale na tym etapie eliminacji nie można nikogo przedwcześnie skreślać. Nawet jak goście stracą bramkę, wystarczy im wtedy wyrównać i doprowadzić do dogrywki.
Obie drużyny przełożyły swoje mecze ligowe w weekend aby jak najlepiej przygotować się do tego rewanżu, widać więc co jest teraz głównym celem piłkarzy - awans za wszelką cenę do LM.
Co prawda gracze Young Boys mają za sobą już parę kolejek ligowych ale w kwalifikacjach LM to dla nich pierwsza runda, natomiast liga izraelska dopiero wznowiła rozgrywki w których i tak Maccabi nie zagrało ale mają za sobą już 3 rundy kwalifikacji LM także nie można powiedzieć iż nie są jeszcze w grze.
W pierwszym spotkaniu mieliśmy 26 fauli (14-12) także dlaczego w tym rewanżowym miałoby nie być podobnie. Ten mecz jest już o wszystko, prestiż gry w LM, ogromną kasę i nikt dzisiaj łatwo nie odda spotkania.
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Może odwołam moje zdanie w 2 połowie, ale mam wrażenie, że żółte kartki zaczynają być już grubo ustawione. Wczoraj w Hiszpanii w meczu Getafe- Alaves długo 0-0, potem 1-0 w 84 minucie i całe 3 żółte (mimo 28 fauli), a w drugim meczu było 0-7 dla Atletico i uzbierali 7 żółtych, z czego 4 jeszcze poszły przy wyniku 0-4, kiedy mecz był rozstrzygnięty. Rok temu w końcówkach sezonów, mimo większej ilości fauli w wielu ligach też kartek było dużo mniej niż chociażby w połowie sezonu. A widziałem i mecze towarzyskie, gdzie nie było problemu z uzbieraniem 4-5 kartek, co czasem jest niewykonalne w meczach o sporą stawkę :)

Dziś na papierze wyglądało, że będzie się żółciło i czerwoniło, a póki co do przerwy w 3 meczach są 3 żółte, mimo łącznie 35 fauli (13 w Turcji, 15 w Grecji i 7 w Szwajcarii).
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Może odwołam moje zdanie w 2 połowie, ale mam wrażenie, że żółte kartki zaczynają być już grubo ustawione. Wczoraj w Hiszpanii w meczu Getafe- Alaves długo 0-0, potem 1-0 w 84 minucie i całe 3 żółte (mimo 28 fauli), a w drugim meczu było 0-7 dla Atletico i uzbierali 7 żółtych, z czego 4 jeszcze poszły przy wyniku 0-4, kiedy mecz był rozstrzygnięty. Rok temu w końcówkach sezonów, mimo większej ilości fauli w wielu ligach też kartek było dużo mniej niż chociażby w połowie sezonu. A widziałem i mecze towarzyskie, gdzie nie było problemu z uzbieraniem 4-5 kartek, co czasem jest niewykonalne w meczach o sporą stawkę :)

Dziś na papierze wyglądało, że będzie się żółciło i czerwoniło, a póki co do przerwy w 3 meczach są 3 żółte, mimo łącznie 35 fauli (13 w Turcji, 15 w Grecji i 7 w Szwajcarii).
Chyba nie rozumiesz że sporo zalezy od sędziego. W tych "brudnych" spotkaniach wlasnie takich wystawiają. Co daja kartki dopiero za "połamane" nogi. Dzis Orsato tylko 15fauli w 1pol odgwizdał. Inny by odgwizdał z 30 i dal z 3kartki
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz że sporo zalezy od sędziego. W tych "brudnych" spotkaniach wlasnie takich wystawiają. Co daja kartki dopiero za "połamane" nogi. Dzis Orsato tylko 15fauli w 1pol odgwizdał. Inny by odgwizdał z 30 i dal z 3kartki
Fakt, Orsato chyba stał się drugim Lahozem na starość, bo kiedyś to był rzeźnik. Albo się po prostu sprzedał. Z drugiej strony kartki są nie tylko za faule. Teraz dużo bardziej miano kartkować niesportowe zachowania - pyskówki, grę na czas itp itd. Dodając brzydko grające drużyny jak Panatha i Braga, dalej jest duże XD, że tam jest 1 żółta

Jednak się obudził, nawet czerwoną wyjął :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom