>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [21.08.2018 - 22.08.2018]

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
MOL Vidi - AEK Ateny
wygra AEK 2.23

Węgrzy naprawdę prześliznęli się na farcie szczególnie w 2 rundzie, nie wiem co tutaj robią, patrząc na drużyny, które jeszcze grają w eliminacjach głowa boli jak się myśli o polskich drużynach, znowu nudna jesień bez LE dla Polski. Uważam, ze nie mają szans z Grekami, wczoraj wicemistrz Grecji PAOK zremisował z Benfiką, dziś mistrz gra z mol vidi, którzy nie grają na własnym stadionie, uważam, że żadna to twierdza i dziś w końcu przegrają. AEK zremisował na Celtic Park, gdzie ostatnio naprawdę o to nie tak łatwo dla średnich drużyn.
Również polecam AEK over 4,5 rzuty rożne 1.64
MOL Vidi over 2,5 żk 2.28
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
A ja gram na Ajax. Widziałem dwumecz (oba spotkania) Dynama ze Slavią i Ukraińcy mieli furę szczęścia, zwłaszcza w rewanżu. A może nie o szczęście chodziło tylko o naszego sędziego Stefanika, który nie uznał prawidłowej bramki Czechom na 1:1 (tuż przed przerwą), a uznał gola na 2:0 dla Ukraińców mimo spalonego. Poza tym nasz sędzia pozwalał na ostrzejszą grę zawodnikom Dynama, a karał kartkami tylko piłkarzy Slavi. Gdyby sędziował ktoś lepszy pewnie Dynama nie byłoby dzisiaj już w Lidze Mistrzów. Poza tym, skład Ukraińców nie powala, to już nie to Dynamo, które było w stanie zakontraktować dobrych Brazylijczyków, Portugalczyków itd z solidnych europejskich klubów i czołowych drużyn Ameryki Płd. Kadra oparta głównie na Ukraińcach, bez gwiazd.
Ajax u siebie mocny, mimo młodej kadry wyglądają na poukładany zespół. Dużo wnosi do tej drużyny doświadczony Huntelaar, który choć najlepsze lata ma za sobą potrafi wpłynąć na młodszych kolegów. 3-0 u siebie ze Standardem Liege w poprzedniej rundzie to bardzo przyzwoity wynik. Nie twierdzę, że dziś Ajax wygra równie wysoko z Dynamem Kijów, ale jestem przekonany, że wygra i to on będzie prowadził grę przez cały mecz, atakując i stwarzając sytuacje. Sporo rzutów rożnych dla gospodarzy również bardzo prawdopodobne. Ze Standardem nabili osiem rogów i to mimo wysokiego prowadzenia (w 46 min było już 3-0).
Podsumowując
Ajax win
kurs: 1.64
Ajax over 4.5 rożnego
kurs: 1.29
AKO: 2,11
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
MOL Vidi - AEK Ateny
wygra AEK 2.23

Węgrzy naprawdę prześliznęli się na farcie szczególnie w 2 rundzie, nie wiem co tutaj robią, patrząc na drużyny, które jeszcze grają w eliminacjach głowa boli jak się myśli o polskich drużynach, znowu nudna jesień bez LE dla Polski. Uważam, ze nie mają szans z Grekami, wczoraj wicemistrz Grecji PAOK zremisował z Benfiką, dziś mistrz gra z mol vidi, którzy nie grają na własnym stadionie, uważam, że żadna to twierdza i dziś w końcu przegrają. AEK zremisował na Celtic Park, gdzie ostatnio naprawdę o to nie tak łatwo dla średnich drużyn.
Również polecam AEK over 4,5 rzuty rożne 1.64
MOL Vidi over 2,5 żk 2.28
Mozna tez probowac wygrana z bts tak jak wczoraj PSV, troche nie rozumiem jak Vidi przeszlo Ludogorec, ale tez mysle, ze dzis AEK powinien wygrac.
YB-Dynamo tutaj mozna szukac x2 lub bts
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Tak samo jak można nie rozumieć jak dwie potęgi przeszły w tym sezonie Legię, wynikało to raczej ze słabości faworyta niż siły drużyny, która awansowała.
YB obserwuję od kilku sezonów w LE i nie raz już na nich stawiałem jako gospodarza i te typy wchodziły, dziś czuję remis
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Legia nie miala obrony a Ludo nie traci bramek, jezeli dzis AEK zagra na maksa to wygra, tylko ze nie wiemy jak beda zdeterminowani, remis bramkowy tez moze im pasowac, bo u siebie wygraja gladko ze 2-0.Na Celticku nie zadowolili sie bramka na 1-1 i grali swoje dalej do momentu kartki, to licze ze dzis tez zagraja o zwyciestwo.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
co myslicie o pograniu czegos na Dinamo Zagrzeb? X2 za @2,1 albo DNB po @3,6 wyglada bardzo dobrze. Do tej pory ida jak burza, w lidze tez swietnie. Sklad stabilny bez oslabien przed meczem. Niestety nie za bardzo orientuje sie w szwajcarskiej pilce.
Jak uwazacie?
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
YB - D. ZAGRZEB
Obie drużyny w formie, seria zwycięstw po jednej stronie jak i drugiej. Też bym poszedł w kartki,

YB podobna sytuacja jak z Ajaksem
YB over 1,5 żk 1.54
YB over 2,5 żk 3.00
 
W 181

wyar

Użytkownik
Sercem i rozumem jestem za typem na Ajax. Rowniez ogladalem mecze i Dynama,i Ajaxu w tym sezonie i uwazam,ze Ajax jest przynajmniej pol klasy lepszym zespolem,a patrzac na mecze Ukraincow ze Slavia to jest roznica nawet klasy.
Dla innych typerow chcialem jednak rozwiac pewien mit,ktory powtarza sie na tym forum. Otoz wyjsciowa jedenastka Ajaxu na mecz ze St Liege miala srednia wieku 25.1,a w skladzie grali 35-letni Huntelaar,32-letni Schoene,29-letni Tadic czy 28-letni Blind. Oprocz tego byli 25 letni Tagliafico czy Ziyech. To jest polityka klubu,ktory zawsze stawial i stawiac bedzie na mlodych,ale mamy tam chocby De Ligta (19l) ktory,rozegral do tej pory prawie 70 meczow w lidze czy 7 w reprze Holandii,czy Onane,ktory ma tych meczow prawie 100-tke,i tez jest powolywany do repry Kamerunu.
Wiec to naprawde dyskusyjne,czy Ajax to tylko mlodziaki,a Kijow to nie wiadomo jak doswiadczony zespol. W wyjsciowym Kijowa na Slavie grali np :Burda (23),Tsygankov (20),Biesiedin (22),Shepelev (21).
Nie lekcewazac Dynama sadze,ze bedzie mialo jednak trudne zadanie,bo to rzeczywiscie nie ten Kijow,co kilka lat temu.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dla mnie mecz Ajaksu z Dynamem to typowy no bet. Zarówno nie zdziwi mnie wygrana Ajaksu (słaby kurs), jak remis lub nawet wygrana Dynama.
Natomiast kurs (4.9 wczoraj) na wygraną Dynama Zagrzeb to jest jakaś pomyłka. Ostatnie ich mecze to na prawdę przekonywujące wygrane. YBB nie grało jeszcze w kwalifikacjach więc mogą być lekko pod formą, bo w lidze radzą sobie znakomicie.
Moje typy na dziś to:
AEK win
Dynamo Zagrzeb win
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ajax - Kijow 2.druzyna strzeli gola TAK @1.76 fortuna ✅ po 16 min Kedziora strzela i typ trafiony
Ajax mimo że wydaję się być faworytem to jednak strata przez nich gola jak najbardziej realna. Dinamo aktualnie chyba najlepsza drużyna na Ukrainie. Ostatnie 3 spotkania z Shachtarem wygrane. Od ponad 10 meczów strzelają przynajmniej 1 gola czy to u siebie czy na wyjeździe.
Stawiam, że Ajax wygra w tym meczu 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Mol Vidi - AEK
Typ: 2
Kurs: 2,35
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Najpierw myślałem dziś o czymś w stronę Dynama Kijów w Amsterdamie, ale ostatecznie mecz ten postanowiłem odpuścić i skupię się na rywalizacji węgiersko-greckiej. Kursy na przyjezdnych są moim zdaniem zawyżone i wynikają tylko z tego, że nie grają przed własnymi kibicami. AEK to w porównaiu do Mol Vidi ekipa dużo wyższej klasy. Wgrzy co prawda zaskoczyli eliminując Łudogorec, ale Dudelange i Malmo to nie są ekipy najwyższych lotów. Wygranie dwumeczu z Celtikiem w wykonaniu AEK robi moim zdaniem większe wrażenie. Przyjezdni to zespół ze sporą ilością uznanych piłkarzy w składzie, a gospodarze do fazy grupowej Champions League po prostu nie pasują. Te 2,35 wystawine na gości przez Totolotek to moim zdaniem najciekawszy dziś typ, bo w dwóch pozostałych meczach szedłbym jednak prędzej w underdogów, ale wielkiej pewności nie mam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - IV Runda Kwalifikacyjna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Videoton FC - AEK Athens FC
Typ: Videoton FC powyżej 2,5 kartek
Kurs: 2.15 ✅✅✅
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jestesmy juz na takim etapie rywalizacji w Lidze Mistrzow, ze o odpuszczaniu i graniu na pol gwizdka mowy byc nie moze dlatego typuje przynajmniej 3 kartki w strone gospodarzy dzisiejszego meczu. Presja na dobry wynik u Videotonu bedzie przede wszystkim u siebie mimo ze nie graja na wlasnym obiekcie. AEK to druzyna zdecydowanie mocniejsza od Wegierskiej ekipy tak wiec wyciagniecie korzystnego rezultatu bedzie nie lada wyzwaniem. Trzeba bedzie kasowac za wszelka cene niebezpieczne ataki Grekow co wiazac sie bedzie z kartkami. Gram ten bet glownie za sprawa sedziego, ktory poprowadzi dzisiejszy mecz. Bedzie nim Włoch Gianluca Rocchi ze srednia 5.10 zoltka na mecz. Jest to jeden z moich ulubionych arbitrow pod katem grania na kartki ze wzgledu na duza liczbe wreczanych zoltek plus gosc naprawde sie nie ceregieli i jak trzeba ukarac jakiegos zawodnika to go po prostu karze. Pozytywne wrazenie na mnie wywarl glownie na mundialu w Rosji kiedy byl odgorny przykaz aby nie dawac kartek pilkarzom a on mial to w nosie i kartkowal tak jak zawsze. Videoton jesli tutaj nie wyciagnie pozytywnego wyniku to w Grecji nie bedzie czego szukac dlatego ostro powinno byc od poczatku do konca dzisiejszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ajax - dynamo
typ: ajax -1 HA @ 2.1:yes:
widzialem u siebie mecz ajaxu z belgami i musze przyznac ze zrobili na mnie wrazenie. dzis rywal bedzie znacznie latwiejszy. Smiesza mnie wypowiedzi ze dynamo to bardziej doswiadczona druzyna, co z tego jak juz tych graczy nie ma. Jak narazie cieniutko te Dynamo sie prezentuje. Polecam tez dubelka
Aek +0.5 @ 1.35+ Dynamo +1 azjan @ 1.55 Ako ponad 2:yes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ladnie dzis wszystko weszlo,szkoda ze zrezygnowalem z wygranej AEK z bts kurs ponad 5 byl, ale i tak dobrze zarobilem na dwoch kuponach i wczoraj wygana PSV z bts, tylko Salzburg mi zawalil jeden kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Tak samo jak można nie rozumieć jak dwie potęgi przeszły w tym sezonie Legię, wynikało to raczej ze słabości faworyta niż siły drużyny, która awansowała.
YB obserwuję od kilku sezonów w LE i nie raz już na nich stawiałem jako gospodarza i te typy wchodziły, dziś czuję remis
To co robił ten hiszpański sędzia w 2 połowie to lekki dramat. Przynajmniej 4 faule na kartkę wyłapałem w 2 połowie a on sobie na czillku tylko wolne gwizdał. Nie był zbyt zainteresowany dawaniem kartoników ???? Pamiętam go z hiszpańskiej, tam też dobre wałki w niektórych meczach odwalał.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
zabrakło mi 1 kartki dl YB na bardzo dobrym kuponie, nie oglądałem, ale po tym co napisałeś jeszcze bardziej jestem zły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom