>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV Runda

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Heh zabiore głos w sprawie meczu Lecha bo to co czytam w komentach co niektórych to parodia.
Sam nie jestem kibicem Lecha tylko odkad pamiętam Wisły nie trudno sie domyślic, ale w takiej sytuacji kibicowalem im z całego serca. A gdy czytam juz porównania Lewego do Rasiaka nawet w żartach to mnie irytacja ogarnia. Typowe dla przeciętnego &quot; kibica&quot; w Polsce . Jesli strzelilby gola w sytuacji sam na sam pisano by , że to jedyny co zasługuje na pochwaly , że talent , że sie marnuje a tak...jest drewniakiem .
Co do samego meczu to widac brak Smudy niestety. Ten w naszych warunkach fantastyczny trener mówiąc kolokwialne zjadłby niektórych zawódników widząc ich poczynania. Pilke traci zawodnik w groźnej środkowej strefie i co?...wraca na piechotke pod swoje pole karne ... u Smudy nie do pomyślenia. Tak na marginesie naprawde nie zrozumiem naszych prezesów działaczy właścicieli klubów. Jak można rozbijac tak zapowiadajacy sie zespol. Smuda z drużyny przecietnej nawet w polskiej lidze zrobił fajna grajaca z polotem i charakterem drużyne licząca sie w Europie . Miło było patrzec jak czołową drużyne Primera Divison zamyka chwilami niemal w hokejowym zamku , bedąc niestety strasznie nieskuteczną ekipa. Gra jak równy z równym ( szczegolnie 2 polowa) ze zdobywca P.Uefa CSKA MOskwa itp.A teraz? przez 120 niemal minut gubi sie chaotycznie stwarzajac sobie 3,5 sytuacji na dwumecz . Majac 3 defensywnych pomocnikow w drugim meczu nie trzymaja lini sa od siebie oddaleni, nie ma pressingu, wuymiany pozycji, gry na jeden kontakt czy nawet dobrych kontr. Krew mnie zalewała wczoraj patrzac jak niejednokrotnie Lech idąc 3 na 3 nie wie jak wyprowadzic kontre to o czymś świadczy prawda? Pytam po co było zwalniac Smude? , który przeciez tą samą drużyna prócz Murasia grał futbol piekny i wmiare skuteczny. A gdy przegrywał chocby z CSKA na twarzach kibicow nie gościl smutek bo przegrac to jedno a przegrac walczac to drugie. Swoja droga często sie o tym mówi sam myślalem , że tak nie jest a jednak chyba z mentalnoscia co niektorych naszych piłkarzy jest , źle. Gdy sie nie da im &quot; kopa w dupe&quot; nie krzyknie sie to walki nie bedzie.
Podsumowujac mecz szkoda niewykorzystanych sytuacji , szkoda , że zespol byl nastawiony tak defensywnie mimo zapowiedzi odmiennych trenera.
Szkoda , że nie byl przygotowany a byc może pod wodzą tego młodego trenera lepiej byc nie mogl?
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
buzero ma rację. To co pan Lubański wraz z Borkiem wygadywali na temat sytuacji z nieuznaną bramką jest śmieszne... Można się przyczepić tego, że sędzia najpierw uznaje gola a później zmienia decyzję. Na nasze nieszczęście decyzja dobra.
Druga sprawa to taktyka Lecha... Z 10 zawodników w polu zagrało aż siedmiu radzących sobie o wiele lepiej w defensywie. Przestawieni już dawno temu przez Smudę na boki obrony Kikut i Djurdjevic wykazywali małą chęć atakowania i ostrożnie dreptali z piłką. Pan Zieliński zachował się frajersko mając nadzieję, że taka defensywna taktyka przyniesie jakikolwiek skutek.
Trzecia sprawa, która może być trochę usprawiedliwieniem poprzedniego akapitu. Zbyt wąska kadra, za słaba ławka. Wypada Peszko i nie ma wartościowego zmiennika, wypada powiedzmy Stilic i musi grać obiecujący ale słaby jeszcze nawet na warunki Ekstraklasy Golik.
Szkoda, że tak to wygląda i mam nadzieję, że ludzie odpowiadający za Kolejorza wyciągną wnioski i zbudują w końcu zespół na miarę polskiej potęgi i solidnego klubu na arenie Europejskiej, co z pewnością należy się świetnym kibicom, którzy fenomenalnie zaprezentowali się w Brugii.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Browar dla tego pana wyżej (dla BukmacherTSW) ???? sama prawda
też nie rozumie dlaczego zarząd Lecha pozbył się Franza , pod jego wodzą już w Poznaniu LEch był by spokojny o awans i wiem co pisze. Zielinski jak prowadził Polonie to też polonia grała defensywnie. pierwsze co się liczyło to żelazna obrona potem dopiero aby strzelić tego gola i bornić się. Lech po poprzednim sezonie kiedy to Smuda wymagał od nich aby do końca grali pięknie , ofensywnie nie zależnie od wyniku. I tu nagle rach ciach nowy trener i od razu zmiana taktyki. Musiało się to odbić na postawie Lechitów. Kto oglądał dwumecz z Brugge to widział. :|
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zgadza sie ale nawet tą jedenastka dało sie awans wywalczyc . Zestawienie zespołu to jakby powrót mówiac żartobliwie na Wembley kiedy Wójcik grał 6 obrońcami nominalnymi.
Szkoda bo w bardzo dobrej dyspozycji jest Bosacki dla mnie on musi grac w pierwszej 11 teraz kadry , nie gorszy Arboleda. Ale zabrakło zęba i tyle ataku bez bojaźni. Widzieliście jakie Belgowie błedy popelniali przy wyprowadzaniu piłki? Nerwowosc byla juz widoczna na poczatku drugiej polowy.
Niechce sie powtarzac ale kibice LEcha którzy niegdys krzyczeli &quot; Franek Smuda gdzie te cuda? &quot; powinni uderzyc sie w piers bo z Zielinskim napewno efektowniej i efektywniej nie bedzie.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Bosacki w pierwszej 11 kadry? hehe uśmiać się można. Bartosz kiedyś to grał a teraz to już raczej powinien pomyśleć o emeryturze powoli, bo napastnicy kręcą nim jak tylko chcą. A zdania o Lewandowskim nie da się zmienić i trzeba przyznać, że to bardzo przeciętny zawodnik. Miejsca w kadrze dla takiego goscia nie powinno być. Ale to co grał w Belgii Arboleda to dla mnie mistrzostwo. Czyścił koleś niesamowicie. Najlepszy gracz po stronie Lecha. Dziw bierze, że jeszcze nie zgłosiły sie po niego kluby z Bundesligi bo poradził by tam sobie bez problemów. Pzdr
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bosacki w pierwszej 11 kadry? hehe uśmiać się można. Bartosz kiedyś to grał a teraz to już raczej powinien pomyśleć o emeryturze powoli, bo napastnicy kręcą nim jak tylko chcą. A zdania o Lewandowskim nie da się zmienić i trzeba przyznać, że to bardzo przeciętny zawodnik. Miejsca w kadrze dla takiego goscia nie powinno być. Ale to co grał w Belgii Arboleda to dla mnie mistrzostwo. Czyścił koleś niesamowicie. Najlepszy gracz po stronie Lecha. Dziw bierze, że jeszcze nie zgłosiły sie po niego kluby z Bundesligi bo poradził by tam sobie bez problemów. Pzdr
Chyba żartujesz?!
Bosacki emerytura? Kto nim kręcił ogladales chyba inny mecz niż ja.
Jak na swoj wiek szybki dobrze sie ustawia bardzo dobrze gra głową i jest pewny bylo kto go nie przejdzie. Wole 100% jego w pierwszej jedenastce niż mam drżec o każde zagranie Dudki który zapewne zagra. Naprawde &quot;polaczkowanie&quot; nasze kibicowskie w kraju to cos niesamowitego. Założe sie , że jeszcze pare miesiecy temu nie wyobrażałeś sobie LEcha bez &quot; Lewego&quot; a teraz to dla ciebie gracz przecietny? Nie skomentuje...
Inna sprawa jakbyś napisał LEwy zawalił , jest bez formy albo conajwyżej w przeciętnej formie - zgodziłbym sie w stu procentach.
Bo nie chodzi mi o obrone naszych kopaczy czy usprawiedliwainie moja ocena jest obiektywna jak już wspomniałem kibicem Lecha nie jestem.
Jednak irytuje mnie niemiłośiernie nuranie naszych piłkarzy po przegranej a podniecanie sie po wygranej( chocby z Grecja). Jak śmieszne to było gdy gazety nazajutrz bo zwyciestwie nad byłymi ME pisały &quot; Znowu mamy drużyne&quot; . Racja kilku powraca do dobrej formy kilku po kontuzjach ale żeby po jednym spotkaniu... takie tezy?
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Spoko każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować. Dla mnie Bosacki i Lewandowski nie nadają się do kadry i kropka. A dopóki Leo będzie trenerem naszej kadry to .... z tego będzie niestety.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Damian22STW właśnie w tym meczu Bartosz Bosacki pokazał, że należy mu się jeszcze miejsce choćby nawet w kadrze. Był pewny, zdecydowany, nie dawał się ograć, a gdy trzeba było to ratował się faulem ale nie zaraz przed 16 metrem, więc właśnie chyba oglądałeś inne spotkanie. Co do Lewandowskiego, to moim zdaniem będzie tak jak ze Stilicem. Wszyscy się nim będą zachwycać do pewnego momentu, a potem będzie już typowym ligowym średniakiem. Robert jest dobrym zawodnikiem i jest również bramkostrzelny, może ostatni mecz był po prostu słabszy w jego wykonaniu? Ja go nie skreślam i na pewno nie będę porównywał do Rasiaka, bo jest to dobry zawodnik, a jak się wypromuje, to okaże się w najbliższej przyszłości.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Damian22STW właśnie w tym meczu Bartosz Bosacki pokazał, że należy mu się jeszcze miejsce choćby nawet w kadrze. Był pewny, zdecydowany, nie dawał się ograć, a gdy trzeba było to ratował się faulem ale nie zaraz przed 16 metrem, więc właśnie chyba oglądałeś inne spotkanie. Co do Lewandowskiego, to moim zdaniem będzie tak jak ze Stilicem. Wszyscy się nim będą zachwycać do pewnego momentu, a potem będzie już typowym ligowym średniakiem. Robert jest dobrym zawodnikiem i jest również bramkostrzelny, może ostatni mecz był po prostu słabszy w jego wykonaniu? Ja go nie skreślam i na pewno nie będę porównywał do Rasiaka, bo jest to dobry zawodnik, a jak się wypromuje, to okaże się w najbliższej przyszłości.

Dokładnie zgadzam sie .
Nawet co do opinii o Lewandowskim obawiam sie , że momentami szarzyzna ligowa mu może nie posłużyc i stanie sie średniakiem. Dlatego potrzebne mu ogranie doświadczenie dobry trener itp. Heh tak na marginesie dzieki temu zestawowi trenerskiemu i kadrom dzisiejszym ligowcow znowu mistrzem bedzie Wisła... ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dokładnie zgadzam sie .
Heh tak na marginesie dzieki temu zestawowi trenerskiemu i kadrom dzisiejszym ligowcow znowu mistrzem bedzie Wisła... ????
Coś mi się wydaje, że będę się musiał z Tobą zgodzić :jezora:, a nie powiem, bo za Wisłą nie przepadam, lecz nie żywię do niej jakiejś ogromnej urazy :jezora: Odkąd odszedł Franciszek Smuda, Lech zaczął grać bardziej defensywnie, to już nie ten sam poznański &quot;Kolejorz&quot;, co w tamtym sezonie. Franz od początku wpajał zawodnikom, że lepiej jest przycisnąć choćby przez 15 min i rywal zaczyna się gubić. Miał rację w 100%, co było widać w meczach o Puchar Uefa. Odkąd przyszedł Zieliński, Lech zaczyna grać tak, jakby skupiał się w 70% na obronie, zagrażając przeciwnikowi nielicznymi akcjami, a wynik 1:0 to już będzie zwycięstwo. Też racja, ale na pewno każdemu kibicowi bardziej podobała się gra &quot;dawnego&quot; Lecha. Moim zdaniem zwolnienie Smudy było sporym błędem działaczy drużyny z Poznania.
O Legii nie chcę się wypowiadać, bo gra, jak gra, niby męczy się z drużynami, z którymi nie powinna mieć najmniejszego problemu, lecz jakby nie patrzeć zawsze jest w &quot;czubie&quot; tabeli i sądzę, że tym razem będzie tak samo (2,3 miejsce). Co tu więcej pisać ? - czas pokaże ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom