>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ivibet

czoker 111,7K

czoker

Użytkownik
Ja gwałce Ivibeta już chyba z 15 konta, żadne limity z 20beta nie przechodzą bo rotuje ludźmi i na tym i na tym.
Ivi ma o wiele szybsze wypłaty niż 20bet, generalnie osobiście polecam
Top wypłata zrealizowana na ivi to 9,5k$
Przejdzie opcja wpłacenia jedną metodą, a wypłata inną?
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Przejdzie opcja wpłacenia jedną metodą, a wypłata inną?
Nie wiem, nigdy nie robie tak idiotycznej rzeczy. Zawsze i wszędzie gdzie się tylko da używam crypto i to tej samej waluty depo/withdraw.
Wpłacanie inną opcją niż ta, którą będziesz wypłacał to proszenie się o kłopoty.
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Ja gwałce Ivibeta już chyba z 15 konta, żadne limity z 20beta nie przechodzą bo rotuje ludźmi i na tym i na tym.
Ivi ma o wiele szybsze wypłaty niż 20bet, generalnie osobiście polecam
Top wypłata zrealizowana na ivi to 9,5k$
Takie szybkie że moje grosze 59zl to 3 dni wypłacali po codziennym upominaniu się na czacie, bo na maile nie odpisują! Ale w końcu wypłacili i moja noga już tam nie powstanie buk nie warty świeczki. Dodam jeszcze że bardzo słaba oferta live i średnie kursy.
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Takie szybkie że moje grosze 59zl to 3 dni wypłacali po codziennym upominaniu się na czacie, bo na maile nie odpisują! Ale w końcu wypłacili i moja noga już tam nie powstanie buk nie warty świeczki. Dodam jeszcze że bardzo słaba oferta live i średnie kursy.
Mnie nie obchodzi oferta ani kursy, ważne, że mają to co ja chce grać, a potrzebuje i tak jak największy wachlarz buków. U mnie crypto maksymalnie do 2-3 dni na koncie co jest super wynikiem, jak już trochę buków przerobisz to zrozumiesz
@EDIT
W porównaniu do 20bet gdzie najszybciej wypłatę dostałem po 7 dniach
 
psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Ja gwałce Ivibeta już chyba z 15 konta, żadne limity z 20beta nie przechodzą bo rotuje ludźmi i na tym i na tym.
Ivi ma o wiele szybsze wypłaty niż 20bet, generalnie osobiście polecam
Top wypłata zrealizowana na ivi to 9,5k$
Skąd tych słupów do gwałcenia bierzesz?
 
psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Mi najzwyczajniej w świecie byłoby wstyd prosić o to znajomych. Innymi słowy przyznać się że jestem nałogowym hazardzistą.
 
P 19,5K

player31

Użytkownik
Mi najzwyczajniej w świecie byłoby wstyd prosić o to znajomych. Innymi słowy przyznać się że jestem nałogowym hazardzistą.
ja nie prosze - proponuje konkretna kwote za zalozneie na siebie konta oczywiscie jedni sie zgadzaja a inni nie, ale jest zdecydowana wiekszosc tych pierwszych na szczecie :)
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
dokladnie - warto poszukac wsrod znajomych - zakladacie na nich jetona i ivibet i mozna szalec - oczywiscie wczesniej fotki do weryfikacji. i ja w ten sposob staram sie gwalcic kazdego ruska.

ThandalBTC - masz tu swoj post z typami? dzislis sie czy tajemnica co grasz?
Żadnego jetona nie zakładajcie bo to jest jebany złodziejski portfel z kursami euro przy wypłacie poniżej krytyki. Używajcie crypto - zero fee, zero screenów wpłat, szybsze wypłaty i brak jebania się z jakimiś kartami dodatkowymi
A co do typów to się nimi nie dziele, gram ze swoją ekipą już długi czas
 
R 1,1K

rav925

Użytkownik
Jak ktoś potrzebuje takiego słupa do współpracy to ja chętnie. Mam też już kilka kont założonych u buków ze sporym minusem np Unibet. Mam dość tego gówna więc mogę sprzedać swoje zweryfikowane konta może uda się choć parę groszy odzyskać.
 
P 19,5K

player31

Użytkownik
Żadnego jetona nie zakładajcie bo to jest jebany złodziejski portfel z kursami euro przy wypłacie poniżej krytyki. Używajcie crypto - zero fee, zero screenów wpłat, szybsze wypłaty i brak jebania się z jakimiś kartami dodatkowymi
A co do typów to się nimi nie dziele, gram ze swoją ekipą już długi czas
zakladam jetona bo to o najprostsza forma/poortfel - z jetona kolegi przesylam na swoj - a ze swojego wyplacam na karte Zen bez prowizji - karta zen wyplacam w bankomacie lub place w sklepie rowniez bez prowizji... a nie sorry za jakas lepsza opcje 5€ pobieraja za miesiac. tak wiec Jeton do obslugi rusków jak najbardziej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
limit na rozgrywki u19 kobiet 0 xd chciałem postawić, że Mołdawia nie strzeli i cyk limit 0 xd A-league 1 euro się udało postawić, więc całkowitego limitu nie ma. Brak wypłaty od 58 godzin xd
Post automatycznie złączony:

chyba na wszystkie mecze u19 mam limit 0 xd
Post automatycznie złączony:

albo jakiś limit mniej niż 0,5 euro na wygraną xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dobra nawet nie 0,5 tylko jakieś 0,2 eurocentów na wygraną z zakładów mam xd nawet nie grałem agresywnych kursów, dzisiaj mecz z Etiopii kobiet przyjęło za 150e (za tyle maksymalnie w sumie grałem) i bęc limit xd Na ten moment firma jest niewypłacalna i nie wypłaciła nikomu pieniędzy kto zlecił wypłatę po 4 kwietnia także nie rejestrujcie się, bo lipa...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zatwierdzili mi dwie wypłaty zlecone w odstępach 2 dni ... Jedna po 3 dniach druga po jednym xd uczciwy jestem to napiszę, że wypłacili, ale na queueorder nie ma co się nabierać... I ręczne zatwierdzenia wszystkich wypłat. Limit do 0 praktycznie mam...
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
dobra nawet nie 0,5 tylko jakieś 0,2 eurocentów na wygraną z zakładów mam xd nawet nie grałem agresywnych kursów, dzisiaj mecz z Etiopii kobiet przyjęło za 150e (za tyle maksymalnie w sumie grałem) i bęc limit xd Na ten moment firma jest niewypłacalna i nie wypłaciła nikomu pieniędzy kto zlecił wypłatę po 4 kwietnia także nie rejestrujcie się, bo lipa...
Mecz kobiet w Etopiii? :D Chłopie, mi 365 za bety na takich ligach limity dawało, także żadna niespodzianka. Nie trzeba żadnych "agresywnych kursów", wcale się nie dziwię, że limit od razu za granie za 150 euro value na takich niszach. Za 20 euro to może by w dupie mieli...
 
Do góry Bottom