>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

V 256

vernix

Użytkownik
ja nie miałem doczynienia z IzzyKontem, ale mam eKonto i sobie chwalę; bardzo dobre, a dużym plusem są darmowe przelewy przez neta ????
 
sarev 0

sarev

Użytkownik
Mam IzzyKonto i posiada ono wszystko to czego potrzebuje. Zalozyc mozna od 13 lat, przelewy robic na necie itp. Bardzo sobie chwale IzzyKonto ;]
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja mam izzy konto od 16roku zycia :p jak 18skonczylem zalozylem se eKONTO i teraz mam dwa ????
wiec tak samo polecam, choc sa minusy ;p malo wplatomatow jest :p a jak sa to czesto niedzialaja ;P
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
do innych banków też za free ostatnio płaciłem prowizje allegro i nic nie pobrało do buka wpłacam też nic wszystko jest za freee !! ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dokładnie. Przelewy masz za 0 zł, prowadzenie za 0 zł, karta 0 zł (chyba że weźmiesz do niej ubezpieczenie którego koszt wynosi 1,70 zł/miesiąc).
Wypłaty w bankomatach sieci Euronet, e-cash, Bank Zachodni WBK za darmo. Inne sieci standardowa opłata 5 zł za każdą wypłatę ;).
Brak minimalnych wpłat, wypłat
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
ja w mBanku już parę lat, i potwierdzam zdanie kolegów - dobra firma. A izzykonto od ekonta nie różni się praktycznie niczym prócz tego że izzy od 13 lat.


Polecam.
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Dokładnie. Przelewy masz za 0 zł, prowadzenie za 0 zł, karta 0 zł (chyba że weźmiesz do niej ubezpieczenie którego koszt wynosi 1,70 zł/miesiąc).
A to ubezpieczenie do karty nie jest przypadkiem obowiązkowe ?
 
C 0

cr7

Użytkownik
To eKonto panowie to moge normalnie przez neta załorzyc i potem wpłacic kase i z niego do buków i z buków na konto bez problemu mozna tak?? A z czyjegos konta u buka na swoje eKonto mozna?? I jak sie potem z banku wypłaca?? Prosze o wszystkie odp bo to wazne. pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To eKonto panowie to moge normalnie przez neta załorzyc i potem wpłacic kase i z niego do buków i z buków na konto bez problemu mozna tak?? A z czyjegos konta u buka na swoje eKonto mozna?? I jak sie potem z banku wypłaca?? Prosze o wszystkie odp bo to wazne. pozdro
Tak, możesz złożyć wniosek przez internet, przyjedzie kurier z umową, podpiszesz i masz dostęp do konta. Kasę możesz wpłacać w specjalnych wpłatomatach, normalnie przyjmować przelewy. Spokojnie możesz z niego wpłacać/wypłacać do/z firm bukmacherskich. Jest to normalne konto w banku, tyle że dostęp masz przez internet. Wypłacać pieniądze z rachunku możesz w bankomatach (Euronet, Bank Zachodni WBK, e-cash za darmo, zaś w innych 5 zł prowizji przy każdej wypłacie)
 
C 0

cr7

Użytkownik
A te przelewy do buka sa natychmiastowe??? i na inne konta w mBanku tez ? Czy trzeba czekac?
 
Do góry Bottom