>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
KUPON NR 103

Baseball | USA | MLB
2020/09/25 23:15
St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
Typ: St. Louis Cardinals
@ 2.05

Piłka nożna | Ekwador | 1. liga
2020/09/25 23:30
El Nacional - Orense Sc
Typ: remis
@ 3.35

Piłka nożna | Chile | Chile 1. liga
2020/09/25 23:30
Huachipato - Deportes La Serena
Typ: Huachipato
@ 1.65

Kurs całkowity: 11.33
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 11,33j
Saldo: 67,85j

Bukmacher: TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
KUPON NR 107

Piłka nożna | Japonia | 1. liga
2020/09/26 11:00
Urawa Red Diamonds - Yokohama
Typ: Urawa Red Diamonds
@ 1.82

Piłka nożna | Holandia | Eredivisie
2020/09/26 20:00
SC Heerenveen - Vvv Venlo
Typ: SC Heerenveen
@ 1.62

Piłka nożna | Włochy | Serie A
2020/09/26 20:45
Inter - Fiorentina
Typ: Inter
@ 1.57

Kurs całkowity: 4.63
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 4,63j
Saldo: 63,85j

Bukmacher: TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
KUPON NR 110

Niemcy/ Bundesliga
26.09.2020, 15:30
Arminia Bielefeld - FC Koeln
Typ: Arminia Bielefeld

Kurs: 2.55
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 2,24j
Saldo: 66,55j

Bukmacher: Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mały eksperyment, przegram 10j jeżeli w którymś meczu padną 4 gole. A pewnie padną ;)

Kupony nr 119-121

Francja | Ligue 1.............................Polska 1. Liga............................Anglia | Premier League
2020/09/27 15:00.........................2020/09/27 16:00.....................2020/09/27 20:00
Angers - Stade Brestois............Niepołomice - Chrobry.........WHU - Wolves

Typ: u/1.5 FT...................................Typ: u/1.5 FT..............................Typ: u/1.5 FT
@[email protected][email protected]

Kurs całkowity: 27.71
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 27,71j



Typ: u/2.5 FT...................................Typ: u/2.5 FT..............................Typ: u/2.5 FT
@[email protected][email protected]

Kurs całkowity: 4.67
Stawka: 3j
Możliwa wygrana: 14,01j



Typ: u/3.5 FT...................................Typ: u/3.5 FT..............................Typ: u/3.5 FT
@[email protected][email protected]

Kurs całkowity: 1.94
Stawka: 6j
Możliwa wygrana: 11,64j



Saldo: 52,55j
Bukmacher: TOTALBET


Jakże by inaczej. Gdybym postawiła under 6,5 padłyby wyniki po 7-0. Norma.
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
KUPON NR 123


Piłka nożna | Norwegia | 2. liga
2020/09/28 18:00
Ham-Kam - Stjordals
Typ: poniżej 3.5 gola FT
@1.62

Piłka nożna | Anglia | Premier League
2020/09/28 18:45
Fulham - Aston Villa
Typ: poniżej 2.5 gola FT
@1.77

Piłka nożna | Szwecja | Szwecja 1. liga
2020/09/28 19:00
AIK - Mjallby AIF
Typ: poniżej 2.5 gola FT
@1.67

Kurs całkowity: 4.79
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 4,79j
Saldo: 50,55j

Bukmacher: TOTALBET


Jak to się zwykło mówić?
Kończ Waść, wstydu oszczędź?
No to kończę, Mości Panowie...
Wstydu oszczędzę, a Wam niech się szczęści.
 
Ostatnia edycja:
L 51

luczko

Użytkownik
KUPON NR 123


Piłka nożna | Norwegia | 2. liga
2020/09/28 18:00
Ham-Kam - Stjordals
Typ: poniżej 3.5 gola FT
@1.62

Piłka nożna | Anglia | Premier League
2020/09/28 18:45
Fulham - Aston Villa
Typ: poniżej 2.5 gola FT
@1.77

Piłka nożna | Szwecja | Szwecja 1. liga
2020/09/28 19:00
AIK - Mjallby AIF
Typ: poniżej 2.5 gola FT
@1.67

Kurs całkowity: 4.79
Stawka: 1j
Możliwa wygrana: 4,79j
Saldo: 50,55j

Bukmacher: TOTALBET


Jak to się zwykło mówić?
Kończ Waść, wstydu oszczędź?
No to kończę, Mości Panowie...
Wstydu oszczędzę, a Wam niech się szczęści.
Post automatycznie złączony:

Hej, czytałem dość wnikliwie Twoje zapiski z działu systemy a poźniej już "na odwal" te z "kupony ze statystykami" i troche się zmartwiłem że zrezygnowałaś bo fajnie mi się czytało te Twoje "przygody" z różnymi systemami. Tak sie zastanawiałem nieraz jak Ty obliczasz te wszystkie statystyczne dane trafności itp. Znaczy się, pewnie bym do tego doszedł ale by to trochę czasu zajeło.
Powiedz mi, dalej bawisz się w bukmacherke i po prostu nie publikujesz czy dałaś sobie spokój?
Jeśli mialbym wybrać coś konkretnego od Ciebie to byłby to dubel o/u albo kilka zdarzeń w jednym spotkaniu na raz (dość ciekawa opcja). W sensie jak obstawiałaś jedno spotkanie i np 3 różne wyniki + liczba goli do przerwy bodajżę i coś jeszcze (nie pamiętam teraz).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Post automatycznie złączony:

Hej, czytałem dość wnikliwie Twoje zapiski z działu systemy a poźniej już "na odwal" te z "kupony ze statystykami" i troche się zmartwiłem że zrezygnowałaś bo fajnie mi się czytało te Twoje "przygody" z różnymi systemami. Tak sie zastanawiałem nieraz jak Ty obliczasz te wszystkie statystyczne dane trafności itp. Znaczy się, pewnie bym do tego doszedł ale by to trochę czasu zajeło.
Powiedz mi, dalej bawisz się w bukmacherke i po prostu nie publikujesz czy dałaś sobie spokój?
Jeśli mialbym wybrać coś konkretnego od Ciebie to byłby to dubel o/u albo kilka zdarzeń w jednym spotkaniu na raz (dość ciekawa opcja). W sensie jak obstawiałaś jedno spotkanie i np 3 różne wyniki + liczba goli do przerwy bodajżę i coś jeszcze (nie pamiętam teraz).
tu masz najnowsze testy Kamili
przyjemnej lektury ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
L luczko , tak jak wyżej napisał nasz prezes (szef? dyrektor?) d/s wszelakich, miły kolega Waldi1979 Waldi1979 - przeniosłam się na testy do działu kupony. Dlaczego?
Przede wszystkim, żeby się nie ośmieszać z wynikami w dziale KzS, a po drugie nie chciałam komentarzy, które czasami sprawiają, że temat staje się mniej przejrzysty. A ja chciałam mieć wszelkie wyniki, statystyki z gry czytelne i na wyciągnięcie ręki. Cały czas bawię się w testy, kombinuję, wymyślam i podliczam. Gdy będę już gotowa, wrócę do działu KzS i wszystkim pokażę "gdzie raki zimują" :D Cieszę się, że napisałeś gdyż mam większą świadomość, iż ktoś tam we wszechświecie obserwuje moją heroiczną walkę z wiatrakami :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
L 51

luczko

Użytkownik
L luczko , tak jak wyżej napisał nasz prezes (szef? dyrektor?) d/s wszelakich, miły kolega Waldi1979 Waldi1979 - przeniosłam się na testy do działu kupony. Dlaczego?
Przede wszystkim, żeby się nie ośmieszać z wynikami w dziale KzS, a po drugie nie chciałam komentarzy, które czasami sprawiają, że temat staje się mniej przejrzysty. A ja chciałam mieć wszelkie wyniki, statystyki z gry czytelne i na wyciągnięcie ręki. Cały czas bawię się w testy, kombinuję, wymyślam i podliczam. Gdy będę już gotowa, wrócę do działu KzS i wszystkim pokażę "gdzie raki zimują" :D Cieszę się, że napisałeś gdyż mam większą świadomość, iż ktoś tam we wszechświecie obserwuje moją heroiczną walkę z wiatrakami :)
Pozdrawiam serdecznie.
Właściwie to sobie przypomniałem o bukmacherce. Pewnie jestem na podobnym poziomie co Ty, dlatego też jak grałem, to próbowałem progresje. Jednak przestałem, gdyż była tendencja spadkowa I dodatkowo może zly typ progresji wybrałem a były to remisy konkretnych drużyn, co oczywiście oznaczało że musiałem na każdą drużynę czekać kilka dni / tydzień. I też mi się dodatkowo znudziło ogarnianie tego. Myślę że lepszym wyborem było by stawianie innych drużyn i nie remisy. I co wydaje się nieco bardziej losowa droga typowania (obstawianie innych dryzyn) to przynajmniej coś się dzieje. Jest jednak też ryzyko, że za bardzo się człowiek wciągnie i będzie obstawiać byle co, jak zapewnie Ty czynilas.
Patrząc jednak z drugiej strony, te progresje na overy to tak naprawdę loteria i nie tylko ten sposób gry. Nikt mi nie zagwarantuje że w meczu bramkostrzelnych ekip będzie nawet FT 1.5 gola. I odwrotnie.
Początkowo sledzilem Twoje poczynania z systemami i fajnie że testowalas różne sposoby. Dało to trochę do myślenia.
Na papierze wszystko fajnie wygląda. Co za problem trafic dubla o/u z ako 2? Problem się pojawia jak się zaczyna grać i z tylu głowy fakt, że trzeba przynajmniej te 40-50 % skutecznosci mieć(nie robiłem kalkulacji, ale zakładając, że AKO czasami 2.1 2-3 to tak może być) żeby wyjść na plus. Czy to dużo / mało? W dłuższej perspektywie może to być granica dość wysoka. Szczególnie jak ktoś nie jest dobrze obeznany w tym co robi. Oczywiście istnieje fart nowicjusza, ale czy na dłuższą metę? 🤔
Poczatkowo chciałem chwilę pogadać o tych systemach w jaki sposób to ogarniasz ale nie udało się dobić, więc poprzestane na śledzeniu tematu. Muszę jeszcze raz przewertowac tematy, pewnie na weekendzie jak więcej czasu.
I spróbować double ako 2 o/u, progresja o/u lub BTS ew. też parę kuponów z jednego spotkania (wysoki kurs).
Oczywiście uważam że jest więcej możliwości jak np rożne itp ale to trzeba usiąść i pomyśleć.
 
Do góry Bottom