>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jackpot Sit 'n' Go na Titan Poker

Status
Zamknięty.
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Titan Poker posiada w swojej bogatej ofercie proponuje nam szeroką gamę Sit &#39;n&#39; Go z Jackpotami.
Wypłata Jackpotu polega na ukończeniu kilku stolików pod rząd na pierwszym miejscu, a propozycja wygląda następująco:

Dirty Dozen - Jackpot Sit &#39;n&#39; Go

Wpisowe jest niskie, ale możesz wygrać szybką kasę- $2,000- jeśli wygrasz cztery z rzędu dwustołowe turnieje(2x6 short hand), przeznaczonych dla 12 graczy



Maui - Jackpot Sit &#39;n&#39; Go

$15,000 nagrody Jackpot zwycięzcy pięciu kolejnych turniejów $5+$1 “Maui – Jackpot Sit ‘N’ Go”. (10 osobowe jednostolikowe) Titan Poker przyzna również nagrodę w wysokości $200 graczowi, który ukończy na 1 lub drugim miejscu pięć kolejnych turniejów Jackpot Sit ‘N’ Go”.



Rio – Jackpot Sit &#39;N&#39; Go

$25,000 Turniej Rio jest przeznaczonym dla sześciu osób sit &#39;n&#39; go $20 + $3.50.
Mamy również nagrodę pocieszenia. Jeśli zdarzyło się, że ukończysz kolejne sześć turniejów &quot;Rio Jackpot Sit &#39;N&#39; Go&quot; na pierwszym oraz drugim miejscu będziesz uprawniony do nagrody $300!



Fort Knox - Jackpot Sit &#39;n&#39; Go

Fort Knox jest turniejem sit &#39;n&#39; go $50 + $9 przeznaczonym dla sześciu graczy.
Mamy również nagrodę pocieszenia. Jeżeli zdarzy się, że zakończysz sześć kolejnych turniejów &quot;Fort Knox Jackpot Sit &#39;N&#39; Go&quot; na pierwszym i drugim miejscu będziesz uprawniony do nagrody w wysokości $750!



Przygode z pokerem zaczałem własnie od sit &amp; go w ktorych po 2 miesiecznej praktyce dotarcie do płatnych miejsc w średnio 7/10 rozegranych stolikach nie sprawia mi wiekszego problemu. (Gram na Party Poker)


Oferta jest bardzo kusząca zwłaszcza, że w moim przypadku 16 maja kończe mature i mam całe 5 miesiecy na pokera ???? Oczywiscie nie mam zamiaru siedziec 24h na d i tłuc w karty bo trzeba jeszcze odreagować po maturalnym stresie, ale uzbierałem już na Party pokaźną sumke która mam zamiar wypłacic. Wiekszość poświecic na odstresowywanie sie, a około 300$ przeznaczyć właśnie na systematyczny udział w sitach z oferty Titan Pokera.

Nie ukrywam że max ile razy mi sie udało ukończyc na 1 miejscu pod rząd ale niestety na Party Poker to trzy razy (zazwyczaj gram na 4 10 osobowe stoły na raz) jednak myśle że przy zamiarach zgarniecia 4 pierwszych miejsc pod rząd gra na kilku stolikach jednocześnie odpada.

Co myślicie o takim pomyśle i całej tej ofercie?
Może macie jakieś pomysły, propozycje, sugestie, pytania? Z checia podziele sie wiedzą, albo wysłucham waszych sugestii na ten temat.
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
widze wasze wielkie zainteresowanie duskusją o promocjach Titan Pokera :p
Przyznam że gracze na Titanie reprezentuja bardzo wysoki poziom gry, jednak promocje oferowane przez ten pokerroom sa naprawde bajeczne.
np. Freeroll&#39;owy Sit &amp; Go z pulą 1&#39;000&#39;000$ =] brzmi pięknie zwłaszcza że wszystkie miejsca sa płatne. jednak do zakwalifikowania sie trzeba 3 razy ukończyc dowolny turniej z buyinem na finałowym stole... wydaje sie kosmiczne, jednak dla dobrego gracza nie stanowi to gigantycznego problemu. 18 osobą udało sie dokonać tego wyczynu z czego 3 nie dość że były w tym top10 czyli finałowym stole to tym czterem osobą z 18 udało sie ukończyć turnieje na pierwszym miejscu 3 razy z rzędu. O czymś to świadczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom