>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jacques

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
15.04 NBA
???? Spurs - Hornets Typ: Chris Paul under 24.5 @ 1.90

STAWKA :
5/10
http://blog.nola.com/hornetsbeat/2009/04/new_orleans_hornets_center_tys_11.html
Jest już oszczędzany na PO. Ma grać max. 20 minut.
A idż w ***. Jak tu typować ? Trener mówi że zagra I kwarte i ewentualnie trochę w III. Specjalnie sprawdzałem to info przez godzine a Chris Paul gra ... 41 minut. Gra słabo (9/21 z gry) ale jak jest się liderem to trudno w takim czasie nie rzucić tylu punktów ;/ NIenawidze kłamców ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
29.04 Elitserien
▶ Piraterna - Lejonen Typ: Lindbaeck powyżej 11.5 @ 1.90 ✅ Iziiiii

STAWKA :
3/10 z powodu braku funduszów tyle, normalnie grałbym gruboooo
Lindbaeck pojedzie z numerem 7. Co daje dużo biegów i to słabo obsadzonych biegów. Według mnie zrobi 14-15 punktów. tobet
Płatność 8 euro po meczu ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
6.06 El. MŚ
▶ Argentyna - Kolumbia Typ: Argentyna -1 @ 1.90

STAWKA :
4/10
Nie ma co za dużo pisać. Argentyna wystąpi u siebie, w najmocniejszym składzie. Mimo, że koniec sezonu to raczej wszyscy wypoczęci, bo rozgrywki zakończyły się już jakiś czas temu. Do tego chęć zmazania plamy za ostatni mecz w Boliwii i nieciekawa wbrew pozorom sytuacja w grupie stawia ich w roli zdecydowanego faworyta dzisiaj.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
Winner : Jurica Pavlić @ 5.00 1.5/10 unibet
Pavlić jedzie u siebie. Dosłownie. Właścicielem stadionu w Gorican jest jego bogaty ojciec, który zbudował ten tor właśnie dla syna ... Wcześniej w Chorwacji praktycznie nie było żużla. Młody uczył się na tym torze, zna go doskonale. Rywale wręcz przeciwnie. Większość jedzie tam pierwszy raz. Pavlić to bardzo zdolny chłopak, ten sezon ma bardzo przeciętny ale na swoim torze powinien być najlepiej spasowany i wiedzieć jak jechać. Ściany w żużlu pomagają. Kurs bardzo atrakcyjny. Zwłaszcza, że Pavlić od paru miesięcy miał w głowie tylko ten turniej ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
21.02 Freestyle Skiing

Li Nina win @ 2.65 unibet/betfred
Stawka: 3/10


Co tutaj dużo pisać, zdecydowana faworytka. Złota medalistka z ubiegłorocznych mistrzostw świata ale również z dwóch wcześniejszych. Na poprzednich igrzyskach &quot;tylko&quot; srebro ale jej era nastała właśnie wtedy. Od tamtego momentu zdecydowanie najlepsza. Unibet i betfred troszkę przysnęli z kursami, bo większość buków 2.20
Podsumowanie :
2 miejsce
TYP PRZEGRANY
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeszcze polecam dubla dla spóźnialskich (kursy spadają na łeb na szyję)
Bobsleigh - Two-Man
Winner : André Lange (Germany) @ 2.00 5/10 Tobet
Zloty medalista z Turynu (łącznie 3 złote olimpisjkie) W sumie trzy złote medale mistrzostw świata w tej konkurencji (ostatni 2008). Zeszły sezon i ten bez sukcesów (jak na jego) w pucharze świata i mistrzostwach ale jak sam mówił myślał już tylko o igrzyskach (ma 37 lat) Murowany faworyt według ekspertów, większość buków kursy ~ 1.60
Podsumowanie :
1 miejsce
TYP WYGRANY Super G
Winner : Linsday Vonn (USA) @ 2.00 5/10 Expekt
To jej koronna konkurencja (razem ze zjazdem) Tylko w tym roku kalendarzowym wygrała już 3 supergiganty. Dominatorka ;-) Z kontuzja to ściemniała, bo nie widać że w jej jeździe żadnych objawów urazu. Według mnie wygra bardzo pewnie. Sam zagrałem jeszcze przed startem igrzysk, teraz kurs znacznie mniejszy ale i tak IMO wart gry.
Podsumowanie :
3 miejsce
TYP PRZEGRANY
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Slalom gigant
Schleper/Mancuso 1 @ 2.67 bwin
Stawka 4/10

Schleper zdecydowanie lepiej w gigancie niż Mancuso. Zdarzało się jej wygrywać, często gościła na podium. Mancuso zazwyczaj w 2-3 dziesiątce. IO to co innego ale moim zdaniem kurs i tak przeszacowany.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niby miałem nie dawać już tu typów ale ...

Speedway Wanda Kraków (+6) - Orzeł Łódź 2 @ 1.8 Tobet 4/10

Pierwszy raz widzę, by bukmacherzy wystawiali kursy na II ligę polską. Limity są niewielkie (stąd stawka) ale można znaleźć fajne value. Orzeł to drużyna z budżetem na I ligę, zdecydowanie najwyższym w II lidze. Budżet w tej lidze ma olbrzymie znaczenie, bo wielu zawodników jeździ w niej niemal amatorsko. Właśnie Wanda Kraków to taki amatorski klub. Reaktywowali sekcję żużlową po latach ale nigdy nie było tam klimatu dla żużla. Skład mają zbudowany po &quot;najniższej linii oporu&quot;. Według mnie goście nie powinni mieć problemów ze zdobyciem 50 punktów.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Typ Żaka:
Miami Heat - New Jersey Nets 2 @ 6.34 1/10 (chyba ???? )
Dziwny kurs buka. Miami bardziej opłaca się przegrać.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
ŻUŻEL / ANGLIA / BELLE VUE - IPSWICH
Lawson (-1) - Hawkins 1 @ 1.61 bet365 3/10

Kurs już spadł ale jako dodatek do AKO jak najbardziej wart gry. Hawkins to totalny amator. Jeśli zdobędzie jakieś punkty to tylko na defektach. Lawson solidny zawodnik. Punktuje zawsze w granicach 4-7 pkt.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
NBA / Phoenix - Portland
Andre Miller over 18.5 pkt @ 1.85 3/10 tobet
W poprzednim meczu 31. Wcześniej z Suns 20 i 22 (gdy grał w s5). W każdym z tych meczy wchodził jak w masło w obronę Słońc. Brak Roya powoduje że musi sam liderować drużynie. Pinn linia 19.5
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Lotos Gdańsk - Stal Rzeszów 2 @ 2.60 Tobet 3/10 ⛔
Stal najsilniejszy zespół w I lidze, Zapowiada się mecz na styku. Kursy przeszacowane. Według mnie typowy mecz 50%-50%
Speedway Polonia Piła - Orzeł Łódź 1 @ 2.55 Tobet 2.5/10 ✅
II liga atut własnego toru niezwykle istotny. Pilanie u siebie mocni. W zeszłym roku było 45-45 a Pilanie mieli zdecydowanie słabszy skład.Tutaj też dałbym ~ 2.00
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kosz. zwycięzca USA 1.50 + Turcja m1-3 @ 1.85 @ 2.70 prof jak dla mnie warte 4/10
USA sprawa oczywista, byłaby wielka sensacja jakby tego nie wygrali. Narazie nie grają olśniewająco ale mimo wszystko przeciwnika dla nich nie widzę. Turcja gra rewelacyjnie na tych MŚ. Grają u siebie, więc walczyć będą do końca co w ew. meczu o brąz ma duże znaczenie. Drabinka korzystna (Francja + Słowenia/Australia i potem 1-4)
FCK YEAH ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Daiki Ito miejsce 1-11 @ 2.10 Betgun ✅
Ito w tym roku był 8,6,9 i 19 ale ponoć ostatni konkurs w Lillehammer był mega loteryjny. W zeszłym roku w Engelbergu był 6-ty, 5-ty i trzeci (a konkurs wcześniej w Lillehammer 45:p). W letniej GP też brylował.
Typ był głównie grany w naziemnych, w netowych znalazłem tylko BetGun.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom