>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jagiellonia Białystok - HEKO Czermno 05.04.2006 |przełożony|

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - HEKO Czermno

Kursy: Toto-mix : (1) 1.55 - (X) 3.60 - (2) 5.10 - (1X) 1.03 - (X2) 2.01
Betandwin: (1) 1.60 - (X) 3.60 - (2) 4.50 - (1X) 1.11 - (X2) 2.00

Moja analiza: Jagiellonia to zespół od kilku sezonów walczący o awans ale za każdym razem ktoś im staje na drodze. Obecnie zajmują trzecią pozycję - mają tyle zamo punktów co będący na drugiej pozycji ŁKS i czwarty Śląsk Wrocław. Do lidera Widzewa Łódź mają jeden punkt starty. W tym sezonie napewno również mierzą w awans do Orange Ekstraklasy i jak narazie są na dobrej do tego drodze. Transfery Jagi w przerwie zimowej może nie powalają na kolana ale tacy zawodnicy jak Tomasz Moskal pozyskany z Górnika Polkowice czy bramkarz Adam Piekutowski powinni być sporym wzmocieniem. Natomiast Heko to zespół zajmujący obecnie 11. miejsce czyli pierwsze które gra w barażach. Drużyna będzie chciała się utrzymać bez potrzeby gry w dodatkowych meczach o utrzymanie ale ja raczej nie daję im na to większych szans. W sparingach oba zespoły nie wypadadały najlepiej ale w tym meczu raczej nie ma innej możliwości niż wygrana Jagi. Może nie będzie ona wysoka ale jeśli myślą o awansie nie mogą sobie pozwolić już na początku na starty punktów bo potem na nadrabianie może zabraknąć czasu zwłaszcza że sześć zespołów ma duże szanse na awans.
Mój typ: 1 (na 95 % :wink: )
pzdr 8)
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
Mecz przełożony na 5 kwietnia... :zy3ou: :zy3ou: czy my się k.... doczekamy tej wiosny normalnej kolejki? :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom