>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak analizujecie mecze w tenisa?

K 0

kubek15

Użytkownik
Witam
Jestem tutaj nowy i ogólnie obstawiam piłkę nożna. Obecnie analizuję mecze poprzez sprawdzenie ostatnich 6 meczy u siebie i ostatnich 6 meczy gości na wyjeździe + do tego ostatnie 6 meczy ogólnych obojętnie czy u siebie czy na wyjeździe i obojętnie czy LM, puchar czy własna liga i każdemu zwycięstwu przydzielam odpowiednio punkty. To jeszcze testuje i pisze program który sam mi najlepsze mecze ze strony wyłapie.
Ale mniejsza o to:
Jak analizuje się mecze w tenisa? Też są jakieś staty ostatnich 6 meczy? , czy może sprawdza się jaką pozycje zajmuje dany zawodnik? Wiem że tam też sporo zależy od dyspozycji każdego dnia, ale napiszcie jak to można by analizować.
Z góry dzięki .
Pozdro.
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Ten link może Ci trochę pomoże http://forum.bukmacherskie.com/f98/jak-analizowac-mecze-poradnik-57880.html w tym temacie ktoś słusznie podniósł, że analiza analizie nie jest równa i zależy od tego jakiego rodzaju zdarzenie chcesz obstawiać tj. liczbę bramek czy setów, gemów itd., czy np. wygrany - przegrany. (Przeszukaj dobrze Forum bo były o tym inne tematy)
Z pewnością te kwestie, które poruszyłeś dają jakiś obraz poszczególnych uczestników zdarzenia, które chcesz analizować ale to jest jedynie statystyka. Wiadomo też, że statystycznie człowiek i koń mają po trzy nogi. Stąd też ze statystyki trzeba umiejętnie czytać czy np. wygrana sześć razy z rzędu ze słabymi przeciwnikami to prawdziwy obraz formy dla gracza z top 10? No właśnie jeden wyczyta, że taki gracz jest w formie, a drugi po przebiegu tych spotkań stwierdzi, że ok wygrana jest wygraną ale ten przykładowy gracz z top 10 nie jest w swojej normalnej formie. Myślę, że istotne też są takie rzeczy jak nawierzchnia na której jest mecz, aspekty fizyczne (np. powrót po kontuzji, przerwie, uraz w poprzednim spotkaniu itp.), co to za turniej, no i oczywiście też analiza formy. Teoretycznie im analiza jest dokładniejsza tym szansa na trafny typ jest większa bo ująłeś w ocenie więcej elementów mających wpływ na zdarzenie. Czas natomiast Ci odpowie, czy te elementy które uwzględniasz i uważasz je za decydujące dobierasz właściwie czy też nie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
win1988 164

win1988

Użytkownik
Oprócz tego co opisał maryman dodałbym jeszcze kilka innych kwestii. Nawierzchnia jest kluczowa dla graczy z niższym rankingiem, ci lepsi po prostu radzą sobie przyzwoicie na każdym typie kortu. Warto także przyjrzeć się statystykom h2h, bo często jest tak, że danemu zawodnikowi zupełnie nie leży styl grania przeciwnika, i dlatego ma z nim bilans ujemny. Przed każdym turniejem wypadałoby zapoznać się z jego wynikami z ubiegłego sezonu, a nawet sprzed dwóch lat. Łatwo wtedy wywnioskować, komu &quot;teoretycznie&quot; zależeć będzie na powtórzeniu dobrego wyniku, w celu obrony cennych punktów. Tutaj często taką dodatkową mobilizację mają zawodnicy z pozycji 40&lt;, kiedy to w dużym stopniu swoją pozycję zbudowali dzięki dobrym występom w dwóch, trzech turniejach.
Ponadto mimo wszystko radziłbym granie tenisa w bukach, gdzie za krecz jest zwrot. Owszem, parę razy zdarzy się, że nie dostaniemy kasy, bo przeciwnik skreczował, ale znacznie bardziej boląca jest sytuacja, kiedy to naszemu faworytowi, który kontroluje mecz, przydarzy się przykra kontuzja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kubek15

Użytkownik
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, są pomocne.
Ja chce głównie obstawiać kto wygra, na sety/gemy jeszcze przyjdzie czas.
Jeszcze raz dzięki
 
Do góry Bottom