>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25

A 0

acdc

Użytkownik
witam . mam pytanie jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25
ile meczy na 100 nie wchodzi ? jaki jest % ,
Dziękuję za odpowedzi ????
 
A 0

acdc

Użytkownik
aha , powiecie mi , ale jaka liga , jaki sport .
To może inaczej się wyrażę . jak często nie wchodzą kursy 1,05-1,25 (wszystkie , wszystkie sporty itp ) czy jest do tego prowadzona jakaś statystyka , jeśli nie , to jak myślice ?
Dzięki
Pozdro Ac/dc
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
witam . mam pytanie jak często nie wchodzą mecze 1,05-1,25
ile meczy na 100 nie wchodzi ? jaki jest % ,
Dziękuję za odpowedzi ????
1 dzielisz przez kurs, mnożysz to przez marżę danego buka i voila
1/1,05 * 0,9 = 85,7%
1/1,25 * 0,9 = 72%
Przy kursie 1,05: 15 meczy przegranych. Kurs 1,25: 28 spotkań przegranych na 100.
 
N 0

nokaut

Użytkownik
gram takie kursy od dluzszego czasu (tylko live), powiem szczerze ciezko z tego wyżyć ???? poluje na 1.1 i średnio 1 na 10 nie wchodziło! Nie wchodziło dopóki grałem baby, odkąd zacząłem grać tylko mężczyzn to skuteczność poprawiła się o 23% więc sporo. Jak prosto policzyć wtedy wskakujesz na spory +
 
vde 119

vde

Użytkownik
1 dzielisz przez kurs, mnożysz to przez marżę danego buka i voila
1/1,05 * 0,9 = 85,7%
1/1,25 * 0,9 = 72%

Przy kursie 1,05: 15 meczy przegranych. Kurs 1,25: 28 spotkań przegranych na 100.
Przy założeniu, że bukmacher prawidłowo oszacował prawdopodobieństwo. Kursy często są zaniżane, ponieważ jest dużo zakładów na masowe typy i np. 1,25 na Polskę w siatkówkę, w dniu meczu, zazwyczaj nie do końca odpowiada prawdopodobieństwu ???? Teoretycznie zakładamy się wtedy, kiedy kontestujemy oszacowane przez bukmachera prawdopodobieństwo danego zdarzenia :razz:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jeżeli mam być szczery to nie da się &quot;wyżyć&quot; z meczy o kursie 1.01 - 1.30. Szanse na to, że mecz nie wpadnie są naprawdę duże na co nie wskazuje kurs danego spotkania. Jeżeli chodzi o piłkę nożna bo tym się głównie zajmuję wystarczy popatrzeć na tabele, wziąć pierwszych 5 zespołów i zobaczyć ile mają po np 15 spotkaniach remisów lub porażek. Pudłując spotkanie o tak niskim kursie czeka nas mozolne odrabianie. Najlepiej rozpisać sobie to wszystko na &quot;sucho&quot; i zobaczyć co się dzieje, gdy na 10 meczy nie wpada 1 / 2 / 3 !!
wszystko się da ;) może za krótko tak grałem ale 3 miesiące mi się udawało dzień w dzień grać po minimum 3-4 mecze... Teraz znowu zacząłem od 20 euro i mam 242 po 3 tygodniach gry ...
 
S 0

szffagier

Użytkownik
zakladam, ze kolega q7dwa9 nie gra na pale, a szuka value w takich niskich kursach. ;) to chyba klucz do wszystkich zakladow
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
było i na pałe i czaje nie się na okazję, i porównanie z innymi liniami np. ostatnio karteczki Leicester - Sevilla standardowa linia 4,5 a ja pograłem over 2,5 po 1,12...
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
było i na pałe i czaje nie się na okazję, i porównanie z innymi liniami np. ostatnio karteczki Leicester - Sevilla standardowa linia 4,5 a ja pograłem over 2,5 po 1,12...
Nie wazne czy na pałę czy wyselekcjonowane typy to i tak w koncu wtopa dopadnie. A ile pozniej trzeba to odrabiac ? Chyba ze bedziesz mial megaaaaaa dluga serie ze zdazysz wyjsc na ladny ✅ ktory pokryje wtope i jeszcze zostaniesz na ✅
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Nie wazne czy na pałę czy wyselekcjonowane typy to i tak w koncu wtopa dopadnie. A ile pozniej trzeba to odrabiac ? Chyba ze bedziesz mial megaaaaaa dluga serie ze zdazysz wyjsc na ladny ✅ ktory pokryje wtope i jeszcze zostaniesz na ✅
jakbym miał takie podejście to nawet bym nie grał... A po co się żyje jak i tak kiedyś każdy umrze ? :grin: to nie jest jedyny sposób jakim gram, zresztą zobaczcie sobie mój temat jak grałem...
 
Do góry Bottom