>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak dokonać wpłaty ( jestem zielony )

strzala 377

strzala

Użytkownik
Witajcie. Powiem szczerze, gralem tylko w bukmaherach naziemnych. Nie mam konta w banku, tak więc nie robilem konta u bukmahera. Pewnego dnia, na moim osiedlu, zamkneli mi bukmahera... Najblizszy 3 kilometry dalej, codziennie sie wluc autobusami i za marne grosze grac z podatkiem...? Stąd mam pytanie, okazalo sie ze moj dobrzy przyjaciel ma konto bankowe ???? ) Ugadalem sie z nim na jutro aby mi wplacil jakiś grosz do bukmahera: TOBET . Powiem szczerze, za nic nie mam pojecia jak to zrobic. Czytalem temat w dziale TOBET ale jakos nie moge zrozumiec... ???? Dlatego też sorki za tak glupie pytanie, ale kazdy sie kiedys uczyl ????
1. Jak dokonać wpłaty do bukmahera, i w jaki czas ona dojdzie? Zalozywszy ze mam do dyspozycji tylko(?) konto w banku ???? ? Z gory dzieki za jakies malutkie wytlumaczenie ????
2. Czy TOBET to dobry bukmaher dla kogos kto gra pierwszy raz? Wszystko przejrzyste w miare ;]?
3. Oczywiscie strona po Polsku ( to stwierdzenie ???? ) ?
4. Polską Ekstraklasę można swobodnie stawiać ???? ?
5. Jak się wypłaca pieniążki z tego bukmahera? I po jakim mniej wiecej odstepie czasu przyplywaja one do banku? Oczywiscie wiem zeby nie przesadzac z przelewami, ale zebym ja tyle ugral ???? ...

z góry WIELKI dzieki za fatyge i pomoc ???? !!!

buk
zapłać :]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1. jak nie masz swojego konta w banku to lepiej załóż bo wpłaty i wypłaty są z konta o tych samych danych m tzn konto u buka i w banku muszą stać na tą samą osobę
2. Ogólnie wydaje się , że Tobet nie jest zbyt skomplikowany
3. Jest po polsku
4. Można
5. W zasadzie odpowiedź masz w pierwszym punkcie. Kasa dochodzi różnie , ja osobiście więcej jak 2 w tobecie chyba raczej nie czekałem , ale mogę się mylić , ogólnie szybko
a i polecam http://www.tobet.com/pol/selection
sprawdź sam czy Ci pasuje
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
No, konto bedzie na dane znajomego wszystko tylko ja bede gral ???? .
Mam problem bo ja w ogole nie wiem jak to zrobic, wejsc do banku i co ? Dac im kase i jak to przelac, nic z tego nie czaje ???? Moglby ktos krok za krokiem napisac oco w tym biega &lt;prosi&gt;
dzieki ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP

W polu „Tytuł przelewu” prosimy podać swoje nazwisko i nazwę użytkownika. Przelew bankowy zwykle dochodzi po 2–4 dniach roboczych.
Masz dane do przelewu.
Czego tu nie rozumiesz?
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Przedewszystkim, dzieki ludzie za fatyge i pomoc. Naprade, szczere dzieki !
Ale, niestety, jako ze to jest moj pierwszy raz ( ???? ) to chce uniknac ewentualnych wtop. Mam nadzieje wiecie oco mi chodzi, nie chce popelnic zadnego bledu zeby sie nie okazalo ze kaska przepadnie...
&quot;Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP&quot;
A zalozywszy ze bank w ktorym jest konto zalozone to bank PKO to trzeba zmienic nazwe banku czy jak, sory za kolejne glupie (?) pytanie ale prosze mnie zrozumiec...
Mógłby ktoś w krokach napisać, bardzo prosze, jak ja mam to zrobić, to zrobie zgodnie z krokami i bedzie gitara, pewnie jeszcze kiedys komus sie to przyda. Z góry wielkie dzieki ludzie ! I powodzenia w robieniu hajsu u bukow :]
1. Mam isc do banku i dac im hajs wraz z kartka (?) na ktorej napisane
&quot;
Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP&quot; ????
2. Jak juz wrzuce hajsik do banku to co dalej, zalozyc konto u buka?
3. Jak juz zaloze konto u buka i przeleje hajs na buka to jak przekierowac ten hajsik z konta na buka? W banku im powiedziec zeby mi przelali czy w TOBET jak zrobie te konto bedzie mozliwosc przelewania hajsu ?
jeszcze raz sorki za glupie pytania ale prosze mnie zrozumiec
dzieki !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
najpierw załóż konta u bukmachera , tylko na takie same dane co konto z którego będziesz wpłacał pieniądze. Potem weź bloczek z banku , taki do wypełniania przelewów i będziesz już chyba więcej wiedział co i jak wypełnić. A najlepiej to daj temu koledze co ma to konto to on ci bez problemu przeleje , moze ma możliwość przelewów internetowych to moment wpłaci. Jak już wpłacisz kasę to czekasz aż automatycznie pojawi Ci się na koncie u buka , nie musisz nic przekierowywać.
To tak step by step.
1.Idziesz do banku i bierzesz bloczek.
2.Wypełniasz bloczek mniej więcej w ten sposób.
Odbiorca: Bank Zachodni WBK , Nordic Gaming Ltd
Numer konta: 37109028510000000109792096
Wpisujesz kwotę liczebnie i słownie
Dalej masz wpisać nadawcę. Czyli osoba na która jest konto w tobecie , czyli to konto na które później będziesz wypłacał
Piszesz całe dane Imię , Nazwisko , Dokładny adres
I w tytule przelewu wpisujesz nik z Tobet albo jakiś numer klienta albo coś w tym stylu
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Wielki dzieki Konrad ! Oczywisci nie bedzie problemow z tym ze adres napisany bedzie inny niz adres z ktorego bedzie grane ? ????
Jak sadzicie do jutra mi juz przeleja kaske ? Czy czekac bede musial do dni roboczych ? ????
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Wielki dzieki Konrad ! Oczywisci nie bedzie problemow z tym ze adres napisany bedzie inny niz adres z ktorego bedzie grane ? ????
Jak sadzicie do jutra mi juz przeleja kaske ? Czy czekac bede musial do dni roboczych ? ????
/??? Ile ty masz lat ?? Brak konta w banku sugeruje że nie jesteś pełnoletni ...
Osobiście jestem PRZECIWNIKIEM NIELETNICH BAWIĄCYCH SIE W BUKMACHERSKIE ZAKŁADY ????????
Pytasz sie jak wpłacić kase na konto ------LITOŚĆı----- to pomyśl co bedzie jak bedziesz chciał wypłacić kase to dopiero bedziesz miał zabawę
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
1. Nie będzie.
2. Nie przeleją, nie ma przelewów międzybankowych w weekendy.

Na Twoim miejscu założyłbym konto bankowe, sporo jest darmowych. A tak to kombinujesz ktoś coś za coś.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Lat mam 18, z malutkim hakiem. Konta bankowego nie mam bo po co mi ? Nie bracuje, ucze sie. Juz wszystko zajarzylem, jeszcze tylko jedno pytanko ???? Wyczytalem o mozliwosci przelewania kaski jakims sposobem p24 ( czy jakos tak ) ze odrazu ( prawie ) kasa jest na koncie w buku, ze automatycznie z banku do buka, czy jakos tak... Moze mi ktos wyjasnic, prosze, jak to sie dokladnie robi. I juz nie bede wam trul
Ps. Po co sie spinacie, pisalem na wstepie tematu, jestem zielony, pierwszy raz przelewam hajsik do bukmahera. Wy tez napewno nie wiedzieliscie wszystkiego od razu. A forum jest od tego zeby sobie pomagac, pisze w dziale dla poczatkujacych wiec prosze bez zbednych spinek.
Pozdrawiam ???? )
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Oko :] wszystko ogarnelem ???? dzieki za pomoc !
Hej
Moim zdaniem granie na koncie kolegi to gra na krótką metę. Załóż przez internet sobie konto w mbanku. Najlepiej ekonto. Wypełniasz formularz potem przychodzi listonosz do domu podpisujesz kwitek po tygodniu karta listem i wsio masz konto. Nawet jak na wsi mieszkasz to nie będzie kłopotu.
 
Do góry Bottom