>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać ?

trii 0

trii

Użytkownik
Przeglądam to forum już bardzo długo. Niestety nie znalazłem odpowiedzi jak powinna wyglądać poprawna gra.
Czy grać trzeba małymi stawkami na wysokie kursy czy może dawać wysokie stawki na kursy bardzo niskie?
Czy konieczne jest stawianie zawsze na faworytów czy może zwycięskie jest wyczuwanie niespodzianek i sensacji??
Grałem systemem zawsze na faworytów. Niestety efekty były mierne, więc zaczałem wyczuwać sensacje...było jeszcze gorzej!! Coś tu nie tak!!
A może najlepszym sposobem jest forsowna i bezkompromisowa gra progresywna ??
Albo...czy zyskowne jest dobieranie typów metodą prawie losową jeśli kursy są wyrównane?
Czy gra &quot;na live&quot; jest matematycznie zwycięska ? A co z metodą &quot;surebets&quot; Czy gwarantuje odpowiednie zyski?
Jaki sport i jaka liga są najbardziej przewidywalne ?
Czy właściwe jest analizowanie każdego meczu starannie i długo ?
Czy może najlepsze jest kierowanie się pierwszym wrażeniem ?
Jaki bukmacher oszukuje najmniej ? Gdzie są najbardziej godziwe kursy ?
Czy płatne typy to droga do sukcesu czy bankructwa ?
Dlaczego jest aż tyle firm bukmacherskich ? Czy to nie jest podejrzane?????
Jaki sens mają te tfuuu..handicapy azjatyckie czy jakoś tak...Zupełnie ich nie rozumiem.
I wreszcie co to jest ten trading...mnie to wyglada na zwykłe spekulanctwo...czy to ma racje bytu?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Coś bardzo niedbale przeglądałeś to forum , bo na wszystkie wymienione przez Ciebie pytania , są na forum wątki - opcja szukaj i już wiesz wszystko = miłej lektury.
 
paput 0

paput

Użytkownik
Czy płatne typy to droga do sukcesu czy bankructwa ?

Jaki sens mają te tfuuu..handicapy azjatyckie czy jakoś tak...Zupełnie ich nie rozumiem.
Do bankructwa, te wszystkie badziewne blogi w internecie, które rzekomo mają ustawione mecze to ściema, nie raz się spotkałem jak ludzie pokazywali &#39;swoje wcześniejsze&#39; kupony z kursami ~ 30 na jednym meczu, ht/hf tylko co z tego, skoro te wszystkie strony ten sam screen pokazują, zapłacisz im za typ i dostajesz jakiś badziew - tak zazwyczaj jest..
Co do handicapów, dobra rozkmina - większe kursy, tylko czasami może drużyna na którą stawiasz wygrać tylko jedną bramką i cały kupon ⛔
 
trii 0

trii

Użytkownik
Coś bardzo niedbale przeglądałeś to forum , bo na wszystkie wymienione przez Ciebie pytania , są na forum wątki - opcja szukaj i już wiesz wszystko = miłej lektury.
To, że są wątki to ja wiem. Czytałem je. Ale trudno na podstawie często sprzecznych opinii wyodrębnić coś pewnego.
 
favago 69

favago

Użytkownik
To, że są wątki to ja wiem. Czytałem je. Ale trudno na podstawie często sprzecznych opinii wyodrębnić coś pewnego.
A w tym temacie czego się spodziewasz? Ja Ci napiszę na przykład, żebyś grał za duże stawki małe kursy, a za chwilę będzie post radzący coś dokładnie odwrotnego. To jest forum, każdy ma prawo do swojego zdania. Także nie licz na jednogłośne opinie.

Graj, czytaj, filtruj, weryfikuj to, co czytasz i kombinuj. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trii 0

trii

Użytkownik
Czyli wielość różnych opinii świadczy o tym, że na dłuższą metę nie da się wygrać ??!!! Bardzo to wszystko skomplikowane....wrrrrrrrrr
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witaj święta to czas dobroci, więc odpowiem Ci na wszystkie pytania które zadałeś w temacie :razz: Chociaż nie powinienem tego robić bo wszystko o co pytasz znajdziesz na forum używając opcji Szukaj
Przeglądam to forum już bardzo długo. Niestety nie znalazłem odpowiedzi jak powinna wyglądać poprawna gra.
Słabo przeglądałeś.
Czy grać trzeba małymi stawkami na wysokie kursy czy może dawać wysokie stawki na kursy bardzo niskie?
Stawki muszą być zależne od budżetu jakim dysponujesz, najlepiej 5-7% budżetu. Najlepiej jest grać płaską stawką wtedy wszystko uzależnione jest od skuteczności. Przy kursach 1,6-2,0 wystarczy skuteczność na poziome 55-60% by być na plusie.
Czy konieczne jest stawianie zawsze na faworytów czy może zwycięskie jest wyczuwanie niespodzianek i sensacji??
Nie ma sensu tak grać, bo kursy na faworytów są zaniżane i ciężko jest zarobić w ten sposób, głównie chodzi mi tu o piłkę nożną. W każdym typie musisz szukać value czyli zawyżonego kursu. Każdy kurs nawet ten 1,2 może okazać się value.
Grałem systemem zawsze na faworytów. Niestety efekty były mierne, więc zaczałem wyczuwać sensacje...było jeszcze gorzej!! Coś tu nie tak!!
jw.
A może najlepszym sposobem jest forsowna i bezkompromisowa gra progresywna ??
Progresja hmm by grać w ten sposób musisz mieć spory kapitał i zabezpieczenie przynajmniej na 10 poziomów, po Twoim poście wywnioskowałem że jesteś początkującym więc raczej nie posiadasz dużego kapitału na start, choć mogę się mylić.
Albo...czy zyskowne jest dobieranie typów metodą prawie losową jeśli kursy są wyrównane?
To 50-50 szans, w końcu będziesz na minusie.
Czy gra &quot;na live&quot; jest matematycznie zwycięska ?
Moim zdaniem gra live to trudna sztuka i najlepiej ją omijać szerokim łukiem, choć są też zwolennicy tego sposobu grania.
A co z metodą &quot;surebets&quot; Czy gwarantuje odpowiednie zyski?
Na siury musisz mieć bardzo wysoki budżet i konta prawie we &quot;wszystkich&quot; bukach by łapać najwyższe kursy. Sposób dobry ale ciężko nie raz się załapać na okazję. A i co wtedy jeśli jedna firma przyjmie zakład a druga odmówi, pozostanie tylko modlitwa aby typ wszedł bo inaczej idziesz z torbami.
Jaki sport i jaka liga są najbardziej przewidywalne ?
Ja interesuję się kolarstwem, siatkówką, żużlem i biathlonem według mnie to są najbardziej przewidywalne sporty ;) 1 i 3 opcja to bardzo ciężka sprawa do typowania jednak nie narzekam skoro zam z tego zysk.
Czy właściwe jest analizowanie każdego meczu starannie i długo ?
Analiza to podstawa dobrego typowania. Mi pewien moderator kiedyś zasugerował &quot;uderz w skuteczność, nie ilość...&quot; od tego czasu kurczowo trzymam się tych słów i nie żałuję.
Czy może najlepsze jest kierowanie się pierwszym wrażeniem ?
Nie rozumiem.
Jaki bukmacher oszukuje najmniej ? Gdzie są najbardziej godziwe kursy ?
Każdy oszukuje, najlepsze kursy są w Pinnacle i bet365.
Czy płatne typy to droga do sukcesu czy bankructwa ?
Nie, trzeba mieć nieźle bańkę porytą, albo być na tyle zdesperowanym by płacić za typy.
Dlaczego jest aż tyle firm bukmacherskich ? Czy to nie jest podejrzane?????
????
Jaki sens mają te tfuuu..handicapy azjatyckie czy jakoś tak...Zupełnie ich nie rozumiem.
Polecam te dwa działy:
Podstawy Bukmacherstwa
Trochę teorii

I wreszcie co to jest ten trading...mnie to wyglada na zwykłe spekulanctwo...czy to ma racje bytu?
Polecam ten dział:
Sports Trading

Pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marian78 20

marian78

Użytkownik
jedyny mądry sposób na uczenie się od zera to konto na Betfair, oglądnięcie filmów o grze na Betfair i siedzenie po 8-10 godzin dziennie na live na Betfair
szybciej i skuteczniej chyba nie da się nauczyć
taka zwykła gra u zwykłych buków nie daje rady i to nawet dla wielu bardzo doświadczonych osób
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
jedyny mądry sposób na uczenie się od zera to konto na Betfair, oglądnięcie filmów o grze na Betfair i siedzenie po 8-10 godzin dziennie na live na Betfair
A to ci ciekawe.
szybciej i skuteczniej chyba nie da się nauczyć taka zwykła gra u zwykłych buków nie daje rady i to nawet dla wielu bardzo doświadczonych osób
Większej głupoty w życiu nie słyszałem.
No ale czego mogłem się spodziewać:?:
 
trii 0

trii

Użytkownik
Co jest takiego szczególnego w tym całym betunfair?? Jakoś nie mogę się do tego przekonać. Za skomplikowane dla mnie.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Betfair to jedyny sposób na dobre pieniądze w krótkim okresie czasu
po co tracić czas na bzdury tak jak 90% tutejszych osób, bierzesz gre na betfair ... uczysz się różnych strategii głównie w grze live
i nie przeżywasz większych stresów oraz pomijasz zbędny proces wielomiesięcznego uczenia się i wtapiania kaski w zwykłej grze po za Betfair

proste : &gt;
na pewno wiele osób chciałoby aby większość przechodziło żmudne etapy poznawania bukmacherki ... no taki kraj : &gt;

Betfair generalnie jest prosty, wpłacasz najlepiej kartą Visa ewentualnie Mastercard, grasz np. w Euro, od razu jesteś też zweryfikowany na pełnoletność no i z wypłatami na tą kartę nie ma żadnego problemu
w grze na live nie ma prawie nigdy sytuacji że zawiesza się bez powodu możliwość stawiania tak jak na Bet365, co jest bardzo bardzo ważne
 
cock 756

cock

Użytkownik
po co tracić czas na bzdury tak jak 90% tutejszych osób
A Ty nie tracisz czasu jak 90% osób tu na bzdury?
Betfair generalnie jest prosty
To żeś mu pomógł, powiedział co wiedział.
wpłacasz najlepiej kartą Visa ewentualnie Mastercard
A najgorzej?
w grze na live nie ma prawie nigdy sytuacji że zawiesza się bez powodu
A z powodem?
Tak sobie Marian myślę, że dla dobra forum winna być weryfikacja wiedzy teoretycznej najlepiej z egzaminem u moderatora. Po zaliczeniu takiego sprawdzianu delikwent mógłby zawierać głos w niektórych sprawach, albo mieć dostęp do działów tematycznych. Co Pan na to?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Subiektywnie ode mnie, z okazji Świąt. ;)

Czy grać trzeba małymi stawkami na wysokie kursy czy może dawać wysokie stawki na kursy bardzo niskie?
Wybrałbym pierwszą opcję, zawsze większy kurs (właściwie zawyżony to przewaga). Mniejsze ryzyko straty na starcie.

Czy konieczne jest stawianie zawsze na faworytów czy może zwycięskie jest wyczuwanie niespodzianek i sensacji??
Zawsze to drugie. Faworyt z założenia bukmachera ma Cię przewieść, z Twojego punktu widzenia ma być najlepszym ruchem. Kursy na faworytów są zaniżone. Podam absurdalny przykład: Kto zacznie mecz: Barcelona 1,60 Malaga 2,20. I odpowiem pytaniem: czy Barcelona zacznie bo jest lepsza?

A może najlepszym sposobem jest forsowna i bezkompromisowa gra progresywna ??
Po pytaniu wnioskuję, że Cię na nią nie stać. Nawet o tym nei myśl.

czy zyskowne jest dobieranie typów metodą prawie losową jeśli kursy są wyrównane?
Gdyby były 2,00 vs 2,00 to może... W rzeczywistości najczęściej spotkasz 1,85 vs 1,85 i ogoli Cię marża.

Czy gra &quot;na live&quot; jest matematycznie zwycięska ?
LIVE to ogień, w którym palą się umysły i pieniądze początkujących.

A co z metodą &quot;surebets&quot; Czy gwarantuje odpowiednie zyski?
Starczy by bukmacher anulował zwycięski zakład i będziesz w plecy. Po pytaniu, zapewne i oczekiwaniu nie będziesz zadowolony z zysku 2-3% na meczu.

Jaki sport i jaka liga są najbardziej przewidywalne ?
Piłka ręczna i koszykówka? Nie wiem, ja szukam sportów najmniej przewidywalnych. ;)

Czy właściwe jest analizowanie każdego meczu starannie i długo ?
Jeżeli lubisz gdy filozofia ma wąsy to tak. Mnie interesuje kurs.

Czy może najlepsze jest kierowanie się pierwszym wrażeniem ?
W sumie... Analiza to i tak szukanie argumentów na poparcie swoich przypuszczeń. Choć wiesz kto zagra, gdzie, jakim składem póki mecz się nie skończył wynik zgadujesz.

Jaki bukmacher oszukuje najmniej ? Gdzie są najbardziej godziwe kursy ?
Pinnacle, The Greek, Legends, SBO.

Czy płatne typy to droga do sukcesu czy bankructwa ?
Za naukę można zapłacić, za cudzą zgadulę - sam sobie odpowiedz. Ja nie zapłacę.

Dlaczego jest aż tyle firm bukmacherskich ? Czy to nie jest podejrzane?
Bo to dobry biznes.

Jaki sens mają te tfuuu..handicapy azjatyckie czy jakoś tak
Mają mniejszą marżę - to raz. Dwa - mają specyficzny rodzaj obliczeń. Masz już linki - starczy poczytać. Albo wkuć ????

I wreszcie co to jest ten trading...mnie to wyglada na zwykłe spekulanctwo...czy to ma racje bytu?
Ma rację bytu. To arbitraż i zarabianie na przewidywaniu zmian kursów.
 
trii 0

trii

Użytkownik
Po pytaniu wnioskuję, że Cię na nią nie stać. Nawet o tym nie myśl.
Wszystko pięknie. Dziękuję za barwną odpowiedź. Tylko interesuje mnie jedna rzecz. Jakimi przesłankami się kierowałeś formułując taki wniosek? Wyczuwam tutaj kilka nieuprawnionych założeń..no...ale coż jak święta to święta ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wszystko pięknie. Dziękuję za barwną odpowiedź. Tylko interesuje mnie jedna rzecz. Jakimi przesłankami się kierowałeś formułując taki wniosek?
Nie ma za co.
Twoimi pytaniami się kierowałem.
Teraz odpowiedz mi Ty na kilka moich pytań:
1. Ile wyniesie Twój bankroll?
2. Jaką progresję zamierzasz uskuteczniać, jeśli ta ma się okazać &quot;forsowna i bezkompromisowa&quot;? Podaj też rodzaj zakładu, kurs który podejmiesz i mnożnik, którym będziesz się posługiwał.
3. Jaki masz cel w swojej grze? Czego po niej oczekujesz? Domu, samochodu, Ipada, życia, czy opłacenia rachunków? A może dobrej zabawy?
4. Czy wg Ciebie 5% to dużo?
5. Jak myślisz ile procent graczy czerpie regularnie zysk z gry u buka? Zgadnij, rzuć ilością... I napisz dlaczego tak uważasz, że tyle % ich jest.
6. Jak myślisz, czy pozostałe po odjęciu od 100% graczy próbowało progresji? Dalczego im się nie udało?
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
problemem zwykłego bukmacherstwa jest to, że można z niego czerpać regularny zysk ... ale
1. trzeba w nim siedzieć latami - chyba że ma się pod ręką dobrego znajomego któremu się dobrze wiedzie (czyli osobnika z populacji 3%)
2. trzeba mieć ogromną wiedzę na dany temat, w tym trzebe na bieżąco śledzić wszystkie zależności
na Betfair nie musisz wiele wiedzieć o tym kto wygra, przegra, kto ma kontuzje, kto się nie wyspał ... zawsze możesz dość komfortowo zaliczyć tylko małą stratę
a tym samym zwiększająć szansę że nastepne postawione zdarzenie pójdzie po myśli i zaliczy pełny lub prawie pełny zysk, co oznacza że jest się sporo do przodu
A propos
Jeżeli ktoś pyta jak grać, to zapewne chce grać na poważnie

Cock: dzięki za życzenia / później zweryfikuję u modów czy mogę już pisać : &gt;
 
Do góry Bottom